budesonide generique plaquenil chloroquine ivermectin fluvoxamine cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » PROĞRAMLAMA » eKRaN KoRuYuCu ( Yagmur Damlaları )gercek gibi

önceki konu   diğer konu
18 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
eKRaN KoRuYuCu ( Yagmur Damlaları )gercek gibi
567 Mesaj -
Masaüstünüze þimþek çakýyor , yaðmur yaðýyor..
ve bunlarýn hepsi gerçek þimþek ve yaðmur sesiyle oluyor..
çok hoþ bi görüntü...ben çok begendim ve kullanýyorum..
bilgisayarýna güzel objeler koymayý sevenlere tavsiye ederim göz kırpma
Ekran Koruyucunuzu çalýþtýrdýðýnýzda hoparlör sesini açmayý unutmayýn.. sevinçli

Programý indirmek için
TýKLaYýN

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son vervo tarafından, 31.10.2007 - 16:42 tarihinde.
Gönderen: 31.10.2007 - 16:40
Bu Mesaji Bildir   VeRvO üyenin diger mesajlarini ara VeRvO üyenin Profiline bak VeRvO üyeye özel mesaj gönder VeRvO üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DEMOKRAT su an offline DEMOKRAT  
371 Mesaj -
Allah razý olsun vervo kardes

ekran ikiye bolundu sandim bir an simsek cakarken kahkaha

harika bu ekran koruyucu tavsiye ederim arkadaslar gül
Gönderen: 31.10.2007 - 16:51
Bu Mesaji Bildir   DEMOKRAT üyenin diger mesajlarini ara DEMOKRAT üyenin Profiline bak DEMOKRAT üyeye özel mesaj gönder DEMOKRAT üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
vervo can cok tesekkür ederim harifa bisey bu ya paylastigin icin Allah razi olsun
Gönderen: 31.10.2007 - 22:39
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  
1463 Mesaj -
bende de var olmayanlar alsýn derim çok þahene.........
Gönderen: 01.11.2007 - 08:28
Bu Mesaji Bildir   Maksat kelam olsun üyenin diger mesajlarini ara Maksat kelam olsun üyenin Profiline bak Maksat kelam olsun üyeye özel mesaj gönder Maksat kelam olsun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ıranurk su an offline ıranurk  
114 Mesaj -
çok güzelmiþ paylaþtýðýn için allah razý olsun
Gönderen: 01.11.2007 - 14:14
Bu Mesaji Bildir   ıranurk üyenin diger mesajlarini ara ıranurk üyenin Profiline bak ıranurk üyeye özel mesaj gönder ıranurk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
programi kurdum maus´su oynatinca görüntü kayboluyor sizdede aynimi acaba?
Gönderen: 01.11.2007 - 17:52
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kirikkalp su an offline kirikkalp  
26 Mesaj -
evet gercekten guzel bir program ve mous u oynatinca goruntu kayboluyor ozelligi bu olsa gerek
Gönderen: 01.11.2007 - 21:57
Bu Mesaji Bildir   kirikkalp üyenin diger mesajlarini ara kirikkalp üyenin Profiline bak kirikkalp üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
Evet, ekran koruyucusu olduðu için bilgisayarýnýzda bir süre iþlem yapmadýðýnýzda devreye girmek için yapýlmýþ bir program zaten..Fareyi hareket ettirdðinizde kaybolur..Maalesef bilgisayarým þuan çok dolu, deneyemedim programý, sonra deneyeceðim ama inþ..sevinçli
Gönderen: 01.11.2007 - 22:57
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VuSlaT_ZaMbaK su an offline VuSlaT_ZaMbaK  
455 Mesaj -
arkadaþlar süper biþiydi yaaa,evde b,lgisayarýma kurdum merakla izledim ne olacak diye,ekranýmda bebek resmi vardý tamda gözünün altýndan baktým bir belirginlik oluyor merakla izledim birde baktýmki þimþekler çaktý..çok komikti yaaaa
Tþk ederim paylaþým için
Gönderen: 02.11.2007 - 14:35
Bu Mesaji Bildir   VuSlaT_ZaMbaK üyenin diger mesajlarini ara VuSlaT_ZaMbaK üyenin Profiline bak VuSlaT_ZaMbaK üyeye özel mesaj gönder VuSlaT_ZaMbaK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VeRvO su an offline VeRvO  
567 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý sayacgin1

programi kurdum maus´su oynatinca görüntü kayboluyor sizdede aynimi acaba?

Evet ablacým Her ekran koruyucuda böyledirgöz kırpma Rüzgarým anlatmýs zaten detaylarýyla...gül

Begendiginize sewindim benimde hoþuma gitti ve sizlerle paylaþmak istedim...

wesselam...

Gönderen: 02.11.2007 - 14:43
Bu Mesaji Bildir   VeRvO üyenin diger mesajlarini ara VeRvO üyenin Profiline bak VeRvO üyeye özel mesaj gönder VeRvO üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
xxenesxx su an offline xxenesxx  
Konu icon   
16 Mesaj -
Elinize Saglik ÇOK GÜZEL OLMUÞ.

Te$ekkürler Te$ekkürler
Gönderen: 10.12.2008 - 15:33
Bu Mesaji Bildir   xxenesxx üyenin diger mesajlarini ara xxenesxx üyenin Profiline bak xxenesxx üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yakup_33_5 su an offline yakup_33_5  
58 Mesaj -
S.a
masallah güzelmiþ gerçekten de
s.A
Gönderen: 10.12.2008 - 18:31
Bu Mesaji Bildir   yakup_33_5 üyenin diger mesajlarini ara yakup_33_5 üyenin Profiline bak yakup_33_5 üyeye özel mesaj gönder yakup_33_5 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rahil su an offline rahil  
1191 Mesaj -
a.s. bende indirdim güzelmiþ Allah Razı Olsun
Gönderen: 13.12.2008 - 17:59
Bu Mesaji Bildir   rahil üyenin diger mesajlarini ara rahil üyenin Profiline bak rahil üyeye özel mesaj gönder rahil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
halk yolcusu su an offline halk yolcusu  
1504 Mesaj -
bende indirdim süper ama ya güzel
Gönderen: 13.12.2008 - 20:03
Bu Mesaji Bildir   halk yolcusu üyenin diger mesajlarini ara halk yolcusu üyenin Profiline bak halk yolcusu üyeye özel mesaj gönder halk yolcusu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dostlar su an offline Dostlar  
238 Mesaj -
muhteþem biþi vervo kardeþ paylaþým için sagol yagmuruda çok severim Elinize Saglik
Gönderen: 14.12.2008 - 18:20
Bu Mesaji Bildir   Dostlar üyenin diger mesajlarini ara Dostlar üyenin Profiline bak Dostlar üyeye özel mesaj gönder Dostlar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
garip64 su an offline garip64  
97 Mesaj -
çok güzel
Gönderen: 14.12.2008 - 22:04
Bu Mesaji Bildir   garip64 üyenin diger mesajlarini ara garip64 üyenin Profiline bak garip64 üyeye özel mesaj gönder garip64 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
enes1957 su an offline enes1957  
Konu icon   
2 Mesaj
Te$ekkürler

ben sadece ses duyuyorum,gorùntù yok,neden acaba ?

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son enes1957 tarafından, 22.12.2008 - 16:06 tarihinde.
Gönderen: 22.12.2008 - 16:03
Bu Mesaji Bildir   enes1957 üyenin diger mesajlarini ara enes1957 üyenin Profiline bak enes1957 üyeye özel mesaj gönder enes1957 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
enenur su an offline enenur  
20 Mesaj -
bayýlldýmmm bayýldýmmm. çok teþekkür ederim. müthiþ biþeey bu. benim gibi yaðmur sevenler gözünü kapasýn dinlesin sevinçli þahane gerçekten. Te$ekkürler
Gönderen: 22.12.2008 - 20:23
Bu Mesaji Bildir   enenur üyenin diger mesajlarini ara enenur üyenin Profiline bak enenur üyeye özel mesaj gönder enenur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 825 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58864 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.