ivermektin lopinavir ritonavir kaletra lopinavir ritonavir stromectol apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » Bir üsteki için ne dilerdiniz.

önceki konu   diğer konu
57 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Bir üsteki için ne dilerdiniz.
134 Mesaj -
Bu sitede biraz deðiþiklik yapalým istiyorum. Benden baþlayalým.Ýlk yazan ben olduðum için,kendim için ne istiyelim,Rabbim beni onun rýzasýna nail olacak gençler zümresine kabul etsin.Þimdi benim için sizler ne istersiniz.Ve bundan sonra gelecekler bir üsteki kardeþ için neler istiyecek görelim.
Gönderen: 14.12.2006 - 15:09
Bu Mesaji Bildir   erdal58 üyenin diger mesajlarini ara erdal58 üyenin Profiline bak erdal58 üyeye özel mesaj gönder erdal58 üyeyi arkadas listeme ekle erdal58 üyeyi ICQ listeme ekle Yukari
Kiramen Katiben su an offline Kiramen Katiben  
337 Mesaj -
Selamün Aleyküm ve Rahmetullah!

ALLAH CC Rifat56 kardese sifa versin insaAllah! Gecirdiginiz olaydan dolayi simdilik RABBIM'den sizin icin bu DUA'yi etmekteyim...

Gönderen: 14.12.2006 - 15:53
Bu Mesaji Bildir   Kiramen Katiben üyenin diger mesajlarini ara Kiramen Katiben üyenin Profiline bak Kiramen Katiben üyeye özel mesaj gönder Kiramen Katiben üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
erdal58 su an offline erdal58  
134 Mesaj -
Güzel kardeþime dileðim büyük sýnavda kiramen katibin meleklerinin ona yardým etmesi olurdu herhalde.
Gönderen: 15.12.2006 - 22:49
Bu Mesaji Bildir   erdal58 üyenin diger mesajlarini ara erdal58 üyenin Profiline bak erdal58 üyeye özel mesaj gönder erdal58 üyeyi arkadas listeme ekle erdal58 üyeyi ICQ listeme ekle Yukari
Kiramen Katiben su an offline Kiramen Katiben  
337 Mesaj -
Selamün Aleyküm ve Beraketuh!

Abi ALLAH cc razi olsun insaAllah! DUA'na cani gönülden amin ecmain diyorum!

Bende RABBIM'den dilerimki o sizin merakinizi bi gidersinkahkaha

HAKKINI helal eyle insaAllah, saka bir yana... Bende HAK-TEALA'dan su ara cok dilediginiz seyin kabul olmasini diliyorum...
Gönderen: 16.12.2006 - 00:44
Bu Mesaji Bildir   Kiramen Katiben üyenin diger mesajlarini ara Kiramen Katiben üyenin Profiline bak Kiramen Katiben üyeye özel mesaj gönder Kiramen Katiben üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
LA HAVLE su an offline LA HAVLE  
29 Mesaj -
Allah'ýn ( c.c. ), üstteki ve alttaki tüm arkadaþlarý affetmesini diliyorum.

Bu arada bende ortada kaldým.düsün
Gönderen: 16.12.2006 - 02:58
Bu Mesaji Bildir   LA HAVLE üyenin diger mesajlarini ara LA HAVLE üyenin Profiline bak LA HAVLE üyeye özel mesaj gönder LA HAVLE üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  
1118 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý LA HAVLE

Allah'ýn ( c.c. ), üstteki ve alttaki tüm arkadaþlarý affetmesini diliyorum.

Bu arada bende ortada kaldým.düsün

Peygamber efendimizi rüyanizda görün..
Gönderen: 16.12.2006 - 05:03
Bu Mesaji Bildir   DiLRuBa üyenin diger mesajlarini ara DiLRuBa üyenin Profiline bak DiLRuBa üyeye özel mesaj gönder DiLRuBa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zeynep_m su an offline zeynep_m  
150 Mesaj -
Rabbim üstteki kardeþimin yüreðinden gönlünden geçen dua ve dileklerini kabul eylesin....Rabbim onu affolunan kullarýndan eylesin...

Bu dileklerim tüm üstteki kardeþlerim için geçerli ve benim için.kahkaha

Selam ve dua ile..
Gönderen: 09.02.2007 - 08:59
Bu Mesaji Bildir   zeynep_m üyenin diger mesajlarini ara zeynep_m üyenin Profiline bak zeynep_m üyeye özel mesaj gönder zeynep_m üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Zeynep_m Kardesimin avatarindaki gözden yas akiyor..

RABBIMden dilerimki.. Zeynep_m Kardesimin gözünden sadece ALLAH icin gözyasi dökülsün,
baska hicbirsey, hicbir kimse onu aglatmasin..
Gözyaslari bol bol aksin, ama sirf ALLAH icin..

Ve bunu hepimiz icin dilerim..
Gözyaslarimiz günahlarimizi silsin..
Gönderen: 09.02.2007 - 09:16
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ozlemnur79 su an offline ozlemnur79  
201 Mesaj -
Konu çok güzel erdal58 kardeþ Allah razý olsun senden

Öncelikle üstteki hariç daha yukarýdaki herkese saðlýk mutluluk ve iki cihan saadeti diliyorum

Üsttekine ayrýca dileklerim varda ondan kahkaha

1-) Öncelikle bol gül daðýtan biri olmasýný dilerim kahkaha kahkaha kahkaha

Sonra, dünya üzerinde eþiyle hayýrlý mesut bahtiyar bir ömür, saðlýklý mülayim evlatlar, tüm ailesiyle uzun ömür geçirmesini dilerim.Ayrýca þeytanýn musallat olmamasýný dilerim ki bu çok önemli..

Diðer Alemde de Rabbimin rýzasýný kazanmýþ bir þekilde huzuruna çýkmasýný ve EFendimize komþu eylemesini dilerim.

Gönderen: 09.02.2007 - 09:34
Bu Mesaji Bildir   ozlemnur79 üyenin diger mesajlarini ara ozlemnur79 üyenin Profiline bak ozlemnur79 üyeye özel mesaj gönder ozlemnur79 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EHL-I HAK su an offline EHL-I HAK  
815 Mesaj -
Ben üstteki can ablamýn herþeyinin gönlüne göre olmasýný ve her ne yapmak istiyorsa gönlünden neler geçiyorsa bunlarý ALLAH c.c. rizasý için yapmasýný dilerdim..Rabbime onun için sürekli dua ederim ki bu kalbi hep böyle kalsýn..Cennet komþum olmasýný isterdim..
gül...

erdal58 abi nerden aklýnýza böyle þeyler geliyor anlamýyorum ...o kadar düþünsem yine bulamam böyle güzel konu..Kararsiz

Gönderen: 09.02.2007 - 11:59
Bu Mesaji Bildir   EHL-I HAK üyenin diger mesajlarini ara EHL-I HAK üyenin Profiline bak EHL-I HAK üyeye özel mesaj gönder EHL-I HAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dilaratuba su an offline dilaratuba  
934 Mesaj -
Allah üstteki kerdeþimiz Sevcangüzel kardeþimizi hem bu dünya da hem de diðer dünyada bahtiyar etsin peygamberimizle havz i kevser havuzunda su içmeyi nasip etin.

erdal58 abi gerçekten herkesin düþünüp bulacaðý ekleme deðil böyle farklý ve güzel eklemelerinizin devamýný dileriz.
Gönderen: 09.02.2007 - 14:10
Bu Mesaji Bildir   dilaratuba üyenin diger mesajlarini ara dilaratuba üyenin Profiline bak dilaratuba üyeye özel mesaj gönder dilaratuba üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
134 Mesaj -
Dilara senýn için ne dileyelimdüsün sevdiklerinle birlikte iki cihandada mutlu olmaný ve cennetede tuba aðacý altýnda gölgelenen kutlularla birlikte gölgelenmeni diliyelim inþ. kabul olur...
Gönderen: 09.02.2007 - 22:12
Kevserinur su an offline Kevserinur  
139 Mesaj -
ben günahlarimin affini isterim dilerim benim ve bütün müslüman kardeslerimin

peygamberimiz (SAVsevinçliEFENDIMIZE KOMSU OLMAYI COOOOOOOOOOOK ISTIYORUM VE

bütün ravda üyelerinin cennetde bir birlerine komsu olmalarini dilerim

HEPIMIZIN ISLEMIS OLDUGU GÜNAHLAR AF OLA INSALLAH MERHAMETI BOL YÜCE RABBIM GÜNAHLARIMIZI KUSURLARIMIZ BAZEN DE OLSA KÖTÜ DÜSÜNCELERIMIZI AF ETSIN BAGISLASIN INSALLAH

:(ağlarağlar
Gönderen: 09.02.2007 - 23:17
Bu Mesaji Bildir   Kevserinur üyenin diger mesajlarini ara Kevserinur üyenin Profiline bak Kevserinur üyeye özel mesaj gönder Kevserinur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HASRET1 su an offline HASRET1  
145 Mesaj -
ALLAH HEPINIZDEN RAZI OLSUN
RABBIM INS KEVSERINUR KARDESIMIZE CENNETININ EN GUZEL KOSESINI VERIRIR.
BIRDE O COK ISTEDIGI ICIN TAYYIP ERDOGAN YENIDEN BASBAKAN YAPARkahkaha kahkaha

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son HASRET1 tarafından, 09.02.2007 - 23:47 tarihinde.
Gönderen: 09.02.2007 - 23:46
Bu Mesaji Bildir   HASRET1 üyenin diger mesajlarini ara HASRET1 üyenin Profiline bak HASRET1 üyeye özel mesaj gönder HASRET1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dua zinciri
134 Mesaj -
Bu haftaki teheccütte tek baþýna deðil bir kiþiyi daha halkaya katarak dua zincirinin geniþlemesini diliyorum.
Gönderen: 21.02.2007 - 14:44
dilaratuba su an offline dilaratuba  
RE:
934 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý erdal58

Dilara senýn için ne dileyelimdüsün sevdiklerinle birlikte iki cihandada mutlu olmaný ve cennetede tuba aðacý altýnda gölgelenen kutlularla birlikte gölgelenmeni diliyelim inþ. kabul olur...

Çok güzel bir dua Allah razý olsun erdal58.

Ya silinen konu var ya en son ben bir þey sormuþtum size herhalde okuyamadýnýz teheccüd naamzýna bizleri sen teþvik ettin Huri ve zeynep m de genellikle devam ettiler kýzmayýn ama siz her zaman kalkýyor musunuz kötü bir niyetim yok sadece bir merak abim.
Gönderen: 21.02.2007 - 14:53
Bu Mesaji Bildir   dilaratuba üyenin diger mesajlarini ara dilaratuba üyenin Profiline bak dilaratuba üyeye özel mesaj gönder dilaratuba üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
134 Mesaj -
Meraklý kardeþim benim neden yanlýþ anlýyým.Ben bu siteye çok takýlan biri deðilim.Teh.Kalkýpta yazmadýðým olmuþtur.Ama kalkamadýðýmda düsün vardýr heraldesevinçli Rabbim kabul eder inþ.
Gönderen: 21.02.2007 - 15:04
güle sevdali su an offline güle sevdali  
168 Mesaj -
rabbim üstteki kardeþimin gönlünde ne varsa hayýrlý olan hepsini versin bu dünyada da ahirette yüzünü daima güldürsünsevinçli))) amiiin
Gönderen: 21.02.2007 - 17:38
Bu Mesaji Bildir   güle sevdali üyenin diger mesajlarini ara güle sevdali üyenin Profiline bak güle sevdali üyeye özel mesaj gönder güle sevdali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SUHEDA1 su an offline SUHEDA1  
120 Mesaj -
KURBAN OLDUGUM ALLAH'IM INSALLAH GULE SEVDALI KARDESIMIN TUM DILEKLERINI KABUL EDER VE O'NA CENNETINI NASIP EDER!!!
Gönderen: 21.02.2007 - 18:00
Bu Mesaji Bildir   SUHEDA1 üyenin diger mesajlarini ara SUHEDA1 üyenin Profiline bak SUHEDA1 üyeye özel mesaj gönder SUHEDA1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
134 Mesaj -
Rabbim size Temsil liyakati versin inþ.Bu müslümanlýðý layýkýyla temsil edesiniz diye...
Gönderen: 24.02.2007 - 21:34
recepholding su an offline recepholding  
1613 Mesaj -
Allah akil versin

islah etsin

onu bu dengesiz tavirlarindan kurtarsin

piskolojik hastaliklarina sifalar versin

ata sozu

essege altin semer vursan gene essek
Gönderen: 24.02.2007 - 22:47
Bu Mesaji Bildir   recepholding üyenin diger mesajlarini ara recepholding üyenin Profiline bak recepholding üyeye özel mesaj gönder recepholding üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hanzade3 su an offline hanzade3  
975 Mesaj -

Allah'ým!
Sana itaat edilir, Sen karþýlýðýný verirsin,
Sana isyan edilir, Sen baðýþlar ve affedersin;
Dar da kalanlara icabet edersin, zararý sýkýntýyý ortadan kaldýrýrsýn;
hastalara þifa, dertlilere deva verensin;
günahlarý baðýþlar, tevbeleri kabul edersin;
Benim ve tüm kardeþimizin, dualarýný kabul buyur. Sýkýtýlarýmýzý gider, rahmet kapýndan bize hayýrlý bir kapý aç.. Bizleri selamete çýkar...
Kendine layýk bir kul, peygamberine layýk ümmet eyle. Karþýna yüz akýyla çýkanlardan eyle.. Merhamet buyur Ya Rabbi..
Ya Rabbi! Bizleri bu kapýdan elleri boþ öndürülenlerden eyleme..
Amin..

Selam ve Dua ile.. KULTANESÝ..gül

Gönderen: 24.02.2007 - 22:56
Bu Mesaji Bildir   hanzade3 üyenin diger mesajlarini ara hanzade3 üyenin Profiline bak hanzade3 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammed ümmeti su an offline muhammed ümmeti  
137 Mesaj -
kýrýcý olmamaný ve rabbimden büyük lütuflara nail olmaný, hz peygamberin (sav) rüyanda görebilmeni istiyorum..
Gönderen: 24.02.2007 - 23:00
Bu Mesaji Bildir   muhammed ümmeti üyenin diger mesajlarini ara muhammed ümmeti üyenin Profiline bak muhammed ümmeti üyeye özel mesaj gönder muhammed ümmeti üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammed ümmeti su an offline muhammed ümmeti  
RE:
137 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý hanzade3

Allah'ým!
Sana itaat edilir, Sen karþýlýðýný verirsin,
Sana isyan edilir, Sen baðýþlar ve affedersin;
Dar da kalanlara icabet edersin, zararý sýkýntýyý ortadan kaldýrýrsýn;
hastalara þifa, dertlilere deva verensin;
günahlarý baðýþlar, tevbeleri kabul edersin;
Benim ve tüm kardeþimizin, dualarýný kabul buyur. Sýkýtýlarýmýzý gider, rahmet kapýndan bize hayýrlý bir kapý aç.. Bizleri selamete çýkar...
Kendine layýk bir kul, peygamberine layýk ümmet eyle. Karþýna yüz akýyla çýkanlardan eyle.. Merhamet buyur Ya Rabbi..
Ya Rabbi! Bizleri bu kapýdan elleri boþ öndürülenlerden eyleme..
Amin..

Selam ve Dua ile.. KULTANESÝ..gül

amin ecmain tam ben yazdým sende yazmýþsýn senin duaný senle paylaþmak ve sana etmek istiyorum.. rabbim dualarýmýzý kabul eyle hanzade yi halis kullarýndan kabul et..
Gönderen: 24.02.2007 - 23:03
Bu Mesaji Bildir   muhammed ümmeti üyenin diger mesajlarini ara muhammed ümmeti üyenin Profiline bak muhammed ümmeti üyeye özel mesaj gönder muhammed ümmeti üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hanzade3 su an offline hanzade3  
975 Mesaj -
Selamün Aleyküm..

Nikin gibi Peygamberimize ümmet olmaný onun þefaatine nail olarak onunla kevser havuzunda buluþman için dua ediyorum..
Rabbim hakkýnda hayýrlý olacak tüm dualarýna icabet buyursun Ýnþaallah..
Bizleri sevdiði kullar arasýnda kaydeylesin. Naz makamýndan kullarýnýn arasýnda olmak nasip eylesin.
Dünya ve ahiret saadeti nasip etsin ÝNÞAALLAH AMÝN!..

Selam ve Dua ile.. KULTANESÝ..

Gönderen: 24.02.2007 - 23:09
Bu Mesaji Bildir   hanzade3 üyenin diger mesajlarini ara hanzade3 üyenin Profiline bak hanzade3 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Konu icon   
168 Mesaj -
bazý mesajlarýma verdiðin cevaplarla benim kalbimi sevindirdiðin gibi rabbimde senin kalbini sevindirsin hanzade can kardeþim
Gönderen: 25.02.2007 - 02:28
Bu Mesaji Bildir   güle sevdali üyenin diger mesajlarini ara güle sevdali üyenin Profiline bak güle sevdali üyeye özel mesaj gönder güle sevdali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Amin.. gül

Güle Sevdali Kardesim.. Efendimize (sav) Sevdan öyle büyük olsunki, Ona layik Ümmet olmakla hic zorluk cekmiyesin..
RABBIM Sana, Peygamber Efendimiz (sav) gibi yasamayi nasip etsin..
Efendimiz (sav) yaptigi Ibadetleri, yaptigi iyilikleri, yaptigi güzellikleri Sanada yapmak nasip olsun..
Efendimiz (sav) ALLAHin yolunda nasil yürüdüyse, Seninde yürümeni dilerim..
O (sav) ALLAHA nekadar yakin olduysa, Seninde okadar yakin olmani dilerim..
Ona (sav) layik Ümmet, ve RABBIME layik Kul olasin..

Amin.. gül
Gönderen: 25.02.2007 - 10:04
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
168 Mesaj -
hayatýmda aldýðým en güzel dua allah milyonkere razý olsun caný gönülden amin diyorum amin ecmain inþALLAH BEN SÝZÝN GÝBÝ GUZEL DUA EDEMÝYORUM AMA RABBÝM GONLUNUZDE NE VARSA HEPSÝNÝ VERSÝN VE SÝZÝ DERECELERÝN EN YUKSEÐÝNE ULÞTIRSIN ÝNÞALLAH
Gönderen: 25.02.2007 - 12:47
dide su an offline dide  
17 Mesaj -
Rabbim gönlünüzdekileri size hayýrlý kýlsýn inþallah. Rabbimize layýk kul, Efendimize(s.a.v) layýk ümmet olabilmeyi nasip etsin. Efendimiz(s.a.v)in gül kokusu her daim üzerinizde olsun.
Rabbim sizi cehennemden, kabir azabýndan korusun. Cenneti hakedenlerden olmayý, cennet bahçelerinden en güzelini nasip etsin..
Ve gönlünüzden geçen bütün dualara içten ve koca bir AMÝN.

RABBÝM HERDAÝM RAZI OLSUN SÝZDEN..gül
Gönderen: 25.02.2007 - 14:23
Bu Mesaji Bildir   dide üyenin diger mesajlarini ara dide üyenin Profiline bak dide üyeye özel mesaj gönder dide üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ukab su an offline Ukab  
575 Mesaj -
Amin.Rabbim cümlemizden razý olsun inþaallah...Bu guzel dilekleri dileyen kardesimiz için ;
"Allah’ým, Muhammed ve âl-i Muhammed’e salat eyle ve düþmanlarýnýn kardesimize olan buðzunu muhabbete, zulüm ehlinin hasedini sevgiye, iyilerin kötü zanlarýný güvene, yakýnlarýnýn düþmanlýðýný dostluða, akrabalarýnýn kötü davranýþlarýný iyiliðe, dostlarýnýn ilgisizliðini yardýma, müdara edenlerin zahirî dostluklarýný gerçek dostluða, muaþeret edenlerin yüz ekþitmelerini güler yüzlülüðe ve zalimlerden korkmanýn acýlýðýný emniyet tatlýlýðýna dönüþtür... "
Amin...

EsSelam Aleykum...
Gönderen: 25.02.2007 - 16:02
Bu Mesaji Bildir   Ukab üyenin diger mesajlarini ara Ukab üyenin Profiline bak Ukab üyeye özel mesaj gönder Ukab üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ZeBaNi su an offline ZeBaNi  
1023 Mesaj -
Allah'im,

ust'teki kardeism icin dileyeceklerimi kabul buyur insaAllah...

Ey geceyi gunduzun, gunduzu gecenin ustune saran Rabbim!
Kardesimi bagisla, ona aci, ona merhamet eCunku gercek aciyan ve esirgeyen sensin.
Senin Rahmetinle var olduk, Senin merhametinle yasiyoruz.
Senden geldik, Sana donecegiz...
Sen her seyin sahibisin, herkezin Efendisiin.
Sadece Senden istenir , Sana yalvarilir.
Sen, merhamet edicilerin en buyugu ve en guzelisin.
Kardesimi bagisla, ona aona merhamet et..
Onu cokca tovbe edenlerden eyle. Onu kusurlarini buyuk gorenlerden eyle. Onu, hayrin Allah'tan geldigine iman edenlerden eyle. Onu gunahlarindan temizle...
Ve Ruhunu Rahmetinle yika Allah'im...

amiiin !!!!
Gönderen: 09.03.2007 - 17:40
Bu Mesaji Bildir   ZeBaNi üyenin diger mesajlarini ara ZeBaNi üyenin Profiline bak ZeBaNi üyeye özel mesaj gönder ZeBaNi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
815 Mesaj -
Bir üstteki can ablam için neler dileyebilirim nelergül....

Rabbim herþeyi öncelikle gönlüne göre nasip etsin inþALLAHgül

Rabbim her iþinde kolaylýk nasip etsin inþALLAHgül...

Rabbim her konuda yar ve yardýmcýsý olsun inþALLAHgül...

Efendimize layýk (s.a.v)bir ümmet,Rabbimize layýk bir kul olasýn inþALLAHgül..

Rabbim cennetinde bizleri komþu yapsýn inþALLAHgül...

Selam ve dua ile..

Gönderen: 09.03.2007 - 19:02
Bu Mesaji Bildir   EHL-I HAK üyenin diger mesajlarini ara EHL-I HAK üyenin Profiline bak EHL-I HAK üyeye özel mesaj gönder EHL-I HAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ZeBaNi su an offline ZeBaNi  
1023 Mesaj -
Sevcanim, Amiiiiiiiin!!!!!

Allah'im biliyorya, senin icicn neler istedigimi... Buraya yazmasam darilmazsin insaAllah Sevcanim gül ...

Buraya aktaracagim, sadece
" Allah'im, bu essiz kardesim icin tum diledigim ve hakettigi guzellikleri ona Lutfet..." Amin....
Gönderen: 09.03.2007 - 19:09
Bu Mesaji Bildir   ZeBaNi üyenin diger mesajlarini ara ZeBaNi üyenin Profiline bak ZeBaNi üyeye özel mesaj gönder ZeBaNi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
815 Mesaj -
RABBÝM BÝLÝYOR YA ABLAM agla agla...

SENÝN ÝÇÝN NELER ÝSTÝYORUM...

BÝZÝM SEVGÝMÝZ DAÝM ABLAM HER ZAMAN BÖYLE KALACAK ÝNÞALLAHgül...

burda edindiðim en güzel dostluðu edindim..

Bir ablam oldu...

RABBÝMDEN DAHA NE ÝSTEYEBÝLÝRDÝM KÝ..

MELEK GÝBÝ BÝR ABLAM VAR BENÝM agla....
Gönderen: 10.03.2007 - 23:51
RE:
815 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý HuRi

Sevcanim, Amiiiiiiiin!!!!!

Allah'im biliyorya, senin icicn neler istedigimi... Buraya yazmasam darilmazsin insaAllah Sevcanim gül ...

Buraya aktaracagim, sadece
" Allah'im, bu essiz kardesim icin tum diledigim ve hakettigi guzellikleri ona Lutfet..." Amin....

Ablam ben seni çokkk özledim agla ...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son EHL-I HAK tarafından, 23.03.2007 - 09:37 tarihinde.
Gönderen: 23.03.2007 - 09:36
guldestesi su an offline guldestesi  
RE: Dua zinciri
99 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý erdal58

Bu haftaki teheccütte tek baþýna deðil bir kiþiyi daha halkaya katarak dua zincirinin geniþlemesini diliyorum.

erdal58 abi bu duan kabul olmustur o halkaya bende katilmak istiyorum insallah persembe gunu kalkiyorum sevinçli
Bende ALLAHtan usteki kardesim icin ve burada bulunan herkesin gunahlarinin bagislanmasini ve hacca nasib etmesini dilerim AMIN
Gönderen: 27.03.2007 - 22:46
Bu Mesaji Bildir   guldestesi üyenin diger mesajlarini ara guldestesi üyenin Profiline bak guldestesi üyeye özel mesaj gönder guldestesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
erdal5.8 su an offline erdal5.8  
63 Mesaj -
Allah duaný kabul edecek kardeþim erdal 58 i tanýyan biri olarak bunlarý söylüyorum.Senin içinde Rabbim bu islamý anlatma adýna ne gerekiyosa onlarla donatsýn ve güneþin doðup battýðý her yere bu dini anlatasýn.
Gönderen: 14.04.2007 - 20:48
Bu Mesaji Bildir   erdal5.8 üyenin diger mesajlarini ara erdal5.8 üyenin Profiline bak erdal5.8 üyeye özel mesaj gönder erdal5.8 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_LaL_ su an offline _LaL_  
838 Mesaj -
bütün ravda üyelerinin cennetde bir birlerine komsu olmalarini dilerim .....

Kevserinur kardeþimin dileklerine katýlýorum..

Allah herkese dilediði þeyi o kiþi için hayýrlý ise ona versin.

dualarý kabul olunan kullardan olmak dileði ile..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son aysen tarafından, 15.04.2007 - 12:07 tarihinde.
Gönderen: 15.04.2007 - 12:06
Bu Mesaji Bildir   _LaL_ üyenin diger mesajlarini ara _LaL_ üyenin Profiline bak _LaL_ üyeye özel mesaj gönder _LaL_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Amin..
63 Mesaj -
Açýn ellerinizi adý altýndaki duayý gönderdim.amin demesi senden tabi...
Gönderen: 15.04.2007 - 23:43
Bu Mesaji Bildir   erdal5.8 üyenin diger mesajlarini ara erdal5.8 üyenin Profiline bak erdal5.8 üyeye özel mesaj gönder erdal5.8 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
63 Mesaj -
Bende týkanmýþ bu bölüm önünü açalým istiyorum.
SU DAMLASI için dileklerinizi bekliyoruz.Eðer oda olmassa Aysen olsun.Rütbeye göre hareket edelimsevinçli
Gönderen: 07.05.2007 - 12:45
Emirdag su an offline Emirdag  
1071 Mesaj -
düsün düsün düsün
Gönderen: 09.05.2007 - 11:44
Bu Mesaji Bildir   Emirdag üyenin diger mesajlarini ara Emirdag üyenin Profiline bak Emirdag üyeye özel mesaj gönder Emirdag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
burcunur su an offline burcunur  
635 Mesaj -
ARKADAÞLAR BEN ANLAMADIM HERKES MADEM BÝR ÜSTTEKÝNE DUA EDÝYOR BAZI ARKADAÞLAR SANIRIM FARKLI YAZMIÞ..NEYSE.. BENDE ARKADAÞIM ÝÇÝN DÜNYA VE AHÝRETTE MUTLU OLMASINI VE BU DÜNYADA ÝSLAMÝYETE SIMSIKI SARILIP ONA SAHÝP ÇIKMASINI DÝLÝYORUM..
Gönderen: 09.05.2007 - 14:08
Bu Mesaji Bildir   burcunur üyenin diger mesajlarini ara burcunur üyenin Profiline bak burcunur üyeye özel mesaj gönder burcunur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yazenur52 su an offline yazenur52  
36 Mesaj -
Benim tüm üstteki kardeþlerime Duam isteðim odur ki; VUSLATA KAVUÞMA VAKÝTLERÝ OLAN ÖLÜM ANLARI, GERÝDE YAÞAMIÞ OLDUKLARIN HAYATIN EN GÜZELÝ OLARAK YAÞANSIN...
SELAM VE DUA ÝLE...ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN
Gönderen: 09.05.2007 - 14:30
Bu Mesaji Bildir   yazenur52 üyenin diger mesajlarini ara yazenur52 üyenin Profiline bak yazenur52 üyeye özel mesaj gönder yazenur52 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
erolkaya su an offline erolkaya  
4 Mesaj
BEN DE BÜTÜN KARDEÞLERÝM ÝÇÝN RABBÝM RÝYA DAN GÖSTERÝÞTEN MUHAFAZA ETSÝN.GÜNAH VE KUSURLARIMIZI BAÐIÞLAMASINI CENEBI ALLAH TAN DÝLERÝM.BU ARADA RIFAT KARDEÞEDE ALLAH TAN ACÝL ÞÝFALAR DÝLERÝM
Gönderen: 09.05.2007 - 15:07
Bu Mesaji Bildir   erolkaya üyenin diger mesajlarini ara erolkaya üyenin Profiline bak erolkaya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
))°((MuZuR))°(( su an offline ))°((MuZuR))°((  
100 Mesaj -
Benden önce yazmis olan Ablalarimin ve Abilerimin Islam yolunda dosdogru olmalarini ve ne olursa olsun dogru yoldan ayrilmamalarini dilerim.
Ayrica Rabbimin onlardan razi olmasi niyaz ederim.
Gönderen: 09.05.2007 - 23:24
Bu Mesaji Bildir   ))°((MuZuR))°(( üyenin diger mesajlarini ara ))°((MuZuR))°(( üyenin Profiline bak ))°((MuZuR))°(( üyeye özel mesaj gönder ))°((MuZuR))°(( üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3. Hanedar su an offline 3. Hanedar  
419 Mesaj -
Allahim bana cennetinde bol bol kösk ver ama benim üstümde olan abilerim ve ablalarima bana verdiginin iki katini ver..Amiin gül
Gönderen: 09.05.2007 - 23:48
Bu Mesaji Bildir   3. Hanedar üyenin diger mesajlarini ara 3. Hanedar üyenin Profiline bak 3. Hanedar üyeye özel mesaj gönder 3. Hanedar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
63 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý 3. Hanedar

Allahim bana cennetinde bol bol kösk ver ama benim üstümde olan abilerim ve ablalarima bana verdiginin iki katini ver..Amiin gül

Amin kardeþim...birde erbakaný çok seviyosun anlaþýlan,onun içinde seni gerçek hocalarla karþýlaþtýrsýn ALLAH...
Gönderen: 11.05.2007 - 14:20
VeRvO su an offline VeRvO  
567 Mesaj -
HMMdüsün

RABBÝM RAVDA AÝLESÝNÝ FÝRDEVS CENNETÝNDE TUBA AÐACININ ALTINDA TOPLASIN ÝNÞALLAH...

BÝDE DARDA, SIKINTIDA ,ÝMTÝHANI ZOR OLAN KÝÞÝLERE YARDIM ETSÝN ÝNÞALLAH...
Gönderen: 11.05.2007 - 14:35
Bu Mesaji Bildir   VeRvO üyenin diger mesajlarini ara VeRvO üyenin Profiline bak VeRvO üyeye özel mesaj gönder VeRvO üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mahmutsefa su an offline mahmutsefa  
5 Mesaj
RABBÝM DÜNYA ÝÇÝN DOÐRU YOLDAN AYRILMAMAYI NASÝP ETSÝN AHÝRET ÝÇÝN RAHMETÝNÝ EKSÝK ETMESÝN KABÝR AZABINDAN KORUSUN KABRÝNÝ CENNETTEN BÝ KÖÞE HALÝNE GETÝRSÝN ÝNÞAALLAH SON NEFESÝMÝZDE ÞAADET GETÝREREK ÖLMEYÝ NASÝP EYLER ALLAHNIN RAHMETÝ VE BEREKETÝ HEP ÜZERÝNÝZDE OLSUN SELAMIN ALEYKÜM
Gönderen: 11.05.2007 - 17:18
Bu Mesaji Bildir   mahmutsefa üyenin diger mesajlarini ara mahmutsefa üyenin Profiline bak mahmutsefa üyeye özel mesaj gönder mahmutsefa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Mona_Rose su an offline Mona_Rose  
374 Mesaj -
.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Mona_Rose tarafından, 30.03.2009 - 01:46 tarihinde.
Gönderen: 12.02.2009 - 01:52
Bu Mesaji Bildir   Mona_Rose üyenin diger mesajlarini ara Mona_Rose üyenin Profiline bak Mona_Rose üyeye özel mesaj gönder Mona_Rose üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
(K A Y R A) su an offline (K A Y R A)  
RE:
74 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý güle sevdalý

rabbim üstteki kardeþimin gönlünde ne varsa hayýrlý olan hepsini versin bu dünyada da ahirette yüzünü daima güldürsünsevinçli))) amiiin

Gönderen: 12.02.2009 - 16:19
Bu Mesaji Bildir   (K A Y R A) üyenin diger mesajlarini ara (K A Y R A) üyenin Profiline bak (K A Y R A) üyeye özel mesaj gönder (K A Y R A) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mesco su an offline mesco  
RE: RE:
61 Mesaj -

--- Allah'im bu mubarek gece hurmetine bu hayata tahammul icin (KAYRA) kardesime sabir ver
Amin...

Gönderen: 13.02.2009 - 02:59
Bu Mesaji Bildir   mesco üyenin diger mesajlarini ara mesco üyenin Profiline bak mesco üyeye özel mesaj gönder mesco üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
..ERDAL.. su an offline ..ERDAL..  
87 Mesaj -
BU BÖLÜMÜ TEKRAR AÇMAK ÝSTEDÝM...
Gönderen: 09.05.2009 - 03:52
Bu Mesaji Bildir   ..ERDAL.. üyenin diger mesajlarini ara ..ERDAL.. üyenin Profiline bak ..ERDAL.. üyeye özel mesaj gönder ..ERDAL.. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdaa1 su an offline sevdaa1  
1090 Mesaj -
rabbim sen sabýr ver erdal kardeþime sevinçli
anladýn umarým

Gönderen: 09.05.2009 - 13:23
Bu Mesaji Bildir   sevdaa1 üyenin diger mesajlarini ara sevdaa1 üyenin Profiline bak sevdaa1 üyeye özel mesaj gönder sevdaa1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
..ERDAL.. su an offline ..ERDAL..  
87 Mesaj -
sevinçli Anladým anladým,Ey çaresizlerin çaresi,sevda baþta olmak üzere þuan þu saatde ne kadar münim ve mümine kulun varsa,boþ çevirme isteklerini,dertli hallerinin dermaný senden baþkasý olamaz,þu faniliðin,çýkarcýlýðýn yaþandýðý dünyada,baki olan sevgiler koy içimize...Bunlarýn hepsi sana önceliklesevinçli
Gönderen: 09.05.2009 - 14:23
Bu Mesaji Bildir   ..ERDAL.. üyenin diger mesajlarini ara ..ERDAL.. üyenin Profiline bak ..ERDAL.. üyeye özel mesaj gönder ..ERDAL.. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ZeYNeP. su an offline ZeYNeP.  
114 Mesaj -
saðlýk sýhhat olsun
Gönderen: 01.09.2009 - 16:35
Bu Mesaji Bildir   ZeYNeP. üyenin diger mesajlarini ara ZeYNeP. üyenin Profiline bak ZeYNeP. üyeye özel mesaj gönder ZeYNeP. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ravdacı su an offline ravdacı  
26 Mesaj -
Rabbim seni cennetine hapsetsin emisevinçli
Gönderen: 01.09.2009 - 18:49
Bu Mesaji Bildir   ravdacı üyenin diger mesajlarini ara ravdacı üyenin Profiline bak ravdacı üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 848 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mouharem68 (56), Mavi mutluluk (42), gardiyan (51), hüzünn (36), yanardag (49), kalebeyi (43), Trabzon61 (34), Kameraman_63 (61), Rabia1 (52), MaviguL (42), YSMNT (45), kardelen_06 (40), PembeGül (39), aliosmantr (37), safak13 (46), secere (47), yasargokmen (51), mehmet23 (53), HaBeSii (43), tkardelen (42), MUSTAFA ONUR (63), efendi54 (54), cemilakgun (48), þip&thorn.. (45), cemilakgün (48), Moehh80 (44), ismailbaturay (47), tümtürk (36), SaBoTaJ (124), resadiyeli84 (40), muhammedali_x (49), metinx (49), Fatih almanya (44)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.64978 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.