budesonide generique plaquenil kaletra lopinavir ritonavir stromectol apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » KURAN-I KERİM HATMİ » ***MART AYİ HATMİ*** Kapali

önceki konu   diğer konu
129 okunmamış mesaj mevcut (kapali)
Sayfa (2): < zurück 1 (2)
Gönderen
mart ayı hatmi
27 Mesaj -
1 hatimin 14 cüzü okunmuþtur
Gönderen: 15.03.2006 - 14:59
Bu Mesaji Bildir   kemal üyenin diger mesajlarini ara kemal üyenin Profiline bak kemal üyeye özel mesaj gönder kemal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
M.Ali25 su an offline M.Ali25  
74 Mesaj -
Selamun Aleykum

2. Hatimdeki 10. Cüz okunmustur

Allah (c.c.) kabul etsin ve hayirlara

vesile kilsin insaAllah

Selametle
Gönderen: 15.03.2006 - 23:50
Bu Mesaji Bildir   M.Ali25 üyenin diger mesajlarini ara M.Ali25 üyenin Profiline bak M.Ali25 üyeye özel mesaj gönder M.Ali25 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Yusuflu su an offline Yusuflu  
428 Mesaj -
( 1 . Hatim )

13.cüz okunmustur . . .

Gönderen: 16.03.2006 - 12:43
Bu Mesaji Bildir   Yusuflu üyenin diger mesajlarini ara Yusuflu üyenin Profiline bak Yusuflu üyeye özel mesaj gönder Yusuflu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
{{~Dervis~}} su an offline {{~Dervis~}}  
kardesler ne güzel bir sistem olusmus
350 Mesaj -
selamün aleyküm

kardeþlerim sisteminiz desteginiz ne güzel keþke bu kadar destek veren kardeþimþiz olsun isterdim yanlýþ anlaþýlmasýn siz burda bir aile olmuþsunuz bizde kendi yerimizde fakat bizde bu kadar güzel bir sistem oluþmadý fakat konularýmýz hemen hemen ayný ve
ben

mart ayý hatmin ve diðer hatimleri inmesinde yardým eden destek veren kardeþlerimizden ALLAH razý olsun derim selam ve sevgiyle ve bizlerede destek vermelerini isterim

kardeþler bi sorum olacaktý ayda kaç hatim iniyorsunuz ögrenmek isterim
ALLAH'a emanet olun
selamün aleyküm
Gönderen: 16.03.2006 - 14:27
Bu Mesaji Bildir   {{~Dervis~}} üyenin diger mesajlarini ara {{~Dervis~}} üyenin Profiline bak {{~Dervis~}} üyeye özel mesaj gönder {{~Dervis~}} üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.~Sniper~. su an offline .~Sniper~.  
:))
1230 Mesaj -
sabrederseniz ve hizmeti Hakk!a yaparsanýz sizinde olur inþAllah..
Gönderen: 16.03.2006 - 15:06
Bu Mesaji Bildir   .~Sniper~. üyenin diger mesajlarini ara .~Sniper~. üyenin Profiline bak .~Sniper~. üyeye özel mesaj gönder .~Sniper~. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sabrımız eyüp hzlerin sabrıdır
350 Mesaj -
selamün aleyküm

kardeþim sabýrlý olmak erdemliliktir
yinede sagolasýn yok yani biz ayda 2 hatim iniyoruz da burda üye çok oldugu için sordum kaç hatim iniliyo onu merak ettim

ALLAH'a emanet olun
MEVLANA þehrinden selam ve sevgiyle
Gönderen: 16.03.2006 - 15:14
Bu Mesaji Bildir   {{~Dervis~}} üyenin diger mesajlarini ara {{~Dervis~}} üyenin Profiline bak {{~Dervis~}} üyeye özel mesaj gönder {{~Dervis~}} üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hasret su an offline Hasret  
....
Admin

945 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý yakup023

selamün aleyküm

kardeþlerim sisteminiz desteginiz ne güzel keþke bu kadar destek veren kardeþimþiz olsun isterdim yanlýþ anlaþýlmasýn siz burda bir aile olmuþsunuz bizde kendi yerimizde fakat bizde bu kadar güzel bir sistem oluþmadý fakat konularýmýz hemen hemen ayný ve
ben

mart ayý hatmin ve diðer hatimleri inmesinde yardým eden destek veren kardeþlerimizden ALLAH razý olsun derim selam ve sevgiyle ve bizlerede destek vermelerini isterim

kardeþler bi sorum olacaktý ayda kaç hatim iniyorsunuz ögrenmek isterim
ALLAH'a emanet olun
selamün aleyküm

Aleyküm selam..

Allah razý olsun kardeþim..

Mevlam gayretlerimizi kabul eyler inþaAllah..

ay'da bir veya en fazla iki hatim indiriyoruz.
bir daha ki hatmimiz de sizide aramýzda görürüz inþaAllah..

selam ve dua ile..
Gönderen: 16.03.2006 - 15:18
Bu Mesaji Bildir   Hasret üyenin diger mesajlarini ara Hasret üyenin Profiline bak Hasret üyeye özel mesaj gönder Hasret üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dualarım sizlerle
350 Mesaj -
selamün aleyküm

kardeþim hasret destegim size dualýrýmdýr
bende internetten (basortu net) hatim indirdigim için burda bu güzel konuyu görünce ve açan kardeþimizi öðrenmek için sormuþtum ayný görevdeyiz RABBÝM yardýmcýmýz olsun

selamün aleyküm
Gönderen: 16.03.2006 - 15:23
Gülendam su an offline Gülendam  
***MART AYİ HATMİ***
99 Mesaj -
ALLAH KABUL ETSIN INSALLAH 19 CÜZ OKUNMUSTUR

Güle Güle
Gönderen: 16.03.2006 - 17:33
Bu Mesaji Bildir   Gülendam üyenin diger mesajlarini ara Gülendam üyenin Profiline bak Gülendam üyeye özel mesaj gönder Gülendam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
medinegülü su an offline medinegülü  
26 Mesaj -
s.a ilknur-mervenin ikincihatimden aldigi onbesincicüz okunmustur.
selam ve dua ile ...
Gönderen: 17.03.2006 - 22:34
Bu Mesaji Bildir   medinegülü üyenin diger mesajlarini ara medinegülü üyenin Profiline bak medinegülü üyeye özel mesaj gönder medinegülü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ERENBURAK su an offline ERENBURAK  
Konu icon   
72 Mesaj -
selamün aleyküm 6. cüz okunmuþtur.Allah kabul etsin.Güle Güle
Gönderen: 21.03.2006 - 08:11
Bu Mesaji Bildir   ERENBURAK üyenin diger mesajlarini ara ERENBURAK üyenin Profiline bak ERENBURAK üyeye özel mesaj gönder ERENBURAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ahmet gunay  
Misafir
Cüzümüz okunmuþtur.
Gönderen: 21.03.2006 - 18:52
Bu Mesaji Bildir   Yukari
mehmet yigit su an offline mehmet yigit  
87 Mesaj -
ALLAH razý olsun cumlenýzden mart ayý hatmýnde okunmamýþ cuz var mý eðer musade varsa ben de katýlmak ýstýyorum
Gönderen: 21.03.2006 - 19:06
Bu Mesaji Bildir   mehmet yigit üyenin diger mesajlarini ara mehmet yigit üyenin Profiline bak mehmet yigit üyeye özel mesaj gönder mehmet yigit üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
....
Admin

945 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý mehmet yigit

ALLAH razý olsun cumlenýzden mart ayý hatmýnde okunmamýþ cuz var mý eðer musade varsa ben de katýlmak ýstýyorum

Selamün Aleyküm...

bütün cüzlerimiz alýnmýþtýr, boþ cüzümüz mevcut deðil kardeþim...

Nisan ay'ý hatminde bekleriz sizide inþaAllah..

selam ve dua ile..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son HaSReT tarafından, 21.03.2006 - 19:18 tarihinde.
Gönderen: 21.03.2006 - 19:17
Bu Mesaji Bildir   Hasret üyenin diger mesajlarini ara Hasret üyenin Profiline bak Hasret üyeye özel mesaj gönder Hasret üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mehmet yigit su an offline mehmet yigit  
87 Mesaj -
ALLAH KABUL ETSIN INÞAALLAH NISAN AYI HATMINDE GORUÞURUZ ALEYNA VE ALEYKUM SELAM
Gönderen: 21.03.2006 - 19:20
Bu Mesaji Bildir   mehmet yigit üyenin diger mesajlarini ara mehmet yigit üyenin Profiline bak mehmet yigit üyeye özel mesaj gönder mehmet yigit üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hatice su an offline Hatice  
4 Mesaj
cuz 18(hatim2) okunmustur.

ALLAH hepinizden razi olsun
Gönderen: 24.03.2006 - 15:21
Bu Mesaji Bildir   Hatice üyenin diger mesajlarini ara Hatice üyenin Profiline bak Hatice üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
abdulberr su an offline abdulberr  
Mart ayı hatim
153 Mesaj -
29.cüz okundu
Gönderen: 25.03.2006 - 02:30
Bu Mesaji Bildir   abdulberr üyenin diger mesajlarini ara abdulberr üyenin Profiline bak abdulberr üyeye özel mesaj gönder abdulberr üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Admin

945 Mesaj -
Yine bir ay'ýmýzýn sonuna geldik..

cüzleri okumamýþ olan kardeþlerimizden ricamýz, ek kýsa zamanda okuyup bildirmenizdir...

selam ve dua ile...

Gönderen: 26.03.2006 - 15:21
ravza2004 su an offline ravza2004  
45 Mesaj -
15. cüz okunmuþtur,

Allah kabul etsinGüle Güle
Gönderen: 27.03.2006 - 11:24
Bu Mesaji Bildir   ravza2004 üyenin diger mesajlarini ara ravza2004 üyenin Profiline bak ravza2004 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ERENBURAK su an offline ERENBURAK  
Konu icon   
72 Mesaj -
2. HATÝMDEN 7. CÜZ ANNEM TARAFINDAN OKUNMUÞTUR. ALLAH KABUL ETSÝN
Gönderen: 27.03.2006 - 14:12
Bu Mesaji Bildir   ERENBURAK üyenin diger mesajlarini ara ERENBURAK üyenin Profiline bak ERENBURAK üyeye özel mesaj gönder ERENBURAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Admin

945 Mesaj -

31.03.2006

CUMA gecesi

HATÝM duamýz yapýlacak inþaAllah..

cüzleri okumamýþ olanlardan ricamýz cuma gecesine kadar okuyup haber veriniz..!

selam ve dua ile...

Gönderen: 28.03.2006 - 14:54
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
1. hatim 7.cüz okunmuþtur. Rabbim kabul buyursun
Gönderen: 29.03.2006 - 15:39
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
seher su an offline seher  
Konu icon    selamun aleykum
14 Mesaj -
birinci hatimden 20.cuz okunmustur ALLAH kabul etsin
Gönderen: 30.03.2006 - 00:46
Bu Mesaji Bildir   seher üyenin diger mesajlarini ara seher üyenin Profiline bak seher üyeye özel mesaj gönder seher üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
metsah47 su an offline metsah47  
hasret kardeşe
54 Mesaj -
selamün aleyküm nisan ayýnýn hatim listesine benide ekleyebilirmisin allah razý olsun
Gönderen: 31.03.2006 - 15:16
Bu Mesaji Bildir   metsah47 üyenin diger mesajlarini ara metsah47 üyenin Profiline bak metsah47 üyeye özel mesaj gönder metsah47 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hasret kardeşe
Admin

945 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý metsah47

selamün aleyküm nisan ayýnýn hatim listesine benide ekleyebilirmisin allah razý olsun

Aleyküm selam kardeþim,

nisan ayý hatmini baþlattýðýmýzda istediðiniz cüzü söylersiniz, eklerim sizide listeye inþaAllah..

selam ve dua ile..
Gönderen: 31.03.2006 - 16:20
:::MeDiNe::: su an offline :::MeDiNe:::  
238 Mesaj -
ikinici hatmin 11.cüzü okunmustur

ALLAH c.c. kabul eder inþallah

selam ve dau ile
Gönderen: 31.03.2006 - 21:49
Bu Mesaji Bildir   :::MeDiNe::: üyenin diger mesajlarini ara :::MeDiNe::: üyenin Profiline bak :::MeDiNe::: üyeye özel mesaj gönder :::MeDiNe::: üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
abdulberr su an offline abdulberr  
153 Mesaj -
nisan ayýnda okunacak hatmin listesi ne zaman çýkýyor!
Gönderen: 01.04.2006 - 01:22
Bu Mesaji Bildir   abdulberr üyenin diger mesajlarini ara abdulberr üyenin Profiline bak abdulberr üyeye özel mesaj gönder abdulberr üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
....
Admin

945 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý abdulberr

nisan ayýnda okunacak hatmin listesi ne zaman çýkýyor!

buyrun kardeþim...

Nisan ayý hatmi

selam ve dua ile..
Gönderen: 01.04.2006 - 09:52
Admin

945 Mesaj -

Lübe, BENgiSUde, H a t ic e ve sumer kardeþlerim..!

Dün gece Hatim duamýzý yapýcaktýk, ama sizlerden bir haber gelmediði için yine geciþtirdik...

Lütfen verilen zamaný tutmaya çalýþýn..!

en kýsa zamanda cüzlerin okunduklarýna dair haber bildirirseniz çok memnun oluruz..

selam ve dua ile..

Gönderen: 01.04.2006 - 12:25
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (2): < zurück 1 (2)
önceki konu   diğer konu

Kapali Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 611 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60192 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.