colchicine budesonide chloroquine stromectol stromectol seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » Tanışmışken Tanıtayım

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 3 mesaj mevcut
Ekleyen
Tanışmışken Tanıtayım

61 Mesaj -

En Son On: 13.04.2009 - 05:16
Cinsiyeti: Erkek 
Selamun Aleykum,
siteyi epeydir tanıyordum ama üye degildim. İhtiyaç hasıl oldu ve bizde sevgiye açılan bahçeye girdik. Sevgiyi ifade etmenin birçok çeşidi vardır malumunuz. Bunlardan biri de ''uyarmak''tır. İnsan sevdiklerini gerektiğinde uyarır ki onlara bir zarar gelmesin.
Ben de bize zarar veren bir zaafımızı hatırlatarak sevgimi ifade etmek istiyorum müsaadenizle.sevinçli
Bu zaafımız; izzetimizi koruyamama. Bu öyle bir zaaf ki zararı sadece korumayana değil, o izzete ortak olan herkese dokunuyor. Ümmet olarak bir zillet içinde olduğumuz kesin. Rabbim bize bu durumdan kurtulacak çalışmalar yapmayı hepimize nasip etsin. Birde karşılaştığımız ferdi olaylar varki mensubu olduğumuz inanç hürmetine izzetimize yani azizliğimize yani üstünlüğümüze sahip çıkmamız gerekiyor. Beni bunları yazmaya sevkeden şey, cuma gün gazetede gürdüğüm bir haber.''S.Demirel üniversitesinde peruk takmak ta yasaklanmış.'' Tamam, belki bir fetvayı uyguladılar, belki özel durumları gereği kendileri böyle bir çıkar yol buldular. Herkesin bir açıklaması olabilir. Ama ya sonuç? Başörtülerini çıkarıp peruk takan kızlarımız neyi elde ettiler?
Zalimlere yaranamayacağımızı artık anlamalıyız. Onlara elini veren kolunu kurtaramaz. Onların oyuncağı olmayı kabul edersek eğer oyunlarının sonu gelmez. Bugün başları açtırırlar yarın mini eteği emrederler. Baştan izzetimize sahip çıkmaz ve onların kurallarına göre oynamaya evet dersek, sonradan izzetimizi korumak için oyundan çıkmamız zorlaşabilir.
Müslümanlar olarak, birçok konuda kendi izzetimiz kadar islamın izzetini de temsil ettiğimizi unutmayalım.
Tanışma hasıl olduğuna göre tanıtımımızı da yapalım.
http://temiz_yasam.sitemynet.com adresine girip bir gezerseniz seviniriz.
Güzel sohbetlerde buluşmak üzere...

''Dünyayı değiştirmeye çalışmayan insan iyi bir insan değildir.''
Ekleme Tarihi: 13.11.2006 - 01:09
Bu mesajı bildir   Ramazanoglu üyenin diğer mesajları Ramazanoglu`in Profili Ramazanoglu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Forum Düzeni - imzaları gizle
önceki konu   sonraki konu

Mesajlar Ekleyen Tarih
 Tanışmışken Tanıtayım
Ramazanoglu 13.11.2006 - 01:09
 Tanışmışken Tanıtayım
CiVELEK 13.11.2006 - 09:48
 Tanışmışken Tanıtayım
Ramazanoglu 13.11.2006 - 23:43

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 837 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
Huseyin Gurbuz (49), hayrunisa2006 (52), paradies (45), gurbetci mucahi.. (50), ZEYVAH (37), mustafapala74 (38), genc hafýz (34), _?=)(/ (41), ist1965m (59), carina_caresse (36), carina.caresse (36), carina_caressee (36), es_me (38), vuslatim (36), mustafakemalpas.. (39), garibb (48), mdadag (53), CILGIN28 (59), mahmut aga (52), ilhan_27 (46), yunus_emre1983 (41), mchd (49), aozkan78 (46), ertan-1 (54), hittmann313 (49), ahmetolsun (43), feyza20 (39), yilmaz47 (49), babasininkizi86 (38), yasam (42), Ebu_AkiL (43), red_knight (39), HuseyinAbi (49)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53889 saniyede açıldı