generique kaletra lopinavir ritonavir lopinavir ritonavir generique luvox generique stromectol apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » D U A L A R » DUANIZA İHTİYACIM VAR

önceki konu   diğer konu
11 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
DUANIZA İHTİYACIM VAR
49 Mesaj -
ARKADAÞLAR ÇOK ZOR BÝR DÖNEMDEN GEÇÝYORUM.DUANIZA ÝHTÝYACIM VAR.ÖNCE AFIMI SONRADA ÝMAN KUVVETÝMÝ DÝLÝYORUM RABBÝMDEN.ALLAH RIZASI ÝÇÝN DUALARINIZDA UNUTMAYIN ÝNÞAALLAH.ÞÝMDÝDEN ALLAH RAZI OLSUN VE TÜM DUALARINIZ KABUL OLSUN ÝNÞAALLAH.
Gönderen: 28.03.2007 - 10:15
Bu Mesaji Bildir   UM SEDA üyenin diger mesajlarini ara UM SEDA üyenin Profiline bak UM SEDA üyeye özel mesaj gönder UM SEDA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
Allah yar ve yardýmcýn olsun ÝNÞAALLAH.
Dualar müþterektir ÝNÞAALLAH.
Allah hiç ummadýðýmýz bir anda bizlere salih kapýlar açar ÝNÞAALLAH.

Gönderen: 28.03.2007 - 10:18
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
runal su an offline runal  
65 Mesaj -
Ben Senin azabýndan çok rahmetine; korkundan çok þefkatine muhtacým. Ve þunu da bütün kalbimle biliyorum ki; Sen istersen severim, sen sevdirirsen severim! Fakat Sen sevmezsen, sevdirmezsen ben sevemem, hissedemem.
"Kulum bana bir adým yaklaþýrsa, ben ona koþarak gelirim" buyuruyorsun. Ya Rabbi, bana yardýmcý ol, Sana doðru bir adým olsun atayým. Ki, o benim vuslatým olsun. Beni o vuslata kavuþturmadan yanýna alma Allâh'ým!...
Her hareketimiz, yalnýz sana olan muhabbetimizden kaynaklansýn. Öyle bir muhabbet ki hep coþsun, coþsun hiç durmasýn. Ve Sensiz bir anýmýz geçmesin, Allâh'ým.
Verdiðin nimetin þükrünü yerine getirebilenlerden eyle, nankörlerin listesinde ismimiz bile geçmesin Allâh'ým. Benim kalbimi, dilimi ve bütün amellerimi rýzandan ayýrma. Bize daima râzý olacaðýn amelleri iþlemeyi nasip eyle!..
Ya Rabbi, Senden isteyeceðimiz þeyleri de bilemiyoruz. Eksiklerimizi, noksanlarýmýzý, hatalarýmýzý ört, Sen rahmet ve maðfiretinle onlarý hayra tebdil eyle.
Þu güzel bahar günü, aðaçlardaki tomurcuklar, dallardaki çiçekler nasýl açmýþsa, Sen de yalnýz kalbimizde sevgi çiçeklerini açtýr.
Gönlümüzde ise iki cihan güneþimiz habibinin ve bütün sevdiklerinin muhabbet goncalarý açsýn!..
Gönlümüzü, gülümüzü soldurma Allâh'ým!
Hazan gelmesin, yapraklarý dökülüp boyunlarý bükülmesin, daima canlý ve taze kalsýn. Ve öyle bir rayiha yayýlsýn ki içimize, onu her zerremizde hissedelim, bütün nefeslerimizle...
Ya Rabbi, Sen affedicisin, afvý seversin, biz günahkar kullarýný da affet.
Biz senden gelecek her hayra muhtacýz Allâh'ým.
Bir yavru annesine ne kadar dil döker, yalvarýr, naz yaparsa; annesi de o kadar sevinir!.. Kýrgýnsa bile alýr baðrýna basar, "Yavrum!.." der.
Çok iyi biliriz ki, Rabbim, annelerin sevgi ve þefkatinin kaynaðý da sensin!.. Ve Sen bütün annelerin merhametinden daha fazla merhamete sahipsin!.. O halde bu aciz, zayýf, gönlü kýrýk, ve günahkâr kullarýný da Afv et, Allah'ým.. Bizlere acý, günahýmýzý yüzümüze vurma!
"Ben, yüzlerini görmediðim kardeþlerimi çok özledim" buyuran Rasûlümüze layýk kardeþ ve ümmet eyle, Allâh'ým.
Bizleri öðrendiklerimizle amel eden, senin yolunda canýný, her þeyini feda eden Mus'ablar, Rumeysalar, Enesler, Âiþeler, Fâtýmalar, Sümeyyelerden eyle!..
Senden gelecek her türlü hayra muhtacýz Allâh'ým…
Kara yüze ak desem, beni benden al desem; Rahmetinle sar desem, sarar mýsýn? Allâh'ým.
Gönderen: 28.03.2007 - 10:37
Bu Mesaji Bildir   runal üyenin diger mesajlarini ara runal üyenin Profiline bak runal üyeye özel mesaj gönder runal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zeynep_m su an offline zeynep_m  
150 Mesaj -
Seda nursu kardeþim..

Rabbim tez zamanda yüreðine gönlüne rahatlýk ferahlýk versin inþallah..Allah yar ve yardýmcýn olsun...
Tabiki dualarýmýzda senide eksik etmeyiz.
Bende çok zor bi dönemden geçiyorum.Buradaki arkadaþlarýn dostlarýn dualarý sayesinde Rabbim sayesinde çok þükür biraz daha iyiyim..Ýnþallah sende iyi olucaksýn..Rabbim çok hayýrlý kapýlar açar sana inþallah..

Runal kardeþim Eline emeðine saðlýk Amin Amin Amin..Ne güzel yazmýþsýnn
Gönderen: 28.03.2007 - 10:41
Bu Mesaji Bildir   zeynep_m üyenin diger mesajlarini ara zeynep_m üyenin Profiline bak zeynep_m üyeye özel mesaj gönder zeynep_m üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
UM SEDA su an offline UM SEDA  
ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN
49 Mesaj -
RUNAL KARDEÞ AÐLATTIN BENÝ GÖREV BAÞINDA ALLAH RAZI OLSUN EMEÐÝNE YÜREÐÝNE SAÐLIK.ZEYNEP M SENDENDE ALLAH RAZI OLSUN ÝNÞ.RABBÝM HEPÝMÝZE RAHMET ETSÝN ÝNÞ.BEN KENDÝME DUA EDEMEM AMA BENDE SENÝN ÝÇÝN DUA EDERÝM ÝNÞ.RABBÝM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.
Gönderen: 28.03.2007 - 10:57
Bu Mesaji Bildir   UM SEDA üyenin diger mesajlarini ara UM SEDA üyenin Profiline bak UM SEDA üyeye özel mesaj gönder UM SEDA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
SEDA NURSU kardeþim

dualarýmýzdasýn inþaAllah...

Rabbim yar ve yardýmcýn olsun

sýkýntýlarýna son versin inþaAllah...

Herþey gönlünce olsun her daim inþaAllah...

ALLAH (C.C) emanet olunuz...

Sevgi Selam ve DUA ile...

Gönderen: 28.03.2007 - 11:10
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
49 Mesaj -
Rabbimiz! Dualarýmýzý kabul buyur.. aczimize, zayýflýðýmýza, düþmüþlüðümüze ve muhtaç oluþumuza merhametinle mukabelede bulun

bir kez daha baþýmýz eðik, boynumuz bükük, kalplerimiz mahzun, her zaman çaldýðýmýz kapýnýn tokmaðýna arz-ý hal etmek üzere dokunuyoruz.

YA RABBÝ
NE AZABINA DAYANACAK HALÝM
NE DE RAHMETÝNDEN MAHRUM KALMAYA MECALÝM YOKTUR.
VEFASIZLIK EDÝP SENDEN UAZK KALSAMDA HALÝM SENSÝZ EDEMEYECEÐÝMÝ
HAYKIRMAKTADIR.

VEFASIZLIÐIM NÝSPETÝNDE DEÐÝL

ÝHTÝYACIM NÝSPETÝNDE LUTFUNA TABÝYÝM

Dua edenlere cevap veren, ýzdýraplarý dindirip ihtiyaçlarý gideren, devrilenleri kaldýrýp doðrultan, çatlayýp kýrýlanlarý sarýp-sarmalayýp tedavi eden yüce Rabbimize, O'nun ilmi adedince hamd ü senalar,Salât ü selâm Efendiler Efendisi'nin, güzide âilesinin ve yýldýzlar kadar parlak ashab-ý kiramýnýn üzerine olsun! AMÝÝN
Gönderen: 28.03.2007 - 11:22
runal su an offline runal  
65 Mesaj -
Alný secdede duran hatrýna

Hesabý nefsine soran hatrýna

Gözlerini ilimde yoran hatrýna

Emaneti yoluna seren hatrýna

Sen'i sevindiren söz hatrýna

Kabe'de aðlayan diz hatrýna

Muhammed (s.a.v.) kokulu gül hatrýna

YA RABBÝ! BÝZLERÝ AFFET...
Gönderen: 28.03.2007 - 11:25
Bu Mesaji Bildir   runal üyenin diger mesajlarini ara runal üyenin Profiline bak runal üyeye özel mesaj gönder runal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
49 Mesaj -
ALLAH HEPÝNÝZDEN RAZI OLSUN.GÜÇ VERDÝNÝZ YÜREÐÝME.ÖYLE YALNIZ KÝMSESÝZ VE GÜÇSÜZ HÝSSEDÝYORDUMKÝ BÝR KAÇ GÜNDÜR KENDÝMÝ "KÝMSEM" OLDUNUZ.SAÐOLUN.RABBÝM HÝÇ BÝR KULUNU SEVDÝKLERÝNDEN AYRI YAPAYALNIZ BIRAKMASIN ÝNÞ.
Gönderen: 28.03.2007 - 11:54
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Es-Selamu Aleyküm Ve Rahmetullahi Ve Berekatuhu..

SEDA NURSU kardesm..

RABBIM tüm günahlarini affetsin..
ALLAH Yeni dogmus bebekler gibi günahsiz huzuruna alsin Seni..
Imanini kuvvetlendirsin, ve aski ile yaksin Kalbini..
O'nu layikiyla seven, O'na layik Kul olan, ve O'na layikiyla teslim olan Kullarindan eylesin Seni..
Ve güzeller güzeli, gül Kokulu Efendimiz sav'a layik Ümmet olasin..

Amin.. Amin.. Amin.. gül
Gönderen: 29.03.2007 - 08:47
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kurtalanli su an offline kurtalanli  
RE:
46 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý runal

Alný secdede duran hatrýna

Hesabý nefsine soran hatrýna

Gözlerini ilimde yoran hatrýna

Emaneti yoluna seren hatrýna

Sen'i sevindiren söz hatrýna

Kabe'de aðlayan diz hatrýna

Muhammed (s.a.v.) kokulu gül hatrýna

YA RABBÝ! BÝZLERÝ AFFET...

amin amin amin
Gönderen: 29.03.2007 - 08:49
Bu Mesaji Bildir   kurtalanli üyenin diger mesajlarini ara kurtalanli üyenin Profiline bak kurtalanli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 904 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Suayb (46), cuneytarkin82 (49), emira (40), ibrahim13 (50), geylani2 (42), ilknur1977 (47), mhmtyel (43), Müslüman kiz (30), hitoprak (51), solmayan-gül (39), pancoloji (39), gül_güzeli (39), güle güle (37), Sueda (38), suvari (41), teacherone (45), kudüs (48), sensinnn (38), Isik Hafize (39), masumca (51), muradmurad (45), burku (36), hatice.d (47), ismail arabaci (37), ariiff (43), nur44_55 (42), deepsilver (36), _SON_NEFES_ (32), onur5844 (52), sailor2005 (67), canfeza (37), saltanat (45), saltiks (50), van65 (), Taha1 (38)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60268 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.