ivermectine lopinavir ritonavir generique stromectol kamagra chloroquine aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » TEBRİK & TEŞEKKÜR » DoĞuM GüNüM şÜkÜr eRiŞtİrEnE....

önceki konu   diğer konu
10 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    DoĞuM GüNüM şÜkÜr eRiŞtİrEnE....
8 Mesaj
Bugün benim doðum günüm.....................................sevinçli
ne garip þey büyümek oysaki ben çocukken oynadýðým tüm oyunlarý hatýrlýyorum. sahte doðum günü pastalarýný bile sevinçli...
ne acayip þey hatýrlanmak istemek.sanki bir daha doðum günün gelmeyecekmiþ gibi.sanki bi daha insanlar adýný anmayacakmýþ gibi ve unutulmuþ sýfatýný kendine yakýþtýramamak aslýnda tüm bunlar...
aslýnda benim için deðiþen bir þey yok hayatýn birler basamaðýndan bir rakam kadar ilerliyorum...ve aslýnda ben doðduðumda baþlamýþtý geri sayým; sayýyorum ileriye gibi görünsede geriye ve bi gün ansýzýn gelip Azrailin iyiki doðdun demesini hasretle bekliyorum.
Hatýrlanmak güzel...çok güzel! hatýrlayanlar hele ne güzel kalpler onlar...insanýn hele kendisine has bi günde hatýrlanmasý çok hoþ.bugün her hatýrlayandan dua istedim gönülden bir dua... kimisi Eyub sultan'dan kimisi Fatih'ten kimisi Hunat'tan dua ediyor sadece bana ve bugün bencil olmak (sadece bu günde) çok hoþsevinçlive kendimi sedece kendim düþünme bencilliðinden beni kurtaran herkese bende oturdum bu gün dua ediyorum sýrf onlar için! ne kutlu bi doðum günü oldu bana...ne bereketli oldu.çok þükür ki hala o bereketli günün içerisindeyim...
sevgili kardeþlerim sizdende dua isteyebilirmiyim?doðum günüm hatrýna...bende size ediyorum inþallah...
"hayýrlý yaþlar olsun bana inþallah, Rabbim senden hayýrlý bir ömrü yolunda harcamayý diliyorum...Ne olursun duamý kabul et! Þüphesiz sen beni benden daha iyi bilensin..."
...................mervecan'dan.............sevgi selam ve muhabbetle....

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son merve_can tarafından, 06.12.2007 - 01:01 tarihinde.
Gönderen: 06.12.2007 - 01:00
Bu Mesaji Bildir   merve_can üyenin diger mesajlarini ara merve_can üyenin Profiline bak merve_can üyeye özel mesaj gönder merve_can üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Dogum günün kutlu olsun

hayirli uzun ömürler v ersin rabbim sevdiklerinizle insAllah

Gönderen: 06.12.2007 - 02:26
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
1686 Mesaj -
Nice yillara merve can....ne güzel bir yastasin....Allah iman dolu,imanin gerektirdigi gibi bir ömür nasip etsin.....Hizmet ve hayirda yarisanlardan eylesin...daha ne diyeyim ablam...selam ve dua ile iyiki dogdungül
Gönderen: 06.12.2007 - 03:11
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -
Rabbimiz nice hayrli yillar göstersin, kendine itaatkar bir ömür ihsan eylesin size....

Sevdiklerinizle, saglik sihhat icinde nice güzel günlere insaAllah merve can...

Simdiden anlamissin, gelip geciyor zaman.. Öyle ki suyun akisina kafa tutar cinste....Zaman zamandan kaciyor.. Dünya eskidi artik... Eskidi....

Gönderen: 06.12.2007 - 08:53
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ukab su an offline Ukab  
575 Mesaj -
Yeni yaþýnýz mubarek olsun inþaAllah...Allah c.c ve Resul'u Hz.Muhammed s.a.v sevgisi ile dopdulu nice hayýrlý senelere inþaAllah...

EsSelam Aleykum...
Gönderen: 06.12.2007 - 11:11
Bu Mesaji Bildir   Ukab üyenin diger mesajlarini ara Ukab üyenin Profiline bak Ukab üyeye özel mesaj gönder Ukab üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_LaL_ su an offline _LaL_  
RE:
838 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Ukab

Yeni yaþýnýz mubarek olsun inþaAllah...Allah c.c ve Resul'u Hz.Muhammed s.a.v sevgisi ile dopdulu nice hayýrlý senelere inþaAllah...

EsSelam Aleykum...

ne mutlu ne güzel....

nice yýllara...
Gönderen: 06.12.2007 - 14:48
Bu Mesaji Bildir   _LaL_ üyenin diger mesajlarini ara _LaL_ üyenin Profiline bak _LaL_ üyeye özel mesaj gönder _LaL_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VeRvO su an offline VeRvO  
567 Mesaj -
Dogum günün kutlu olsun merve can...Dilerim kalan ömrünü hayýrlý amellerle doldurursun...Nice yýllara...gül

Buda benden sana hediyem olsun ...

wesselam...

Gönderen: 06.12.2007 - 16:37
Bu Mesaji Bildir   VeRvO üyenin diger mesajlarini ara VeRvO üyenin Profiline bak VeRvO üyeye özel mesaj gönder VeRvO üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NaDiS su an offline NaDiS  
RE:
210 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý VeRvO

Dogum günün kutlu olsun merve can...Dilerim kalan ömrünü hayýrlý amellerle doldurursun...Nice yýllara...gül

Buda benden sana hediyem olsun ...

wesselam...

gül
Gönderen: 06.12.2007 - 18:16
Bu Mesaji Bildir   NaDiS üyenin diger mesajlarini ara NaDiS üyenin Profiline bak NaDiS üyeye özel mesaj gönder NaDiS üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~YaZGuLu~ su an offline ~YaZGuLu~  
595 Mesaj -
Yeni Yasin Hayirli olsun güzel Kardesim....gül

Rabbimden, Adina hayirli, saglikli, imanli bir ömür diliyorum...

Hergünün bugünkü gibi gecsin....

Hayatin boyunca hep mutlu ol insaALLAH...

Nice Yaslara....

Gönderen: 06.12.2007 - 18:55
Bu Mesaji Bildir   ~YaZGuLu~ üyenin diger mesajlarini ara ~YaZGuLu~ üyenin Profiline bak ~YaZGuLu~ üyeye özel mesaj gönder ~YaZGuLu~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Esma-Sultan su an offline Esma-Sultan  
330 Mesaj -
yeni ya$in hayirli olsun merve-can..

nice mutlu, huzurlu, saglikli, sihhatli, iman ve sevgi dolu yillar dilerim ALLAHtan..

Yüce RABBIM tüm dualarini kabul ve ne muradin var ise kabul eyler in$aALLAH.

selamlar Güle Güle
Gönderen: 06.12.2007 - 21:17
Bu Mesaji Bildir   Esma-Sultan üyenin diger mesajlarini ara Esma-Sultan üyenin Profiline bak Esma-Sultan üyeye özel mesaj gönder Esma-Sultan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 1037 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Maksat kelam ol.. (54), betl_22 (37), erdogan955 (69), adaletli (55), erdoganisik (53), osman.d. (51), mehmetyz (44), yucelirfan (43), yazioba (53), °*°SiBeL°*° (32), haydem (45), ORGENERAL (43), yolcu_38 (44), karadað (51), cumali ak (43), adnanmuzaffer (70), MEMOLÝ2 (64), saara (31), plumbi (44), zeynebiye29 (43), mdemirbasci (50), muhammed_fatih (571), meslus (50), adnan65 (59), kýr&yacu.. (51), elisranur (40), ben_ölecem (44), asayan (49), yakamoz_38 (40)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.64905 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.