kamagra fluvoxamine kamagra ivermektine fluvoxamine fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » Tanışmışken Tanıtayım

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 3 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Tanışmışken Tanıtayım

61 Mesaj -

En Son On: 13.04.2009 - 05:16
Cinsiyeti: Erkek 
Selamun Aleykum,
siteyi epeydir tanıyordum ama üye degildim. İhtiyaç hasıl oldu ve bizde sevgiye açılan bahçeye girdik. Sevgiyi ifade etmenin birçok çeşidi vardır malumunuz. Bunlardan biri de ''uyarmak''tır. İnsan sevdiklerini gerektiğinde uyarır ki onlara bir zarar gelmesin.
Ben de bize zarar veren bir zaafımızı hatırlatarak sevgimi ifade etmek istiyorum müsaadenizle.sevinçli
Bu zaafımız; izzetimizi koruyamama. Bu öyle bir zaaf ki zararı sadece korumayana değil, o izzete ortak olan herkese dokunuyor. Ümmet olarak bir zillet içinde olduğumuz kesin. Rabbim bize bu durumdan kurtulacak çalışmalar yapmayı hepimize nasip etsin. Birde karşılaştığımız ferdi olaylar varki mensubu olduğumuz inanç hürmetine izzetimize yani azizliğimize yani üstünlüğümüze sahip çıkmamız gerekiyor. Beni bunları yazmaya sevkeden şey, cuma gün gazetede gürdüğüm bir haber.''S.Demirel üniversitesinde peruk takmak ta yasaklanmış.'' Tamam, belki bir fetvayı uyguladılar, belki özel durumları gereği kendileri böyle bir çıkar yol buldular. Herkesin bir açıklaması olabilir. Ama ya sonuç? Başörtülerini çıkarıp peruk takan kızlarımız neyi elde ettiler?
Zalimlere yaranamayacağımızı artık anlamalıyız. Onlara elini veren kolunu kurtaramaz. Onların oyuncağı olmayı kabul edersek eğer oyunlarının sonu gelmez. Bugün başları açtırırlar yarın mini eteği emrederler. Baştan izzetimize sahip çıkmaz ve onların kurallarına göre oynamaya evet dersek, sonradan izzetimizi korumak için oyundan çıkmamız zorlaşabilir.
Müslümanlar olarak, birçok konuda kendi izzetimiz kadar islamın izzetini de temsil ettiğimizi unutmayalım.
Tanışma hasıl olduğuna göre tanıtımımızı da yapalım.
http://temiz_yasam.sitemynet.com adresine girip bir gezerseniz seviniriz.
Güzel sohbetlerde buluşmak üzere...
Ekleme Tarihi: 13.11.2006 - 01:09
Bu mesajı bildir   Ramazanoglu üyenin diğer mesajları Ramazanoglu`in Profili Ramazanoglu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
CiVELEK su an offline CiVELEK  

978 Mesaj -

En Son On: 22.03.2007 - 14:19
üyeliğin hayırlı olsun inşaallah hayırlara vesile olur

evet kardeşim ne kadar da haklısın bunlara elını veren kolunu kaptırır bir taviz verirsin bir daha isterler ve bu işin çözümü onların dediği gibi olur kı buda bizim inancımıza ters düşer tek çözüm HAKK yoludur ALLAH bizi o yoldan bir zerre olsun çevirmesin

perukla gelsın dıyenler şimdi peruğu yasaklıyor onların amacı zaten bellı ama biz de çözümdür diye onların yaptıklarına ortak oluyoruz ALLAH bizi doğru yoldan ayırmasın inşaallah

şunu da çok merak ettım aslın da onlara sormak ısterdım hakikaten saçı açık olupta saçını beğenmeyenler peruk takmak ısterse veya olurya saçı problemlı kel arızalı olanlar peruk takmak ısterlerse onlar ne olacak onlarda mı peruk takamayacak....

gülesim gelıyor ağlanacak halımıze

ben bunların halıne ne duruma düştüklerine inanın gülüyorum bunlara kuşlar ve kargalar da gülüyordur emınım çünkü insan bu kadar akılsız ve de bedbaht olamaz...

evet belkı kendi halımıze ağlıyoruz elbet bunlar bızım için bir musıbettır- kurunun arasında yaş olanlar yansa da-gerek bızler gerekse onlar herkes hesabını huzur-u ilahi de mutlaka verecektır

selma ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 13.11.2006 - 09:48
Bu mesajı bildir   CiVELEK üyenin diğer mesajları CiVELEK`in Profili CiVELEK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Ramazanoglu su an offline Ramazanoglu  

61 Mesaj -

En Son On: 13.04.2009 - 05:16
Hayır dileğiniz için Allah razı olsun.
Sizin sormak istediğiniz sorulara benzer onlara sorulacak çok soru var tabiki, ama mantıklı bir cevap veremeyecekleri kesin. Çünkü zalimliğin mantığı olmaz ki. Onlardan mantıklı iş ve insaf beklemektense biz dik durmayı, kendimizi olduğumuz gibi ifade etmeyi başarmalıyız bir şekilde.
ves-Selam
Ekleme Tarihi: 13.11.2006 - 23:43
Bu mesajı bildir   Ramazanoglu üyenin diğer mesajları Ramazanoglu`in Profili Ramazanoglu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 773 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
osman12 (77), vahvah71 (53), ssercan (50), sabr_yolcusu (56), Yorumsuz_91 (33), Asya6666 (62), angel (42), cankalemdar (39), meltem6666 (59), MeCaL (56), emiremre (44), ozdalomer (53), ayþeayd&#2.. (40), talha_34 (47), mhammettelo (43), leto18 (59), sinepuryan (42), Yalnizlik (39), BATAKLIK60 (55), kamil33 (54), hmfatih (62), Soldat34 (54), MrVoLKaN (37), yusuf kuyu (44), Yusuf_Adiyaman (53), farfarlone (41), Osman_20 (39), yunusemre_56 (58), eminecanersoy (46), eren.06 (60), tugba1986 (38), tanerok (41), MAHMUT2005 (48), musbaba18 (41), Bahar38 (40), ehhan ünlü (37), ard75 (68), ofliayhan61 (54), osman42 (45), enver66 (40), ayten66 (36), adem2007 (57), uludag64 (60), kadir ibraimi (35), Hace Türkistan (52), tufan03 (48), hasimpakirbaba (48), kuscu (60), ONUR45 (41), Allah_Asigi (41), _Hilal_ (40), aydin_yilmaz (42), cemil_keskin (64), cesurkagan (37)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54307 saniyede açıldı