chloroquine kaletra fluvoxamine dexamethasone chloroquine apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » KURAN-I KERİM HATMİ » Hatim icin yardım Kapali

önceki konu   diğer konu
11 okunmamış mesaj mevcut (kapali)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Hatim icin yardım
1227 Mesaj -
Selamun aleykum..

Vefat eden bir yakýnýmýz için yapýlan hatimin ilk on cüzünün cumartesi gününe kadar okunasý gerekiyor.

Okuyabilecek kardeslerimizden yardým istiyorum.

Selam ve dua ile.

1.cüz burcunur okunmustur
2.cüz asabi kanarya okunmustur
3.cüz asabi kanarya okunmustur
4.cüz ilknurMerve
5.cüz asabi kanarya okunmustur
6.cüz asabi kanarya okunmustur
7.cüz asabi kanarya okunmustur
8.cüz asabi kanarya okunmustur
9.cüz asabi kanarya okunmustur
10.cüz burcunur okunmuþtur

Mesaj 6 kez düzenlendi. En son Hasret tarafından, 08.01.2007 - 07:50 tarihinde.
Gönderen: 04.01.2007 - 09:14
Bu Mesaji Bildir   yoktan üyenin diger mesajlarini ara yoktan üyenin Profiline bak yoktan üyeye özel mesaj gönder yoktan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
asabi kanarya su an offline asabi kanarya  
280 Mesaj -
dördüncü ve onuncu cüz hariç alayým hepsini inþ.
Gönderen: 04.01.2007 - 09:17
Bu Mesaji Bildir   asabi kanarya üyenin diger mesajlarini ara asabi kanarya üyenin Profiline bak asabi kanarya üyeye özel mesaj gönder asabi kanarya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
burcunur su an offline burcunur  
635 Mesaj -
1. cüü ben alýyom hemn okurum...
Gönderen: 04.01.2007 - 09:20
Bu Mesaji Bildir   burcunur üyenin diger mesajlarini ara burcunur üyenin Profiline bak burcunur üyeye özel mesaj gönder burcunur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yoktan su an offline yoktan  
...
1227 Mesaj -
asabi kanarya abim rabbim razý olsun.

1. cüzü burcunur kardesimize yazdým..4 ve 10 haric diðerlerinide size yazdým.

selam ve dua ile
Gönderen: 04.01.2007 - 12:31
Bu Mesaji Bildir   yoktan üyenin diger mesajlarini ara yoktan üyenin Profiline bak yoktan üyeye özel mesaj gönder yoktan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ilknurMerve su an offline ilknurMerve  
476 Mesaj -
s.a

4. cüzü aliyorum ins.
Gönderen: 04.01.2007 - 12:35
Bu Mesaji Bildir   ilknurMerve üyenin diger mesajlarini ara ilknurMerve üyenin Profiline bak ilknurMerve üyeye özel mesaj gönder ilknurMerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
asabi kanarya su an offline asabi kanarya  
RE: ...
280 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý yoktan

asabi kanarya abim rabbim razý olsun.

1. cüzü burcunur kardesimize yazdým..4 ve 10 haric diðerlerinide size yazdým.

selam ve dua ile

2 3 5 6 7 8 9.cüzler okunmuþtur ALLAH CC.hepimizden razý olsun gayretlerimizi boþa çýkartmasýn okunan cüzleride dergahýnda kabul buyursun inþaALLAH CC.
Gönderen: 04.01.2007 - 20:17
Bu Mesaji Bildir   asabi kanarya üyenin diger mesajlarini ara asabi kanarya üyenin Profiline bak asabi kanarya üyeye özel mesaj gönder asabi kanarya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
635 Mesaj -
aldýðým cüz ü okudum Allah kabul etsin inþallah...
Gönderen: 04.01.2007 - 22:30
Bu Mesaji Bildir   burcunur üyenin diger mesajlarini ara burcunur üyenin Profiline bak burcunur üyeye özel mesaj gönder burcunur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
635 Mesaj -
10. cüz ü de ben alayým bu akþam okurum ALLAH kabu etsin inþallah..
Gönderen: 06.01.2007 - 16:31
635 Mesaj -
esselamunaleyküm ben aldýðým 10. cüzü de kudum yazmamýþsnýz ama ben okudum siz bilirsniz artýk ALLAH kabul etsin inþallah...
Gönderen: 07.01.2007 - 19:38
yoktan su an offline yoktan  
...
1227 Mesaj -
Rabbim razý olsun

Selam ve dua ile
Gönderen: 08.01.2007 - 08:27
ilknurMerve su an offline ilknurMerve  
RE:
476 Mesaj -
Alıntı
Orijinali ilknurMerve

s.a

4. cüzü aliyorum ins.

okunmustur...
Gönderen: 08.01.2007 - 10:13
Bu Mesaji Bildir   ilknurMerve üyenin diger mesajlarini ara ilknurMerve üyenin Profiline bak ilknurMerve üyeye özel mesaj gönder ilknurMerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Kapali Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 824 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
kilimlili67 (47), EnToRia (39), cihankarasan (56), rahmali (60), beyazyol (44), hmurat (50), Sweet-Bircan (31), calinan_kalp (43), bobmalley (34), kerim71 (50), talip-ibrahim (38), kan-ka (50), behlül72 (52), n.nakla61 (40), yasinbirel80 (44), zuhre yildirim (44), SnNmMc (37), tarik82 (42), akin123 (37), MertTurk (43), *hira* (35), zaferburgu (49), mademney (42), esli (61), sipahii (43), gokhan (46), ISLAM_GUNESI (40), veteriner54 (42), meryem03 (40), engino (46), yol_cu (42), koyuncu339 (39), fizikcimrt (49), fgdibo (36), salem (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.64493 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.