kaletra stromectol hydroxychloroquine colchicine chloroquine oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » tv lerdeki ahlak dışı görüntülere savaşa var mısınız!!!

önceki konu   diğer konu
39 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
tv lerdeki ahlak dışı görüntülere savaşa var mısınız!!!
74 Mesaj -
çoðumuzun ister istemez farkettiði gibi özellikle atv,star,shov ve kanal d'deki magazin veye diðer programlarda kadýnlarýn dekolte yani yarý çýplak kýyafetleri rahatsýz edici boyutlara ulaþtý...

ayrýca bu tip görüntüler toplum ahlaðýný mahvedici özelliðe sahip..birçok genç kýz kendilerine artýk onlarý örnek alýyorlar..ben þahsen kendim seyretmiyorum fakat bana dokunmayan yýlan bin yaþasýn lüksüne de sahip deðiliz..

ben derim ki net dünyasýnda bu konuda büyük bir kampanya baþlatalým..baþbakanlýk,rtük ve televizyonlarý mail yaðmuruna tutalým..

sesimizi, bu görüntülerden artýk kusma seviyesine geldiðimizi belki biryerlere duyurabiliriz..taþ attýk da kolumuz mu yoruldu misali..

ne dersiniz ahlak dýþý yayýnlarla savaþa var mýsýnýz???

tv lere yazmak için zamaný olmayanlar ,baþbakanlýða özellikle mutlaka yollayalým,çünkü kaç kez mesaj attýmsa mutlaka cevap geliyor..

bimer@basbakanlik.gov.tr

bu da rtük'e atmak için;

http://www.rtuk.tv/sikayet_formu.php

(yayýntarihi ve saatini boþ geçebiliriz..)

[color=#FF3333]baþbakanlýk ve rtük'e mesaj:

konu:ahlak dýþý yayýnlara izin vermeyin artýk!!

tv'lerdeki maneviyatýmýza uymayan görüntülere artýk tahammülümüz kalmadý..kadýnlara giydirilen aþýrý açýk kýyafetler ve yatak odasýna has görüntüler biz müslüman halkýn midesini bulandýrýyor.

.seyretmiyoruz ,seyredilmemesi ve seyrettirilmemesini istiyoruz..çünkü bu halkýn içinde yaþýyoruz..bu milletin ahlaðýnýn bozulmasý hepimizi etkiler..o yüzden karþý çýkýyoruz..artýk aðýrlýðýnýzý koymanýzý istiyoruz..maneviyatýmýzýn göz göre göre çökmesine izin vermeyin artýk!!!..
.izin vermeyin artýk!!!!

tv lere mail atmak için;

http://www.atv.com.tr/
(sað alt köþede "bize ulaþýn"butonu)

http://www.kanald.com.tr/#
(enaltta bize yazýn )
http://www.showtvnet.com/yardim/index.asp?KID=3&ID=4&KKID=3

http://www.startv.com.tr/
(yan tarafta" iletiþim" ,sonrada "bize yazýn" butonu)

tv lere yollayacaðýmýz mesaj:

konu:son verin artýk ahlak dýþý yayýnlara!!

ekranlarýnýzdan akan o fuhuþ görüntülerinize bir son verin artýk..belki duymadýnýz ama halk adýnýzdan "fuhuþ gazeteleri ve tv leri " diye bahsediyor artýk..kadýnlara giydirdiðiniz o aþýrý açýk kýyafetler gençlerimize kötü örnek oluyor..sizler toplum ahlaðýný bozmaya daha ne kadar devam edeceksiniz..

ayrýca yatak odasýýna has durumlarý hayvanlardan farksýz bir biçimde neden sergiler durursunuz ne yapmaya çalýþýyorsunuz.
.artýk canýmýza yettiniz..ayaklanýyoruz...size karþý çýkýyoruz..bu görüntülerle halkýmýzý zehirlemenizi,batýrmanýzý istemiyoruz..

birde utanmadan sapýklýk,tecavüz ,þiddet haberlerini veriyorsunuz..bu kadar da yüzsüzlük olur mu?siz müslüman bir halka bu görüntüleri yayýnlamaya nasýl cesaret ediyorsunuz??..elinize ne geçiyor??bir son verin artýk bu tür yayýnlara!!!!!

not:

ayrýca ben birþey rica ediyorum..güncellemek ve örnek olmak açýsýndan maillerini atanlar ve baþka forumlara bu benim listeyi ekleyenler hangi forumlara eklediklerini tek tek rapor ederlerse daha iyi ilerleyeceðimizi düþünüyorum..
ayrýca msn sohbetlerimizde bu sayfanýn adresini vermeyi de unutmayalým...heyecan lazým inþallah..

bir konu daha baþka forumlara eklemek isterken kolaylýk olmasý açýsýndan benim bu mesajýmý alýntý yapýp oradan renk ve büyüklük kodlarýyla beraber kopyalayabilirsiniz..yoksa adreslerin link olmasý zor olur..

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son asilyeþil tarafından, 07.02.2007 - 01:12 tarihinde.
Gönderen: 03.02.2007 - 21:18
Bu Mesaji Bildir   asilyesil üyenin diger mesajlarini ara asilyesil üyenin Profiline bak asilyesil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ramazanoglu su an offline Ramazanoglu  
61 Mesaj -
Bir ''Temiz Yaþam Hareketi'' mensubu olarak, ahlaksýzlýðýn ve fuhþiyatýn her türlüsüyle her imkaný deðerlendirerek mücadele etmek gerekir diyorum.

Ýlgili mesajlarý ilgili yerlere en kýsa zamanda göndereceðim inþallah.
Gönderen: 03.02.2007 - 21:54
Bu Mesaji Bildir   Ramazanoglu üyenin diger mesajlarini ara Ramazanoglu üyenin Profiline bak Ramazanoglu üyeye özel mesaj gönder Ramazanoglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
LAZHAKAN su an offline LAZHAKAN  
ES SELAMUN ALEYKÜM
12 Mesaj -
BEN DE WARIM SÝZÝN GÝBÝLERLE HERYERDE WE ALLAH YOLU OLAN HERKESLE
Gönderen: 03.02.2007 - 22:10
Bu Mesaji Bildir   LAZHAKAN üyenin diger mesajlarini ara LAZHAKAN üyenin Profiline bak LAZHAKAN üyeye özel mesaj gönder LAZHAKAN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
61 Mesaj -
Baþbakanlýðýn adresinde bir yanlýþlýk mý var acaba? Gönderilemedi çünkü. Show'un da iletiþim bölümü var, reklamýn hemen üstünde. Bilgilerinize...
Gönderen: 03.02.2007 - 23:12
Bu Mesaji Bildir   Ramazanoglu üyenin diger mesajlarini ara Ramazanoglu üyenin Profiline bak Ramazanoglu üyeye özel mesaj gönder Ramazanoglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
asilyesil su an offline asilyesil  
RE:
74 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Ramazanoglu

Baþbakanlýðýn adresinde bir yanlýþlýk mý var acaba? Gönderilemedi çünkü. Show'un da iletiþim bölümü var, reklamýn hemen üstünde. Bilgilerinize...

ilginiz için Allah razý olsun kardeþim..ravda ile beraber 5 foruma ekledim mesajý ve en güzel desteði burada gördüm..teþekkürler tüm ravdacýlar..Allah cc hayýrlý ne muradlarýnýz varsa kabul etsin..
bu arada baþbakanlýða ilk attým ,benimde gitmedi..bir müddet sonra tekrar yolladým,gitti bu sefer..
showdaki" ulaþýn" bölümü çalýþmýyordu,ben baktýðýmda..bir daha bakayým gerekirse linki düzeltirim inþallah..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son asilyeþil tarafından, 03.02.2007 - 23:31 tarihinde.
Gönderen: 03.02.2007 - 23:30
Bu Mesaji Bildir   asilyesil üyenin diger mesajlarini ara asilyesil üyenin Profiline bak asilyesil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
61 Mesaj -
Allah sizden ve Ravdacý'lardan razý olsun. Ama ben ravdacý deðilim sevinçli (Diðer birkaç forum gibi Ravda'ya da üye olmuþ bir müslümaným.)
Ayrýca 5-10 bin üyeden 2 üyelik bir desteðe destek diyosanýz sevinmekte haklýsýnýz. (Bunu bir özeleþtiri olarak alsýn kardeþler lütfen.)
Gönderen: 03.02.2007 - 23:37
RE:
74 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Ramazanoglu

Allah sizden ve Ravdacý'lardan razý olsun. Ama ben ravdacý deðilim sevinçli (Diðer birkaç forum gibi Ravda'ya da üye olmuþ bir müslümaným.)
Ayrýca 5-10 bin üyeden 2 üyelik bir desteðe destek diyosanýz sevinmekte haklýsýnýz. (Bunu bir özeleþtiri olarak alsýn kardeþler lütfen.)

ben ismini vermiyim kendi forumumda bu desteði bulamadým..burada cevaplar olmasý gerektiði gibi..söylenme deðil icraat var...diðer 3 forumda ise hiç cevap yok..geliþmiþ ülkelerde bu tip çalýþmalarla bir çok þey farkediyor..darýsý baþýmýza inþallah..zamanýnýz varsa üye olduðunuz diðer forumlara da ekleyiverin bir zahmet..PC de
Gönderen: 03.02.2007 - 23:56
burcunur su an offline burcunur  
635 Mesaj -
esselamnaleyküm ben gereken eleþtirileri yaptým bir tek knald televizyonuna yapamadým bir türlü olmadý inþalh faydasý olur....
Gönderen: 04.02.2007 - 00:39
Bu Mesaji Bildir   burcunur üyenin diger mesajlarini ara burcunur üyenin Profiline bak burcunur üyeye özel mesaj gönder burcunur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
74 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý burcunur

esselamnaleyküm ben gereken eleþtirileri yaptým bir tek knald televizyonuna yapamadým bir türlü olmadý inþalh faydasý olur....

aleykümselam kardeþim..Allah cc razý olsun ...
Gönderen: 04.02.2007 - 00:48
CiVELEK su an offline CiVELEK  
RE:
978 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Ramazanoglu

acele karar vermeyelim kardeþlerim herkes okumamýþ görmemiþ olabýlýr

ben yený okudum ve görevimi yerine getirdim inþALLAH

dua ile...
Gönderen: 04.02.2007 - 09:06
Bu Mesaji Bildir   CiVELEK üyenin diger mesajlarini ara CiVELEK üyenin Profiline bak CiVELEK üyeye özel mesaj gönder CiVELEK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
FilizEnsar su an offline FilizEnsar  
274 Mesaj -
ben yený okudum ve görevimi yerine getirmeye çalýþýcam inþallah.zaten benim evimde 7 senedir televizyon yok çevremdeki arkadaþlarýmdada yok olmamasýndanda rahatsýzlýk duymuyorum inþallah
Gönderen: 04.02.2007 - 12:06
Bu Mesaji Bildir   FilizEnsar üyenin diger mesajlarini ara FilizEnsar üyenin Profiline bak FilizEnsar üyeye özel mesaj gönder FilizEnsar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
74 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Ramazanoglu

Bir ''Temiz Yaþam Hareketi'' mensubu olarak, ahlaksýzlýðýn ve fuhþiyatýn her türlüsüyle her imkaný deðerlendirerek mücadele etmek gerekir diyorum.

Ýlgili mesajlarý ilgili yerlere en kýsa zamanda göndereceðim inþallah.

Allah sizin zerrenize cehennem ateþi deðdirmesin inþallah..
Gönderen: 04.02.2007 - 16:44
61 Mesaj -
Kardeþim, bu ne muhteþem duadýr böyle... Bütün zerrelerimle AAAMÝÝÝÝN diyorum. agla agla
Rabbim de sizi ''gir cennetime'' dediði kullarýndan eylesin.
Gönderen: 04.02.2007 - 16:54
RE:
74 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Ramazanoglu

Kardeþim, bu ne muhteþem duadýr böyle... Bütün zerrelerimle AAAMÝÝÝÝN diyorum. agla agla
Rabbim de sizi ''gir cennetime'' dediði kullarýndan eylesin.

aminn..Allah cc razý olsun.. agla
Gönderen: 05.02.2007 - 10:35
74 Mesaj -
lazhakan,burcunur,civelek ,filizensar kardeþlerim Allah cc sizlerinde zerresine cehennem ateþi deðdirmesin inþallah..
Gönderen: 05.02.2007 - 10:39
74 Mesaj -
[SIZE=20][FONT=comic sans ms]ravda net üyelerine rapor:

milli görüþ forumdaki geliþmeler
http://www.milligorus-forum.com/forum/thread.php?threadid=20503&threadview=0&hilight=&hilightuser=0&page=1

islami forumdaki geliþmeler:
http://www.islamiforum.com/index.php?showtopic=18678&pid=142650&st=0&#entry142650entry142650

sayha forumdaki geliþmeler
http://sayhaforum.net/wbb2/thread.php?postid=23935#post23935post23935

lamelif forumdaki geliþmeler
http://www.lamelif.net/thread.php?postid=46391#post46391post46391

ravdanet
http://www.ravda.net/rf/include.php?path=forum/showthread.php&threadid=52336&entries=0#post276484post276484

frmtr
http://www.frmtr.com/islam-ve-insan/792053-tvlerdeki-ahlak-disi-goruntulere-savasa-varmisiniz-gelin-birlik-olalim-2.html

sadakat
http://www.sadakat.net/forum/viewtopic.php?t=9688

bildiðiniz onlýne üye sayýsý fazla olan forumlar varsa ekler misiniz?üye olalým..ya da siz üye iseniz,ekleyin inþallah..ilk mesajýmý alýntý yapýp kopyalarsanýz aynýsýyla konuyu açmýþ olursunuz inþallah..
[/FONT][/SIZE]

Gönderen: 05.02.2007 - 16:23
dilaratuba su an offline dilaratuba  
934 Mesaj -
Allah razý olsun asilyepil kardeþ gerçekten de çok haklýsýn artýk ailecek izleyeceðimiz programlar,diziler,filimler çok az izlenecek çok az kanal var ben de en kýsa zamanda inþaallah göndereceðim konuyu lütfen sürekli aktifliyelim þikayetler iþe yaramasa da biz müslümanlar görevimizi yapmalýyýz.
Gönderen: 05.02.2007 - 16:32
Bu Mesaji Bildir   dilaratuba üyenin diger mesajlarini ara dilaratuba üyenin Profiline bak dilaratuba üyeye özel mesaj gönder dilaratuba üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
erdal58 su an offline erdal58  
VESAİRELER:::
134 Mesaj -
þimdi yapýlan iþ çok güzel ama sonuca bakýnca acaba kazanan kim olacak veya þu yapýlan ne kadar sizi istediðiniz sonuca götürecek.Lütfen gerçekci düþünün.Bilmiþlik felan yapmýyorum beni yanlýþ anlamayýn sadece düþünceler ve tepkiler çk güzel ama uygulama yanlýþ.Kardeþim madem Tv ler kötü programlar veriyo ve bunun önünede þu yaptýklarýnýzla engel olmýcaksýnýz.Boþ yere brda laf kalabalýðýna gerek varmý.Hepinizin evinde tv var kaldýrýn sorun bitsin veya uygun kanallarý ayarlayýn sadece onlar kalsýn ve onlarý izleyin yapabililiyosanýz bunu iþte o zaman gerçekten bu iþe karþýnýz demektir.Burda çýkýp tv ler þöyle tv ler böyle demekle veya mesajlar çekmekle bu iþler halledilmez.Karanlýða küfretmek klaydýr unutmayýn ýþýk tutmak gerçek çözümdür.GERÝSÝ VESAÝREDÝR...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son erdal58 tarafından, 05.02.2007 - 16:43 tarihinde.
Gönderen: 05.02.2007 - 16:42
Bu Mesaji Bildir   erdal58 üyenin diger mesajlarini ara erdal58 üyenin Profiline bak erdal58 üyeye özel mesaj gönder erdal58 üyeyi arkadas listeme ekle erdal58 üyeyi ICQ listeme ekle Yukari
61 Mesaj -
GEREK ADRESÝ VERÝLEN DÝÐER FORUMLARDA GEREKSE BURDA BAKIYORUM DA GENÇLER HEP ÝÞÝN LAFINDA... KOPYALA-YAPIÞTIR METOTLARIYLA EN ÝYÝ KULLUÐU YAPTIÐINI SANIYORLAR. ÝÞÝ LAFTAN KURTARIP AMELE DÖKMEK ÝSTEYENLER OLUNCA DA HEMEN ELEÞTÝRÝ VE ÜMÝT KIRMALAR. YAPMAYIN BÖYLE! HERKES KAFASINA GÖRE BÝR ''DOÐRU'' BELÝRLEMÝÞ GÝDÝYOR. BIRAKIN DA BU ÇÝRKÝNLÝKLERLE BU ÞEKÝLDE MÜCADELE ETMEYÝ DOÐRU BULANLAR BÝLDÝKLERÝNÝ YAPSINLAR. YAPIYORLAR ZATEN, SÝZ ELEÞTÝRDÝNÝZ DÝYE VEYA BOÞA EMEK SARFETMEK DEDÝNÝZ DÝYE BUNDAN VAZGEÇECEK DEÐÝLLER. AMA BÝR KARINCA MÝSALÝ ÝBRAHÝMÝ YAKAN ATEÞE SU TAÞIYABÝLMEKSE AMAÇ, KARINCANIN ÜMÝDÝNÝ KIRMAYIN.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Ramazanoglu tarafından, 05.02.2007 - 16:57 tarihinde.
Gönderen: 05.02.2007 - 16:55
El Cevap (iyi oku)..
134 Mesaj -
Eðer bu iþi yapanlar ibrahim soluklu olsalardý onun gibi dertli onun gibi allah aþkýyla yanýp tutuþsaydýlar onlara su taþýyacak karýncayý burda aramazlardý arkadaþým.Siz hele bir ibrahim olun Allah o karýncalarý size yollýyacaktýr merak etmeyin hatta siz yardým istemeden o sizin yardýmýnýza koþacaktýr..
Gönderen: 05.02.2007 - 17:11
Bu Mesaji Bildir   erdal58 üyenin diger mesajlarini ara erdal58 üyenin Profiline bak erdal58 üyeye özel mesaj gönder erdal58 üyeyi arkadas listeme ekle erdal58 üyeyi ICQ listeme ekle Yukari
RE: El Cevap (iyi oku)..
74 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý erdal58

Eðer bu iþi yapanlar ibrahim soluklu olsalardý onun gibi dertli onun gibi allah aþkýyla yanýp tutuþsaydýlar onlara su taþýyacak karýncayý burda aramazlardý arkadaþým.Siz hele bir ibrahim olun Allah o karýncalarý size yollýyacaktýr merak etmeyin hatta siz yardým istemeden o sizin yardýmýnýza koþacaktýr..

evet biz hep yatalým,hep koyun olalým..kýlýmýzý kýpýrdatmayalým..o zaman örnek insanýmýz peygamberimiz neden teblið mektuplarýyla uðraþtý??o Allah cc için yanýp tutuþmuyormuydu..sonuçta bizim yaptýðýmýzda bir uyarý bir mektuptur inþallah..saadetle..
Gönderen: 05.02.2007 - 20:38
RE: El Cevap (iyi oku).....Emredersin Aaabi!!!
61 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý erdal58

Baþlýðýndan tut son noktasýna kadar saygýsýzlýk ve ukelalýk kokuyor bu yazýnýn. Sen baþkasýna iyi oku diye emrederken kendini unutur musun delikanlý?
Benim yazýmda ''Ýbrahim'' bir sembol. Allah'a layýkýyla kul olmak isteyenlerin adýdýr Ýbrahim ve az da olsa toplumda zaten vardýr ''Ýbrahim''. Yani temiz yaþayan toplumun mecazi adý olarak kullandým ''Ýbrahim''i. Onu yakan ateþse, ahlaksýzlýklar, çirkinlikler, isyanlar ve inançsýzlýklardýr. Karýnca misali su taþýmak ta, bunlarla elinden geldiðince mücadele etmek, hatta en nihayetinde yok olmalarý için çalýþmaktýr.
Gönderen: 05.02.2007 - 21:27
134 Mesaj -
Anlayana sivrisinek saz anlamýyana davul zurna az.Daha ne diyelim sizde haklýsýnýz...
Gönderen: 06.02.2007 - 00:14
RE: VESAİRELER:::
74 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý erdal58

þimdi yapýlan iþ çok güzel ama sonuca bakýnca acaba kazanan kim olacak veya þu yapýlan ne kadar sizi istediðiniz sonuca götürecek.Lütfen gerçekci düþünün.Bilmiþlik felan yapmýyorum beni yanlýþ anlamayýn sadece düþünceler ve tepkiler çk güzel ama uygulama yanlýþ.Kardeþim madem Tv ler kötü programlar veriyo ve bunun önünede þu yaptýklarýnýzla engel olmýcaksýnýz.Boþ yere brda laf kalabalýðýna gerek varmý.Hepinizin evinde tv var kaldýrýn sorun bitsin veya uygun kanallarý ayarlayýn sadece onlar kalsýn ve onlarý izleyin yapabililiyosanýz bunu iþte o zaman gerçekten bu iþe karþýnýz demektir.Burda çýkýp tv ler þöyle tv ler böyle demekle veya mesajlar çekmekle bu iþler halledilmez.Karanlýða küfretmek klaydýr unutmayýn ýþýk tutmak gerçek çözümdür.GERÝSÝ VESAÝREDÝR...

ben þimdi laf kalabalýðýmý yapýyorum..bu konuyu 7 forumda verdim ve sizin gibi kimse konumu aþaðýlamadý,çok gerekli görenler bile oldu..kendiniz katýlmýyorsunuz hevesleri de kaçýrmayýn bari...
Gönderen: 06.02.2007 - 11:12
RE: tv lerdeki ahlak dışı görüntülere savaşa var mısınız!!!
74 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý asilyeþil

çoðumuzun ister istemez farkettiði gibi özellikle atv,star,shov ve kanal d'deki magazin veye diðer programlarda kadýnlarýn dekolte yani yarý çýplak kýyafetleri rahatsýz edici boyutlara ulaþtý...

ayrýca bu tip görüntüler toplum ahlaðýný mahvedici özelliðe sahip..birçok genç kýz kendilerine artýk onlarý örnek alýyorlar..ben þahsen kendim seyretmiyorum fakat bana dokunmayan yýlan bin yaþasýn lüksüne de sahip deðiliz..

ben derim ki net dünyasýnda bu konuda büyük bir kampanya baþlatalým..baþbakanlýk,rtük ve televizyonlarý mail yaðmuruna tutalým..

sesimizi, bu görüntülerden artýk kusma seviyesine geldiðimizi belki biryerlere duyurabiliriz..taþ attýk da kolumuz mu yoruldu misali..

ne dersiniz ahlak dýþý yayýnlarla savaþa var mýsýnýz???

tv lere yazmak için zamaný olmayanlar ,baþbakanlýða özellikle mutlaka yollayalým,çünkü kaç kez mesaj attýmsa mutlaka cevap geliyor..

bimer@basbakanlik.gov.tr

bu da rtük'e atmak için;

http://www.rtuk.org.tr/sayfalar/GorusOneri.aspx

(yayýntarihi ve saatini boþ geçebiliriz..)

[color=#FF3333]baþbakanlýk ve rtük'e mesaj:

konu:ahlak dýþý yayýnlara izin vermeyin artýk!!

tv'lerdeki maneviyatýmýza uymayan görüntülere artýk tahammülümüz kalmadý..kadýnlara giydirilen aþýrý açýk kýyafetler ve yatak odasýna has görüntüler biz müslüman halkýn midesini bulandýrýyor.

.seyretmiyoruz ,seyredilmemesi ve seyrettirilmemesini istiyoruz..çünkü bu halkýn içinde yaþýyoruz..bu milletin ahlaðýnýn bozulmasý hepimizi etkiler..o yüzden karþý çýkýyoruz..artýk aðýrlýðýnýzý koymanýzý istiyoruz..maneviyatýmýzýn göz göre göre çökmesine izin vermeyin artýk!!!..
.izin vermeyin artýk!!!!

tv lere mail atmak için;

http://www.atv.com.tr/
(sað alt köþede "bize ulaþýn"butonu)

http://www.kanald.com.tr/#
(enaltta bize yazýn )
http://www.showtvnet.com/yardim/index.asp?KID=3&ID=4&KKID=3

http://www.startv.com.tr/
(yan tarafta" iletiþim" ,sonrada "bize yazýn" butonu)

tv lere yollayacaðýmýz mesaj:

konu:son verin artýk ahlak dýþý yayýnlara!!

ekranlarýnýzdan akan o fuhuþ görüntülerinize bir son verin artýk..belki duymadýnýz ama halk adýnýzdan "fuhuþ gazeteleri ve tv leri " diye bahsediyor artýk..kadýnlara giydirdiðiniz o aþýrý açýk kýyafetler gençlerimize kötü örnek oluyor..sizler toplum ahlaðýný bozmaya daha ne kadar devam edeceksiniz..

ayrýca yatak odasýýna has durumlarý hayvanlardan farksýz bir biçimde neden sergiler durursunuz ne yapmaya çalýþýyorsunuz.
.artýk canýmýza yettiniz..ayaklanýyoruz...size karþý çýkýyoruz..bu görüntülerle halkýmýzý zehirlemenizi,batýrmanýzý istemiyoruz..

birde utanmadan sapýklýk,tecavüz ,þiddet haberlerini veriyorsunuz..bu kadar da yüzsüzlük olur mu?siz müslüman bir halka bu görüntüleri yayýnlamaya nasýl cesaret ediyorsunuz??..elinize ne geçiyor??bir son verin artýk bu tür yayýnlara!!!!!

not:

ayrýca ben birþey rica ediyorum..güncellemek ve örnek olmak açýsýndan maillerini atanlar ve baþka forumlara bu benim listeyi ekleyenler hangi forumlara eklediklerini tek tek rapor ederlerse daha iyi ilerleyeceðimizi düþünüyorum..
ayrýca msn sohbetlerimizde bu sayfanýn adresini vermeyi de unutmayalým...heyecan lazým inþallah..

bir konu daha baþka forumlara eklemek isterken kolaylýk olmasý açýsýndan benim bu mesajýmý alýntý yapýp oradan renk ve büyüklük kodlarýyla beraber kopyalayabilirsiniz..yoksa adreslerin link olmasý zor olur..

Gönderen: 06.02.2007 - 21:20
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
2687 Mesaj -
simdi sayin kardesim

cevap yazilmamasi demek ilginin olmadigi manasina gelmez ancak onlar sikayeti almiyor ben daha önceden cok mailler attim ve attirdim
daha da fenalasiyorlar

evet insanlik ayibi biter bir gün her yerde edep ve haya dolu zamanlar gecirilir

ALLAH ISLAH EYLESIN CÜMLEMIZI

MAALESEF BIZ BU TV CI OLDUK

YAZALIM VE SIKAYET ETMEYE DEVAM EDELIM
Gönderen: 06.02.2007 - 21:32
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MDEMiR su an offline MDEMiR  
38 Mesaj -
"Haksýzlýk karþýsýnda susan, dilsiz þeytandýr... Acý da olsa hakký (gerçeði) söyle... Sizden biriniz bir münker (kötülük, haksýzlýk, zulüm) gördüðünde onu eliyle düzeltsin, gücü yetmiyorsa dili ile düzeltsin, buna da gücü yetmiyorsa kötülüklere kalbiyle buðz (nefret) etsin. Bu imanýn en zayýf noktasýdýr." Eþsiz Önderimiz Hz. Muhammed (s.a.v.)
Gönderen: 06.02.2007 - 22:01
Bu Mesaji Bildir   MDEMiR üyenin diger mesajlarini ara MDEMiR üyenin Profiline bak MDEMiR üyeye özel mesaj gönder MDEMiR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
alemihuccet su an offline alemihuccet  
359 Mesaj -
haklýsýnýz kardeþim duyarlýlýðýnýza sevindim.izlememek ve sesimizi tepkimizi gözlerinin içine baka baka iletmeliyiz..bilinçli ve inatçý olursak taviz vermezsek sonuç olumlu olacak inþ.
Gönderen: 07.02.2007 - 00:01
Bu Mesaji Bildir   alemihuccet üyenin diger mesajlarini ara alemihuccet üyenin Profiline bak alemihuccet üyeye özel mesaj gönder alemihuccet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
74 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý NurBahcesi

simdi sayin kardesim

cevap yazilmamasi demek ilginin olmadigi manasina gelmez ancak onlar sikayeti almiyor ben daha önceden cok mailler attim ve attirdim
daha da fenalasiyorlar

evet insanlik ayibi biter bir gün her yerde edep ve haya dolu zamanlar gecirilir

ALLAH ISLAH EYLESIN CÜMLEMIZI

MAALESEF BIZ BU TV CI OLDUK

YAZALIM VE SIKAYET ETMEYE DEVAM EDELIM

Allah cc ahirette sizi peygamberimize komþu eylesin..
Gönderen: 07.02.2007 - 19:40
74 Mesaj -
[SIZE=30][FONT=comic sans ms]Cihadýn temelinde “Emr-i bil mâruf, nehy-i anil münker” yani “Ýyiliði emredip, kötülükten sakýndýrýnýz.” emri vardýr. [/FONT][/SIZE]

Gönderen: 08.02.2007 - 17:29
74 Mesaj -
http://www.ihvan-forum.com/showthread.php?t=15697

buraya da eklenmiþtir..
Gönderen: 09.02.2007 - 09:43
74 Mesaj -
Öyle bir zaman gelecekki ozaman insanlara ölmüþ eþeðin
Kokan leþine tahammül Emri maruf ve nehyi münker
Dinlemekten daha kolay ve ehvan gelecektir
Bu zamanýn þerrinden Allaha sðýnýrýz

Gönderen: 10.02.2007 - 13:56
k_a_r_d_e_l_e_n su an offline k_a_r_d_e_l_e_n  
154 Mesaj -
Allah Razı Olsun:(
Gönderen: 10.02.2007 - 14:09
Bu Mesaji Bildir   k_a_r_d_e_l_e_n üyenin diger mesajlarini ara k_a_r_d_e_l_e_n üyenin Profiline bak k_a_r_d_e_l_e_n üyeye özel mesaj gönder k_a_r_d_e_l_e_n üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
61 Mesaj -
http://www.temizyasam.net/?page=icerik&action=konular&id=34

http://temiz_yasam.sitemynet.com/Temiz_Yasam/id10.htm

http://temizyasam.kayyo.com//forumum/viewtopic.php?p=203#203

sayfalarýna da eklendi.
Gönderen: 10.02.2007 - 15:41
RE:
74 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Ramazanoglu

http://temiz_yasam.sitemynet.com/Temiz_Yasam/id10.htm

http://temizyasam.kayyo.com//forumum/viewtopic.php?p=203#203

sayfalarýna da eklendi.

Allah cc çalýþmanýzdan dolayý sizden razý olsun
yalnýz alýntý yaparken alýntý butonuna basýp öyle kodlarla yani ekleseydiniz linkler daha doðru çýkardý..týklanýrdý yani..
nickimi eklemenize de gerek yoktu..artýk bu hepimizin ortak çalýþmasý oldu inþallah...
Gönderen: 11.02.2007 - 02:24
74 Mesaj -
[quote name='asilyeþil' date='Feb 13 2007, 01:46 AM' post='144618']
[quote name='sferad' post='144238' date='Feb 11 2007, 09:33 PM']
geçende oktay ekþiye genç bakýþ programýnda bu soru yöneltildi kendisinin verdiði cevap þu idi siz halk olarak tepkinizi koymadýðýnýz sürece bu tip yayýnlar devam edecektir.
evet ben internete girdðimde sýk sýk hürriyet gazetesine mail atarým onlarý ciddiyete davet ederim. cývýk magazinden býktýðýmýzý anlatýrým. vs vs...
bence bu maillerin saysýsý artarsa bunlarý birgün mutlaka dikakate alacaklardýr
bunlar bizim bilinçli bir toplum olduðumuzun göstergesidir.
destekliyorum bu konuyu ve elimden geleni yapmaya çalýþacaðým
[/quote]
Allah cc razý olsun...

[size=20]Savasa cikmadan önce bilmemiz gerekenler:
1.) [size=32] Tütk Milleti neden bozuldu?...iste cevabi:[/size]

Milletimizin bozulmasindaki en büyük etken olan medya kimin elinde?
2.)[size=32] Türkiyeyi yöneten gizli güc: Sabataycilik [/size]

Atacagimiz adimlar:
3.) [size=32] Ahlaki ve Manevi cöküsü önlemenin yollari [/size]

Milletimizin bozulmasina,yolundan sapmasina,maneviyatin cökmesine dur demek icin baslayalim savasmaya:
[size=32] tv lerdeki ahlak dýþý görüntülere savaþa var mýsýnýz!!! [/size]
[/size]

[/quote]
Gönderen: 13.02.2007 - 15:59
74 Mesaj -
kampanyaya baþladýðýmýz tarihle bu haberin tarihini bir karþýlaþtýrýn isterseniz..
http://www.haberalemi.net/haber_detay.php?haber_id=17918
Gönderen: 14.02.2007 - 20:06
74 Mesaj -
http://www.lamelif.com bu adreste sýrf bu konuya özel site çalýþmalarý var,ilgilenenler site için fikir verebilir..
Gönderen: 15.02.2007 - 23:31
74 Mesaj -
bari neden katýlmadýðýnýzý açýklayýn..
Gönderen: 18.02.2007 - 03:18
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 594 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
marullar (63), aozcifci (45), gunel303 (60), saniye25 (43), ayse (52), didedar (42), amb2616 (55), SevYa (39), adilyagsagan (52), BenCesur (48), tiryakinim_ (44), filem (42), arius (44), optimistic (39), ramazanakcay (38), mehter02 (40), kemal2358 (36), laparako (68), maksut5994 (31), ozlemkaya25 (39), mustafa öz (45), ErdemOgrtm (44), erolgunel (61), TERAZÝ (51), tongac27 (46), Gunahkar (56), özvatan (59), asým (49), Miray_2006 (48), guelbahcesi (45), abdulkerim öztü.. (49), gült@ze (46), cemilcihan (48), SeveNCLoveS (40), Ben (37), aklin_gozyaslar.. (38), furkanburak (47), myorulmaz (46), koney2001 (55), ncinici (54), barman35 (44), webduskunu (49), ahakan (48), funda78 (36), erhanim15 (36), mehmet66 (60), nurfeyza (), zeyneb-ikübra (42), esma.s (35), mertoglan1 (47), empati74 (50), yusufcihan (47), MUSLIME KUBRA (41), nurcu80 (44), kztpkp (57), osman72 (52), OlcayS (46), menzilsevdalisi (43), salomo (42), buses_ (43), Halilcan (43), iremnur (48), çilek (53), Abdulkadir Abu .. (44), asgold35 (64), eyyüp (38), gokdeniz (59), siyabe (45), hayrettin (44)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.62123 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.