0
0
0
0
Genel Kurallar
*´¯`·.¸.·´¯`·.((( RAVDA.net ))).·´¯`·.¸ sitemize kayıt olduğunuz takdirde aşağıdaki kurallara uyulması zorunludur:


• Sitemize üye olmak ve kullanmak tamamen ücretsizdir.
• Üyeliği aktifleştirildikten sonra üç gün içinde siteye giriş yapmayan veya 1 yıl süre ile hiç kullanmayan üyelerin kayıtları silinecektir.
• Kurallar sonundaki Kabul bütonuna basarak, aşağıdaki kuralları kabul etmişsinizdir demektir. Kurallara aykırı katılım üyeliğinizin iptali ile sonuçlanır.

• Sistem içerisinde yer alan her türlü bilgi, dosya ve linkler tanıtım amaçlı olarak yer almaktadır. Eğer paylaştığınız bilgi ve dosyaların ücretli versiyonlari var ise, bunları satın almanız gerekir. Aksi durumda ravda.net sorumluluk kabul etmez ve ilgili dosyanın üreticisinden istek gelmesi durumda gereğini yapmakla sorumludur.

• Girmiş olduğunuz üye ismi, şifre ve diğer bilgilerinizin gizliliği tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

Üye Kuralları

• Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, müstehcen, kaba, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek, forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek uyarısız sistemden uzaklaştırılma nedenidir..

• Pornografik, cinsellik içeren mesajlar ve bu tip sitelere verilecek bağlantılar verildiği takdirde üyeliğiniz iptal edilir.

• Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır.

• Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiplerdir. Ayrıca gereğinden fazla uzayan veya amacından sapan konular kapatilabilir. Forum kurallarına uymayan üyeler yöneticiler tarafindan uyarılır, tekrarında üyelikleri iptal edilir. Forum kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum yöneticilerinde saklıdır ve üye olan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Site görevlilerinin site üyelerinden birini veya birkaçını siteden uzaklaştırmasına ve herhangi bir konuyu silme, kapatma, değiştirme veya başka bir kategoriye taşıma ile ilgili hiçbir üyenin itiraz hakkı yoktur ve itiraz eden siteden uzaklaştırılır.

• Sisteme veya Foruma gönderilen yazılar gönderen kişinin sorumluluğundadır.

• Bu sözleşmeyi Kabul ederek belirtilen kurallara uymadığınız halde size karşı yapacağımız yaptırımlar uyarı yapmaksızın uygulayabileceğimizi kabul etmiş olmaktasınız. 

Dikkat: Bu sözleşme ravda.net tarafından haber verilmeksizin değiştirilebilir.
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.39870 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.