generique kaletra chloroquine fluvoxamine kamagra generique stromectol 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » KURAN-I KERİM HATMİ » Hatim icin destek... Kapali

önceki konu   diğer konu
39 okunmamış mesaj mevcut (kapali)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Hatim icin destek...
1227 Mesaj -
Selamun aleykum

Site yöneticilerimizden bir abimizin yakýn arkadasýnýn babasý vefat etmiþtir.

Abimizin babasýna rahmet yakýnlarýna baþsaðlýðý dileriz.

Abimizin istegi üzerine bir hatim baþlatýcaz.

Sizlerinde bu hatime katýlmanýzý istiyoruz.

Selam ve dua ile

Cüzler

1.cüz ahmet gunay okunmuþtur
2.cüz MeLiSSaNuR okunmuþtur
3.cüz rifat56 okunmuþtur
4.cüz mehmet125 okunmuþtur
5.cüz mehmet125 okunmuþtur
6.cüz Yusuflu okunmuþtur
7.cüz Yusuflu okunmuþtur
8.cüz Yusuflu okunmuþtur
9.cüz Yusuflu okunmuþtur
10.cüz metin memet okunmuþtur
11.cüz asabi kanarya okunmuþtur
12.cüz asabi kanarya okunmuþtur
13.cüz asabi kanarya okunmuþtur
14.cüz asabi kanarya okunmuþtur
15.cüz asabi kanarya okunmuþtur
16.cüz dilaratuba okunmuþtur
17.cüz firefly okunmuþtur
18.cüz khayr okunmuþtur
19.cüz aFFeT okunmuþtur
20.cüz aFFeT okunmuþtur
21.cüz CiVELEK okunmuþtur
22.cüz sevcan_guzel okunmuþtur
23.cüz Kiramen katibin okunmuþtur
24.cüz HuRi okunmuþtur
25.cüz hatip okunmuþtur
26.cüz hatip okunmuþtur
27.cüz Zeyneb okunmuþtur
28.cüz utaniyorum okunmuþtur
29.cüz utaniyorum okunmuþtur
30.cüz _SeRKaN_ okunmuþtur

2.hatim begonya kardeþimiz tarafýndan okunmuþtur. Rabbim kendisinden razý olsun.

Mesaj 24 kez düzenlendi. En son Hasret tarafından, 02.01.2007 - 13:47 tarihinde.
Gönderen: 24.12.2006 - 11:52
Bu Mesaji Bildir   yoktan üyenin diger mesajlarini ara yoktan üyenin Profiline bak yoktan üyeye özel mesaj gönder yoktan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_SeRKaN_ su an offline _SeRKaN_  
406 Mesaj -
s.a.

Yoktan kardeþim 30.cüz
Gönderen: 24.12.2006 - 12:05
Bu Mesaji Bildir   _SeRKaN_ üyenin diger mesajlarini ara _SeRKaN_ üyenin Profiline bak _SeRKaN_ üyeye özel mesaj gönder _SeRKaN_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ahmet gunay  
Misafir

Arkadaþýmýzýn babasýna Allah'tan rahmet , kendisinede sabýr diliyorum.

Kardeþlerim katýlýmý ben rica ediyorum ilk cüzü ben alýyorum .

Rabbim þimdiden kabul etsin.

Kim Rabbiyle konuþmak isterse Kuran okusun
(Hadis_i þerif)

Selam ve dua ile....

Gönderen: 24.12.2006 - 12:08
Bu Mesaji Bildir   Yukari
firefly su an offline firefly  
56 Mesaj -
Selamun aleykum.Bende 17. cuz!u alayim insALLAH
Gönderen: 24.12.2006 - 12:09
Bu Mesaji Bildir   firefly üyenin diger mesajlarini ara firefly üyenin Profiline bak firefly üyeye özel mesaj gönder firefly üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MeLiSSaNuR su an offline MeLiSSaNuR  
498 Mesaj -
Inna lillahi ve inna ileyhi raciun

Allah Rahmet eylesin, mekani Cennet olsun.. Yakinlarina Rabbim sabir versin InsaAllah..

2. Cüzü aliyorum..

OKUNMUSTUR..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son MeLiSSaNuR tarafından, 25.12.2006 - 19:57 tarihinde.
Gönderen: 24.12.2006 - 12:31
Bu Mesaji Bildir   MeLiSSaNuR üyenin diger mesajlarini ara MeLiSSaNuR üyenin Profiline bak MeLiSSaNuR üyeye özel mesaj gönder MeLiSSaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -

Allah Rahmet eylesin, mekani Cennet olsun.. Yakinlarina Rabbim sabir versin InsaAllah..

3- CÜZ ben aldým ÝNÞAALLAH...

Gönderen: 24.12.2006 - 12:43
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mehmet125 su an offline mehmet125  
193 Mesaj -
Ben de 4. ve 5. cüzleri alýyorum. Allah kabul etsin.
Gönderen: 24.12.2006 - 13:44
Bu Mesaji Bildir   mehmet125 üyenin diger mesajlarini ara mehmet125 üyenin Profiline bak mehmet125 üyeye özel mesaj gönder mehmet125 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Yusuflu su an offline Yusuflu  
428 Mesaj -
Selamun Aleykum . . .

inna lillahi ve inna ileyhi raciun . . .

6.7.8.9. cuzleri ben aliyorum Rabbim kabul etsin ins...
Gönderen: 24.12.2006 - 14:37
Bu Mesaji Bildir   Yusuflu üyenin diger mesajlarini ara Yusuflu üyenin Profiline bak Yusuflu üyeye özel mesaj gönder Yusuflu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
metin memet su an offline metin memet  
149 Mesaj -
Selamün Aleyküm Arkadasimizin babasina rahmet kalanlarada sabirlar dilerim ALLAH´in izniyle 10.cüzüde ben almak istiyorum insALLAH
Gönderen: 24.12.2006 - 14:52
Bu Mesaji Bildir   metin memet üyenin diger mesajlarini ara metin memet üyenin Profiline bak metin memet üyeye özel mesaj gönder metin memet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CiVELEK su an offline CiVELEK  
978 Mesaj -
ALLAH sabýrlar ihsan eylesýn
allah rahmet eylesin inþALLAH

21.CÜZÜ ALABÝLÝRÝM
Gönderen: 24.12.2006 - 14:58
Bu Mesaji Bildir   CiVELEK üyenin diger mesajlarini ara CiVELEK üyenin Profiline bak CiVELEK üyeye özel mesaj gönder CiVELEK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dilaratuba su an offline dilaratuba  
934 Mesaj -
Ben de 16. cüz ü okuyacaðým inþaallah .Allah rahmet eylesin.mekanýný cennet etsin.

Ne zamana kadar okuyabiliriz bir zamaný var mý?

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son dilaratuba tarafından, 24.12.2006 - 15:34 tarihinde.
Gönderen: 24.12.2006 - 14:59
Bu Mesaji Bildir   dilaratuba üyenin diger mesajlarini ara dilaratuba üyenin Profiline bak dilaratuba üyeye özel mesaj gönder dilaratuba üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Kiramen Katiben su an offline Kiramen Katiben  
337 Mesaj -
Selamün Aleyküm ve Rahmetullahi ve Beraketuh!

RABBIM rahmet eylesin...

" Kullun Nefsun Zaiketul Mevt " - Her nefis ölümü tadacaktir ...

Bende cüz 23'ü aliyorum ALLAH cc izniyle...

DUA'larimla ...

Gönderen: 24.12.2006 - 15:20
Bu Mesaji Bildir   Kiramen Katiben üyenin diger mesajlarini ara Kiramen Katiben üyenin Profiline bak Kiramen Katiben üyeye özel mesaj gönder Kiramen Katiben üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
1942 Mesaj -
28.29 cüzleri de ben okuyayim kardeþlerim...
Rabbim rahmet eylesin...
Gönderen: 24.12.2006 - 15:28
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
khayr su an offline khayr  
Hatim icin destek...
206 Mesaj -
18.cüzü de ben alayým inþ. Allah rahmet eylesin...
Gönderen: 24.12.2006 - 15:36
Bu Mesaji Bildir   khayr üyenin diger mesajlarini ara khayr üyenin Profiline bak khayr üyeye özel mesaj gönder khayr üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EHL-I HAK su an offline EHL-I HAK  
815 Mesaj -
Allah c.c. izniyle 22.cüzü okumak istiyorum..

Allahim rahmet eylesin..

Gönderen: 24.12.2006 - 19:12
Bu Mesaji Bildir   EHL-I HAK üyenin diger mesajlarini ara EHL-I HAK üyenin Profiline bak EHL-I HAK üyeye özel mesaj gönder EHL-I HAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
asabi kanarya su an offline asabi kanarya  
280 Mesaj -
s.a.11 12 13 14 15 ben alayým inþ.

ALLAH CC.rahmet etsin inþ.
Gönderen: 24.12.2006 - 20:49
Bu Mesaji Bildir   asabi kanarya üyenin diger mesajlarini ara asabi kanarya üyenin Profiline bak asabi kanarya üyeye özel mesaj gönder asabi kanarya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
aFFeT su an offline aFFeT  
61 Mesaj -
19 VE 20 BEN ALIYIM

"ONDAN GELDIK ONA GIDECEGIZ"

ALLAH RAHMET EYLESIN MEKANI CENNET OLUR INSALLAH

...AEO...
Gönderen: 24.12.2006 - 20:56
Bu Mesaji Bildir   aFFeT üyenin diger mesajlarini ara aFFeT üyenin Profiline bak aFFeT üyeye özel mesaj gönder aFFeT üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
khayr su an offline khayr  
Hatim icin destek...
206 Mesaj -
18.Cüz okunmuþtur, Rabbim kabul etsin inþaAllah.

Rabbim, kabir azabý çektirmesin, hesabý kolay olanlardan eylesin, günahlarýný hayýrlara tebdil eyleyip, Rahmetiyle muamele etsin inþaAllah...

Gönderen: 25.12.2006 - 00:01
Bu Mesaji Bildir   khayr üyenin diger mesajlarini ara khayr üyenin Profiline bak khayr üyeye özel mesaj gönder khayr üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ZeBaNi su an offline ZeBaNi  
1023 Mesaj -
Es Selamu Aleykum,

Degerli abimizin ve arkadasinin basi sagolsun,Rabbim yardimcilari olsun insaAllah.

Vefat eden amcamizi ise Rabbim Rahmet, Mekanini Cennet, Efendimiz(sav)'in sefaatine nail eylesin insaAllah...

Yoktan abim, Bos kalan, ve Uygun gorulen bir cuzu'de ben alayim , insaAllah...
Gönderen: 25.12.2006 - 00:09
Bu Mesaji Bildir   ZeBaNi üyenin diger mesajlarini ara ZeBaNi üyenin Profiline bak ZeBaNi üyeye özel mesaj gönder ZeBaNi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
firefly su an offline firefly  
56 Mesaj -
Esselamu aleykum.17.cuz okunmustur.RAbbim kabul etsin insALLAH
ALLAH rahmet etsin mekani cennet olsun
Gönderen: 25.12.2006 - 08:14
Bu Mesaji Bildir   firefly üyenin diger mesajlarini ara firefly üyenin Profiline bak firefly üyeye özel mesaj gönder firefly üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
begonya su an offline begonya  
Hatim için destek
49 Mesaj -
Selamun aleykum kardeþlerim.Vefaat eden amcamýza Mevladan rahmet diliyorum,geride kalan ailesine ve yakýnlarýnada sabýr diliyorum.Ben amcamýz için bir hatim baðýþlýyorum,kalan bir buçuk cüzümüde inþaallah hemen tamamlayýp sizleri haberdar ederim.Selam ve dualarýmla
Gönderen: 25.12.2006 - 09:16
Bu Mesaji Bildir   begonya üyenin diger mesajlarini ara begonya üyenin Profiline bak begonya üyeye özel mesaj gönder begonya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yoktan su an offline yoktan  
....
1227 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý HuRi

Es Selamu Aleykum,

Degerli abimizin ve arkadasinin basi sagolsun,Rabbim yardimcilari olsun insaAllah.

Vefat eden amcamizi ise Rabbim Rahmet, Mekanini Cennet, Efendimiz(sav)'in sefaatine nail eylesin insaAllah...

Yoktan abim, Bos kalan, ve Uygun gorulen bir cuzu'de ben alayim , insaAllah...

aleykum selam kardesim

24. cüzü size yazdým inþaAllah..

begonya kardeþim.. Sizde hangi cüzü okudugunuz ya da okyacagýnýzý yazarsanýz ona göre isminiz yazalým..

Selam ve dua ile
Gönderen: 25.12.2006 - 09:32
Bu Mesaji Bildir   yoktan üyenin diger mesajlarini ara yoktan üyenin Profiline bak yoktan üyeye özel mesaj gönder yoktan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hatim için destek
49 Mesaj -
selamun aleykum yoktan kardeþim benim okumuþ olduðum bir hatimim var sadece bir buçuk cüzüm kaldý.Ben size tam bir hatim baðýþlýyorum.ayrýca bunu bir hatim olarak yazabilirsiniz saygýlarýmla
Gönderen: 25.12.2006 - 09:41
Bu Mesaji Bildir   begonya üyenin diger mesajlarini ara begonya üyenin Profiline bak begonya üyeye özel mesaj gönder begonya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yoktan su an offline yoktan  
...
1227 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý begonya

selamun aleykum yoktan kardeþim benim okumuþ olduðum bir hatimim var sadece bir buçuk cüzüm kaldý.Ben size tam bir hatim baðýþlýyorum.ayrýca bunu bir hatim olarak yazabilirsiniz saygýlarýmla

aleykum selam kardesim..

Allah razý olsun

Selam ve dua ile
Gönderen: 25.12.2006 - 09:57
asabi kanarya su an offline asabi kanarya  
280 Mesaj -
s.a.
cüzler okunmuþtur ALLAH CC.kabul etsin acil þifalar ihsan etsin inþ..
Gönderen: 25.12.2006 - 19:52
Bu Mesaji Bildir   asabi kanarya üyenin diger mesajlarini ara asabi kanarya üyenin Profiline bak asabi kanarya üyeye özel mesaj gönder asabi kanarya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
metin memet su an offline metin memet  
149 Mesaj -
Es Selamün Aleyküm
10.cüz okunmustur Mevlam kabul eylesin
ALLAH rahmet eylesin
Gönderen: 25.12.2006 - 19:53
Bu Mesaji Bildir   metin memet üyenin diger mesajlarini ara metin memet üyenin Profiline bak metin memet üyeye özel mesaj gönder metin memet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_SeRKaN_ su an offline _SeRKaN_  
406 Mesaj -
s.a.

30. cüz okunmuþtur. Rabbim kabul etsin.

Rabbim Merhuma rahmet ve Yakýnlarýna da sabýr versin.

Selam ve dua ile...
Gönderen: 26.12.2006 - 12:25
Bu Mesaji Bildir   _SeRKaN_ üyenin diger mesajlarini ara _SeRKaN_ üyenin Profiline bak _SeRKaN_ üyeye özel mesaj gönder _SeRKaN_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CiVELEK su an offline CiVELEK  
978 Mesaj -
ESSELAMU ALEYKUM

21. cüz okunmuþtur kardeþim
ALLAH rahmet eylesýn
yakýnlarýna sabýrlar ýhsan eylesýn

Gönderen: 26.12.2006 - 12:46
Bu Mesaji Bildir   CiVELEK üyenin diger mesajlarini ara CiVELEK üyenin Profiline bak CiVELEK üyeye özel mesaj gönder CiVELEK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Zeyneb su an offline Zeyneb  
132 Mesaj -
Esselamu Aleykum..

Rabbim Rahmet eylesin..

Bende izninizle 27. cüz'ü okumak istiyorum..

Dua ile..
gül

Gönderen: 26.12.2006 - 22:16
Bu Mesaji Bildir   Zeyneb üyenin diger mesajlarini ara Zeyneb üyenin Profiline bak Zeyneb üyeye özel mesaj gönder Zeyneb üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dilaratuba su an offline dilaratuba  
934 Mesaj -
16.cüz okunmuþtur Allah ýn izniyle Allah kabul etsin.
Gönderen: 27.12.2006 - 12:43
Bu Mesaji Bildir   dilaratuba üyenin diger mesajlarini ara dilaratuba üyenin Profiline bak dilaratuba üyeye özel mesaj gönder dilaratuba üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hatip su an offline hatip  
Konu icon    hatim hk
249 Mesaj -
Selamunaleykum

25ve26cý cüzleri Allah izin verirse

okuyacaðým.Meftaya Allahtan rahmet

yakýnlarýna sabýr dilerim
Gönderen: 27.12.2006 - 17:59
Bu Mesaji Bildir   hatip üyenin diger mesajlarini ara hatip üyenin Profiline bak hatip üyeye özel mesaj gönder hatip üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Yusuflu su an offline Yusuflu  
RE:
428 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Yusuflu

Selamun Aleykum . . .

inna lillahi ve inna ileyhi raciun . . .

6.7.8.9. cuzleri ben aliyorum Rabbim kabul etsin ins...

Cuzler okunmustur Rabbim kabul etsin . . .
Gönderen: 28.12.2006 - 13:04
Bu Mesaji Bildir   Yusuflu üyenin diger mesajlarini ara Yusuflu üyenin Profiline bak Yusuflu üyeye özel mesaj gönder Yusuflu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hatim için destek
49 Mesaj -
SELAMUN ALEYKUM YOKTAN KARDEÞÝM.BEN BÝR BUÇUK CÜZÜMÜ BÝTÝRDÝM 1 HATÝM TAMAMLANDI.BU HATÝMÝ RAHMETLÝ AMCAYA BAÐIÞLIYORUM .MEVLAM BÝZLERÝNDE ARKAMIZDAN KURAN OKUYUP HATÝM ÝNDÝRECEK CAN DOSTLAR BIRAKMAMIZI NASÝB EYLESÝN. AMÝN SELAMETLE KALIN
Gönderen: 28.12.2006 - 17:40
Kiramen Katiben su an offline Kiramen Katiben  
hatim'e destek
337 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Kiramen Katiben

Bende cüz 23'ü aliyorum ALLAH cc izniyle...

Selamün Aleyküm ve Rahmetullah!

Aldigim cüz'u okudum RABBIM'in izniylen...

ALLAH cc kabul buyursun insaAllah!

Tekrardan HAK-TEALA'dan rahmet diliyorum, amcaya...

DUA'larimla ...
Gönderen: 28.12.2006 - 23:11
Bu Mesaji Bildir   Kiramen Katiben üyenin diger mesajlarini ara Kiramen Katiben üyenin Profiline bak Kiramen Katiben üyeye özel mesaj gönder Kiramen Katiben üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Zeyneb su an offline Zeyneb  
132 Mesaj -
27. cüz okunmu§tur elhamdulillah..
Allah (cc) kabul etsin.

gül

Gönderen: 29.12.2006 - 18:12
Bu Mesaji Bildir   Zeyneb üyenin diger mesajlarini ara Zeyneb üyenin Profiline bak Zeyneb üyeye özel mesaj gönder Zeyneb üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ahmet gunay  
RE:
Misafir
Alıntı
Orijýnalý ahmet gunay

Arkadaþýmýzýn babasýna Allah'tan rahmet , kendisinede sabýr diliyorum.

Kardeþlerim katýlýmý ben rica ediyorum ilk cüzü ben alýyorum .

Rabbim þimdiden kabul etsin.

Kim Rabbiyle konuþmak isterse Kuran okusun
(Hadis_i þerif)

Selam ve dua ile....

Cüzümüz okunmuþtur Rabbim kabul eder inþallah.

Katýlan kardeþlerimizdende Allah'ým razý olsun
Gönderen: 29.12.2006 - 23:42
Bu Mesaji Bildir   Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
RE:
5108 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý rifat56

3- CÜZ ben aldým ÝNÞAALLAH...

3. CÜZ OKUNMUÞTUR...

ALLAH (c.c.) kabul eylesin...ÝNÞAALLAH

Gönderen: 30.12.2006 - 12:59
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
aFFeT su an offline aFFeT  
RE:
61 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý aFFeT

19 VE 20 BEN ALIYIM

"ONDAN GELDIK ONA GIDECEGIZ"

ALLAH RAHMET EYLESIN MEKANI CENNET OLUR INSALLAH

...AEO...

OKUNMUSTUR

RABBIM KABUL EYLESIN
Gönderen: 31.12.2006 - 00:13
Bu Mesaji Bildir   aFFeT üyenin diger mesajlarini ara aFFeT üyenin Profiline bak aFFeT üyeye özel mesaj gönder aFFeT üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ZeBaNi su an offline ZeBaNi  
1023 Mesaj -
Es Selamu Aleykum,

Bana verilen 24.cuz, ve
Sevcan Guzel'in aldigi 22.cuz okunmustur cok sukur.

Rabbim kabul eylesin insaAllah,

Selam ve dua ile
Gönderen: 01.01.2007 - 17:52
Bu Mesaji Bildir   ZeBaNi üyenin diger mesajlarini ara ZeBaNi üyenin Profiline bak ZeBaNi üyeye özel mesaj gönder ZeBaNi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Kapali Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 611 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
kilimlili67 (47), EnToRia (39), cihankarasan (56), rahmali (60), beyazyol (44), hmurat (50), Sweet-Bircan (31), calinan_kalp (43), bobmalley (34), kerim71 (50), talip-ibrahim (38), kan-ka (50), behlül72 (52), n.nakla61 (40), yasinbirel80 (44), zuhre yildirim (44), SnNmMc (37), tarik82 (42), akin123 (37), MertTurk (43), *hira* (35), zaferburgu (49), mademney (42), esli (61), sipahii (43), gokhan (46), ISLAM_GUNESI (40), veteriner54 (42), meryem03 (40), engino (46), yol_cu (42), koyuncu339 (39), fizikcimrt (49), fgdibo (36), salem (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.62146 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.