ivermectin generique stromectol fluvoxamine stromectol ivermectine voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » ÇOCUK EĞİTİMİ » BEBEKZENE AÇIK MEKTUP

önceki konu   diğer konu
55 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (4): < zurück 1 2 (3) 4 weiter >
Gönderen
RE: Bunları gözüm bir yerden ıstırıyorya hayırlısı....
892 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý akinzen

Yaw Bu canlarda amma,

Abizen,
Vanilya pasta kýz,
Çikolata pasta kýza benziyor.....

Allah bagislasin abi!!..

cikolata pasta kiz bana benziyooo kahkaha..
cidden bak benimde ona benzer bi resmim var..
sanki ayni yazmali hemide sevinçli
Gönderen: 05.04.2006 - 13:11
Bu Mesaji Bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diger mesajlarini ara -=[ E_R ]=- üyenin Profiline bak -=[ E_R ]=- üyeye özel mesaj gönder -=[ E_R ]=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
RE: Bunları gözüm bir yerden ıstırıyorya hayırlısı....
941 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý akinzen

Yaw Bu canlarda amma,

Abizen,
Vanilya pasta kýz,
Çikolata pasta kýza benziyor.....

Abooowww M - A - S - A - L - L - A - H
Cokk sevimlilerrr yaaaa bayildimm aşık aşık
Allah bagislasin...gül

Gönderen: 05.04.2006 - 14:13
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý Esra_can

Abooowww M - A - S - A - L - L - A - H
Cokk sevimlilerrr yaaaa bayildimm aşık aşık
Allah bagislasin...gül

... gül ... aşık ... gül ...
Gönderen: 05.04.2006 - 14:20
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akinzen su an offline akinzen  
Vanilya pasta kıza....
1256 Mesaj -

Sekiz yaþýnýn arefesinde,

Hiç bir baský olmadan kapanan vanilya pasta kýz,

Sen varya sen CANSIN......

Ne zaman dýþarý çýksan bir Utangaç çehre kaplar yüzünü,

Biliyorum O küçücük yüreðinde acaba sorusudur çarpan....

BÝR BABA SAÐ OLDUKCA VE BU BÝLÝNÇTE OLDUKÇA KORKMA YAVRUM....
EN BÜYÜK DAYANAÐIN O OLACAK....

Allaha kavuþmak abla...gül

Esra can abla.... gül

Beyza abla...gül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son akinzen tarafından, 08.04.2006 - 23:34 tarihinde.
Gönderen: 08.04.2006 - 23:33
Bu Mesaji Bildir   akinzen üyenin diger mesajlarini ara akinzen üyenin Profiline bak akinzen üyeye özel mesaj gönder akinzen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hulyam su an offline hulyam  
212 Mesaj -
maasallah abi bunlar ne güzeller.mevlam nazarlardan saklasýn.

birazcýk ýsýrmaya izin varmýýýýýýýýýýýýý?düsün düsün düsün
Gönderen: 08.04.2006 - 23:37
Bu Mesaji Bildir   hulyam üyenin diger mesajlarini ara hulyam üyenin Profiline bak hulyam üyeye özel mesaj gönder hulyam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1256 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý hulyam

maasallah abi bunlar ne güzeller.mevlam nazarlardan saklasýn.

birazcýk ýsýrmaya izin varmýýýýýýýýýýýýý?düsün düsün düsün

kahkaha gül var abla var....

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son akinzen tarafından, 08.04.2006 - 23:52 tarihinde.
Gönderen: 08.04.2006 - 23:50
Bu Mesaji Bildir   akinzen üyenin diger mesajlarini ara akinzen üyenin Profiline bak akinzen üyeye özel mesaj gönder akinzen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
AKINZEN KARDEŞİM'E
1942 Mesaj -
RABBÝM,evlatlarýnýza razý olduðu hayatlar yaþatsýn.siz varoldukca
onlarýn en ufak bir acýsýna þahit olmazsýnýz inþ.nesliniz sevap fabrikasý olarak kýyametedek sürsün.ve ümmetin kurtuluþuna vesile olurlar duasýný ediyorum.Cümle evlatlarýmýza.
selam ve dua ile can kardeþim......
Gönderen: 09.04.2006 - 02:55
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: AKINZEN KARDEŞİM'E
1256 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý utaniyorum

RABBÝM,evlatlarýnýza razý olduðu hayatlar yaþatsýn.siz varoldukca
onlarýn en ufak bir acýsýna þahit olmazsýnýz inþ.nesliniz sevap fabrikasý olarak kýyametedek sürsün.ve ümmetin kurtuluþuna vesile olurlar duasýný ediyorum.Cümle evlatlarýmýza.
selam ve dua ile can kardeþim......

Duana amin can....

Rabbim dualarýnýzý karþýlýksýz býrakmasýn...

Tüm Ümmeti muhammedin çocuklarýný muhafaza etsin....

Rabbim gönlünüze göre versin....
Gönderen: 09.04.2006 - 03:06
nisa77 su an offline nisa77  
s.a.
53 Mesaj -
Akinzen abimin pasta kizlarini ve abizeni ravda nette gôrmek varmis...sevinçli
Maasallah..çok tatlilar, hele de çikolata pasta ve vanilya pastalar..ooo, tam isirmalik hani..
Rabbim hayirli uzun ômûrler versin yavrulariniza ...
yavrularimiza ins...

birde bebekzeni gôrsek artik nasil olur...Kararsiz

selam ve dua ile..
Gönderen: 09.04.2006 - 03:18
Bu Mesaji Bildir   nisa77 üyenin diger mesajlarini ara nisa77 üyenin Profiline bak nisa77 üyeye özel mesaj gönder nisa77 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nisa ablaya......
1256 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý nisa77

Maasallah..çok tatlilar, hele de çikolata pasta ve vanilya pastalar..ooo, tam isirmalik hani..
yavrularimiza ins...

selam ve dua ile..

Gönderen: 09.04.2006 - 03:23
utaniyorum su an offline utaniyorum  
1942 Mesaj -

MAÞAALLAH...!..BAREKALLAH....!

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son utaniyorum tarafından, 09.04.2006 - 03:31 tarihinde.
Gönderen: 09.04.2006 - 03:30
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
nisa77 su an offline nisa77  
RE: Nisa ablaya......
53 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý akinzen

Alıntı
Orijýnalý nisa77

yavrularimiza ins...

selam ve dua ile..

himm, meshur bebekzen bu seker seymis desene ..
yaw gelde isirma simdi sen su bebekzeni...
yok yok kiyamam, severim ben ..
abi simdiden geçmis bebekzen PC nin basina , hayirdir..
okuyup bûyuk adam olacak belli Kararsiz
maasallah, Rabbim nazarlardan korusun..
Islam ,Kur'an yolun'dan ayirmasin...amin !

selametle..
Gönderen: 09.04.2006 - 03:34
Bu Mesaji Bildir   nisa77 üyenin diger mesajlarini ara nisa77 üyenin Profiline bak nisa77 üyeye özel mesaj gönder nisa77 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1256 Mesaj -
Sevgili utanýyorum can...

Allah razý olsun...

Sevgili nisa abla,

Emin ol bir bilgisayar kolik...

Babazenle beraber geçer bilgisayarýn baþýna, tüm yazýlarý okur sizleride iyi tanýr...

Sadece problem klavyede oluyor...
On parmak birden kullanýyor, onunuda ayný anda,

Bu þekil ne yazdýðýný bir çözsem...

Ayrýca bazen, babazen býktýðýnda, Yere býraktýðýnda kalkýyor, geliyor, bilgisayardan vaz geçmiyor....

Ne hikmetse hep kazananda o oluyor.....

Oturuyor kucaða, on parmak klavye yazýmýna devam........ sevinçli
Gönderen: 09.04.2006 - 03:39
hulyam su an offline hulyam  
212 Mesaj -
MAÞALLAH BEREKAALLAH.MEVLAM HAYIRLI EVLAT ETSÝN.MEVLANIN AÞKINI VERSÝN.KÜÇÜK KALPLERÝNE ÝNÞAALAH.KOCAMAN ÖPÜYORUM BEBEKZENÝÝÝÝÝÝÝÝÝ.Güle Güle Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 09.04.2006 - 03:40
Bu Mesaji Bildir   hulyam üyenin diger mesajlarini ara hulyam üyenin Profiline bak hulyam üyeye özel mesaj gönder hulyam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nazligul su an offline Nazligul  
1113 Mesaj -
Selamun aleykum,

Akinzen Abim, MasAllah, SubhanAllah gül
Birbirinden tatli degerli Cocuklarin var...
Rabbim Anali Babali büyütmek nasip etsin insAllah...
Dogru yolundan ayirmasin, cok tatlilar aşık
Islam Yolunda gitmeyi nasip eylesin...

Selam ve Dua ile...

Gönderen: 10.04.2006 - 02:49
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (4): < zurück 1 2 (3) 4 weiter >
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 934 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
gocmenkuslar (56), fatihalperen (40), cumababa (64), osman karaca (59), selim444 (33), furkan2005 (44), sena_66 (56), sebo1963 (61), manolya (59), sertkaya (54), sofigardas (44), MEHMET_1960 (64), dursun ali (68), cepkamil (51), romen (42), selim_wien (42), awsaroglu (49), tekin58 (59), sahabegulu (47), hintavi (47), sivassporlu (38), hakk&#253; özka.. (59), Hayriye Esra (38), eylem (49), nurdane_unlu (58), tüncay (46), uzaktaki (48), Goblin (37), aliyasar (60), ozturk yasin (61), iborrr (59), Elbistan (44), s_a_r_a_ (36), HAB&Yacute;BE (39), sefaiscan20 (35), YAKAMOZ42 (44), p_rens (69), metin007 (47), P_kardes (51), mehmetturkmen (46), Bayramalptekin (60), sitemkar (44), ATEKER (51), muco_15 (39), hicran (37), beyondvision (38), Konyali_Yakup (38), Hayat-i (55), Ece (38), Meviza29 (51), meaksa (39), Pfantom (63), INCE (52), musab27 (46), vuslaterimi (39), nisa06 (53), nisan3aknur (49), KabirYolcusu (40), ates_2001 (40), Gundepster (44), BiLMARUF (51), haroun66 (38), benmuzo27 (46), ahmet349 (39), O NA KAVUÞMAK (37), kadir_1818 (49), kadir_kadir (49), siblako (51), kökan (51), ünsal (46), hasanözen (54), y-o-l-c-u (45), EFSANE35 (50), nbal&acirc; has.. (32), yusufla (45), tomi56 (34), yavuzselim (48), huseyin22 (50), insanl&yacute;k.. (36), code10 (49), Barbaros tas (65), mahinur40 (49), kerbela_ (38), furkan71 (53), macfurkan (48), Atomcan (49), bukey musab (39), benlikolmas&yac.. (37), serdaroglu1 (79), comert_harun (39), Musabbukey (39), rduman07 (39), erolxyz (46), prenses82 (42), mErVe.. (38), sakinliman (57), sofi180 (38), msene (50), yavuz1d (42), Muhammed74 (50), travaci (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61101 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.