hydroxychloroquine ivermektine generique rhinocortfluvoxamine lopinavir ritonavir super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » ÇOCUK EĞİTİMİ » BEBEKZENE AÇIK MEKTUP

önceki konu   diğer konu
55 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (4): < zurück 2 3 (4)
Gönderen
895 Mesaj -
Masallah ne kadar tatlilar Allah anali babali buyutmek nasib etsin yuvanizin her iki cihanda mutlu ve huzurlu olmasini dilerim bebekzen cok tatli abi elleri tombis tombis Allah nazarlardan saklasin.
Selam ve dua ile...
Gönderen: 10.04.2006 - 11:25
Bu Mesaji Bildir   akarsu üyenin diger mesajlarini ara akarsu üyenin Profiline bak akarsu üyeye özel mesaj gönder akarsu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaHRa su an offline SaHRa  
1183 Mesaj -
MasaAllah, Tebarkeallah, çok tatlýlar ..Rabbim hayýrlý evlat eylesin , analý babalý büyütsün, saðlýk sýhhat ve hayýrlý ömürler versin insaAllah....gül
Gönderen: 10.04.2006 - 12:32
Bu Mesaji Bildir   SaHRa üyenin diger mesajlarini ara SaHRa üyenin Profiline bak SaHRa üyeye özel mesaj gönder SaHRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý akinzen

Bu benim Arkadasim olsun, RAVDACI Arkadasim sevinçli aşık

Hepsine bayildim, hepsine cok selam söyle,
MasaALLAH.. Hepsi cok tatlilar..
Hepsinide öpüyorum..
ALLAHin Yolundan dosdogru yürürler InsaALLAH,
ALLAH hepsine hayirli Ömürler nasib etsin..
... DUA ile..
... gül ...
Gönderen: 10.04.2006 - 15:36
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akinzen su an offline akinzen  
Güreş turnuvası...ANNE, SEVGİSİNDEN KARŞILIK BEKLEMEDEN VEREN...
1256 Mesaj -
Ben biraz tipik bir adamýmdýr....

Acaip zevklerimde vardýr.....

Bunlardan teki ise Þudur....

Bebekzeni biraz uzaða koyup,

Annezen bir taraftan ben bir taraftan kendimize çaðýrmak....

Sonuç hep aynýdýr.......

Yahu,

Siz bebekzeni ne sanmaktasýnýz.....

Kime gidecekti ya......

Bebekzen,
Ayný babazen gibi....

Boy,
Pos,
Yiðitlik,
Cengaverlik.....

Hýk demiþ babasýna çekmiþ....

Tabiki babasýna gelecek....

Býkmam usanmam bu hareketimden......

Geçen gün þöyle bir hadisede yaþandý.....

Olayla direk veya dolaylý bir yönden ilgim yok...

Akýnzen haberleri izlemekte....

Annezen,
Abizen,
Çikolata pasta kýz,
Vanilya pasta kýz,

Bebekzenin kendilerine gelmesi için,

Þekilden þekile girerken,

Bebekzenin arka tarafýnda dünyadan bir haber,

Haberlere bakan babazen,
Yani ben....
Haberlere bakarken...

Bebekzen döner ve babazene doðru emeklemeye baþlar....

Olay akýnzene anlatýldýðýnda,
Baba haberide býrakýr....

Baþlar bebekzenle yuvarlanmaya......

Zaten fýrsat bu fýrsattýr,

Kýzlar için....

Yeterki baba yerde bir yatmasýn o dakika güreþ baþlamýþtýr....

Eh,
Erkek olupta güreþe hevesli olmayanda yoktur...
Abizen saniyesinde güreþin içinde...

Bebekzenin pek güreþten anladýðý yok....

Onun anladýðý tek þey baba kucaðýnda olmak.....

Ve tek söylediði kelime,

Baba..........

Ev sanki güreþ arenasý...
Bebekzen üste olmak kaidesi ile kim nerde belli deðil....

Kameraya çeksen,
Deliye göstersen,
Bunlar deli der yahu......

Çocuklarýmla ve aile içinde böyle olmaktan zevk alýyorum...

Vaktimi onlarla geçirmekten lezzet alýyorum....

Onlar rabbim tarafýndan sunulan ne güzel armaðan, ne yüce emanetler....

Ýnsan þunuda düþünmüyor deðil,

Demek ki bizlerde bir babanýn güreþ tuttuðu yaren,
Bizlerde bir annenin canýyýz...

Duyduklarýmýz,
Duyulmuþ bize......

O duyanlarýda unutmamak.....
Mühim.....

Dönelim tekrar þu çaðýrma meselesine bebekzene,
Þimdi birazda ciddiyet....

Annezeni takip etmekteyim......
Bebekzenin babaya gelmesi ve babazenin zevk almasý
Zevk vermekte anneye......

Anne böyle bir mahluk iþte.....

Gelmesede,
Giden,
Seven,

Altýný temizleyen,
Yemeðini yediren....

Baba abizenin yanýna kaçarken,
Anne uykusunu bölen.....

Hastalýkta,
Bebekle birlikte hasta olan...

ANNE SEVGÝSÝNDEN KARÞILIK BEKLEMEDEN VEREN..........

Annelere....gül

Rabbim boþuna deðilya cenneti Annelerin ayaklarý altýna koymasý.....

Mesaj 3 kez düzenlendi. En son akinzen tarafından, 07.05.2006 - 02:19 tarihinde.
Gönderen: 06.05.2006 - 21:28
Bu Mesaji Bildir   akinzen üyenin diger mesajlarini ara akinzen üyenin Profiline bak akinzen üyeye özel mesaj gönder akinzen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hulyam su an offline hulyam  
212 Mesaj -
abi sanki bizim evdeki güreþ turnuvasýný anlattýn.ayný turnuva hergün yaþanmakta bizim evdede tabiki hizmetlerini karþýlayan hep ben ama oyun ve (sevgi)koþuþ hep babaya.biz ne yapsak yaranamýyoruz bu bebeklere çok iyi anlattýn abi teþekkürler.bize koþmasalarda biz onlara hep koþuyoruz.mevlama çok þükür onlarýaglayavrularýmýgöz kırpmabize verdiði için.mevlam olmayanlarada ayný duygularý tattýrsýn inþaallah.amin
Gönderen: 06.05.2006 - 21:55
Bu Mesaji Bildir   hulyam üyenin diger mesajlarini ara hulyam üyenin Profiline bak hulyam üyeye özel mesaj gönder hulyam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuBAi su an offline RuBAi  
274 Mesaj -
Abizen, yine büyüledin yazilarinla..
Rabbim yuvanizdaki huzuru bozmasin...

Dedem eski pehlivanlardan, eee onunda vermis oldugu tecrübeyle BEBEKZENIMI galip ilan ediyorum..alkıs

Rabbim yavrulariniza hayirli ömürler versin ve buda annezen'egül

Selam ve Dua ile...
Gönderen: 06.05.2006 - 23:15
Bu Mesaji Bildir   RuBAi üyenin diger mesajlarini ara RuBAi üyenin Profiline bak RuBAi üyeye özel mesaj gönder RuBAi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
RE: Güreş turnuvası...ANNE, SEVGİSİNDEN KARŞILIK BEKLEMEDEN VEREN...
1942 Mesaj -
[quote][i]Orijýnalý akinzen[/i
Anne böyle bir mahluk iþte.....

Gelmesede,
Giden,
Seven,

Altýný temizleyen,
Yemeðini yediren....

Baba abizenin yanýna kaçarken,
Anne uykusunu bölen.....

Hastalýkta,
Bebekle birlikte hasta olan...

ANNE SEVGÝSÝNDEN KARÞILIK BEKLEMEDEN VEREN..........

Annelere....gül
Rabbim boþuna deðilya cenneti ayaklarý altýna koymasý.....

[/quote
ANNEM CANIM ANNEM
SABAHLARA KADAR DERS ÇALIÞIRKEN
BAÞIMI BEKLEYEN,
ASKERDEYKEN YOLUMU GÖZLEYEN,
HALA BENÝ BEBEK GÖZETEN ANNEM...
SENÝ SEVÝYORUM ANNEM....
Gönderen: 07.05.2006 - 01:16
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CENNETyolu su an offline CENNETyolu  
437 Mesaj -
Annelere..... gül gül gül gül gül

Besledin, büyüttün, kol-kanat gerdin
Ömründen kiymetli, zamanlar verdin
Her zaman ben oldum,en büyük derdin
Üstümde emegin büyüktür annem...

Uykuyu terk ettin, ben uyaninca
Basimda bekledin, hastalaninca
Göz yasi akittin, canim yaninca

Cennet ayagina, Hakk'tan serilmis
Böyle güzel rütbe, sana verilmis
Anaya isyânkâr evlad yerilmis

Gönderen: 07.05.2006 - 04:01
Bu Mesaji Bildir   CENNETyolu üyenin diger mesajlarini ara CENNETyolu üyenin Profiline bak CENNETyolu üyeye özel mesaj gönder CENNETyolu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~YaZGuLu~ su an offline ~YaZGuLu~  
ANNE hakki!
595 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý CENNETyolu

Annelere..... gül gül gül gül gül

Besledin, büyüttün, kol-kanat gerdin
Ömründen kiymetli, zamanlar verdin
Her zaman ben oldum,en büyük derdin

Uykuyu terk ettin, ben uyaninca
Basimda bekledin, hastalaninca
Göz yasi akittin, canim yaninca

Cennet ayagina, Hakk'tan serilmis
Böyle güzel rütbe, sana verilmis
Anaya isyânkâr evlad yerilmis

ALLAH razi olsun CENNETyolu Abi!

Anne-baba, insanýn en baþta hürmet edeceði kudsî iki varlýktýr. Onlara hürmette kusur eden, Hakk'a karþý gelmiþ sayýlýr.

ANNE hakki asla ödenmez!!

Muhterem Müslümanlar !

Yaratýlmýþlarýn en þereflisi ve en mükemmeli olan insan bir çok görevlerle sorumlu tutulmuþtur. Bu görevlerin baþýnda Allaha karþý görevlerimiz ile ailemize karþý sorumluluklarýmýz gelmektedir.

Allah, insanýn ve bütün kainatýn yaratýcýsýdýr. Anne ve babamýz ise dünyaya geliþimizin sebebidirler.

Canlýlar arasýnda insanýn ayrý bir yeri vardýr. Yeni doðan çocuk, hayatýný devam ettirebilmek için zorunlu olan en tabii ihtiyaçlarýný bile karþýlamaktan acizdir. Belli bir süre bakýma, himayeye, þefkate muhtaçtýr.

Bu çocuða en iyi bakacak, onu her türlü olumsuzluklara karþý, kendi hayatýný bile tehlikeye atarak koruyacak ve himaye edecek olan yegane varlýk annedir.

O anne ki, çocuklarý için bir çok sýkýntýlara katlanýr. Sevgi ve þefkat duygularý ile onlarý her türlü tehlikelerden, dert ve sýkýntýlardan korumaya çalýþýr. Onlarýn büyümeleri ve iyi bir insan olmalarý için eþiyle birlikte çalýþýr, didinir.

O, gerektiðinde yemez, yedirir. Giymez, giydirir. Dinimiz, anne-babanýn çocuklarý için katlandýðý sýkýntýlara, çektiði çilelere karþýlýk onlarý mükafatlandýrmýþ, Allahýn rýzasýnýn kazanýlabilmesi için öncelikle anne-babanýn rýzasýnýn kazanýlmasýný emretmiþtir. Anne-babanýn rýzasýný kazanmak; gönüllerini hoþ tutmakla, onlara hizmet etmekle, öðütlerini dinlemekle, onlara saygýlý davranmakla, emirlerini yerine getirmekle, onlarý üzmemekle, incitmemekle, ihtiyaçlarý varsa o ihtiyaçlarý gidermekle mümkün olur.

Bu konuda; Yüce Allah Ýsra Sûresi 23. Ayetinde:Rabbin, sadece kendisine kulluk etmenizi, Anne-Babanýza da iyi davranmanýzý kesin bir þekilde emretti. Eðer onlardan biri veya her ikisi senin yanýnda iken ihtiyarlayacak olursa, onlara karþý Öf bile deme, onlarý azarlama, onlara güzel ve tatlý söz söylebuyurmaktadýr.

Görüldüðü üzere dinimiz, ebeveynimizi üzmek, incitmek, þöyle dursun; yüzlerine karþý Öf bile demeyi yasaklamýþ, onlara son derece saygýlý olmayý, hoþgörülü davranmayý ve onlarý yürekten sevmeyi emretmiþtir.

Anne-babamýz bize darýlsalar da, kýrýcý ve acý sözler söyleseler de, onlara daima güler yüz göstermeli, hoþ görülü olmalýyýz. Onlardan hiçbir zaman þikayet etmemeliyiz.

Aziz Müminler !

Anne sevgisi, sevgilerin en güzelidir. Anne; baðlýlýðýn fedakarlýðýn, cömertliðin, karþýlýk beklemeden vermenin ve sevmenin sembolüdür.

Anne, ilâhi rahmete benzer. Hep verir, fakat karþýlýk beklemez.

Yüce dinimiz, anneye ve anne sevgisine özel bir yer vermiþ, cenneti annelerin ayaklarý altýna sermiþ, vaktinde kýlýnan namazdan sonra en sevimli iþin anneye iyilik etmek olduðunu, Allahýn rýzasýný kazanmanýn, cennete ulaþmanýn en kestirme yolunun anneye hizmetten ve anneyi gereði gibi sevmekten geçtiðini bildirmiþtir.

Muhterem Müminler !

Anneler, senenin belli bir gününde sevilip, diðer zamanlarda ihmal edilecek varlýklar deðildir. Anneler, ömür boyu sevgiye, saygýya, hizmete ve hürmete layýk en yüce varlýklardýr. Anneler, baþlarýn tacý, gönüllerin ilacýdýr.

-Ne mutlu, annelerini, layýkýyla sevenlere; onlarý her zaman hatýrlayanlara, annelerine en güzel þekilde hizmet edenlere, annelerinin hayýr dualarýný alýp, dünya ve âhiret mutluluðuna erebilenlere

Selam ve dua ile

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Yazgülü tarafından, 07.05.2006 - 14:16 tarihinde.
Gönderen: 07.05.2006 - 14:14
Bu Mesaji Bildir   ~YaZGuLu~ üyenin diger mesajlarini ara ~YaZGuLu~ üyenin Profiline bak ~YaZGuLu~ üyeye özel mesaj gönder ~YaZGuLu~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
armine10 su an offline armine10  
215 Mesaj -
S.A akýnzen kardeþim þu bebek zeni çoooooooook merak e ttim doðrusu fotoðrafýný gösterirsiniz artýk bu size mecbur oldu bu kadar anlatýmdan sonra bunu bizden esirgemessiniz deðilmi? selamlar.Güle Güle
Gönderen: 18.03.2007 - 00:53
Bu Mesaji Bildir   armine10 üyenin diger mesajlarini ara armine10 üyenin Profiline bak armine10 üyeye özel mesaj gönder armine10 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (4): < zurück 2 3 (4)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 789 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
gocmenkuslar (56), fatihalperen (40), cumababa (64), osman karaca (59), selim444 (33), furkan2005 (44), sena_66 (56), sebo1963 (61), manolya (59), sertkaya (54), sofigardas (44), MEHMET_1960 (64), dursun ali (68), cepkamil (51), romen (42), selim_wien (42), awsaroglu (49), tekin58 (59), sahabegulu (47), hintavi (47), sivassporlu (38), hakk&#253; özka.. (59), Hayriye Esra (38), eylem (49), nurdane_unlu (58), tüncay (46), uzaktaki (48), Goblin (37), aliyasar (60), ozturk yasin (61), iborrr (59), Elbistan (44), s_a_r_a_ (36), HAB&Yacute;BE (39), sefaiscan20 (35), YAKAMOZ42 (44), p_rens (69), metin007 (47), P_kardes (51), mehmetturkmen (46), Bayramalptekin (60), sitemkar (44), ATEKER (51), muco_15 (39), hicran (37), beyondvision (38), Konyali_Yakup (38), Hayat-i (55), Ece (38), Meviza29 (51), meaksa (39), Pfantom (63), INCE (52), musab27 (46), vuslaterimi (39), nisa06 (53), nisan3aknur (49), KabirYolcusu (40), ates_2001 (40), Gundepster (44), BiLMARUF (51), haroun66 (38), benmuzo27 (46), ahmet349 (39), O NA KAVUÞMAK (37), kadir_1818 (49), kadir_kadir (49), siblako (51), kökan (51), ünsal (46), hasanözen (54), y-o-l-c-u (45), EFSANE35 (50), nbal&acirc; has.. (32), yusufla (45), tomi56 (34), yavuzselim (48), huseyin22 (50), insanl&yacute;k.. (36), code10 (49), Barbaros tas (65), mahinur40 (49), kerbela_ (38), furkan71 (53), macfurkan (48), Atomcan (49), bukey musab (39), benlikolmas&yac.. (37), serdaroglu1 (79), comert_harun (39), Musabbukey (39), rduman07 (39), erolxyz (46), prenses82 (42), mErVe.. (38), sakinliman (57), sofi180 (38), msene (50), yavuz1d (42), Muhammed74 (50), travaci (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.69867 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.