ivermektin generique stromectol generique rhinocortfluvoxamine colchicine oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » ravdayla aşkınız nasıl basladı?

önceki konu   diğer konu
7 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
ravdayla aşkınız nasıl basladı?
875 Mesaj -
RAVDA ýsmýylede gönullere ýlýk býr yaz yagmuru gýbý yagan ve içlerý ferahlatan ve kýrlenmýs sanal alemýn içinde temýz kalabýlen tek adres beným için...

çunku nýyetý bellý yolu bellý çýzgýsý bellý

beným aským onunla epey oldu..nýhat hocamýn sayfasýndayken tavsýye edýlen sýtelerde adýný görýnce týkladým...ve o gun bugun ravdayla beraberýz...guzel býr ask býzýmkýsý

saglam...sevinçli sýzýn ask hýkayenýzý merak edýyoruz dogrusu..sahý sýz nerde karsýlastýnýz ravdanýzla?gül
Gönderen: 19.07.2008 - 22:31
Bu Mesaji Bildir   der_ya üyenin diger mesajlarini ara der_ya üyenin Profiline bak der_ya üyeye özel mesaj gönder der_ya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zeynep_m su an offline zeynep_m  
150 Mesaj -
Ben RAVDAmla iþyerinde karþýlaþtým.Veeeeeeee aþýk oldum..sevinçli
Çok sýkýntýda olduðum bi dönemde iþyerinde siteleri gezip dualara bakýodumki karþýma ravda çýktý. Ve o günden sonrada hep oldu hayatýmda. Bazan aksilkler oldu yoðunluklarým oldu giremedim ama herzaman aklýmda ve yüreðimde vardý ravda. Ýyiki bulmuþum bu siteyi.
gül gül gül gül gül gül gül
Gönderen: 26.07.2008 - 22:28
Bu Mesaji Bildir   zeynep_m üyenin diger mesajlarini ara zeynep_m üyenin Profiline bak zeynep_m üyeye özel mesaj gönder zeynep_m üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_ADA_ su an offline _ADA_  
27 Mesaj -
Yýl 2004...

Gördüm, beðendim üye oldum baþka isimle.

Sonra çýktým bir süre, dayanamadým tekrar döndüm baþka isimle.

Sonra ortalýk karýþtý. Ben yine çýktým. Ama dayanabilmek mümkün mü? Tekrar döndüm Baþka bir isimle.

Ýsim baþka ama ben ayný, Ravda ayný, Güzellik ayný....

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son _ADA_ tarafından, 30.07.2008 - 12:08 tarihinde.
Gönderen: 30.07.2008 - 12:07
Bu Mesaji Bildir   _ADA_ üyenin diger mesajlarini ara _ADA_ üyenin Profiline bak _ADA_ üyeye özel mesaj gönder _ADA_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
Sanýrým baþka bir sitedeki tavsiye linklerden girmiþtim ilk olarak Ravdaya, girdiðim andan itibaren de samimi ortamýna, daha kaç ay ilk girdiðim günki gibi hayranlýkla baktým bilmiyorum.. Kardeþliklerimiz daim olsun inþaAllah.. gül
Gönderen: 30.07.2008 - 14:43
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
der_ya su an offline der_ya  
875 Mesaj -
gül gül gül
Gönderen: 30.07.2008 - 18:58
Bu Mesaji Bildir   der_ya üyenin diger mesajlarini ara der_ya üyenin Profiline bak der_ya üyeye özel mesaj gönder der_ya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ramazanoglu su an offline Ramazanoglu  
RE: ravdayla aşkınız nasıl basladı?
61 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý der_ya

RAVDA ýsmýylede gönullere ýlýk býr yaz yagmuru gýbý yagan ve içlerý ferahlatan ve kýrlenmýs sanal alemýn içinde temýz kalabýlen tek adres beným için...

Aþk gözü kör edermiþ, der_ya kardeþ bunu birkez daha ispat etmiþ.sevinçli
Ravda'nýn yeri ayrý olabilir ama sanal alemde temiz yayýn yapan birçok site ve forum var. Onlara haksýzlýk etmeyelim deðil mi? Hatta bizim sitemiz hem adýyla hem de yayýnýyla sadece ''temiz yaþam''ý savunuyor ve propagandasýný yapýyor.sevinçli
'Ravda' ile bizimki aþk deðil dostluk, birkaç yýldýr da devam ediyor. Ýlkeli ve kucaklayýcý yayýný devam ettikçe bu dostluðumuz da devam eder umuyorum.
'Ravda' aþýklarýna sevgiler selamlar...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Ramazanoglu tarafından, 31.07.2008 - 01:21 tarihinde.
Gönderen: 31.07.2008 - 01:17
Bu Mesaji Bildir   Ramazanoglu üyenin diger mesajlarini ara Ramazanoglu üyenin Profiline bak Ramazanoglu üyeye özel mesaj gönder Ramazanoglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kerim75 su an offline kerim75  
125 Mesaj -
.....ITIRAF EDIYORUM...RAVDA yý býr yýldan býraz fazla zaman once kaýnatýnýn gulu rahmet peyganberý hz MUHAMMED MUSTAFA s.a.v ýle ýlgýlý guzel seyler ararken buldum...o gunun guncel konularý ve kýsýlerýn yaklasým sekýllerý dolu býr sýte oldugunu dusundurdu bana, aradan gunler gectýkce alýstým netsýz gecen uc haftalýk sure ýcerýsýnde oylede ozledým ýtýraf edeyým sonraký her gun geldým okudum yazdým elestýrdým...

en guzelý destek yazýlarýna ýstýrak etmeye yardým dýleklerýne yený katýlmalara hosgeldýn demek býr parcasý gýbý oldugunu hýssetmek ýslam gýbý sahýplenýp laf getýrtmemek gorev halýne geldý....evet aþýktým zaten aþk onsuzlugun zor gelmesý degýlmýydý banada ravdasýzlýk zor gelýyordu sýteden banlanmak ve gýrememek hergun yanlýslýk var deyýp tekrar tekrar gýrmeye calýsmak,,,alternatýf sýte dusunelerý baslamýstý býlýyordum ký burdaký hemen hemen herkes baska yerlerde yazýyor burdakýlerý oraya ordakýlerý buraya eklýyordu,fark etmeyecegýný dusunuyordum ama benzersýtelerýn tadý ayný degýl nasýl ký her yorede kaysý yetýsýr ama malatyanýn ký baska elma heryerde vardýr ama amasyada farklý.....

yalan yok ýtýraf edeyým arkanýzdan sýtemlerým kýzmalarým oldu hatta yonetýmdekýlerýn taraflý dusunduklerýný dusundum,,,ama uyelýksýz sýteye gýrdýgýmde gordumký yoklugunda eksýklýgýný yasadýgýnýz seyýn yoklugunuzda hýcbýr sýkýntý uzuntu duymamasý sýteden cýkarýlmaktan daha cok etkýledý bený kardesligin sayýlý oldugunu öðrettý bana....

nasýl gelýp buldugunuz degýl nasýl kalýp nasýl gonderýldýgýný yada gýttýgýnýz onemlý.............

selam ve dua ýle( farandag )
Gönderen: 31.07.2008 - 16:47
Bu Mesaji Bildir   kerim75 üyenin diger mesajlarini ara kerim75 üyenin Profiline bak kerim75 üyeye özel mesaj gönder kerim75 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 831 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
hümeyra24 (43), güllüm (41), alitufan (48), semsuddin (39), f_erturk (39), zafercezlan (54), benbuamellerimi.. (53), seyma_05 (39), yenilmezburuk (46), mhmmdky (37), sivaslihakan (46), sunam6 (41), konya28 (37), mardinlimemo (44), @hasan@ (39), _huzurislamda_ (39), Seda_ (35), BOPPON (43), faziltopal (55), ahmetserkankaya (43), eLsina (38), AZRA66 (37), sulukapo (34), HAKANCETIN (46), mentese (48), palanxdöken (53), ADEM BAKIRHAN (60), ceyhan (71), ReSuLe_HaSrEtt (38), Forever_Love (40), mutlu69 (55), islam yusuf (54), sofi32 (49), yesil_bahar19 (37), makhorsa (48), erihna (41), veysi irdam (88), abdullah özkul (27), nur58 (60), fedayi (55), RAMAZAN69 (37), seyyidali47 (50), gocer (55), suleyman yildiz (57), vuslat_wien (41), KASIM EROL (50), isanurun (39), koeroglu (48), ardaci (49), ardaburda (50), gunesgunes (42), Burcu89 (35), BMW (43), ZLH (), hafiz_34 (68), bestebuse (51), Aysegül (36), seroar (55), hacirizeli (53), sonmezNL (53), zeko (), CILGIN KURT (51), BERGE00 (42), sevki (51), fth (41), muhammetmustafa (44), bsapmaz (59), siyah_gül (36), ekrem144 (), Cicekci (37), rooster79 (45), mehmetx (44), furkan42 (42), yunus ata (61), GangstAdem (39), orhan06 (44), kamuran (51), dinimiseviyorum (39), esm (40), buzmavisi61 (58)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57758 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.