ivermectine colchicine stromectol ivermektin lopinavir ritonavir seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » SİYER-İ NEBİ » SeN ki yANık sEvdaMDın beNim...

önceki konu   diğer konu
7 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Gönderen
SeN ki yANık sEvdaMDın beNim...
575 Mesaj -
Sen yaralý serçemdin benim. Yüreðime kondun, bense söz eyleyip dilimden uçuramadým seni ya Resûlallah!

Kalbim seninle tanýdý sevdayý, bense kýrmýzý bir gül verip canana, tanýtamadým seni ya Resûlallah!

Ruhum sensiz kördü, karanlýktý. Sen, gören gözü idin ruhumun. Bense nefs gözlüðümü çýkarýp, gözümün ta içine bakanlara gösteremedim seni ya Resûlallah!

Sen ýslah ettin yüreðimi, huzuru oldun kalbimin. Bense nice sýkýntýlý dostlarýma, yüreðimdeki senden bir buket sunup, huzur veremedim ya Resûlallah!

Sen solmasýný istemediðim çiçeðiydin ruhumun, bense sünnetullah deryasýndan bir bardak su dökemedim sana ya Resûlallah!

Sen ziyafet verdin gönlüme, bense hadis sofrasýna oturup lezzetini tadamadým ya Resûlallah!

Sen dertlerime ilâçtýn, dermandýn yaralarýma. Bense gözyaþlarýmý su eyleyip içemedim seni ya Resûlallah!

Sen ki ahlâk merdiveninin zirvesindeydin. Bense terbiye çarýðýný giyip, huzuruna çýkamadým ya Resûlallah!

Sen bir hoþgörü pýnarýydýn, usulca aktýn kalbimin derinliklerine. Bense içerine girip, günah kirlerimi yumamadým ya Resûlallah!

Sen ki yanýk sevdamdýn benim. Seni göremeyiþin, göremeyecek oluþun ümitsizliði ateþ olup yaktý beni. Bense Rahman'dan bir damla rahmet dilenip, bu ateþi söndüremedim ya Resûlallah!

Sen olmasan yoktu yüreðim, sen ki her þeydin benim için. Bense hiçbir þeyliðimi bilip, her daim boynumu bükemedim ya Resûlallah!

Yaþanýlmaya en lâyýk aþk sende idi, görülesi göz, duyulasý söz sende. Bense Asr–ý Saadet'e benzemeyen þu ömrümde, seni bulamadým ya Resûlallah! ...

MARÝZ BÝR ASRIN, HASTA BÝR UNSURUN, ALÝL BÝR UZVUN REÇETESÝ ÝTTÝBA-I KUR'AN'DIR.
Gönderen: 14.02.2007 - 23:44
Bu Mesaji Bildir   Ukab üyenin diger mesajlarini ara Ukab üyenin Profiline bak Ukab üyeye özel mesaj gönder Ukab üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar gizle
önceki konu   diğer konu

Mesajlar Gönderen Tarih
Ukab 14.02.2007 - 23:44
~HiLaLaY~ 15.02.2007 - 12:27
~HuZuN~ 06.03.2007 - 17:35
SuMeYRa 06.03.2007 - 20:29
Ukab 07.03.2007 - 09:08
NoHCoY 31.08.2007 - 21:19
zumruduanka 31.08.2007 - 21:47

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 642 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ERTAN^ (46), SABIRTASI (53), _GÜLD@ML@SI_ (54), hytrans (52), ömer1974 (50), kislali (54), baytuncay (46), þir-pençe (50), Seydanin Gülü (36), erhan24 (47), HAKAÞIÐI (45), kurtulus_necati (42), Kumrulu (33), canan57 (47), Mahmuduma (44), _Nagihan_ (36), EmmOgLu (37), BOZBOGA (49), raltintas (47), Aytekin27 (52), emetcay (52), krcsoft (49), Mustii38 (38), zeyd (45), esma_89 (35), slmselma (46), ensarrecep (45), kullukyolunda (45), aleyna_nur (38), salim99 (55), afs (65), ustaoglu (45), SuDeNuR71 (43), muratpadisah (59), Ahmed_Nuri (44), emrahbaloglu (45), umudumuz (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54343 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.