stromectol lopinavir ritonavir ivermektin lopinavir ritonavir stromectol oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » TARİH / SİYASET / EKONOMİ » TÜRKİYE VE DÜNYADA SİYASET » Bir resim ve iddialar

önceki konu   diğer konu
14 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Bir resim ve iddialar
27 Mesaj -

Bu resim ile ilgili haber ve iddialarý okumak için:

http://www.habervakti.com/detay.asp?id=51742&kat=Dosya
Gönderen: 13.06.2008 - 10:29
Bu Mesaji Bildir   _ADA_ üyenin diger mesajlarini ara _ADA_ üyenin Profiline bak _ADA_ üyeye özel mesaj gönder _ADA_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
farandag su an offline farandag  
251 Mesaj -
......unut ederýz bu sadece býr foto montajdýr zýra oyle degýlse ýsler ýlerde cok karýsacak...zýra yahudýelerýn dolayýsýyla abd nýn ýlk hedefý ýran ve ýran rejýmý yaný ýslamýyet ve muslumanlýk eger basýnda yahudý býr generalýn bulundugu tsk nýn onlar adýna ýslerý ne kadar kolaylastýracagý ve her yahudý gýbý bu dýne hýzmet amacý gudecek ve hukumete baský ýle zoraký ýran saldýrýsýna ve ýnsanlýk sucuna evet dedýrtecektýr.....

dua edým dogru degýldýr ve dua edýlým ký mýllýyetcý yahudýlýk yokturrrrrr...

yoksa cok gozyasý dokulur cok cok.............

slm ve dua ýle
Gönderen: 13.06.2008 - 11:30
Bu Mesaji Bildir   farandag üyenin diger mesajlarini ara farandag üyenin Profiline bak farandag üyeye özel mesaj gönder farandag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Evrensel su an offline Evrensel  
237 Mesaj -
Laikligin yilmaz savunucusu bu laik Pasamizin aglama duvarinda ne isi var?

Irticaci demezler mi adama sonra?kahkaha
Gönderen: 14.06.2008 - 18:20
Bu Mesaji Bildir   Evrensel üyenin diger mesajlarini ara Evrensel üyenin Profiline bak Evrensel üyeye özel mesaj gönder Evrensel üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
daimi su an offline daimi  
BENCE BU RESİM ÇOK DAHA VAHİM...
10 Mesaj -

Ya bu adama "bizi deliðe süpürme kullan" diye yalvarmak için elçi gönderenlerde, Allahýn takdiri ilahisi olarak ona benzeyecek olurlarsa nasýl bakarýz dünyanýn yüzüne, nasýl izah ederiz bu hali ?????
Deðilmi ????

kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkahakahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha

Bu resme ve yazýma çok güldüðüm için bu kadar çok gülücük kondurdum.

Kalýn saðlýcakla....

Mesaj 6 kez düzenlendi. En son daimi tarafından, 15.06.2008 - 12:08 tarihinde.
Gönderen: 15.06.2008 - 11:54
Bu Mesaji Bildir   daimi üyenin diger mesajlarini ara daimi üyenin Profiline bak daimi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
daimi su an offline daimi  
TANINMIŞ İNSANLAR [HERHALDE] SIKINTIDAN DİN DEĞİŞTİRİYOR.
10 Mesaj -
Ýlker Baþbuð'a ait olduðu ileri sürülüp basýnýn malum bir kesiminde yayýnlanýp servis edilen bu resmin hem yayýnlanma zamaný ve hemde resmin yorumlanmasýndaki çirkin yorum benim midemi ayaða kaldýrmýþtý.
Büyükanýta yapýlan haksýz saldýrýlar bu sefer ondan daha sert olduðu bilinen Ýlker Baþbuð paþaya yapýlmaya baþlanmýþtý. Hemde görevi devir almasýna iki ay kala.

Bu resim benimde incelediðim ve ulaþtýðým bilgiler ýþýðýnda, 2004 yýlýnda kýrk küsur kiþilik bir ekiple paþanýn Ýsrail ziyareti esnasýnda çekilmiþ.

Sömürüye bakýnýz ki sýrf tarihi yerleri ziyaret ettiklerinde turistler dahi oranýn geleneklerine uygun bazý kýyafet ve hareketleri meraklarýný gidermek için yada deðiþiklik olsun diye yapabilirken, paþanýn bu pozu hemde tüm gözler önünde yahudi olduðu mesajýný vermek için birileri tarafýndan dört yýl sonra Genelkurmay baþkaný seçilmesine iki ay kala medyaya servis ediliyor.

Basýnda þimdiye kadar þahit olduðum TSK mensuplarýna yapýlan en çirkin saldýrýlardan biri olmaktan baþka hiç bir anlam ifade etmeyen bu resmi gerçek anlamda paþanýn en azýndan yahudi
sempatisi taþýdýðý yalaný olarak kabul edersek, ingilizlerin Bursada ve özellikle baþýný örterek camide Kuran dinlemesini onun müslüman olduðu anlamýna getirmek gerekiyor. Hemde paþanýn resmindeki var olduðu sayýlan mesajýn bin kat daha üstünde akýlcý bir varsayýmla.

Bu durumda demekki ingiliz milleti uyuyor sayýlmalý. Yani bizim gösterdiðimiz tepki ile deðerlendirirsek ingilizlerin kraliçeyi çoktan ayaklarýndan asmalarý gerekiyordu.Ama onlar bizdeki bazý medya kesimleri kadar uyanýk olmadýklarýndan bu iþi atlamýþlar.Yazýk....

Ýþte bugün Türkiye bu çeþit dalaverelerin bile çok rahat yapýldýðý çok tehlikeli ve berbat bir dönemden geçiyor. Þüphesiz Allahýn milletlere ders vermesi konusunda acelesi yoktur. Fakat zalimleri ve dalaverecileri nerede kýskývrak yakalayacaðýnýda en iyi bilen odur. Onun hikmetinden sual olunmaz.

Kalýn saðlýcakla...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son daimi tarafından, 17.06.2008 - 12:24 tarihinde.
Gönderen: 17.06.2008 - 11:36
Bu Mesaji Bildir   daimi üyenin diger mesajlarini ara daimi üyenin Profiline bak daimi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
der_ya su an offline der_ya  
875 Mesaj -
kralýcenýn yaptýgý davranýþa baglý dýn mensuplarýnýn dunyada katlýam yapanlarla býrlýkte olmadýgý açýk ortada..

yalnýz pasa beyýn musluman býlýnýrken aðlama duvarýnda gunah çýkartmasý ýlgýye deger dogrusu...kýmbýlýr kralýçe belký o guzel kelamullahdan etkýlenýrde hýdayet bulur,ancak pasa beyýn ayný feyýzý alacagýný sanmýyorum...ne dersýnýz yoksa alýyormudursevinçli
Gönderen: 19.06.2008 - 19:26
Bu Mesaji Bildir   der_ya üyenin diger mesajlarini ara der_ya üyenin Profiline bak der_ya üyeye özel mesaj gönder der_ya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
feraset5 su an offline feraset5  
İNGİLİZLER OSMANLI'YIDA BU HİLELERLE PARÇALADILAR..
11 Mesaj -
Derya kardeþimizin yazdýklarý tarihsel gerçeklerle hiç baðdaþmýyor. Çünkü tarihin gerçekleri onun söylediklerinin tam tersini söylüyor.

Nasýlmý ?

* Ortadoðunun bugünki karmaþýk, istikrarsýz, kaos halinin gerçek mimarý ve müsebbibi ÝNGÝLÝZLER dir.

* Ortadoðuda, arap halklarýný ve kürt aþiretlerinide kýþkýrtarak ayaklandýran ve Osmanlýnýn üzerine saldýrtan yine ÝNGÝLÝZLER dir.

* Yemen illerinde ve daha bir çok bölgede arap çeteleri ile birlik olup bizi arkadan vurdurtan, binlerce evladýmýzýn þehit olmasýna sebep olan yine ÝNGÝLÝZLER dir.

* En son Musul ve Kerkük bölgelerinin petrol bölgeleri olmalarý nedeniyle Misaký milli sýnýrlarý içinde kalmamasý için isyanlar çýkartýp sonrada burayý Irak'a ilhak ettiren ÝNGÝLÝZLER dir.

* Ortadoðuda bulunan tüm arap ülkelerinin haritalarýný cetvelle çizip dayatan ve kontrolü ve sömürüsü altýna alan ÝNGÝLÝZLER dir.Bugün bu misyonun sahibi ABD dir yardýmcýlarý ise ÝSRAÝL ve ÝNGÝLTERE dir.

* Bugün ortadoðunun göbeðinde bir çýbanbaþý olarak yer alan Ýsrail devletinin kurulmasýda Ýngilterenin öncülüðünde gerçekleþtirilmiþtir.

* Bugün Ýngilizlerin bölgede býraktýðý izleri yeterli bulmayýp BOP denen bölgedeki yirmiüç ülkenin haritalarýnýn yeniden çizilmesi için ABD ye bu yolu açan ÝNGÝLÝZLER dir.Enbüyük destekçileride yine ÝSRAÝL ve ÝNGÝLTERE dir.

* Irak'a saldýran ABD ve müttefiklerinin içinde en büyük ve sadýk tamsilcisi ÝNGÝLÝZLER dir.Bu iki ülke yani ABD ve ÝNGÝLTERE, ÝSRAÝL'ÝN ingilizlerin bazý menfaatlerine ters düþmesi dýþýnda ayný emellere hizmet etmektedirler.Yani yeryüzünün en büyük sömürgecisi ABD dir ve yardýmcýsý olarak ÝNGÝLTEREDE de ikinci sýradadýr.
Kraliçenin ziyaretinde ve camiye girmesindeki maksatta bu menfaat pazarlýðý yüzündendir.

* Ýngilizler din yoluyla Ýslam ülkelerinin zaafiyetini kullanýp onlarý sömürme alçaklýðýný Osmanlýdan beri hep yapýyorlar.Osmanlýnýn ortadoðuda var olma savaþýnda ARAP LAWRENCE denen Ýngiliz ajan sözde müslüman dahi olmuþ ve araplarýn sevgisini kazanýp Osmanlýya karþý büyük zararlar veren ingiliz arap iþbirliðiyle isyanlarda saldýrýlarda bulunmuþtu.

* Yine gerçek tarihten bildiklerimizle, Ýngilizler daha çocuk yaþtan Osmanlý ve diðer müslüman ülkelere çocuklar gönderip ilerde din adamý olarak halkýn arasýna karýþan ajanlar yetiþtirerek halk içinde fitnelerin çýkarýlmasýný saðlayan ajanlar yetiþtiriyorlardý. Zaten bir çok isyanýn altýnda bu ingiliz kökenli hocalar vardýr.
Bunlar daha çocuktan Osmanlýnýn tüm kültürünü ve dinini öðrenip sonrada büyüdüklerinde hoca oluyorlar ve ingiliz menfaatleri doðrultusunda halk arasýnda fitne çýkarýyorlardý.

* Birinci cihan savaþý neticesi maðlup sayýlan Osmanlýyý istediði her þeyi yapmaya mecbur etmek için Yunanlýlarýn Ýzmire çýkmasýný ve Ege bölgesini istia etmesini isteyen ve onlara yardým eden ÝNGÝLÝZLER dir. Bu iþgal sýrasýnda yaþanan iðrenç olaylarý tekrar anlatmýyorum. Fakat bu pisliklerin ortaðý sinsi ve kalleþ ÝNGÝLÝZLER dir.

* Yani sizin anlayacaðýnýz kraliçe camiye dinimize saygý yada hürmet için deðil þeytani amaçlarýna hizmet babýnda göz boyamak ve tarihte devamlý yaptýklarý din yoluyla kandýrma alçaklýðý için girmiþtir.

* Paþanýn durumuna gelince, ben bu resmin ve yayýnlanma zamanýnýn atýlan pislikle alakalý olduðunu yani bir yahudi veya yahudi sempatizaný olarak bu hareketi hemde 40 kiþinin gözü önünde resim çekildiðini bile bile hemde bunun çok feci þekilde suistimal edileceðini bile bile yapacaðýný düþünmenin, paþayý hiç tanýmamýþ olmakla baðlantýlý olduðunu düþünüyorum.
Daha öncede yazdýðým ve kraliçenin resmiylede örneklediðim gibi öyle insanlar vardýr ki bunlarýn asýl bir inançlarý dahi olmayabilir, sýrf meraklarýndan bu gibi þeyleri yapmýþ olmalarý mümkündür.Bilhassa turistik ziyaretlerde bu gibi hallere çok rastlanýr.Camiye girip baþýný örten ve dua eden bir hristiyan kadýn müslümanmý olmuþ olur ? Kaldýki bu iddia gerçek olsa daha önce dediðim gibi ABD ve ÝSRAÝL bu iþe balýklama atlarlardý. ABD ye haçlýya sýrtýný dayamýþ olan bir AKP ve onun destekçisi bir basýn organýnada bu resmi üzerlerine atom bombasý atsanýz dahi yayýnlatamazdýnýz.
Bu tamamen çamur at izi kalsýn politikasýdýr.
Büyükanýt'ada benzerleri yapýlmýþtý genelkurmay baþkaný olma arefesinde.
Þüphesiz hiç bir iþ varýlacak yeri Allahýn irade ettiði noktanýn dýþýna çýkaramaz.

* Son olarakda þunlarý söyleyeyim. Kraliçenin neyin feyzini almak için geldiðini anlamak istiyorsanýz, süratlenen BOP sürecini iyi takip ediniz, Ýran sürecini iyi takip ediniz ve bir BOP haritasý alýp haçlýlarýn ve siyonistlerin nereye varmak istediðini iyice anlamaya çalýþýnýz.Irakta yaþananlara çok daha objektif bir gözle bakýnýz.

Paþanýn inancýna gelince. Onun nasýl inandýðýndan çok üzerindeki üniformasýnýn hakkýný verebilip veremeyeceði söz konusudur bizim için.Unutmayýn paþa BOP denen aþaðýlýk projeye ILIMLI ÝSLAM denen bir numaralý haçlý seferi versiyonlarýný kabul etmediði için dýþardan ve içerde belli çevrelerce saldýrýya uðruyor.Kuzey Iraktaki oluþumu kabullenmediði için bu saldýrýlar hýzlandý.AB nin kriterlerinin kabullenilmesinin bu ülkeyi parçalayacaðýný söylediði için tehlikeli görüldü.
ABD ve AB nin sürekli olarak ordu çok güçlü, çok konuþuyor, onu pasifize edin diye sürekli þekilde AKP ye baský yapmasýda bu sebeptendir.

O nedenle diyorum ki aðlama duvarý önündeki resim ve buna benzer iþler koskoca bir uyutma ve yanýltmadan ve en can alýcý nokta olarakta bu ülkeyi zayýf düþürüp parçalamaktan baþka hiç bir anlam taþýmýyor.
Bir ülkesinin ordusu zaafiyete düþmüþse o ülke artýk bitmiþ demektir çünkü. Tarih bunun acý örnekleriyle dolu.

Bu ülke insanýnýn çok uyanýk olmasý gereken bir süreçten geçiyoruz. Çünkü ülke dýþardan HAÇLI ve SÝYONÝST içerden ise günün DAMAT FERÝT paþalarý ALÝ KEMAL leri ve MÜTAREKE BASINI zihniyetiyle ve MANDACI bir kýsým çevrenin oyunlarýyla apaçýk bir uçuruma sürükleniyor. Bunun için en büyük gerek olan devlet ve milletçe borç bataðýna gömülmüþ olmamýz gereðini ise zaten önemli derecede becermiþ durumdalar.

Allah milletimize çok geç kalmadan ve çok aðýr bedelleri ödeme safhasýna gelmeden uyanýþlar versin.

Aþaðýda verdiðim ÝNGÝLÝZ MUHÝPLERÝ CEMÝYETÝ ve ARAP LAWRENCE ile ilgili yazýlarýda lütfen okuyunuz.Tarih tekerrürden ibarettir nede olsa.

---------------------------------------------------------------
Ýngiliz Muhipler Cemiyeti

Damat Ferit ve Sait Molla gibi üyeleri bünyesinde bulundurmuþ ve hararetli bir þekilde Ýngiliz Mandasýný savunan Türk milli varlýðýna düþman örgüt. Bu çerçevede kendi görüþleri ile baðdaþmayan Milli Hareketi felce uðratmak için faaliyetlerde bulunmuþ, iþgalcilere tam bir sadakat göstererek Hürriyet ve Ýtilaf Fýrkasý ile iþbirliði yapmýþtýr.Ýstanbul'un iþgalinden sonra özellikle kentin zenginleri ve ileri gelenleri, mevcut durumlarýný muhafaza etmek ve iþgalden menfaat saðlamak maksadýyla bu derneðe üye olmuþlardýr. Derneðin resmi olmayan amaçlarý; Anadoluda baþlayan milli mücadelenin aleyhinde propaganda yapmak, islamý küçültücü faaliyette bulunarak hýristiyanlýðý yaymak, toplumdaki Türk kimliðini aþaðýlayarak ingiliz kimliðini özendirmek ve ülkeyi bölerek ingiliz-fransýz-italyan-amerikan mandasý yapmaktýr.
------------------------------------------------------

Kraliçe bu cami ziyaretinde bence bütün ARAP LAWRENCE gibi ajanlarýnýn ruhuna rahmet okuyor.Yüzünün ifadesine iyi bakýn hiç bir samimiyet izi görebiliyormusunuz ve ne kadar benziyor LAWRENCE in yüz ifadesine ? Gerçi bunu becermek için rol yapsada farketmez. Bilen biliyor ne herzelerin hazýrlýðýnda olduklarýný, ne maksatla geldiklerini.

------------------------------------------------------------------

Thomas Edward Lawrence

* Ýngiltere nin en iyi üniversitelerinde okumuþtur. Þark dillerini çok iyi bilen ayrýca ; islam, kuran tefsiri, çaðdaþ türkçe, çaðdaþ farsça, arapça gibi sýnýrlarýda aþmýþtýr. Daha eskilerede gider hatta semitik arkeoloji üstüne bilgi sahibidir. Yani kendisi eski semistik dediðimiz ibranice, arapça vs. gibi dilleride bilir. Bugünün ingilizcesinde homerosun ilyada ve odysseiasýný okumak istediðimizde, halen kullanýlan en iyi çeviri lawrenceýndýr. Lawrence ayný zamanda batý dillerinide bilhassa eski yunan ve roma konusundada esaslý bilgi sahibi bir filologdur.

* Araplarýn türklerden baðýmsýz olmasýna inanmýþtýr ve bunun içinde ingiliz istihbaratýyla harp içinde birleþerek, ki zaten kendisi ordudadýr ve görevli bir subaydýr, albaylýða kadar terfi etmiþtir. Çölden geçen, medineden kuzeye doðru geçen demiryolu katarlarýna aþiretleri saldýrtmak, sadece çocuklarý deðil hatta memurlarý kadýn ve çocuklarý öldürmek, yaðmaya izin vermek, sabotaj faliyetlerine giriþmek gibi her türlü melaneti ifa etmiþtir.

* Birinci Dünya savaþýnda arabistan cephesinde askerlerimizi karþýdaki düþmandan çok, ayaklanan arap aþiretleri ve bilhassa þerif hüseyin'in adamlarý zarara uðratmýþlardýr. Burada cereyan eden olaylarý türkler bugüne kadar unutmuyorlar.
{kaynak: ilber ortaylý}-osmanlý yý yeniden keþfetmek 2 adlý kitabýndan alýntý yapýlmýþtýr.
ilber ortaylý}-osmanlý yý yeniden keþfetmek 2 adlý kitabýndan alýntý yapýlmýþtýr.

* Lawrence, Osmanlýnýn baþýna bela olan bir ingiliz casusudur. Arap yarýmadasýnýn elimizden çýkmasýna neden olmuþtur.
Bundan baþka birde hemprer denilen fitne ingiliz casusu vardýr.
Bunlarýn sonu gelmez..

ARAP LAWRENCE'i daha iyi tanýyabilmeniz bir iki linkte ilave ediyorum.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Thomas_Edward_Lawrence

http://ansiklopedi.turkcebilgi.com/Thomas_Edward_Lawrence

----------------------------------------------------------

Kalýn saðlýcakla...

Mesaj 10 kez düzenlendi. En son feraset5 tarafından, 21.06.2008 - 12:33 tarihinde.
Gönderen: 20.06.2008 - 12:05
Bu Mesaji Bildir   feraset5 üyenin diger mesajlarini ara feraset5 üyenin Profiline bak feraset5 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
feraset5 su an offline feraset5  
RESİME BİR BAŞKA RESİMLE CEVAP...
11 Mesaj -

Ýlker Baþbuð Mescid-i Aksa'da dua ederken.

Ben Ertuðrul Özkök'ü hiç sevmem. Zamana göre borozan öttüren bu sözde cumhuriyetçinin fotoðrafla ilgili yazýsý (ve özellikle fotoðraf) gerçek olduðu için buraya aktarýyorum.

Bu yazýya bir daha ilave yapmamayý düþünüyordum. Yeterince yazdým diye fakat bu resim ve yazý ülkede oynanan (hemde din konusu sömürülerek)çok tehlikeli oyunlarýn ne safhaya geldiðini anlatmak için tam bir ibret konusu olduðuna inandýðým için buraya yansýtma gereði duydum.

Bir yandan aðlama duvarý önünde çekilen bir resmi bir paþayý yýpratmak için kullanacaksýnýz öbür yandan o din anlayýþýnýn sahibi Ýsrail'in, aðababasý olan ABD için tek bir kelime bile kötü söz etmeyeceksiniz. Niye ? Çünkü AKP karþýlýklý menfaat ve çýkarlar uðruna bu devlete sýrtýný yaslamýþtýr. Kötü söz söylerseniz hedefinize halel gelir. Hangi hedefe? Vatanýn her türlü deðerlerini bile haçlýya peþkeþ çekmeyi helal sayarak yaptýðýnýz Cumhuriyeti tasfiye etme hedefine.

Allah'a and olsun Cumhuriyet var olduðu þekilde kalacaktýr.Fakat bu ülke insaný onu tasfiye etmeye çalýþanlar, onlara destek verenler ve onlarý gereðince uyaramayan cumhuriyet taraftarý kesimler yüzünden çok aðýr bedeller ödeyerek bunu bir daha ibretle öðrenecektir.

Ülkem rejimi tasfiye etme yolunda engel tanýmayan ve ülkeyi uçuruma götürmeyi bile umursamayan bir zümrenin, bu iþten fayda uman sömürgeci haçlýlarýn ve onlarýn içerdeki iþbirlikçilerinin tehlikeli iþleri ve planlarý ile bir kaosun içine sürükleniyor.
Hemde hem devlet hem millet olarak borç içine battýðýmýz bir dönemde.
Osmanlý bu oyunlarýn benzerleri ile periþan edilip çökertilmiþ ve bitirilmiþti.

Ülkem dinsel ayrýþma ve rejim karþýtlýðý açýsýndan öyle bir hale geldiki bu uðurda AKP nin yaptýðý iþleri hiç beðenmeyen Erbakan hoca taraftarý bir kýsým insanlarýmýz bile bu din sömürüsü dolmuþuna maalesef biniyor haldeler, ülkenin ekonomik olarak battýðý bataklýðý umursamaz haldeler, haçlýlara her alanda verilen tavizlerin bu ülkeyi nasýl kýskývrak haçlý boyunduruðuna soktuðunu göremez yada görmek istemez haldeler.

Ýþte Allahýn tokadý böyle hallerde çok daha aðýr olur.
Kuranda "Aldatan sizi Allah'ýn adý ile aldatmasýn" diye iki çok aðýr uyarý veren ayet varken ve bu anlamý destekleyen sayýsýz ayet mevcutken, (menfaat ve saltanat dincileri)birilerini peygamber vekili yerine koymanýn bedelleri çok aðýr olacaktýr.

Ýslam coðrafyasýnýn aðýr kahýrlarla imtihan edilmesine sebep olan en büyük yanlýþlardan biride iþte bu çok vahim haldir.

===============================================================
ÝÞTE ERTUÐRUL ÖZKÖK’ÜN KÖÞE YAZISI

Fotoðraf mý istiyordun, al iþte

GÜNLERDÝR eski fotoðraf albümlerimi, dijital albümlerimi karýþtýrýyorum.

Bir kare fotoðrafý, evet bir kare fotoðrafý bulmak için.

Beni ve eþimi Kudüs’te "Aðlama Duvarý" önünde gösteren bir fotoðraf karesini arýyorum.

Yanýlmýyorsam Kudüs’e üç defa gittim. Bunlarýn hepsinde de üç dinin mekánlarýný ziyaret ettim.

Mescid-i Aksa, Kýyamet Kilisesi ve Aðlama Duvarý.

Ýkisinde eþimle birlikteydik.

Mescid-i Aksa’da dua ettik.

Kýyamet Kilisesi’nde de dua ettik.

Aðlama Duvarý’na gittik.

Girerken baþýmýza kipa taktýk.

Ellerimizi duvara sürdük.

Küçük káðýtlara dilekler yazýp duvardaki deliklere soktuk.

Orada da dua ettik.

Dünyanýn dört bir köþesinde çeþitli dinlere ait mabetleri ziyaret ettim.

Hepsinde "Yaradan"la baþ baþa kaldým.

Allah’ýn bize verdikleri için þükrettim.

Birçoðunda fotoðraflarým çekildi.

Ama bir tekini, sadece bir tekini bulmak istiyordum.

Aðlama Duvarý’nda, baþýmda kipayla bir fotoðraf.

* * *

O fotoðrafý bulup köþeme koymak ve bu ülkede insan yýpratmanýn en ahlaksýz, en dinsiz, en imansýz yollarýna tevessül eden insanlarýn gözüne sokmak için yayýmlamak istiyordum.

Kara Kuvvetleri Komutaný Orgeneral Ýlker Baþbuð’u, servis yoluyla yýpratmaya çalýþanlara, "Buyurun beni de yýpratýn. Aðlama Duvarý’nda komutanýn yanýnda ben de duruyorum" demek istiyordum.

Bulamadým.

Çektirdiðimi hatýrlýyorum, ama bir türlü bulamadým.

Fotoðrafý bulamadýðým için yapacaðým tek þey, bir yazý yazýp oraya koymaktý.

Onu yaptým.

Bir de dedim ki: "Ýlker Paþa’nýn Mescid-i Aksa’da da çekilmiþ fotoðrafý var. Ayný gizli eller neden o fotoðrafý da servise koymuyor?"

Bu cümlemi aldýlar, günlerdir manþetlerinden soruyorlar.

"Nerede Mescid-i Aksa’daki fotoðraf?"

Servisi yapanlarýn ahlakýndan, cibiliyetinden o kadar eminler ki, öyle bir fotoðrafýn bulunduðuna inanmýyorlar.

Herkesi, kendileri gibi inanç üzerinden, kutsal deðerler üzerinden, din, Peygamber, iman üzerinden en pespaye, en kirli siyaseti yapacak kadar týynetsiz sanýyorlar.

Oysa hepsi biliyorlar ki, bu ordu, milletinin ordusudur, milletinin baðrýndan çýkmýþtýr ve milletinin inançlarýný onlar da aynen yaþamaktadýr.

Ama gel de o kafaya, güya iman üzerine kurulmuþ en imansýz kafaya bunu anlat.

Herkesi kendi gibi biliyor ya, "Nerede fotoðraf" diye soracak cüreti kendinde bulmuþ.

Kimbilir belki de o fotoðrafý servis yapan karanlýk tipler güvence vermiþ, "Merak etme, camide fotoðrafý yok" demiþler.

O da inanmaya hazýr. Ordusunun subayýnýn imanýnýn gerçek iman olduðunu biliyor da söylemek iþine gelmiyor.

Ona göre iman dediðin þey, ille de teþhir edilmelidir.

Cuma namazýna mý gittin, herkesin gözüne sokmalýsýndýr.

Oruç mu tuttun, tutmayana hesap sormalýsýndýr.

O yüzden, "Nerede fotoðraf" diye soruyor.

* * *

Al iþte fotoðraf.

Hem Aðlama Duvarý’nda, hem Mescid-i Aksa’da.

Hem Yahudi’nin kutsal mabedinde, hem Müslüman’ýnkinde.

Birinde eli duvarda, ötekinde iki eli Allah’ýna doðru açýlmýþ.

Þimdi sorsam: "Utandýn mý?"

Nerede o yüz...

Al iþte fotoðrafý, al ama iþ bitiyor mu?

Asýl meselemizi, asýl haksýzlýðýmýzý, asýl suçumuzu affettirebiliyor muyuz?

Bu ülkede Yahudiliði, Yahudi inancýný hálá insan yýpratmak için malzeme olarak gören bu kafa, bu Nazi kafasý olduðu sürece, hiçbirimiz insanlýk huzuruna gönlümüz ak olarak çýkamayacaðýz.

========================================================

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son feraset5 tarafından, 22.06.2008 - 12:23 tarihinde.
Gönderen: 22.06.2008 - 11:48
Bu Mesaji Bildir   feraset5 üyenin diger mesajlarini ara feraset5 üyenin Profiline bak feraset5 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YENISAFAK su an offline YENISAFAK  
169 Mesaj -
Sasirmadim desem yalan soylemis olmam...Buralari normal halkin icinden insanlarin getirilecegine inanmiyorum....
Gönderen: 22.06.2008 - 22:00
Bu Mesaji Bildir   YENISAFAK üyenin diger mesajlarini ara YENISAFAK üyenin Profiline bak YENISAFAK üyeye özel mesaj gönder YENISAFAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
şir-pençe su an offline şir-pençe  
16 Mesaj -
Bunda þaþýracak ne var ki__??

Bir orgeneral kudusü ziyaretinde önce aðlama duvarýna sonra mescidi aksaya gitmiþ...usluncede dua etmiþ..

burdaki niyet galiba ''bunlar islam düþmaný yahudi'' imajý vermek gibi geliyor...Bir insaný hareketlerinden sözlerinden yada yaptýklarýndan dolayý eleþtirmek makuldur ama bu biraz fazla olmuyor mu?
Gönderen: 22.06.2008 - 22:15
Bu Mesaji Bildir   şir-pençe üyenin diger mesajlarini ara şir-pençe üyenin Profiline bak şir-pençe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
OguzKagan su an offline OguzKagan  
yahudi genelkurmay baskanlari
102 Mesaj -
TC'nin kurulusundan bugune kadarki genelkurmay baskanlanlarindan tamamina yakini aslen yahudidir.

aksini iddia eden ispat etsin:

http://genelkurmay.wordpress.com

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son OguzKagan tarafından, 08.07.2008 - 22:04 tarihinde.
Gönderen: 08.07.2008 - 22:02
Bu Mesaji Bildir   OguzKagan üyenin diger mesajlarini ara OguzKagan üyenin Profiline bak OguzKagan üyeye özel mesaj gönder OguzKagan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
merdan83 su an offline merdan83  
Atatürk'e ve TSK ya iftiraya cevap veren bir resimdir....
9 Mesaj
Ýnternette her türlü doðruya ulaþmak ve bundan faydalanmak mümkün olduðu gibi her türlü yanlýþa ulaþmak ve onlara inanýp periþan olmakda mümkün.
O nedenle lütfen objektif ve akýlcý bir þekilde yapalým inceleme ve deðerlendirmelerimizi.
Hele hele Atatürk ve TSK hakkýnda ise bu incelemeleriniz.....

Kalýn saðlýcakla..

Gönderen: 10.07.2008 - 13:23
Bu Mesaji Bildir   merdan83 üyenin diger mesajlarini ara merdan83 üyenin Profiline bak merdan83 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
OguzKagan su an offline OguzKagan  
hakikatler sonsuza dek gizlenemez
102 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý merdan83

Ýnternette her türlü doðruya ulaþmak ve bundan faydalanmak mümkün olduðu gibi her türlü yanlýþa ulaþmak ve onlara inanýp periþan olmakda mümkün.
O nedenle lütfen objektif ve akýlcý bir þekilde yapalým inceleme ve deðerlendirmelerimizi.

Kalýn saðlýcakla..

yukarida verdiginiz resimler kemalistlerin Muslumanlari uyutmak icin uydurdugu ninnilerden bazilari. Madem TSK masonlara karsidir, neden mason localarinin acik olmasina musade ediyor? madem masonlara karsilar, neden Mason Suleyman Demirel'e senelerce destek oldular???

tabii alistiniz saf muslumanlari uyutmaya, zannediyordunuz ki hep boyle devam edecek.

.. bunlar kemalizmin son cirpinislari heralde!

Hersey ortada: http://youtube.com/watch?v=kbzFo4wNEwo

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son OguzKagan tarafından, 24.07.2008 - 05:40 tarihinde.
Gönderen: 24.07.2008 - 05:37
Bu Mesaji Bildir   OguzKagan üyenin diger mesajlarini ara OguzKagan üyenin Profiline bak OguzKagan üyeye özel mesaj gönder OguzKagan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
merdan83 su an offline merdan83  
ÜLKEYİ TSK'MI YÖNETİYOR, YOKSA AKP'Mİ ?????
9 Mesaj
Oðuz Kaðan, daha ülkenin hükümetlere tarafýndan yönetildiðini ve ordunun (TSK nýn) bu ülkeyi oluþturan ve devlet yapýsý içinde hükümete baðlý olan kurumlardan biri olduðunu dahi bilmiyorsun.

Müslümanlarý kandýranlar þu anda iktidarda ve ülkeyi ABD ve AB uþaklýðý ve kuþatmasý altýnda ikinci bir kurtuluþ savaþýna doðru dolu dizgin götürüyorlar.
Bu hali anlayamayanlarýn, göremeyenlerin ben akýllarýna ve fikirlerine þaþarým.

Aþaðýda daha önce yazmýþ olduðum bir yazýyý veriyorum. Belki faydasý olur kimbilir....

---------------------------------------------------

Bilenlerle bilmeyenler hiç bir olurmu ??????

.... kardeþim sanýrým þimdiye kadar yazdýðým yazýlar ve aktarmalarým içinde senin en akýl ve mantýk dýþý karþýlýklarýna bu yazým muhatap olmuþtur.

Ben yazýlarýmda linkler verirken bir kaç faktörü göz önünde bulundururum. Bunlardan biri içerik olarak çoðunlukla doðru tespitleri yansýtan yazýlardýr. Bir diðeri ise ibret olarak gördüðüm gerçek olmakla deðil ama meselenin nasýl çetrefilli hallere geldiðini anlatan haberleri vermek içindir.Ve aktarmalarýmda asla bu benim görüþümdendir, deðildir farký gözetmem.Ya gerçekçilik yönünü kullanýrým, ya da ibret yönünü.

Bu son yazýlarýmdada anlatmaya çalýþtýðým, ABD nin direktiflerini yerine getirmekte ta baþýndan beri hiç bir mahzur görmeyen AKP nin çeþitli oyunlarla buna mecbur býrakýlmak istenmesidir. Þu bir gerçekki AKP artýk eskisi kadar ABD hizmetkarý olmanýn kolay olmadýðýný, olamayacaðýný çok iyi biliyor.O nedenle ABD nin isteklerini yapacaksa dahi bunu zamana yaymaya çalýþýyor.

Irak için meclisten çýkarýlamayan tezkere sonucunda R.T.E'nin ve Abdullah Gül'ün nasýl bir bozgun hali yaþadýklarýný hepimiz hatýrlýyoruz.Tezkere onlara raðmen saðduyulu milletvekillerince reddedildi.Tezkereye red oyu veren AKP milletvekilleri þu anda meclistemidir ? Bu sorunun cevabý AKP nin, ABD karþýsýndaki halininde bir anlamda cevabýdýr.

Ýþler daima aslýna döner. ABD kuruluþunda yardýmcý olduðu ýlýmlý islam olarak hizmetkarý haline getireceði bir partiyi böyle kolay bir þekilde býrakmaz.Býrakacaðý zamanda o ülkede ekonomik bir kriz çýkarýp o hükümeti devirir, seçime götürür.Yeni adaylarýnýn önünü açmak için tabi.Üzülerek yazýyorum bunlarý fakat halkýmýz hala haçlýlarýn oyunlarýný sökebilmiþ deðil. Seçimlerde dahi onlarýn oyunlarýna geliyoruz hala.

AKP nin kuruluþ sürecini defalarca verdim fakat, ..... kardeþim böyle yazýlarý okumayý hiç sevmiyor anlaþýlan.

Bu süreç AKP nin kurucularýnýn Refah partisi çatýsý altýndayken baþladý. ABD, R.T.E ve ekibiyle daha önceleri görüþmeler yapýp kendilerine sadýk ýlýmlý islam sözü aldý. Fakat Refah içinde bu oyun yemedi. Bunun üzerine yeni parti yani AKP kuruldu.En büyük destekçilerinden biride hamisi ABD idi.

Irak'a müdahale için Türkiye'nin yardýmýna ihtiyacý olan ABD Ecevit'ten olumlu cevap alamayýnca, bir ekonomik kriz yaratýp Ecevit hükümetini zora düþürdü. Stepne ABD taraftarý MHP ise aldýðý direktifle hemen seçime gidilmesini istedi.Çünkü ABD ye Irak iþinde zorluk çýkarmayacak AKP nin hemen acilen hükümet olmasý gerekiyordu.

Tezkere olayýnda AKP, ABD nin güvenini kaybedince, Cüneyt Zapsu'nun, ABD ye gönderilip "Bu adamý deliðe süpürmeyin kullanýn. Biz bir dönem daha iktidar olmak istiyoruz" diye yalvarmak için özel olarak gönderilmeside bundandýr.Ancak ABD icazeti ile kurulan bir partinin baþvurabileceði içler acýsý bir yoldur bu.

Son olarakda þunu söyleyeyim. Benim ne demek istediðim yazýlarýmýn tümünde apaçýk görünmektedir. Yazýlarým içinden bir þeyler cýmbýzla çekilip orasýndan eðilip burasýndan bükülerek hiç bir þekilde bu özellik deðiþtirilemez.

Saddam'ý dahi ABD palazlandýrdý. Fakat sonucu unutmayalým. Saddam kendine güvenip ABD ye sýrt dönünce bunun cezasýný yalnýz kendi deðil tüm Irak çekti. Halada çekiyor.

ABD yönetimi bir mafya gibidir, elini veren kolunu kurtaramaz, yada çok zor kurtarýr. Bunuda ancak ileri görüþlü akýl ve gönül sahipleri bilir.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son merdan83 tarafından, 30.07.2008 - 14:47 tarihinde.
Gönderen: 27.07.2008 - 13:15
Bu Mesaji Bildir   merdan83 üyenin diger mesajlarini ara merdan83 üyenin Profiline bak merdan83 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 891 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
lauren444 (37), buraksenel (45), hurkan (51), proferol (), UHIBBUKI (37), espri_espri (45), can_gül (41), cevik (51), zübeyir (44), kulferhat (43), rikkat (55), dully (34), abdullah056 (36), orhan yý.. (55), erbüþ (38), Asilturk (60), Abdullah56 (36), lamia (54), sivaslifaruk (44), yakup karatekin (57), hasanözç.. (45), xUbeydullahx (42), ~BiR gAriP YoLc.. (36), metin30 (48), duruweb (39), üveyis (63), kenan03 (45), ikramozden (46), Hayirsizin (42), NEFRET_17 (39), sonysalih (55)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.63672 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.