fluvoxamine budesonide lopinavir ritonavir chloroquine generique stromectol voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » KURAN-I KERİM HATMİ » ***MART AYİ HATMİ*** Kapali

önceki konu   diğer konu
129 okunmamış mesaj mevcut (kapali)
Sayfa (2): (1) 2 weiter >
Gönderen
***MART AYİ HATMİ***
Admin

945 Mesaj -

selamun aleykum

MART ayý hatmi baþlamýþtýr..

Dostlarýmýzý bekliyoruz..

gül gül gül

selam ve dua ile

Gönderen: 28.02.2006 - 20:45
Bu Mesaji Bildir   Hasret üyenin diger mesajlarini ara Hasret üyenin Profiline bak Hasret üyeye özel mesaj gönder Hasret üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hasret su an offline Hasret  
Konu icon    cüzler...
Admin

945 Mesaj -
1.cüz Emirdag okunmuþtur
2.cüz ZeYNeP93 okunmuþtur
3.cüz RaVZaNuR okunmuþtur
4.cüz hulyam okunmuþtur
5.cüz abdulberr okunmuþtur
6.cüz ERENBURAK okunmuþtur
7.cüz BeTuL okunmuþtur
8.cüz Humeyra Yildirim okunmuþtur
9.cüz ismailaktas okunmuþtur
10.cüz BeYZa okunmuþtur
11.cüz gurbet_kusu okunmuþtur
12.cüz Lübe okunmuþtur

13.cüz Yusuflu okunmuþtur
14.cüz kemal okunmuþtur
15.cüz ravza2004 okunmuþtur
16.cüz MerveSena okunmuþtur
17.cüz vehbi70 okunmuþtur
18.cüz BENgiSUde
19.cüz Gülendam okunmuþtur
20.cüz seher okunmuþtur
21.cüz ahmet gunay okunmuþtur
22.cüz utaniyorum okunmuþtur
23.cüz CENNETyolu okunmuþtur
24.cüz ALLAHA kavusmak okunmuþtur
25.cüz yakamoz_66 okunmuþtur
26.cüz ZeYNeB okunmuþtur
27.cüz HaSReT okunmuþtur
28.cüz h_a_t_ic__e okunmuþtur

29.cüz yoktan okunmuþtur
30.cüz M.Ali25 okunmuþtur

2. HATÝM

1.cüz hulyam okunmuþtur
2.cüz yigithan44 okunmuþtur
3.cüz yigithan44 okunmuþtur
4.cüz mehrican44 okunmuþtur
5.cüz mehrican44 okunmuþtur
6.cüz ömer furkan okunmuþtur
7.cüz ERENBURAK (annesi) okunmuþtur
8.cüz sumer
9.cüz erida60 okunmuþtur
10.cüz M.Ali25 okunmuþtur
11.cüz jUsTiCe okunmuþtur
12.cüz hidanur45 okunmuþtur
13.cüz hidanur45 okunmuþtur
14.cüz CENNETyolu okunmuþtur
15.cüz ilknur-merve okunmuþtur
16.cüz Süeda okunmuþtur
17.cüz vehbi70 (eþi) okunmuþtur
18.cüz h a t ic e okunmuþtur
19.cüz BENgiSUde okunmuþtur

20.cüz BENgiSUde okunmuþtur

21.cüz BENgiSUde (ablasýgöz kırpma okunmuþtur

22.cüz BENgiSUde (ablasýgöz kırpma okunmuþtur

23.cüz vehbi70 okunmuþtur
24.cüz vehbi70 okunmuþtur
25.cüz ismailaktas okunmuþtur
26.cüz Abdullahbiri okunmuþtur
27.cüz yakamoz_66 okunmuþtur
28.cüz yakamoz_66 okunmuþtur
29.cüz abdulberr okunmuþtur
30.cüz Humeyra Yildirim okunmuþtur

Mesaj 74 kez düzenlendi. En son Hasret tarafından, 14.09.2006 - 09:59 tarihinde.
Gönderen: 28.02.2006 - 20:45
Bu Mesaji Bildir   Hasret üyenin diger mesajlarini ara Hasret üyenin Profiline bak Hasret üyeye özel mesaj gönder Hasret üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
MART AYI HATİMİ
1942 Mesaj -
Degerli kardeþlerim 22,23,24.cüzleri eðer mümkünse okumak isterim SELAM VE DUA ÝLE.........
Gönderen: 28.02.2006 - 20:52
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gülendam su an offline Gülendam  
***MART AYİ HATMİ***
99 Mesaj -
19 20 cüzlerinide ben istiyorum
Gönderen: 28.02.2006 - 20:54
Bu Mesaji Bildir   Gülendam üyenin diger mesajlarini ara Gülendam üyenin Profiline bak Gülendam üyeye özel mesaj gönder Gülendam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gülendam su an offline Gülendam  
RE: ***MART AYİ HATMİ***
99 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Gülendam

19 20 cüzlerinide ben istiyorum

ozaman bende 19 cüzü aliyim selamatle
Gönderen: 28.02.2006 - 20:57
Bu Mesaji Bildir   Gülendam üyenin diger mesajlarini ara Gülendam üyenin Profiline bak Gülendam üyeye özel mesaj gönder Gülendam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Selamun Aleyküm..

Ben 24. Cüzü aliyorum..

ALLAH kabul etsin..
Selam ve DUA ile.. gül
Gönderen: 28.02.2006 - 20:57
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
M.Ali25 su an offline M.Ali25  
74 Mesaj -
selamun aleykum

ben 30. cüzü almak istiyorum

gecen ay olmamisti insallah bu oldu gibi gözüküyor sevinçli
Gönderen: 28.02.2006 - 21:04
Bu Mesaji Bildir   M.Ali25 üyenin diger mesajlarini ara M.Ali25 üyenin Profiline bak M.Ali25 üyeye özel mesaj gönder M.Ali25 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Zeyneb su an offline Zeyneb  
132 Mesaj -
.
26. cüz'ü okuyacagim in§aAllah..
gül

Gönderen: 28.02.2006 - 21:13
Bu Mesaji Bildir   Zeyneb üyenin diger mesajlarini ara Zeyneb üyenin Profiline bak Zeyneb üyeye özel mesaj gönder Zeyneb üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hulyam su an offline hulyam  
SELAM
212 Mesaj -
hangi cüz boþtay sa beni ona yazýn. beklýyorumGüle Güle
Gönderen: 28.02.2006 - 22:44
Bu Mesaji Bildir   hulyam üyenin diger mesajlarini ara hulyam üyenin Profiline bak hulyam üyeye özel mesaj gönder hulyam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CENNETyolu su an offline CENNETyolu  
437 Mesaj -
Selamun aleyküm ve Rahmetullah ve Berekatuhu

Bende 23. Cüzü almak istiyorum..
tesekkür ederim..
Allah (c.c.) kabul etsin..
Allaha emanetsiniz..
Gönderen: 01.03.2006 - 00:23
Bu Mesaji Bildir   CENNETyolu üyenin diger mesajlarini ara CENNETyolu üyenin Profiline bak CENNETyolu üyeye özel mesaj gönder CENNETyolu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
seher su an offline seher  
ALLAH IN SELAMI UZERINIZE OLSUN
14 Mesaj -
BENDE KISMET OLURSA 20.cuzu alabilirmiyim ALLAH kabul etsinGüle Güle Güle Güle Allah Razı Olsun
Gönderen: 01.03.2006 - 01:08
Bu Mesaji Bildir   seher üyenin diger mesajlarini ara seher üyenin Profiline bak seher üyeye özel mesaj gönder seher üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ERENBURAK su an offline ERENBURAK  
Konu icon   
72 Mesaj -
SELAMÜN ALEYKÜM HASRET KARDEÞ BEN ÞUBAT AYI HATMÝNDEN 18. CÜZÜ OKUMUÞTUM ÇOCUK HASTA DÝYE BÝR HAFTADIR ÝZÝNDE OLUNCA YAZAMADIM.MARTTA DAHA BUGÜN GÝRÝNCE ACELE ETMEMÝÞTÝM.BENÝM YERÝME
TEKRAR MI OKUDUNUZ BEN ÞU ANDA TAHMÝN EDEMEYECEÐÝNÝZ KADAR ÜZGÜNÜM.NEOLUR BANA CEVAP YAZIN.HAKKINIZI HELAL EDÝN.MART DAHA BUGÜN GÝRÝNCE ANCAK HATÝM DUASI YAPILIR DÝYE DÜÞÜNMÜÞTÜM.SELAM VE DUA ÝLE.
Gönderen: 01.03.2006 - 08:35
Bu Mesaji Bildir   ERENBURAK üyenin diger mesajlarini ara ERENBURAK üyenin Profiline bak ERENBURAK üyeye özel mesaj gönder ERENBURAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
RE: ALLAH IN SELAMI UZERINIZE OLSUN
2338 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý seher

BENDE KISMET OLURSA 20.cuzu alabilirmiyim ALLAH kabul etsinGüle Güle Güle Güle Allah Razı Olsun

Seher kardeþim 20. cüz sizindir inþallah
Gönderen: 01.03.2006 - 08:39
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
2338 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ERENBURAK

SELAMÜN ALEYKÜM HASRET KARDEÞ BEN ÞUBAT AYI HATMÝNDEN 18. CÜZÜ OKUMUÞTUM ÇOCUK HASTA DÝYE BÝR HAFTADIR ÝZÝNDE OLUNCA YAZAMADIM.MARTTA DAHA BUGÜN GÝRÝNCE ACELE ETMEMÝÞTÝM.BENÝM YERÝME
TEKRAR MI OKUDUNUZ BEN ÞU ANDA TAHMÝN EDEMEYECEÐÝNÝZ KADAR ÜZGÜNÜM.NEOLUR BANA CEVAP YAZIN.HAKKINIZI HELAL EDÝN.MART DAHA BUGÜN GÝRÝNCE ANCAK HATÝM DUASI YAPILIR DÝYE DÜÞÜNMÜÞTÜM.SELAM VE DUA ÝLE.

Kardeþim Rabbim þifa versin. Þubat ayý hatminin 18. cüzünü okuduðunuza dair not ettim, daha evvel baþkasý tarafýndan okunmadý, yani son anda yetiþtiniz hamdolsun

Rabbim kolaylýk versin

Selam ve dua ile
Gönderen: 01.03.2006 - 08:41
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Konu icon   
72 Mesaj -
SELAMÜN ALEYKÜM ÝÇÝM NASIL RAHATLADI ANLATAMAM.EVDE BÝLGÝSAYAR OLMAYINCA YAZAMADIM.BUNDAN SONRA DAHA ERKEN HABER VERÝRÝM ALLAHIN ÝZNÝYLE.MART AYINDAN 6.CÜZÜ ALABÝLÝRÝM .SELAM VE DUA ÝLE.Güle Güle
Gönderen: 01.03.2006 - 09:21
Bu Mesaji Bildir   ERENBURAK üyenin diger mesajlarini ara ERENBURAK üyenin Profiline bak ERENBURAK üyeye özel mesaj gönder ERENBURAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
2338 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ERENBURAK

SELAMÜN ALEYKÜM ÝÇÝM NASIL RAHATLADI ANLATAMAM.EVDE BÝLGÝSAYAR OLMAYINCA YAZAMADIM.BUNDAN SONRA DAHA ERKEN HABER VERÝRÝM ALLAHIN ÝZNÝYLE.MART AYINDAN 6.CÜZÜ ALABÝLÝRÝM .SELAM VE DUA ÝLE.Güle Güle

Eyvallah abicim, 6. cüz sizindir Bi iznillah.
Gönderen: 01.03.2006 - 09:25
Humeyra Yildirim su an offline Humeyra Yildirim  
210 Mesaj -
HANGI CUZ BOSTAYSA BENI ONA YAZIN BEKLIYORUMdüsün
Gönderen: 01.03.2006 - 09:49
Bu Mesaji Bildir   Humeyra Yildirim üyenin diger mesajlarini ara Humeyra Yildirim üyenin Profiline bak Humeyra Yildirim üyeye özel mesaj gönder Humeyra Yildirim üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
vehbi70 su an offline vehbi70  
919 Mesaj -
SELAMUNALEYKÜM

17 VE 18 CÝ CÜZLERÝ BEN ALIYORUM ÝNÞALLAH...

SEVGÝ SAYGI VE DUA ÝLE
Gönderen: 01.03.2006 - 10:11
Bu Mesaji Bildir   vehbi70 üyenin diger mesajlarini ara vehbi70 üyenin Profiline bak vehbi70 üyeye özel mesaj gönder vehbi70 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
7. cüzü alayým

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son _BeTuL_ tarafından, 01.03.2006 - 13:32 tarihinde.
Gönderen: 01.03.2006 - 13:31
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: RE:
919 Mesaj -
SELAMUNALEYKÜM

17 VE 18 CÝ CÜZLERÝ BEN ALIYORUM ÝNÞALLAH...

SEVGÝ SAYGI VE DUA ÝLE
[/quote]

aleyküm selam kardeþim...

en fazla bir tane cüz alabilme hakkýnýz olduðu için, size 17. cüzü verdim..

selam ve dua ile...[/quote]

ALLAH RAZI OLSUN

SEVGÝ SAYGI VE DUA ÝLE
Gönderen: 01.03.2006 - 14:52
Bu Mesaji Bildir   vehbi70 üyenin diger mesajlarini ara vehbi70 üyenin Profiline bak vehbi70 üyeye özel mesaj gönder vehbi70 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hatice su an offline Hatice  
4 Mesaj
28inci cüzü alabilirmiyim?
Gönderen: 01.03.2006 - 16:10
Bu Mesaji Bildir   Hatice üyenin diger mesajlarini ara Hatice üyenin Profiline bak Hatice üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yakamoz_66 su an offline yakamoz_66  
selamün aleyküm
7 Mesaj
25. cüzü bana yazarsanýz sevinirim allah (c.c.) þimdiden kabul etsin inþallah
Gönderen: 01.03.2006 - 16:28
Bu Mesaji Bildir   yakamoz_66 üyenin diger mesajlarini ara yakamoz_66 üyenin Profiline bak yakamoz_66 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ravza2004 su an offline ravza2004  
45 Mesaj -
15. cüzü ben alabilirim
Gönderen: 01.03.2006 - 17:17
Bu Mesaji Bildir   ravza2004 üyenin diger mesajlarini ara ravza2004 üyenin Profiline bak ravza2004 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
210 Mesaj -
8. CUZUDE BEN ALIYIM
Gönderen: 01.03.2006 - 17:22
Bu Mesaji Bildir   Humeyra Yildirim üyenin diger mesajlarini ara Humeyra Yildirim üyenin Profiline bak Humeyra Yildirim üyeye özel mesaj gönder Humeyra Yildirim üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ismailaktas su an offline ismailaktas  
76 Mesaj -
banada cüz kaldýysa yazarmýsýnýz.
Gönderen: 01.03.2006 - 17:38
Bu Mesaji Bildir   ismailaktas üyenin diger mesajlarini ara ismailaktas üyenin Profiline bak ismailaktas üyeye özel mesaj gönder ismailaktas üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Yoktan Abi..
7 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý CENNETyolu

Selamun aleyküm ve Rahmetullah ve Berekatuhu

Bende 23. Cüzü almak istiyorum..
tesekkür ederim..
Allah (c.c.) kabul etsin..
Allaha emanetsiniz..

Yoktan Abi simdi yeni fark ettim, 23. Cüzü aldigini görmemissiniz galiba..
Selam ve DUA ile..
Gönderen: 01.03.2006 - 17:53
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=[ E_R ]=- su an offline -=[ E_R ]=-  
892 Mesaj -
bende 10. cu cuzu istiyoom..aşık
Gönderen: 01.03.2006 - 17:58
Bu Mesaji Bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diger mesajlarini ara -=[ E_R ]=- üyenin Profiline bak -=[ E_R ]=- üyeye özel mesaj gönder -=[ E_R ]=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
BENgiSUde su an offline BENgiSUde  
selamunaleyküm
17 Mesaj -
selamunaleyküm ben 18.cüzü almak istiyorum selam ve dua ile
Gönderen: 01.03.2006 - 18:08
Bu Mesaji Bildir   BENgiSUde üyenin diger mesajlarini ara BENgiSUde üyenin Profiline bak BENgiSUde üyeye özel mesaj gönder BENgiSUde üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Lübe su an offline Lübe  
Hatim
162 Mesaj -
12. nuncu cüzü ben alayim Allahin izniyle.

Selam ve Dua ile

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Lübe tarafından, 01.03.2006 - 18:17 tarihinde.
Gönderen: 01.03.2006 - 18:12
Bu Mesaji Bildir   Lübe üyenin diger mesajlarini ara Lübe üyenin Profiline bak Lübe üyeye özel mesaj gönder Lübe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kemal su an offline kemal  
27 Mesaj -
cd den okunsa bizde takip ederek bir cüz okursak olur mu kardeþlerim öyle olursa bende 1 cüz almak istiyorum
Gönderen: 01.03.2006 - 18:42
Bu Mesaji Bildir   kemal üyenin diger mesajlarini ara kemal üyenin Profiline bak kemal üyeye özel mesaj gönder kemal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kemal su an offline kemal  
27 Mesaj -
KURAN-I KERÝMÝ iyi okuyamadýðým için yalnýz okuyup hatime zarar veririm diye korkuyorum kardeþim ama sen istersen bana bir cüz yaz ne zamana kadar okumak zorundayým
Gönderen: 01.03.2006 - 18:54
Bu Mesaji Bildir   kemal üyenin diger mesajlarini ara kemal üyenin Profiline bak kemal üyeye özel mesaj gönder kemal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yoktan su an offline yoktan  
RE:
1227 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý kemal

KURAN-I KERÝMÝ iyi okuyamadýðým için yalnýz okuyup hatime zarar veririm diye korkuyorum kardeþim ama sen istersen bana bir cüz yaz ne zamana kadar okumak zorundayým

kemal kardeþim.. Mart ayýnýn sonuna kadar vaktiniz var. Bu yüzden yavaþ yavaþ dikkat ederek okuyabilirsiniz. inþaAllah hatmin sevebýna sizde teþrik etmiþ olursunuz.

14. cüzü size yazýldý.. Okuduðunuzda haberdar edin bizleri inþaAllah

selam ve dua ile
Gönderen: 01.03.2006 - 18:58
Bu Mesaji Bildir   yoktan üyenin diger mesajlarini ara yoktan üyenin Profiline bak yoktan üyeye özel mesaj gönder yoktan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MerveSena su an offline MerveSena  
109 Mesaj -
S.A. Hasret kardes,

biraz gec kalmisim, gördügüm kadariyla 16. cüz bos. kimseye vermeye niyetin yoksa ben talibim.

Cevabini bekliyorum insaallah.

Selam ve dua ile.
Gönderen: 01.03.2006 - 19:53
Bu Mesaji Bildir   MerveSena üyenin diger mesajlarini ara MerveSena üyenin Profiline bak MerveSena üyeye özel mesaj gönder MerveSena üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
210 Mesaj -
8.cuz okunmustur

ALLAH kabul etsin
Gönderen: 01.03.2006 - 23:11
allahın selamı üzerinize olsun
7 Mesaj
ben görevimi tamamladým 25 cüz'ü okudum bilginize allah þimdiden kabul eylesin
Gönderen: 02.03.2006 - 08:20
Bu Mesaji Bildir   yakamoz_66 üyenin diger mesajlarini ara yakamoz_66 üyenin Profiline bak yakamoz_66 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
allah kabul eylesin inşallah
7 Mesaj
25. cüz okunmuþtur
ALLAH (c.c.) Kabul Eylesin
Gönderen: 02.03.2006 - 10:09
919 Mesaj -
17.CÜZ OKUNMUÞTUR...

SEVGÝ SAYGI VE DUA ÝLE
Gönderen: 02.03.2006 - 10:38
76 Mesaj -
9 cüz okundu Allah kabul etsin.

SEVGÝ VE DUA ÝLE.
Gönderen: 02.03.2006 - 13:06
Bu Mesaji Bildir   ismailaktas üyenin diger mesajlarini ara ismailaktas üyenin Profiline bak ismailaktas üyeye özel mesaj gönder ismailaktas üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mehrican44 su an offline mehrican44  
NE CABUK!!!
37 Mesaj -
SELAMUN ALEYKUM ARKADASLAR MART AYI HATMI BASLAMIS VE BITMIS....:( YA NE CABUK SIZ HIC UYUMUYOR MUSUNUZ ARKADASLAR. GERCI COK GÜZEL BÖYLE BIR KONUDA YARISMAK AMA BIZDE ISTIYORUZ. HASRET KARDESIMDEN RICAM VAR BIZLER ICIN 2. HATIMI BASLATSIN TABI EGER MÜMKÜNSE. YIGITHAN44 VE ABLAM HIDANURDA IKINCI HATIMDEN ALMAK ISTIYORLARDI CUNKU. EGER BU KONUDA BIR ACIKLAMA GELIRSE SEVINIRIM . RABBIM SIMDIDEN HATMINIZI KABUL EDER INSALLAH!!!
Gönderen: 02.03.2006 - 19:53
Bu Mesaji Bildir   mehrican44 üyenin diger mesajlarini ara mehrican44 üyenin Profiline bak mehrican44 üyeye özel mesaj gönder mehrican44 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Admin

945 Mesaj -
Selamün aleyküm..

Ýstek üzere Mart ayý ikinci hatmimiz baþlamýþtýr...

selam ve dua ile..

Gönderen: 02.03.2006 - 20:14
selamun aleykum
212 Mesaj -
2 . hatmin ilk cüzünü ben alayým.Allah ýn izniyle inþaallahGüle Güle
Gönderen: 02.03.2006 - 20:24
Bu Mesaji Bildir   hulyam üyenin diger mesajlarini ara hulyam üyenin Profiline bak hulyam üyeye özel mesaj gönder hulyam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yigithan44 su an offline yigithan44  
SELAMUN ALEYKUM
27 Mesaj -
ikinci hatimden 2.ve 3 cuzu ben aliyorum. allahin izniyle....
Gönderen: 02.03.2006 - 22:17
Bu Mesaji Bildir   yigithan44 üyenin diger mesajlarini ara yigithan44 üyenin Profiline bak yigithan44 üyeye özel mesaj gönder yigithan44 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SELAMUN ALEYKUM
37 Mesaj -
allah razi olsun hasret kardesim ikinci hatmi baslattigin icin. bende ALLAHIN izniyle 4. ve 5 cüzleri aliyorum. olurda artan cüz kalirsa almak isterim ama simdiden alamayan kardeslerimize haksizlikta yapmak istemem. RABBIM hatmimizi kabul eder insallah....
Gönderen: 02.03.2006 - 22:21
Bu Mesaji Bildir   mehrican44 üyenin diger mesajlarini ara mehrican44 üyenin Profiline bak mehrican44 üyeye özel mesaj gönder mehrican44 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
7 Mesaj
Selamun Aleyküm ve Rahmetullah

gül CUMA GÜNÜNÜZ MÜBAREK OLSUN.. gül

24. Cüz okunmustur..

ALLAH kabul etsin..
Selam ve DUA ile..
Gönderen: 03.03.2006 - 09:25
Konu icon   
72 Mesaj -
2 hatimden 7. cüzü ANNEM okuyacak.selam ve dua ile

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ERENBURAK tarafından, 03.03.2006 - 10:15 tarihinde.
Gönderen: 03.03.2006 - 09:43
omer furkan su an offline omer furkan  
401 Mesaj -
selamun aleykum
RABBÝMin selami kardeslerimin üzerine olsun..

2. hatmin 6. cüzüne talibiz insaALLAH..

( kalbin diri tutulmasýna vesile olur insaALLAH )

SELAM VE DUA ÝLE..
Gönderen: 03.03.2006 - 10:09
Bu Mesaji Bildir   omer furkan üyenin diger mesajlarini ara omer furkan üyenin Profiline bak omer furkan üyeye özel mesaj gönder omer furkan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
210 Mesaj -
2. HATMIN 30. CUZUNU BEN ALIYORUM
Gönderen: 03.03.2006 - 10:19
Admin

945 Mesaj -
Aleyküm selam..

cüzler verilmiþtir..

selam ve dua ile..
Gönderen: 03.03.2006 - 16:31
210 Mesaj -
2. hatmin 30.cuzu okunmustur

ALLAH kabul etsin (amiiin)

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Humeyra Yildirim tarafından, 03.03.2006 - 21:01 tarihinde.
Gönderen: 03.03.2006 - 20:58
:::MeDiNe::: su an offline :::MeDiNe:::  
238 Mesaj -
2.ci hatmýn 11.çi cüzünü alayým bende
Gönderen: 03.03.2006 - 22:58
Bu Mesaji Bildir   :::MeDiNe::: üyenin diger mesajlarini ara :::MeDiNe::: üyenin Profiline bak :::MeDiNe::: üyeye özel mesaj gönder :::MeDiNe::: üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
omer furkan su an offline omer furkan  
401 Mesaj -
selamun aleykum
RABBÝMin selami kardeslerimin üzerine olsun..

2. hatmin 6. cüz okunmustur

RABBÝM KALPLERÝMÝZÝ diri tutmamýza vesile kýlar ÝNSAALLAH..

selam ve dua ile..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son omer furkan tarafından, 04.03.2006 - 13:45 tarihinde.
Gönderen: 04.03.2006 - 13:42
Bu Mesaji Bildir   omer furkan üyenin diger mesajlarini ara omer furkan üyenin Profiline bak omer furkan üyeye özel mesaj gönder omer furkan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sumer su an offline sumer  
4 Mesaj
Selamun aleyküm; sevgili arkadaþlar ben bu siteye yeni üye oldum.Hatimle ilgili bu güzel ibatedin içinde olmak ve sevabýndan bende faydalanmak istiyorum.ancak cüzler nasýl daðýtýlýyo bilmiyorum mümkünse banada 1 veya 2 cüz okumam için tertip ederseniz çok sevinirim.Allahýn Rahmeti üzerinize olsun
Gönderen: 04.03.2006 - 21:05
Bu Mesaji Bildir   sumer üyenin diger mesajlarini ara sumer üyenin Profiline bak sumer üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Sumer kardeş'ime
2338 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý sumer

Selamun aleyküm; sevgili arkadaþlar ben bu siteye yeni üye oldum.Hatimle ilgili bu güzel ibatedin içinde olmak ve sevabýndan bende faydalanmak istiyorum.ancak cüzler nasýl daðýtýlýyo bilmiyorum mümkünse banada 1 veya 2 cüz okumam için tertip ederseniz çok sevinirim.Allahýn Rahmeti üzerinize olsun

Ve aleykum selam ve rahmetullah sevgili kardeþim

Aramýza hoþgeldiniz sefalar getirdiniz. Hatme katýlmanýz için ilk etapta size 8. cüzü vermiþ bulunmaktayýz

Bu ay (MART AYI) sonuna kadar (en geç bi kaç gün kala) okuduðunuza dair bu konuya mesaj eklemeniz gerekmektedir.

Aksi takdirde bir dahaki seferde cüz istediðinizde bu isteðinize moderatörlerimizden red cevabý gelebilir.

Þimdilik 1 cüz ile katýlmanýzý saðlayabiliriz. Ýlerleyen zamanda bu kategoriden sorumlu kardeþlerimiz, size daha fazla cüz verebilir ve kendileriylede bu hususta mesajlaþabilirsiniz.

Selam ve dua ile
Gönderen: 04.03.2006 - 21:14
erida60 su an offline erida60  
esselamu aleykum
41 Mesaj -
2. hatmi seriften bir ve ya iki cuz reca edecem
Gönderen: 04.03.2006 - 22:04
Bu Mesaji Bildir   erida60 üyenin diger mesajlarini ara erida60 üyenin Profiline bak erida60 üyeye özel mesaj gönder erida60 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sumer su an offline sumer  
4 Mesaj
Dilsuz kardeþim Allah razý olsun elhamdülillah en kýsa zamanda okuduðumu bildirir mesajýmý atacaðým inþaallah.
Gönderen: 05.03.2006 - 11:30
Bu Mesaji Bildir   sumer üyenin diger mesajlarini ara sumer üyenin Profiline bak sumer üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
BENgiSUde su an offline BENgiSUde  
selamunaleyküm
17 Mesaj -
19. ve 20. cüzü almak istiyorum ablam içinde 21 ve 22.cüzleri ... selam ve dua ile... esselamunaleyküm...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son BENgiSUde tarafından, 05.03.2006 - 22:05 tarihinde.
Gönderen: 05.03.2006 - 21:49
Bu Mesaji Bildir   BENgiSUde üyenin diger mesajlarini ara BENgiSUde üyenin Profiline bak BENgiSUde üyeye özel mesaj gönder BENgiSUde üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: selamunaleyküm
1227 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý BENgiSUde

19. ve 20. cüzü almak istiyorum ablam içinde 21 ve 22.cüzleri ... selam ve dua ile... esselamunaleyküm...

aleykum selam kardeþim...

Cüzleriniz verilmiþtir.

Selam ve dua ile
Gönderen: 06.03.2006 - 08:12
Bu Mesaji Bildir   yoktan üyenin diger mesajlarini ara yoktan üyenin Profiline bak yoktan üyeye özel mesaj gönder yoktan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
919 Mesaj -
SELAMUNALEYKÜM.
2.HATÝMDEN 23 VE 24 CÜZLERÝ DE BEN ALIYIM

SEVGÝ SAYGI VE DUA ÝLE
Gönderen: 06.03.2006 - 12:33
abdulberr su an offline abdulberr  
MART AYİ HATMİ
153 Mesaj -
mart ayý ikinci hatimden 29. cüzü kimse yazmadýysa ben okuyorum.
Gönderen: 06.03.2006 - 18:01
Bu Mesaji Bildir   abdulberr üyenin diger mesajlarini ara abdulberr üyenin Profiline bak abdulberr üyeye özel mesaj gönder abdulberr üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
...
Admin

945 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý abdulberr

mart ayý ikinci hatimden 29. cüzü kimse yazmadýysa ben okuyorum.

Cüz yazýlmýþtýr size..

selam ve dua ile..
Gönderen: 06.03.2006 - 20:41
M.Ali25 su an offline M.Ali25  
74 Mesaj -
selamun aleykum

30. cüz okunmustur

2. hatim den de cüz verebilirsiniz

selametle
Gönderen: 07.03.2006 - 00:12
Bu Mesaji Bildir   M.Ali25 üyenin diger mesajlarini ara M.Ali25 üyenin Profiline bak M.Ali25 üyeye özel mesaj gönder M.Ali25 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1227 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý M.Ali25

selamun aleykum

30. cüz okunmustur

2. hatim den de cüz verebilirsiniz

selametle

aleykum selam kardeþim..

2. hatimden 10. cüzü yazdým size.

Selam ve dua ile
Gönderen: 07.03.2006 - 08:24
allahın selamı üzerinize olsun
7 Mesaj
ikinci hatimde 28. cüzü bana verirseniz sevinirim allah þimdiden kabul eylesin
Gönderen: 07.03.2006 - 11:04
MEVLA KABUL EYLESİN
7 Mesaj
BERABER ÇALIÞTIÐIMIZ ARKADAÞIM ADINA 2. HATMÝN 27. CÜZÜNÜDE ÝSTÝYORUM VERÝRSENÝZ BÝZÝ ÇOK MUTLU EDERSÝNÝZ ALLAH KABUL EYLESÝN
Gönderen: 07.03.2006 - 11:33
RE: MEVLA KABUL EYLESİN
1227 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý yakamoz_66

BERABER ÇALIÞTIÐIMIZ ARKADAÞIM ADINA 2. HATMÝN 27. CÜZÜNÜDE ÝSTÝYORUM VERÝRSENÝZ BÝZÝ ÇOK MUTLU EDERSÝNÝZ ALLAH KABUL EYLESÝN

Cüzlerinizi yazdým...

Okuduðunuzda haberdar ederseniz seviniriz.

Selam ve dua ile
Gönderen: 07.03.2006 - 11:41
Yusuflu su an offline Yusuflu  
RE: RE:
428 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý yoktan

Alıntı
Orijýnalý kemal

cd den okunsa bizde takip ederek bir cüz okursak olur mu kardeþlerim öyle olursa bende 1 cüz almak istiyorum

Selamun aleykum kardeþim..

CD den takip ederk okumak hatim yerine deðil mukabele olur..

Eðer yüzünden okuyacaksanýz size de bir cüz yazalým inþaAllah

selam ve dua ile

Affiniza siginarak merak ettim mukabele ile hatim arasindaki fark nedir aciklarmisiniz tsk ederim...
Gönderen: 07.03.2006 - 12:00
Bu Mesaji Bildir   Yusuflu üyenin diger mesajlarini ara Yusuflu üyenin Profiline bak Yusuflu üyeye özel mesaj gönder Yusuflu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: RE: RE:
1227 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Yusuflu

Alıntı
Orijýnalý yoktan

Alıntı
Orijýnalý kemal

Selamun aleykum kardeþim..

Eðer yüzünden okuyacaksanýz size de bir cüz yazalým inþaAllah

selam ve dua ile

Affiniza siginarak merak ettim mukabele ile hatim arasindaki fark nedir aciklarmisiniz tsk ederim...

Hatim Kur'an'ý yüzünden baþtan sona okuyarak bitirmektir.

Mukabelede ise okuma deðil dinleme ve takip etme vardýr. Mukabelede kiþi kendisi okumaz okunan Kur'an'ý takip eder. Bu yüzden hatim yerine geçmez.

Kur'an'ý bilen kiþilerin hatim için yüzünden okumalarý daha iyi olur.

Mukabelede Kur'an'ý dinleme sevabýna vesile olur.

selam ve dua ile
Gönderen: 07.03.2006 - 12:12
428 Mesaj -

CD den takip ederken sesli olarak hoca ile birlikte okuya biliyorsak yine ayni statuyemi giriyor yani yine hatim degil mukabelemi oluyor tam anlaya bilmek icin soruyorum ozur dilerim hakkinizi helal edin konuyu uzatmak istemezdim...
Gönderen: 07.03.2006 - 12:20
Bu Mesaji Bildir   Yusuflu üyenin diger mesajlarini ara Yusuflu üyenin Profiline bak Yusuflu üyeye özel mesaj gönder Yusuflu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
...
1227 Mesaj -
CD veya kasetten takip ederek okurken okuyan kiþiye okuyuþunuzu uyduramayabilirsiniz...

Çünkü herkesin okuyuþ tarzý faklýdýr. Bazen geride kalabilir bazen önde gidebilirsiniz. Dinlediðiniz ile okuduðunuz karýþabilir.

Bu yüzden bu tür okumalarda daha dikkatli davranmak gerekir.

Eðer biliyorsanýz sadece okumanýz daha güzeldir. CD'den takip ederekte okuduðunuzda hatim olur.. Ancak çok dikkatli olmak gerekir.

Selam ve dua ile

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son yoktan tarafından, 07.03.2006 - 12:36 tarihinde.
Gönderen: 07.03.2006 - 12:27
428 Mesaj -
ALLAH razi olsun ...

tsk. ederim ...
Gönderen: 07.03.2006 - 12:33
SELAMUN ALEYKUM
27 Mesaj -
afedersiniz arkadaslar ama ben birseyi anlayamadim. biz burda ramazan ayinda mukabele seklinde hatim indiriyoruz. mescide gidiyoruz ve hocamiz okuyor bizlerde yuzunden takip ediyoruz bayagi kalabalikda oluyoruz. . ay sonunda da hatim duasi yapilir. simdi bu hatimler kabul olmuyor mu????
Gönderen: 07.03.2006 - 14:07
Bu Mesaji Bildir   yigithan44 üyenin diger mesajlarini ara yigithan44 üyenin Profiline bak yigithan44 üyeye özel mesaj gönder yigithan44 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SELAM VE DUA ILE
37 Mesaj -
ikinci hatimden 12.ve 13. cuzu ablam hidanur45 almak istiyor. ancak giris sorunu yasadigi icin bir türlü siteye giris yapamiyor. benden kendi adina bu cuzleri almami istedi. eger bir mahsuru yoksa okunmasi icin bu cuzleri istiyoruz. ALLAHA EMANETSINIZ!!!!!!!!!
Gönderen: 07.03.2006 - 14:54
...
Admin

945 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý mehrican44

ikinci hatimden 12.ve 13. cuzu ablam hidanur45 almak istiyor. ancak giris sorunu yasadigi icin bir türlü siteye giris yapamiyor. benden kendi adina bu cuzleri almami istedi. eger bir mahsuru yoksa okunmasi icin bu cuzleri istiyoruz. ALLAHA EMANETSINIZ!!!!!!!!!

Aleyküm selam kardeþim,

ablanýza istediði cüzleri yazdým..

selam ve dua ile..
Gönderen: 07.03.2006 - 14:57
437 Mesaj -
Selamun aleyküm,

23. cüz okunmustur.. gül
Allah kabul etsin..

VE..
ikinci hatimdan, 14.cüzü aliyorum..

Selam ve dua ile..
Gönderen: 07.03.2006 - 22:23
Bu Mesaji Bildir   CENNETyolu üyenin diger mesajlarini ara CENNETyolu üyenin Profiline bak CENNETyolu üyeye özel mesaj gönder CENNETyolu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GÜNÜNÜZ HAYIR OLSUN
7 Mesaj
2. HATÝMÝN 27 VE 28. CÜZ OKUNDU BÝLGÝNÝZE
ALLAH (C.C.) ÞÝMDÝDEN KABUL EYLESÝN

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son yakamoz_66 tarafından, 08.03.2006 - 13:14 tarihinde.
Gönderen: 08.03.2006 - 08:43
HATİM
212 Mesaj -
2. hatimin 1. cüzü oknmuþturr.ALLAH KABUL EYLESÝN.
Gönderen: 08.03.2006 - 09:11
...
Admin

945 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý hulyam

2. hatimin 1. cüzü oknmuþturr.ALLAH KABUL EYLESÝN.

Allah kabul etsin kardeþim,

ilk hatmimizden cüz istediðinizde size 4. cüz yazýlmýþtý..

fark etmediyseniz haber vereyim diye yazdým..

selam ve dua ile..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son HaSReT tarafından, 08.03.2006 - 15:03 tarihinde.
Gönderen: 08.03.2006 - 14:58
HATA YOK
212 Mesaj -
HASRET KARDEÞÝM SAÐOL UNUTMADIM DA O ÝLK OLDUÐU ÝÇÝN 1.CÜZÜ OKUMUÞTUM

1.HATMÝN 4.CÜZÜ OKUNMUÞTUR ALLAH KABUL ETSÝN.ALLAH YOLUNDA OLMAYANLARIDA KENDÝ YOLUNA GETÝRSÝN.sevinçlisevinçli
Gönderen: 09.03.2006 - 09:46
_SeRKaN_ su an offline _SeRKaN_  
406 Mesaj -
s.a.

2. hatimden 26. cüz
Gönderen: 09.03.2006 - 10:27
Bu Mesaji Bildir   _SeRKaN_ üyenin diger mesajlarini ara _SeRKaN_ üyenin Profiline bak _SeRKaN_ üyeye özel mesaj gönder _SeRKaN_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ilknurMerve su an offline ilknurMerve  
476 Mesaj -
s.a
gülikincihatimden 15.cüzü aliyorum
Gönderen: 09.03.2006 - 10:50
Bu Mesaji Bildir   ilknurMerve üyenin diger mesajlarini ara ilknurMerve üyenin Profiline bak ilknurMerve üyeye özel mesaj gönder ilknurMerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
76 Mesaj -
ikinci hatimden 25ci cüzü alýyorum
Gönderen: 09.03.2006 - 11:42
919 Mesaj -
SELAMUNALEYKÜM

HATÝM 2 DEN 17 CÜZÜ EÞÝM ÝÇÝN ALIYIM ÝNÞALLAH

SEVGÝ SAYGI VE DUA ÝLE
Gönderen: 09.03.2006 - 14:41
Admin

945 Mesaj -
Aleyküm selam..

cüzler verilmiþtir...

2 boþ cüzümüz kaldý inþaAllah..

selam ve dua ile...
Gönderen: 09.03.2006 - 14:57
Sueda- su an offline Sueda-  
28 Mesaj -
Selamun Aleykum

Ben bir cüz alabilirim...
Gönderen: 09.03.2006 - 15:10
Bu Mesaji Bildir   Sueda- üyenin diger mesajlarini ara Sueda- üyenin Profiline bak Sueda- üyeye özel mesaj gönder Sueda- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Admin

945 Mesaj -
Aleyküm selam..

16. cüzü yazdým size...

dua ile..
Gönderen: 09.03.2006 - 15:15
Hatice su an offline Hatice  
4 Mesaj
cüz 28 okunmustur (hatim 1)
cüz 18i alabilirmiyim?

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son h_a_t_ic__e tarafından, 09.03.2006 - 17:00 tarihinde.
Gönderen: 09.03.2006 - 16:31
Bu Mesaji Bildir   Hatice üyenin diger mesajlarini ara Hatice üyenin Profiline bak Hatice üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HiLaL-i ehmer su an offline HiLaL-i ehmer  
112 Mesaj -
26. cüz ZeYNeB tarafindan okunmustur...
selam ve dua ile..

Gönderen: 09.03.2006 - 22:12
Bu Mesaji Bildir   HiLaL-i ehmer üyenin diger mesajlarini ara HiLaL-i ehmer üyenin Profiline bak HiLaL-i ehmer üyeye özel mesaj gönder HiLaL-i ehmer üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
abdulberr su an offline abdulberr  
MART AYİ HATMİ
153 Mesaj -
5.cüz okundu.
Gönderen: 10.03.2006 - 16:54
Bu Mesaji Bildir   abdulberr üyenin diger mesajlarini ara abdulberr üyenin Profiline bak abdulberr üyeye özel mesaj gönder abdulberr üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
erida60 su an offline erida60  
41 Mesaj -
esselamu aleykum

ikinci hatmi serifin 9. cuzu okunmustur allah kabul etsin
Gönderen: 11.03.2006 - 20:25
Bu Mesaji Bildir   erida60 üyenin diger mesajlarini ara erida60 üyenin Profiline bak erida60 üyeye özel mesaj gönder erida60 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
919 Mesaj -
23 24 cüzler ve eþim için aldýðým 17 cüz okunmuþtur...
RABBÝM KABUL ETSÝN AMÝN

SEVGÝ SAYGI VE DUA ÝLE
Gönderen: 12.03.2006 - 17:34
437 Mesaj -
Selamun aleykum 14 Cüz okunmustur Allah (c.c) kabul etsin butun okunan Cüz leri.
Gönderen: 12.03.2006 - 17:42
utaniyorum su an offline utaniyorum  
mart ayı hatimi
1942 Mesaj -
mart hatimi ilk hatimden 22.cüz okunmuþtur.Allah kabul etsin.Selam vw dua ile.........
Gönderen: 12.03.2006 - 21:37
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=[ E_R ]=- su an offline -=[ E_R ]=-  
892 Mesaj -
mart ayi birinci hatimden 10cu cuz okunmustur, Rabbim kabul etsin sevinçli gül
Gönderen: 12.03.2006 - 23:32
Bu Mesaji Bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diger mesajlarini ara -=[ E_R ]=- üyenin Profiline bak -=[ E_R ]=- üyeye özel mesaj gönder -=[ E_R ]=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_SeRKaN_ su an offline _SeRKaN_  
406 Mesaj -
s.a.

2. hatim 26. cüz okunmuþtur.
Gönderen: 13.03.2006 - 09:45
Bu Mesaji Bildir   _SeRKaN_ üyenin diger mesajlarini ara _SeRKaN_ üyenin Profiline bak _SeRKaN_ üyeye özel mesaj gönder _SeRKaN_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hiranur26 su an offline hiranur26  
mart ayı hatmi
7 Mesaj
12 ve13 cüzler okunmuþtur ALLAH kabul etsin ayrýca ismim hiranur26 olarak deðiþti Güle Güle
Gönderen: 13.03.2006 - 16:29
Bu Mesaji Bildir   hiranur26 üyenin diger mesajlarini ara hiranur26 üyenin Profiline bak hiranur26 üyeye özel mesaj gönder hiranur26 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Sueda- su an offline Sueda-  
28 Mesaj -
S.A

2. hatim 16. cüz okunmustur..
Gönderen: 14.03.2006 - 01:13
Bu Mesaji Bildir   Sueda- üyenin diger mesajlarini ara Sueda- üyenin Profiline bak Sueda- üyeye özel mesaj gönder Sueda- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
s.a.
76 Mesaj -
25.cüz okundu.

Selam ve dua ile.
Gönderen: 14.03.2006 - 13:09
SELAMUN ALEYKUM
37 Mesaj -
ikinci hatmin 4. ve 5. cüzleri okunmustur. RABBIM hatmimizi kabul eyler insallah.
Gönderen: 14.03.2006 - 13:52
MerveSena su an offline MerveSena  
109 Mesaj -
S.A. Hasret Kardes,

1. Hatimden 16. cüz Allahin izniyle okunmustur.

Cenabi Mevlam kabul etsin insaallah.

Selam ve dua ile
Gönderen: 15.03.2006 - 00:05
Bu Mesaji Bildir   MerveSena üyenin diger mesajlarini ara MerveSena üyenin Profiline bak MerveSena üyeye özel mesaj gönder MerveSena üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SELAMUN ALEYKUM
27 Mesaj -
s.a. 2.Hatimden 2. ve 3. cüzler okunmustur Allah kabul etsin hayirlara vesile kilsin amin...
Gönderen: 15.03.2006 - 10:37
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (2): (1) 2 weiter >
önceki konu   diğer konu

Kapali Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 619 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
kilimlili67 (47), EnToRia (39), cihankarasan (56), rahmali (60), beyazyol (44), hmurat (50), Sweet-Bircan (31), calinan_kalp (43), bobmalley (34), kerim71 (50), talip-ibrahim (38), kan-ka (50), behlül72 (52), n.nakla61 (40), yasinbirel80 (44), zuhre yildirim (44), SnNmMc (37), tarik82 (42), akin123 (37), MertTurk (43), *hira* (35), zaferburgu (49), mademney (42), esli (61), sipahii (43), gokhan (46), ISLAM_GUNESI (40), veteriner54 (42), meryem03 (40), engino (46), yol_cu (42), koyuncu339 (39), fizikcimrt (49), fgdibo (36), salem (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.67332 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.