generique rhinocortivermektin kamagra stromectol kaletra 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » 1 hafta Istanbul.. Görmeden Sevdigim Kardeslerimle beraberdik.. Mübarek Insanlar..

önceki konu   diğer konu
13 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
1 hafta Istanbul.. Görmeden Sevdigim Kardeslerimle beraberdik.. Mübarek Insanlar..
7 Mesaj
Esselamu Aleyküm Ve Rahmetullahi Ve Berekatuhu..

Can Kardeslerim.. ALLAH icin olan sevgiler, gercek sevgiler sanalda kalmaz..

Hayatimizda ilk defa Türkiye (Istanbula) gittik.. Ve görmeden Sevdigimiz Can Kardeslerimize, Abilerimize ve Can Ablalarimiza kavustuk..
Elhamdulillah..

Bizi güzel karsiladilar.. Gezdirdiler.. Evlerine davet ettiler.. Güzel sohbetlerde bulundular..
Istanbuldaki güzellikleri anlattilar ve gösterdiler..
Islerini brakip bizlerle ilgilendiler..

Konyadan, Trabzondan gelen Abilerim oldu.. Sirf bizleri gezdirmek icin..
Istanbuldaki Can Kardeslerimde bizlere zaman ayirdilar..
Herkezi birbirleriyle görüstürmek icin elinden geleni yaptilar..

ALLAH hepisinden razi olsun..
Hayallerimizi gerceklestirdiler..
RABBIM DUAlarimizi kabul etti..
O'nun izni ile hersey okadar güzel olduki.. Elhamdulillah.. agla

Bu güzel Insanlar, hepsi cok degerli.. Herkezden biseyler ögrendim.. RABBIMIN askiyla yaniyorlar.. Mükemmel Insanlar.. Bu dünyada zor bulunur.. Biz bulduk ve buna cok sükrediyoruz.. Elhamdulillah..
RABBIM Onlarin sevgilerine layik Olmayi nasip etsin..
Onlarin kiymetini bilmeyenlere aciyorum, cok seyler kaybetmisler..

Hepsi NURyüzlü.. Altinkalpli.. Güzel ahlakli.. Terbiye, Iffet, Edep, Sevgi, Saygi.. Ne ararsan var onlarda.. Icten Candan seven Insanlar.. Mübarekler.. Temiz yürekli Insanlar.. Hepsi bizim Kalpkardeslerimiz.. Onlari her gördügümüzde gözlerimiz yasla dolardi..
Onlari tanimalisiniz.. Bilmelisiniz.. Cünkü hepsi örnek alinacak Insanlar.. Onlari örnek almaya calisiyoruz..

Bu güzel Insanlari tanidigimiza cok memnun olduk..
Tesekkürler..

... gül ...
~HiLaLaY~
Su damlasi
herdem
Lebbeyk
sevcan_guzel
Vuslatzambak
özlemnur79
anne kanarya

asabi kanarya
k_ali_te
utaniyorum
Ebu Bekir
Havz-i Kevser
akincimetin
fosalolgu
Yakup023
Sniper
Ahmet Günay

... gül ...

[CENTER]ALLAH icin olan bu Sevgimiz daim olsun..
RABBIM dünyadada ahirettede ayirmasin..
Selam ve DUA ile..

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son YeSiLKuBBeM tarafından, 18.03.2007 - 18:48 tarihinde.
Gönderen: 18.03.2007 - 14:14
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.~Sniper~. su an offline .~Sniper~.  
1230 Mesaj -
Ve Aleykum Selam Verahmetullahi Veberekatuhu..

gülgül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son .~Sniper~. tarafından, 19.03.2007 - 00:03 tarihinde.
Gönderen: 19.03.2007 - 00:01
Bu Mesaji Bildir   .~Sniper~. üyenin diger mesajlarini ara .~Sniper~. üyenin Profiline bak .~Sniper~. üyeye özel mesaj gönder .~Sniper~. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
1420 Mesaj -
es selamu aleykum

Caným kubbem bizler için buraya geldiniz

Allah cc sizden razý olsun ama doyamadýkký zaman cok azdýsevinçli bende ne aç gözlüyüm demi yasevinçli

bunada binlerce þükürler olsun rahmana bizler ne kadar þükürcü olursak Rabbýmýz daha fazlasýný nasip ediýyor haca giderken 5 dk görebýlmýstýk sýzý þükretmýstýk o gün dönüþünüzde Rabbýmýz sizinle 2 saat hedýye etti bize yine hep beraber þükretmiþtik.. sevinçli

veeee Rabbým iþte yine görüþmemizi nasip etti..

bunada þükürrr sevinçli edelim

ya hiç gelmeseydiniz ya hiç göremeseydýk seni gül kokulum ne yapardýksevinçli

yaradanýmýza sonsuz hamdü senalar olsun

geldýnýz Allah cc sýzden razý olsun Rabbým sýzý cennetýne koysun inþAllah

selam ve dua ile..

artýk güllerimi verebilirim sen anlarsýn caným kubbem sevinçli

gül gül gül gül gül EEE Hadi ama sevinçli

Gönderen: 19.03.2007 - 02:31
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dilaratuba su an offline dilaratuba  
934 Mesaj -
HOÞ GELDÝN YEÞÝLKUBBEM SEFALAR GETÝRDÝN BÝRAZ KARDEÞLERÝMÝZDEN AYRINTILI OLARAK BAHSETTE BÝZLERDE BÝRAZ OLSUN TANIYALIM.
Gönderen: 19.03.2007 - 10:20
Bu Mesaji Bildir   dilaratuba üyenin diger mesajlarini ara dilaratuba üyenin Profiline bak dilaratuba üyeye özel mesaj gönder dilaratuba üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
Konu icon   
2765 Mesaj -
Ve Aleykümüs Selam Rahmetullahi ve Berekatuhu

Yeþilim Canýsým gül aşık

Seninle olmak en güzel anlardandý hamd olsun doya doya bunu yaþadým...

Rabbim tekrarýný nasip etsin inþaAllah...

Rabbim sizlerden de cümlemizden de razý olsun inþaAllah...

Bizler için geldiniz en çok, sevgi adýna kardeþlik adýna
bizleri çok sevindirdiniz Rabbim de sizleri sevindirsin
her daim inþaAllah.. çok mutlu olduk sizlerle..sevinçli

Diðer kardeþlerimizi, abilerimizide görmüþ olduk sayenizde...sevinçli

Rabbim hepinizden razý olsun inþaAllah...

Rabbim bu güzel sevgileri, dostluklarý,
kardeþlikleri daim eylesin inþaAllah...

ALLAH (c.c) emanet olunuz...

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 19.03.2007 - 11:10
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ukab su an offline Ukab  
575 Mesaj -
VeAleykum Selam...

Efendimiz (s.a.v) buyuruyorlarki ; "Siz gerçekten iman etmedikce cennete giremezsiniz. Birbirinizi Allah rýzasý için sevmedikçe de iman etmiþ sayýlmazsýnýz"... Ne mutlu sizlere...

"Onlar kâfirlere karþý çok çetin, çok þiddetlidirler, kendi aralarýnda birbirlerine karþý ise çok merhametlidirler."Fetih Suresi; 29. Mü'minler birbirlerine karþý çok yumuþak, çok nazik, merhametli hareket ederler. Onun için aralarýnda Hakk sözü için birleþmeleri, toplanmalarý da kolay olur...

Þu gerçeði öncelikle ve samimiyetle ifade edelim ki; hakiki müminlerin yolu, iman ve takva yolu, prensibi sevgi baðý içinde müslüman birlik ve beraberliðidir. Ýslam kardeþliðidir. Kin ve nefret, fitne ve fesat bizden ve tüm Ýslam âleminden uzak olsun, Rabbimiz bizi bunlardan korusun...

Rabbim dostlugunuzu , arkadaþlýgýnýzý ve kardeþliðinizi hayýrlarla daim etsin inþaALLAH...

EsSelam Aleykum...
Gönderen: 19.03.2007 - 11:48
Bu Mesaji Bildir   Ukab üyenin diger mesajlarini ara Ukab üyenin Profiline bak Ukab üyeye özel mesaj gönder Ukab üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CiVELEK su an offline CiVELEK  
978 Mesaj -
ve aleykum selam...

ALLAH için yapýlan her þey güzeldir..
bu güzelliklerden nasibini alanlara da ne mutlu dýyorum
her ne kadar bizler sizlerle olamasakta yüreðimizi ve dahi selamlarýmýzý O nun izniyle sizlere gönderdik..

ZÜL-CELAL vahdet-i vücuddan ayýrmasýn bu yolda dostluðunuzu daim ve tekrar eylesin....
dua ile...
Gönderen: 19.03.2007 - 19:31
Bu Mesaji Bildir   CiVELEK üyenin diger mesajlarini ara CiVELEK üyenin Profiline bak CiVELEK üyeye özel mesaj gönder CiVELEK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Esselamu Aleyküm..

Can Kardeslerim benim..

Hepinize tesekkür ederim..
HOSbuldum.. gül

Hatiriniz icin biraz daha ayrintili bilgiler verim..

Canlarim.. ben herkezi ayri ayri anlatmayi basaramam.. hepsi NURyüzlü, altinkalpli, ve yüregi güzel insanlardir.. hepsinden bisey ögrendim.. bi sekilde fazla uzun olmadan, neler ve nasil yaptik yazicam..

hepinizden razi ve memnun olsun..

Istanbulda, 7günümüzü dolu dolu yasadik..
Bizleri cok mutlu ettiler, cok memnun olduk..
Kardeslik adina gittik ve Kardesliklerin en güzelini yasadik.. Bu güzel günleri bizlere yasatan Can Kardeslerimize, KalpKardeslerimize sonsuz tesekkürler..

k_ali_te Abime ve Kaliteli Ablama sonsuz tesekkürler.. Cumartesi günü bizleri kavusturdu.. Evine davet etti.. Yemek yedirdi..
ALLAH razi olsun..

O gecede Fosaloglu Ve Akincimetin Abimi cok beklettik, ALLAH razi olsun..
Beklediler.. Görüstük.. Elhamdulillah..

Ebu Derda Abimle yeni tanistik.. Tanistigimiza sevindik.. Elhamdulillah..

Konyadan gelen Havz-i Kevser ve Ebu Derda Abilerimede tesekkürler.. Ta uzaklardan geldiler, cok sevindim.. Havzi Kevser, Ebu Derda ve Sniper Abilerimle, hergün beraberdik.. Camileri gezdik.. heryeri gezdik..

utaniyorum abim.. Hocamiz.. ne güzel sohbetlerde bulundu.. ALLAH razi olsun.. isini brakip bizlerle ilgilendi.. tüm kabirleri gezdirdi.. pazar günü hele, sabah sirf kabirleri gezdik RABBIM kabul etsin.. tüm mübarekler hakkinda cok bilgiye sahipti ve bizlere anlatti.. agzina saglik abim..

asabi kanarya ve anne kanarya.. varya.. nasil anlatim.. harika insanlar.. zamanlarini ayirdilar, bizi gezdirdiler.. persembe günüde sabah camlicaya götürdüler.. beraber yemek yedik.. utaniyorum abim, kanarya ailesi ve esim.. aksamda onlara yemege gittik.. diger canlarida davet ettiler.. o gecede orda kaldik.. ertesi günde sabah 5te sultan ahmete gittik.. ALLAH razi olsun..

Hilalay.. Canim kardesim.. Bir hafta misafiri olduk.. Kendiside Aileside mükemmel insanlar.. hayran kaldim.. ALLAH razi olsun.. cok seyler ögrendim kendisinden.. harika bir insan.. Namaz vakti gelir gelmez, namaz Namaz diyen.. zamanini cok güzel degerlendiren..

özlemnur79 kardesim.. Varyaaaaaaa.. kendiside aileside.. öyle güzel insanlarki.. özlem kardesimle hic özelden konusmamistik, okadar iyi tanismiyorduk, fakat ailesiyle birlikte davet ettiler.. bizde kalin dediler.. öyle sicak insanlarki.. bir gece onlara yemege gittik.. masaALLAH..

Su damlasi Ablam.. ve kizlari.. öyle seker insanlarki.. ondada yemege gittik.. tesekkürler.. hepsi güzel insanlar.. kalpten seven.. bizde size doyamadik..

Pazar günü.. Ta trabzondan gelen Sniper Kardesime sonsuz tesekkürler.. cok güldürdü bizi ya.. Sniper Kardesim, Havz-i Kevser Abim ve Ebu Derda Kardesimle hergün Sabahtan 8, aksam 11e kadar hep beraberdik.. Bizi hep gezdirdiler, saolsunlar.. ALLAH razi olsun..

Herdem Kardesimede sonsuz tesekkürler.. Geldi görüstük.. Elhamdulillah.. Yengesinede cok tesekkürler.. Memnun olduk..

Sevcan_güzel.. beraber agladik.. camideyken, zikir yaparken, baktik birbirimize ve aglamaya basladik.. geldigi icin sonsuz tesekkürler..

Lebbeyk kardesim, tesekkürler geldigin icin.. birgün seni rüyamda gördüm.. aslinda varya, rüyalarimda hep istanbuldayim.. ve Sizlerle beraberim..

VuSLaT ZaMBaK kardesim.. ögretmenligin hayirli olsun.. DUAlarimizi bekliyor.. oda bir gün zaman ayirip, bizlerle geldi.. gezdik.. tesekkürler..

Ahmet Günay abim.. cuma aksam görüstük, iki gün önce.. saolsun geldi.. Cok tesekkürler..

ALLAH hepinizden razi olsun.. Bu güzel günleri bizlere yasattiginiz icin..
Bizi cok mutlu ettiniz.. Hayallerimi gerceklestirdiniz ALLAHin izniyle..
Sizleri cok Seviyorum.. Ve bu sevgime öyle güzel karsilik verdinizki..
Elhamdulillah..
COK MEMNUN OLDUK..
COK MUTLU OLDUK..
HEPINIZ DUALARIMIZDASINIZ..

... agla ...

daha ne isteyebilirimki..
en büyük istegime kavustum.. Elhamdulillah..

DUAlarimdasiniz..

Bukadar yeter sanirim.. Bana kalsa her saniyeyi anlatirim sevinçli

MeasSelam.. gül
Gönderen: 20.03.2007 - 13:46
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EHL-I HAK su an offline EHL-I HAK  
815 Mesaj -
...gülgülgül agla agla agla gül gül gül agla agla agla gülgülgül...

Gönderen: 20.03.2007 - 14:11
Bu Mesaji Bildir   EHL-I HAK üyenin diger mesajlarini ara EHL-I HAK üyenin Profiline bak EHL-I HAK üyeye özel mesaj gönder EHL-I HAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
1293 Mesaj -
:(ağlarağlarağlarağlar

gülgülgülgülgül

Gönderen: 28.03.2007 - 17:23
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VuSlaT_ZaMbaK su an offline VuSlaT_ZaMbaK  
455 Mesaj -
canýmmmmm YEÞÝLKUBBEM

O SENÝN GÜZEL KALBÝN CANIMIN ÝÇÝ,NASIL ANLATMIÞSIN ÖYLE:(SANA DÝYECEK SÖZ BULAMIYORUM...
HERÞEY ÇOK GÜZELDÝ ÇOK TEÞEKKÜR EDÝYORUM HERKESE...ÝNÞ. BÝR DAHA GÖRÜÞMEMÝZ NASÝP OLUR...DÝÐER KARDEÞLERÝMÝ GÖREMEDÝM DÝYE ÇOK ÜZÜLDÜM,DERSDEN DOLAYI GELEMEDÝM:(AMA YÝNEDE HARÝKA BÝRGÜN GEÇÝRDÝM...BU ARADA Sniper KARDEÞÝM;SANKÝ ÝSTANBULLU OLAN KENDÝSÝ GÝBÝ GEZÝYORDUsevinçliHAYATTA UNUTMAM O DÝKÝLÝTAÞIN ÖNÜNDE KOLUNU KALDIRARAK "BÝZ BURDAYIZ!!BÝZ BURDAYIZ!" HAREKETÝNÝ YAPMASI,ÇOK KOMÝKTÝ YAAA,BEN DEÐÝLDE BAÞKASI OLSAYDI NE YAPACAKTIN KARDEÞÝM!sevinçli

gül

SELAMETLE KALIN.....
Gönderen: 31.03.2007 - 11:30
Bu Mesaji Bildir   VuSlaT_ZaMbaK üyenin diger mesajlarini ara VuSlaT_ZaMbaK üyenin Profiline bak VuSlaT_ZaMbaK üyeye özel mesaj gönder VuSlaT_ZaMbaK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ilknurMerve su an offline ilknurMerve  
476 Mesaj -
Allaha kavusmak cannngül

Cok güzel anlatmissin, gerci tel.de bana anlatmistin ama tekrar okumakta cok güzeldi...
Ne diyeyimki can , sen hak ediyordun zaten o güzel insanlari görmeyi, cünkü cok seviyordun...gül...

Sevginin karsiligindada Rabbim nasib etti Elh.gül Seni seviyorum Gülümmmgül
Gönderen: 31.03.2007 - 14:36
Bu Mesaji Bildir   ilknurMerve üyenin diger mesajlarini ara ilknurMerve üyenin Profiline bak ilknurMerve üyeye özel mesaj gönder ilknurMerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HuZuN~ su an offline ~HuZuN~  
54 Mesaj -
ALLAH c.c.yuregindeki sevgileri ardirsin yesilim..gül

Senin Mutlu olman bizleride Mutlu etti..

Daim ins Guzel kardesim.. gülgülgül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ~HuZuN~ tarafından, 31.03.2007 - 15:10 tarihinde.
Gönderen: 31.03.2007 - 15:10
Bu Mesaji Bildir   ~HuZuN~ üyenin diger mesajlarini ara ~HuZuN~ üyenin Profiline bak ~HuZuN~ üyeye özel mesaj gönder ~HuZuN~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 975 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Maksat kelam ol.. (54), betl_22 (37), erdogan955 (69), adaletli (55), erdoganisik (53), osman.d. (51), mehmetyz (44), yucelirfan (43), yazioba (53), °*°SiBeL°*° (32), haydem (45), ORGENERAL (43), yolcu_38 (44), karadað (51), cumali ak (43), adnanmuzaffer (70), MEMOLÝ2 (64), saara (31), plumbi (44), zeynebiye29 (43), mdemirbasci (50), muhammed_fatih (571), meslus (50), adnan65 (59), kýr&yacu.. (51), elisranur (40), ben_ölecem (44), asayan (49), yakamoz_38 (40)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57596 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.