ivermectin dexamethasone ivermektine chloroquine generique rhinocortcipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » MiZAH - KARiKATÜR - FIKRA » [ YAŞANMIŞ GERÇEK OLAY ]

önceki konu   diğer konu
5 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
[ YAŞANMIŞ GERÇEK OLAY ]
365 Mesaj -
Adamýn biri arabasýyla giderken yolda bir yolcu alýr
arabaya.... adam arka tarafa biner.....

þoför... eee hemþerim kimsin nereye gidersin...der....
yolcu ben Azrailim..canýný almaya geldim der......
þoför alaycý bir tavýrla sen mi Azrailsin der..yaw senin gibi Azrail olurmu hiç der....
yolcu sakin bir tavýrla sen daha önce Azrail gördünmüde tarif ediyorsun der...
ve ekler yolcu....inanmadýn bana öylemi der...
.þöoör - inanmadým tabii der.....
yolcu - o zaman 200 metre ileride bir adam daha alacaksýn der.....
gerçekten de adamýn dediði gibi þöför 200 metre ilerde bir yolcu
daha alýr..

Ama yolcu ön tarafa oturur...olaylar bundan sonra daha da enteresanlaþýr.....
Þoför yanýndakine...- ee sen klimsin nereye gidersin der....
öndeki- abi ben merkezde biryerde indirirsen çok sevinirim adým felanca der......
Þoför - yaw þu arkadaki adam bana Azrailim diyo görüyonmu þu herifi
hem iyilik ediyoz hemde dalga geçiyor zibidi der....

öndeki arkaya bakar ama kimse yoktur....
öndeki - abi arkada kimse yokki.....
Þoför hýþýmla arkaya bakar ve
- körmüsün be adam arkada oturuyor ya der.....
öndeki arkaya bir daha bakar ve
- abi senin kafan iyimi yoksa dalga mý geçiyorsun der...
bu sefer arkadaki söze girer....- gördünmü der öndeki beni ne duyabilir nede görebilir der þoföre.
Þoför bir anda dizlerinin baðý çözülür beti benizi atar...
.Arkadaki þoföre...- hadi der arabayý kenara çek 2 rekat namaz kýl canýný alacam der.....
Þoför aðlamaklý çaresiz bir þekilde arabayý kenara çeker ve iner arabadan.....

Sonra.... sonra ne olmuþ biliyormusunuz?????

-adamlar arabayý aldýðý gibi kaçmýþlar...sevinçli) sevinçli)

Eee.. güzel memleketimizin uyanýklarý ve icatlarý bitip tükenmek bilmiyor.. Daha neler duyacaðýz veya okuyacaðýz kimbilir?
Gönderen: 09.12.2007 - 19:55
Bu Mesaji Bildir   mev@ üyenin diger mesajlarini ara mev@ üyenin Profiline bak mev@ üyeye özel mesaj gönder mev@ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yigit_ su an offline yigit_  
evet
17 Mesaj -
evet bu olay çok yakin da ankarada uyaþandý
Elinize Saglik
Te$ekkürler
Selam ve dua ile

Gönderen: 23.01.2008 - 14:47
Bu Mesaji Bildir   yigit_ üyenin diger mesajlarini ara yigit_ üyenin Profiline bak yigit_ üyeye özel mesaj gönder yigit_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hamide su an offline hamide  
OLAMAZ!
88 Mesaj -
AY COOOOOOOOK KOMIK VALLA,DEMEK KI BU KADAR SAFMIS GARIP.
BENCE YINE DE SANSLI CANINI ALMADIGINA SÜKÜR ETSIN.
GÜZEL BIR PAYLASIMDI EMEGINIZE SAGLIK.
Gönderen: 24.01.2008 - 11:16
Bu Mesaji Bildir   hamide üyenin diger mesajlarini ara hamide üyenin Profiline bak hamide üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mev@ su an offline mev@  
365 Mesaj -
kahkaha kahkaha

bende ilk okudumda Kararsiz bende inandým sanýrým bendede biraz saflýk var türkiyemin insani nelerde düþünüyorlarmýþ kahkaha
bunlar gecede uyumuyor sanýrým kahkaha katýlýmlarýnýz icin
Te$ekkürler selam ve dua ile

Gönderen: 24.01.2008 - 11:28
Bu Mesaji Bildir   mev@ üyenin diger mesajlarini ara mev@ üyenin Profiline bak mev@ üyeye özel mesaj gönder mev@ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hamide su an offline hamide  
ÖZÜR DILERIM
88 Mesaj -
MEVA KARDES YOKSA BENI YANLIS MI ANLADINIZ.YA BURDA KOMIK LAFI COK
KULLANILIYORDA KÖTÜ BIR NIYETIM YOKTU.ANLAYISINIZA Te$ekkürler
Gönderen: 24.01.2008 - 15:43
Bu Mesaji Bildir   hamide üyenin diger mesajlarini ara hamide üyenin Profiline bak hamide üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an 1 üye ve 947 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
hümeyra24 (43), güllüm (41), alitufan (48), semsuddin (39), f_erturk (39), zafercezlan (54), benbuamellerimi.. (53), seyma_05 (39), yenilmezburuk (46), mhmmdky (37), sivaslihakan (46), sunam6 (41), konya28 (37), mardinlimemo (44), @hasan@ (39), _huzurislamda_ (39), Seda_ (35), BOPPON (43), faziltopal (55), ahmetserkankaya (43), eLsina (38), AZRA66 (37), sulukapo (34), HAKANCETIN (46), mentese (48), palanxdöken (53), ADEM BAKIRHAN (60), ceyhan (71), ReSuLe_HaSrEtt (38), Forever_Love (40), mutlu69 (55), islam yusuf (54), sofi32 (49), yesil_bahar19 (37), makhorsa (48), erihna (41), veysi irdam (88), abdullah özkul (27), nur58 (60), fedayi (55), RAMAZAN69 (37), seyyidali47 (50), gocer (55), suleyman yildiz (57), vuslat_wien (41), KASIM EROL (50), isanurun (39), koeroglu (48), ardaci (49), ardaburda (50), gunesgunes (42), Burcu89 (35), BMW (43), ZLH (), hafiz_34 (68), bestebuse (51), Aysegül (36), seroar (55), hacirizeli (53), sonmezNL (53), zeko (), CILGIN KURT (51), BERGE00 (42), sevki (51), fth (41), muhammetmustafa (44), bsapmaz (59), siyah_gül (36), ekrem144 (), Cicekci (37), rooster79 (45), mehmetx (44), furkan42 (42), yunus ata (61), GangstAdem (39), orhan06 (44), kamuran (51), dinimiseviyorum (39), esm (40), buzmavisi61 (58)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61246 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.