generique stromectol generique rhinocortgenerique kaletra ivermectin generique luvox detrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » ÇOCUK EĞİTİMİ » BEBEKZENE AÇIK MEKTUP

önceki konu   diğer konu
55 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (4): < zurück 1 (2) 3 4 weiter >
Gönderen
274 Mesaj -
kahkaha abizen Allah senden razi olsun, senin yazilarini okuduktan sonra insanin keyfi yerine geliyor inan.
Telefon'a gelince, çok kötü yakalanmissin abi ya, ama arkadasina birbuçuk iskender ismarlarsin görüntüleri silersinsevinçli
Allah'a emanet ol abizen, bebekzen'e hayirli saglikli ömüler (tabii abi ve ablalarinada)
Gönderen: 17.02.2006 - 17:49
Bu Mesaji Bildir   RuBAi üyenin diger mesajlarini ara RuBAi üyenin Profiline bak RuBAi üyeye özel mesaj gönder RuBAi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nazligul su an offline Nazligul  
1113 Mesaj -
ay abicimmm kahkaha

Bebekzen, Babazeni cok sevmekde sevinçli

Gönderen: 05.03.2006 - 00:57
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
nisa77 su an offline nisa77  
s.aleykum...
53 Mesaj -
Sevgili akinzen abimizi burada bulmak varmis yazilariyla...

simdi anladim yazilanrindan bizleri neden mahrum ettigini ..:(

ama baska yerde de olsa yazilarin ve bebekzenin takipçisi olacagim ins...(bakiyorum ailezen genislemis sevinçli )

selametle...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son nisa77 tarafından, 05.03.2006 - 01:44 tarihinde.
Gönderen: 05.03.2006 - 01:44
Bu Mesaji Bildir   nisa77 üyenin diger mesajlarini ara nisa77 üyenin Profiline bak nisa77 üyeye özel mesaj gönder nisa77 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.~Sniper~. su an offline .~Sniper~.  
selamun aleykum..
1230 Mesaj -
hoþgeldin ablacýðým...

sen nikinide baþkalaþtýrýp buraya katýlmýþ olsan...

bizde seni tanýrýz yine ...

kusura bakmazsan bu aralar buralardayýz inþallah...

kalbimiz sizinle beraber ablam...

her güzel ortamda görüþmek üzere inþallah..
selametle kal
vesselam
Gönderen: 05.03.2006 - 02:27
Bu Mesaji Bildir   .~Sniper~. üyenin diger mesajlarini ara .~Sniper~. üyenin Profiline bak .~Sniper~. üyeye özel mesaj gönder .~Sniper~. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
nisa77 su an offline nisa77  
s.a.
53 Mesaj -
Tesekkurler sniper kardesim...nikimi biraz degistirmek zorunda kaldim, kabul edilmedi çûnkû...
ama ben burada yeni degilim, sessiz ûyeyim sadece...
Ravda net benim tanistigim ilk dini site oldu...
online olmasamda girip ziyaret ederim ve yazilanlari takip etmeye çalisirim...

Rabbim kurucularindan ve emegi geçenlerden razi olsun....

Selam ve dua ile...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son nisa77 tarafından, 05.03.2006 - 02:35 tarihinde.
Gönderen: 05.03.2006 - 02:32
Bu Mesaji Bildir   nisa77 üyenin diger mesajlarini ara nisa77 üyenin Profiline bak nisa77 üyeye özel mesaj gönder nisa77 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akarsu su an offline akarsu  
895 Mesaj -
Eline yuregine saglik gercekten cok guzel yazilar.Ama ne yazikki sniper kardesimin dedigi gibi herkes bu mutluluga eremiyor yani baba cok onemli bir cocuk en cok babasindan alir ornek ben ne kadar islamiyeti anlatsam ogluma yinede babasi ne yaparsa onu yapiyor.Ne diyelim Allah butun anne ve babalara islamiyetinin nurunu versin ki cocuklarimizda bu huzura kavussun.
Selam ve dua ile...
Gönderen: 06.03.2006 - 15:04
Bu Mesaji Bildir   akarsu üyenin diger mesajlarini ara akarsu üyenin Profiline bak akarsu üyeye özel mesaj gönder akarsu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akinzen su an offline akinzen  
1256 Mesaj -
Yaw, canlar bebekzeni gören varmý içinizde....sıkıntılı

Özlemekmi?

Yok caným, ne kadar uzak bir kelime bana....şaşkın
Gönderen: 24.03.2006 - 20:05
Bu Mesaji Bildir   akinzen üyenin diger mesajlarini ara akinzen üyenin Profiline bak akinzen üyeye özel mesaj gönder akinzen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1230 Mesaj -
hehehe ..
tabi tabi . hayatýnýn ilk iki aþkýný . acýlý iskender ile istanbuluna kavuþmuþsun . bebekzeni mi özleyecen..
bebekzen kucaðýndayken bile ahh iskender ah istanbul diyen sen deðilmisinsevinçli..
bebekzeni özlemedmiþsin ama seni perþembe günü görecem . ahh istanbulum ahh iskenderim demessen o zaman neyi ne kadar özlediðini anlayacaðýmsevinçli..
gel perþembe gel perþembe...
sende gelme diyebilirsin hasevinçli..
Gönderen: 25.03.2006 - 11:36
Bu Mesaji Bildir   .~Sniper~. üyenin diger mesajlarini ara .~Sniper~. üyenin Profiline bak .~Sniper~. üyeye özel mesaj gönder .~Sniper~. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ay_i$igi su an offline ay_i$igi  
RE:
109 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý akinzen

Yok canlar yok.........
Ben bu bebekzenden ümidi kestim.............
Kucaktan inmeyecek bu............

Yaw yaparmý yapar bu bebekezen kardeþim.......
Ýnadýna yapar hemde..................

kahkaha Helal Olsun Be Bebekzene...Abi Yine Mükemmel Güzel Yazmi$sin alkıs

Hade Hade Burnunda Tütuyordur Bebekzen
göz kırpma
Gönderen: 25.03.2006 - 11:52
Bu Mesaji Bildir   ay_i$igi üyenin diger mesajlarini ara ay_i$igi üyenin Profiline bak ay_i$igi üyeye özel mesaj gönder ay_i$igi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1256 Mesaj -
Önce,
Sevgili Ayýþýðý abla,

Ravdaya hoþ geldin....

Ýnþallah,
Manevi boyutu olan,
Sýcak,
hoþ bir siteye geldin....

Elbetteki bu site kendiliðinden böyle deðil....
Buradaki canlar buna sebeb.........
Bunu göreceksin...

Yani çok büyük kazançtasýn....

Ama,
Sadece sen kazançta deðilsin...
Çünkü senin gelmen ile,
Bir yürek insaný daha ,
Ravdaya gelmiþ oldu....

Bunu da ravdadakiler görecekler,
Bu güzel yürek ile,
Ve onun güzellikleri ile tanýþacaklar...

yani,
Bu sitenin üyeleride kazançta....

Bunlar cebimize hitap eden kazançlarda deðil...
Manen elde ettiðimiz kazançlar...

Bebekzene gelince,
Yaw ne yalan hafiften hafiften gözümte tütüyor.........

Amann be,
Baþlarým taþ fýrýn erkekliðine,
ben bebekzeni özledim be...........
Gönderen: 26.03.2006 - 16:46
Bu Mesaji Bildir   akinzen üyenin diger mesajlarini ara akinzen üyenin Profiline bak akinzen üyeye özel mesaj gönder akinzen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
:))))
1230 Mesaj -
senin taiþ fýrýn olmadýðýný bilyoruz be abisevinçli)...
sen dediðim gibiþ günleri say..sevinçli
Gönderen: 26.03.2006 - 17:38
ay_i$igi su an offline ay_i$igi  
109 Mesaj -
Akinzen Abi Ho$bulduk..Evet Çok Ho$ Güzel Bir Site..Okadar Çok Güzel Konular Varki Insan Kayboluyor göz kırpma

Ilginizden Dolayi Çok Te$ekkur Ederim Akinzen Abi Allah Razi Olsun...aşık

Evet Abi Halinden Belli Bebekzeni Özledigin..eeee Artik Bizde Görelim Bebekzeni...
Gönderen: 28.03.2006 - 19:05
Bu Mesaji Bildir   ay_i$igi üyenin diger mesajlarini ara ay_i$igi üyenin Profiline bak ay_i$igi üyeye özel mesaj gönder ay_i$igi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1256 Mesaj -
Yok caným ya....

Ben öylesi bir espri yapmýþtým....sıkıntılı

Ben anadolunun bozkýrlarýnda yetiþmiþ bir cengaverim....
baðrýný rüzgara cevirenlerden....

Öyle Bebek, özlleme ayaklarý filan yani bize ters iþ be...

Özlemedim,

Ýnanýn özlemedim...

Yaw ýsrar etmeyin iþte özlemedim....:(

Cumaya kaç gün kaldý yawwwww.
Gönderen: 28.03.2006 - 19:28
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
2338 Mesaj -
Hepimiz bebekZEN'i ne kadar özlediðini her Ýstanbul kokan yazýndan anlýyoruz. Varlýðýný bile bilmediðimi, duymadýðýmý, hissetmediðimi ve görmediðimi ben aðlayacak kadar özlüyorsam, sen kokladýðýný, bildiðini, parçan olaný hayli hayli özlüyorsundur....

:(
Gönderen: 28.03.2006 - 19:31
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Bunları gözüm bir yerden ıstırıyorya hayırlısı....
1256 Mesaj -

Yaw Bu canlarda amma,

Abizen,
Vanilya pasta kýz,
Çikolata pasta kýza benziyor.....
Gönderen: 05.04.2006 - 12:40
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (4): < zurück 1 (2) 3 4 weiter >
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 833 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
gocmenkuslar (56), fatihalperen (40), cumababa (64), osman karaca (59), selim444 (33), furkan2005 (44), sena_66 (56), sebo1963 (61), manolya (59), sertkaya (54), sofigardas (44), MEHMET_1960 (64), dursun ali (68), cepkamil (51), romen (42), selim_wien (42), awsaroglu (49), tekin58 (59), sahabegulu (47), hintavi (47), sivassporlu (38), hakk&#253; özka.. (59), Hayriye Esra (38), eylem (49), nurdane_unlu (58), tüncay (46), uzaktaki (48), Goblin (37), aliyasar (60), ozturk yasin (61), iborrr (59), Elbistan (44), s_a_r_a_ (36), HAB&Yacute;BE (39), sefaiscan20 (35), YAKAMOZ42 (44), p_rens (69), metin007 (47), P_kardes (51), mehmetturkmen (46), Bayramalptekin (60), sitemkar (44), ATEKER (51), muco_15 (39), hicran (37), beyondvision (38), Konyali_Yakup (38), Hayat-i (55), Ece (38), Meviza29 (51), meaksa (39), Pfantom (63), INCE (52), musab27 (46), vuslaterimi (39), nisa06 (53), nisan3aknur (49), KabirYolcusu (40), ates_2001 (40), Gundepster (44), BiLMARUF (51), haroun66 (38), benmuzo27 (46), ahmet349 (39), O NA KAVUÞMAK (37), kadir_1818 (49), kadir_kadir (49), siblako (51), kökan (51), ünsal (46), hasanözen (54), y-o-l-c-u (45), EFSANE35 (50), nbal&acirc; has.. (32), yusufla (45), tomi56 (34), yavuzselim (48), huseyin22 (50), insanl&yacute;k.. (36), code10 (49), Barbaros tas (65), mahinur40 (49), kerbela_ (38), furkan71 (53), macfurkan (48), Atomcan (49), bukey musab (39), benlikolmas&yac.. (37), serdaroglu1 (79), comert_harun (39), Musabbukey (39), rduman07 (39), erolxyz (46), prenses82 (42), mErVe.. (38), sakinliman (57), sofi180 (38), msene (50), yavuz1d (42), Muhammed74 (50), travaci (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.63065 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.