ivermektin lopinavir ritonavir budesonide ivermectin generique kaletra naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » BEN O NUN ÜMMETİYİM

önceki konu   diğer konu
9 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
BEN O NUN ÜMMETİYİM
1613 Mesaj -
ARTIK kâinat garip deðil. Dünyada yetim aðlayýþlarý, mazlum hýçkýrýþlarý iþitilmiyor. Çünkü tenlere can, canlara canan geldi. Hepsi sahibini buldu, hepsi ruhunu buldu, hepsi de Muhammedim diye kucaðýna atýlacak bir sevgili buldu.

Bu güneþ onun doðuþunu gördü. Bu yýldýzlar onun baþý üzerinde dolaþtý. Bu dünya ona beþiklik etti.

Ama o güneþin ve o yýldýzlarýn altýnda, o mavi dünyanýn üzerinde, hepsinden daha talihli biri var.

O benim.

Çünkü ben onun ümmetiyim.

Sýkýntýya düþtüðümde, bilirim ki ona pek aðýr gelir. Hastalandýðýmda o yaný baþýmda, derdimde o benimledir. O benimle üzülür, benimle sevinir. Selâm gönderdiðimde selâmýmý alýr. Duasýna âmin dediðimde o beni bilir.

Her peygamberin bir duasý vardý; o duasýný benim için sakladý. Eðer mahþerde bütün ümmeti kurtulup da tek ben sýkýntýda kalacak olsam, bilirim ki o beni elimden tutup kurtarmadýkça Cennete adým atmaz, Havuzdan bir yudum içmez.

Çünkü boðazýndan geçmez.

ONUN ÜMMETÝ olana herþey dost olur. Çünkü herþey onun dostu ve müþtakýdýr. Onun dostlarýyla dolu bir dünya, onun ümmetine bir cennet olur.

SELAM VE DUA ILE gül
Gönderen: 30.12.2006 - 18:00
Bu Mesaji Bildir   recepholding üyenin diger mesajlarini ara recepholding üyenin Profiline bak recepholding üyeye özel mesaj gönder recepholding üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AGLIYORUM su an offline AGLIYORUM  
500 Mesaj -

esSelemu Aleykum veRahmetullah...

RABBim bizleri Habib-i Edibi(sav)'e layýk olan hakiki ümmet olanlardan; her an O'nun aþkýyla yanan, sevgisiyle muhabbetiyle dolup taþanlardan; þefaatýna nail olanlardan; Kevser havuzunun baþýnda liva'ul hamd sancaðý altýnda toplananlardan eylesin...

ALLAH(cc) razý olsun recep abi...

Dua ile...

Gönderen: 30.12.2006 - 19:35
Bu Mesaji Bildir   AGLIYORUM üyenin diger mesajlarini ara AGLIYORUM üyenin Profiline bak AGLIYORUM üyeye özel mesaj gönder AGLIYORUM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
LAZBAKKAL su an offline LAZBAKKAL  
136 Mesaj -
býzlerde o nun ummetýyýz

ne mutlu býze gül
Gönderen: 31.01.2007 - 13:44
Bu Mesaji Bildir   LAZBAKKAL üyenin diger mesajlarini ara LAZBAKKAL üyenin Profiline bak LAZBAKKAL üyeye özel mesaj gönder LAZBAKKAL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
endulus su an offline endulus  
611 Mesaj -
O`nun ümmeti olmakla sereflendirilmis olan BEN, O`na ne kadar layikim?

Ama, ALLAH c.c. nün affini nasil ümit ediyorsam, O`nun sefatinide öyle ümit etkmekteyim.
Gönderen: 31.01.2007 - 13:58
Bu Mesaji Bildir   endulus üyenin diger mesajlarini ara endulus üyenin Profiline bak endulus üyeye özel mesaj gönder endulus üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
solmayan-gül su an offline solmayan-gül  
96 Mesaj -
O'nun ümmeti olmak merhametine güvenmek ve rahat olmak Yarabbi ne kadar merhametlisin Allahým bizlere merhamet eyle.
Gönderen: 31.01.2007 - 14:09
Bu Mesaji Bildir   solmayan-gül üyenin diger mesajlarini ara solmayan-gül üyenin Profiline bak solmayan-gül üyeye özel mesaj gönder solmayan-gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ukab su an offline Ukab  
575 Mesaj -
Allah'ýn nuru ve selamý ÜMMET-Ý MUHAMMED' in üzerine olsun.Çok güzel bir paylaþýmdý arkadaþým...Allah razý olsun ...
Gönderen: 31.01.2007 - 14:17
Bu Mesaji Bildir   Ukab üyenin diger mesajlarini ara Ukab üyenin Profiline bak Ukab üyeye özel mesaj gönder Ukab üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
gül Allah Razı Olsun gül

Recebim yüreðine saðlýk bizler Onun ümmetiyiz.gül

Gönderen: 03.02.2007 - 11:34
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akinzen su an offline akinzen  
RE:
1256 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý LAZBAKKAL

býzlerde o nun ummetýyýz

ne mutlu býze gül

ALlah razi olsun recep holding,

Ne güzel bir yazý,
Ne gzel bir ekleme....

Varlýðýn onla bir deðeri var....

Onsuz var isekte,
Yokluk içindeyizdir varlýk içinde deðil,

Onla var isek,
Yokluk içindede olsak,
En büyük varlýk içindeyiz demek....

Çünkü Onla varlýðýn,
Deðeri,
Gölgelik bir yaþamla sýnýrlý deðildir deðeri.........

Ve bu deðer ancak,
Ahir alemden anlaþýlacak.........
Gönderen: 03.02.2007 - 18:49
Bu Mesaji Bildir   akinzen üyenin diger mesajlarini ara akinzen üyenin Profiline bak akinzen üyeye özel mesaj gönder akinzen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuBAi su an offline RuBAi  
274 Mesaj -
Rasul-ü Ekrem´e LAYIK ümmet eyle Ya Rahman...

_____

Allah razi olsun, çok güzel bir paylasim..
Gönderen: 04.02.2007 - 01:35
Bu Mesaji Bildir   RuBAi üyenin diger mesajlarini ara RuBAi üyenin Profiline bak RuBAi üyeye özel mesaj gönder RuBAi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 839 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
dayi054 (64), ÝsmailEn.. (56), kibris (56), merickizmaz (51), RUYAM (36), yükselelektrik (54), selcukosman (48), Aycan (57), HuZuR_38 (45), babakadir (45), Cihan Ersoy (46), servet ekici (51), ayhan3867 (47), erhankaya351 (40), Kizmaz (51), EBRARALEYNA (47), erkan34 (51), efira (37), Sirac Barman (53), bedevi5 (65), Sadettin Dursun (41), cartime (55), S.Ekici (51), ALTUN (45), vus_lat (45), ayaza (38), drkdn (45), fetih60 (34), beko03 (76), talha türk&cced.. (33), dilara1 (26), asudetuba (43), struggle (42), Ayhan_Esad (41), nnur (47), YSBY (53), COLONEL (37), nazmi (47), umit535 (52), hsalma (42), ByAfatsum (36), nuretin (61), malkomxaa (42), salma (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60052 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.