ivermektine kamagra generique rhinocortgenerique stromectol hydroxychloroquine naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » KISILIK GELISIMI » BAŞINI ÖRTEN HANIMLARA

önceki konu   diğer konu
17 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
BAŞINI ÖRTEN HANIMLARA
29 Mesaj -
BAÞ ÖRTÜSÜ KULLANAN HANIMLAR LÜTFEN OKUYUN. ÝYÝ BÝR EÐÝTÝM ALMAYA ÇALIÞIN. HERKES OKUYABÝLDÝÐÝ YERE KADAR OKUSUN.
SONRASINDA DA ÇALIÞIN. ÝÞ BULMAK ZOR GÖZÜKEBÝLÝR. GÝTTÝÐÝNÝZ GÖRÜÞMELERDEN OLUMSUZ CEVAPLA DÖNEBÝLÝRSÝNÝZ.AMA TERCÝH EDÝLEBÝLÝRSÝNÝZ DE. YILMAYIN. ELBET BÝR KAPI AÇILIR. UMUT KESMEK OLMAZ.
ÇALIÞTIÐINIZ SÜRE ÝÇÝNDE TERBÝYELÝ DAVRANMAYA ÇALIÞIN. AMA HAKKINIZI DA ARAYIN. ZORLUKLAR OLACAK. AMA HALLETMEYE ÇALIÞIN.

SÝZ EVDE OTURDUÐUNUZDA SOSYAL ORTAMDAN KOPMUÞ OLUYORSUNUZ. KONUÞMA VE KENDÝNÝZÝ ÝFADE ETME HAKKINIZI KULLANMAMIÞ OLUYORSUNUZ. BÝZ KENDÝMÝZÝ ANLATMAZSAK NASIL ANLAÞILACAÐIZ. NASIL KABUL GÖRECEÐÝZ.

EVDE OLMAK ÇOK GÜZEL AMA BUNCA TABU BU KADAR ÇOK ÖN YARGI EVDE OTURARAK KIRILAMIYOR.

BELLÝ BÝR KONUMDA OLMAK BAÞKA KAPILAR AÇAR. BAÞKALARINA YARDIM ETMEK GÝBÝ. MADDÝ ÝYÝLÝKLER YAPMAK GÝBÝ. ELÝMÞZ KOLUMUZ BAÐLI KALMAYALIM. BÝZ YAPMAZSAK ÇOCUKLARIMIZDA AYNI ZORLUKLARI YAÞAYACAKLAR. ELÝMÝZDEN BÝR ÞEY GELMEYECEK KADAR YAÞLANMADAN BÝR ÞEYLER YAPALIM. BÝRÝLERÝ BÝZÝM ÝÇÝN BÝR ÞEY YAPAMAZ. BÝR BAÞLAMAZSAK KÝMSE YANIMIZDA OLMAZ.

RABBÝM YARDIMCINIZ OLSUN.
Gönderen: 05.09.2006 - 14:30
Bu Mesaji Bildir   fatma_s üyenin diger mesajlarini ara fatma_s üyenin Profiline bak fatma_s üyeye özel mesaj gönder fatma_s üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
fatma_s can Allah(c.c) razý olsun...

Ýnsan ýþýða sýrtýný dönüp gölgesine yetiþmeye çalýþýrsa,
bunu baþaramaz. Fakat ýþaða doðru koþarsa gölgesi onu takip eder.

Rabbim yar ve yardýmcýmýz olsun,
bütün müslümanlarý bir çatý altýnda toplasýn inþAllah...

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 05.09.2006 - 16:14
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
herdem su an offline herdem  
365 Mesaj -
SÝZ EVDE OTURDUÐUNUZDA SOSYAL ORTAMDAN KOPMUÞ OLUYORSUNUZ. KONUÞMA VE KENDÝNÝZÝ ÝFADE ETME HAKKINIZI KULLANMAMIÞ OLUYORSUNUZ. BÝZ KENDÝMÝZÝ ANLATMAZSAK NASIL ANLAÞILACAÐIZ. NASIL KABUL GÖRECEÐÝZ.

Ben bu düþünceye katýlmýyorum.Bu düþünce kadýnlarýmýzý kýzlarýmýzý tüm þerlerin önüne yem gibi atan..
Çalýþma hayatýnýn ya da sosyalhayat diyelim içindeyim
Ama hergün Rabbimin razý olmayacaðýný bildiðim okadar çok þeyi yaþamak zorunda kalýyorum ki.. Ama þuan deðiþtirmek elimde deðil

Bi yazýya ekleme yapmýþtý uzun süre önce bi abim
benim suçum demiþti(erkeklerin)... Belki onlarýn suçu deðil
sadece ama birileri yeteri kadar sahip çýksaydý böyle olmazdý.

Baþörtülü hanýmlar okusunlar ve çalýþsýnlar..
Okurken vazgeçsinler örtülerinden
Vazgeçsinler ibadetlerinden
Ve çalýþýrkende çok önemli deðil zaten mecbursun deðil mi

Bir yanda sesi tanýnmasýn diye aðzýna taþ koyup konuþan
sahabe hanýmlarý
Perde arkasýndan konuþan Peygamber hanýmlarý
Alemlere Rahmet olan Efendimiz bile biat eden hanýmlarý
kabul ederken elinin üzerine bez koyup temas edilmemesini
saðlamýþ..
Þimdi ben neye göre savunayýmmm,nasýl af dileyeyim.. medeniyet göstergesi olan tokalaþmayý.. tokalaþmazsan yobaz oluverirsin.

Bilmiyorum kafam çok karýþýk

Þu düþünceye de katýlýyorum,onlardan birileri gelmesin diye biz olalým...... Ama bu kadar fedakarlýða deðer mi
Vazgeçtikten sonra bunca þeyden ...?

fatma_s hakkýný helal et...

Selam Ve Dua Ýle

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son herdem tarafından, 05.09.2006 - 16:56 tarihinde.
Gönderen: 05.09.2006 - 16:55
Bu Mesaji Bildir   herdem üyenin diger mesajlarini ara herdem üyenin Profiline bak herdem üyeye özel mesaj gönder herdem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sahra_yagmur su an offline sahra_yagmur  
haklısın herdem...
104 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý herdem

Ben bu düþünceye katýlmýyorum.Bu düþünce kadýnlarýmýzý kýzlarýmýzý tüm þerlerin önüne yem gibi atan..
Çalýþma hayatýnýn ya da sosyalhayat diyelim içindeyim
Ama hergün Rabbimin razý olmayacaðýný bildiðim okadar çok þeyi yaþamak zorunda kalýyorum ki.. Ama þuan deðiþtirmek elimde deðil

Bi yazýya ekleme yapmýþtý uzun süre önce bi abim
benim suçum demiþti(erkeklerin)... Belki onlarýn suçu deðil
sadece ama birileri yeteri kadar sahip çýksaydý böyle olmazdý.

Baþörtülü hanýmlar okusunlar ve çalýþsýnlar..
Okurken vazgeçsinler örtülerinden
Vazgeçsinler ibadetlerinden
Ve çalýþýrkende çok önemli deðil zaten mecbursun deðil mi

Bir yanda sesi tanýnmasýn diye aðzýna taþ koyup konuþan
sahabe hanýmlarý
Perde arkasýndan konuþan Peygamber hanýmlarý
Alemlere Rahmet olan Efendimiz bile biat eden hanýmlarý
kabul ederken elinin üzerine bez koyup temas edilmemesini
saðlamýþ..
Þimdi ben neye göre savunayýmmm,nasýl af dileyeyim.. medeniyet göstergesi olan tokalaþmayý.. tokalaþmazsan yobaz oluverirsin.

Bilmiyorum kafam çok karýþýk

Þu düþünceye de katýlýyorum,onlardan birileri gelmesin diye biz olalým...... Ama bu kadar fedakarlýða deðer mi
Vazgeçtikten sonra bunca þeyden ...?

herdem öncelikle sana katýldýgýmý söylemek isterim seninde dedigin gibi öncelikle Rabbimizin rýzasý arkasýndanda dünyalýk...
haným sahabelerin cüz'ü kadar olabilsek ne ala ama yok yapamýyoruz yada nefsimize söz geciremedigimizden yapmýyoruz:(

her neyse ama bende bu sözde cagdaslýk ve fedakarlýk adýna Allah'ýn(c.c)emirlerini ýlýmlýlastýrmaya calýsmaktan, bos bir dava adýna Rabbimizin bizden razý olmayacagý isler yapmaktan yana degilim
bu bana bilincli olarak yapýlan bir mevzuu gibi geliyor ayný dinler arasý diyalogda oldugu gibi!...
fatýma.s kardesim belki sen bu düsüncede degilsindir hakkýný helal et ama ben genele göre konusuyorum
fedakarlýk hizmetle olur Allah'ýn rýzasý oldugu yere kadar yapýlýr artýk bir yerde kayýyorsak hosnut olunmayacak islere orda býrakýlýr...
Arkadaslar lütfen yanýlmayalým seytan ve nefsimiz bizi dogru yoldan ayýramadýgý vakit sagdan yaklasýr buda bahsettiginiz sekilde olabilir
herseyden önce sýnýrlarý koyarken öncelik Allah rýzasý olmalý bittigi andada býrakýlmalý
böyle derkende sakýn ha beni yanlýs anlamayýn ben kadýnlar evinde otursun cocuk baksýn sadece demiyorum bunlarýn yanýnda tabii ki kendimizi gelistirecegiz ilim ögrenecegiz ama bu ilim ögrenmek derken bile secerek davranmamýz lazým bos yere vakit harcamayýp yararlý olan ilimlerde calýsmak lazým ama yine Allah(c.c) rýzasý gözetilerek ben talebe olarak dogdum ve ölene kadarda talebeyim ilim deryasýný ne yapsakta bitiremeyiz...
Rabbim bizleri ve bütün ümmeti müslimini dogru yolundan ayýrmasýn amin ecmaingül
Gönderen: 05.09.2006 - 17:46
Bu Mesaji Bildir   sahra_yagmur üyenin diger mesajlarini ara sahra_yagmur üyenin Profiline bak sahra_yagmur üyeye özel mesaj gönder sahra_yagmur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fatma_s su an offline fatma_s  
29 Mesaj -
iþ yerimde sadece bayanlarla çalýþmýyorum. erkeklerde var. bana karþý saygýlýlar. (elimi uzatmadýðým sürece elini uzatan olmuyor.elimi uzatmýyorum.) namazýmý zamanýn da kýlabiliyorum. baþ örtüsü kullanýyorum. bilgisayarýmdan Kuran-ý Kerim dinliyorum.

baþ örtüsü kullandýðým için iþ baþvurusu yapmadýðým halde bu iþ yerinden iþ teklifi aldým. iþ görüþmesinde neden ben diye sorduðumda "baþ örtüsü kullanýyorsunuz." cevabý oldým. herhangi bir þeyden ödün vermem gerekmiyor.

RABBÝM HERKESE DAHA HAYIRLI ÝÞLER NASÝP ETSÝN.

NOT:anlattýklarýmýn içinde baþýnýzý açýn cümlesi yok. fedakarlýk yapýnda demedim. baþ örtülülerede uygun iþler vardýr.

RABBÝMDEN UMUT KESÝLMEZ.
Gönderen: 05.09.2006 - 18:26
Bu Mesaji Bildir   fatma_s üyenin diger mesajlarini ara fatma_s üyenin Profiline bak fatma_s üyeye özel mesaj gönder fatma_s üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
365 Mesaj -
Sizin yaþadýðýnýz rahatlýðý Rabbim herkese nasip etsin

Anlatmak istediðim bu deðildi

Farklý açýlardan bakýyoruz

sanýrým

Günümüze göre deðil sahabeye göre kýyas

yapalým

Selam Ve Dua Ýle

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son herdem tarafından, 06.09.2006 - 08:53 tarihinde.
Gönderen: 05.09.2006 - 18:34
Bu Mesaji Bildir   herdem üyenin diger mesajlarini ara herdem üyenin Profiline bak herdem üyeye özel mesaj gönder herdem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
islamin Gulu su an offline islamin Gulu  
83 Mesaj -
Esselamün aleyküm ablalar ben bir imam hatip öðrencisi olarak konuþmak istiyorum...ben okuluma baþým kapalý ve derslerde de kapalýyým...imam hatip lisesini bitirdikten sonra tabiki çalýþmak hizmet etmek istiyorum...sizin iþ yeriniz nasýl bilmiyorum ama inanýyorum ki çalýþacaðým yerde örtümden ödün veremeyeceðim bir yer olacak inþallah tabi rabbim bize o günleri gösterirse...evde oturmak da kötü deðil aslýnda(çalýþmayý düþünmeyenler için tabi)..
Gönderen: 05.09.2006 - 18:36
Bu Mesaji Bildir   islamin Gulu üyenin diger mesajlarini ara islamin Gulu üyenin Profiline bak islamin Gulu üyeye özel mesaj gönder islamin Gulu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
yanlýþ okumadýysam baþýnýzý örtülü olduðu için tercih edildiðiniz yazýyor?telaşlı maalesef bunu yapacak okadar az iþveren var ki,çoðu durumda tam tersi oluyor. zaten devlette de çalýþmak imkansýz:( yani bayanlar için çalýþmak hemen hemen baþýný açmakla eþdeðer maalesef. Rabbim hepimize Rabbimizinde razý olacaðý þekilde çalýþmayý nasip etsinsıkıntılı
Gönderen: 05.09.2006 - 18:37
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Begum su an offline Begum  
621 Mesaj -
Selamün aleyküm...

Hepiniz o kadar güzel izah etmissiniz ki:(
Allah´im sizlere cennet-i Firdevsi nasib etsin..
Hepimizde biliyoruz ki, Rabb´im bizleri imtihan ediyor.. Herkesin sinavi birbirinden farkli.. Allah (c.c) hepimize degisik degisik kabiliyetler sunmus..
Eminim bütün kadinlar, esler, anneler tabiki calismak evine maddi yönde yardim saglamak, daha cok hayir ve hasanetlerde bulunmak, bir aci doyurmak, bir öksüzü giydirmek icin bu cabayi sarfeder.. Zihniyetimizde yatan temel gayede herzaman Allah (c.c) rizasi olmalidir.. Cahil kalmayi hic kimse istemez.. Ve kendi kanaatince birseyler yapar.. Benim kendi sahsi fikrim: En güzel Kadin; evinde, cocuklari, esi, mutlulugu icin calisan kadindir.
Bu is de bence Dünya´nin en güzel isi..Siz bunun adini Ev HANIM´i koyun.. Suna inaniyorum yani benim kendi tesbitim, eger bir aile huzurluysa bu topluma cevreye hemen yansir.. Biz ne kadar, önce Allah (c.c) rizasi desekte hasa bazen nefismize yeniliyoruz..:(
Sevap isleyelim derken bazen günah isleyebiliyoruz..:( Ben bu zamana kadar Size 5 namazinisi kildirma imkani sunan, sacinizi Islam´in emrettigi gibi kapanma müsaadesi veren, sizinde fikirlerinize saygi duyan hic bir is yeri görmedim!! Gören varsa ben baska bir Dünya´da yasiyorum...:( Bide öyle bir hal aldiki sanki calismaya birileri bizi zorluyor..
Sanki ben Ev Hanimiyim diyince kendisini cok kücülümüs hissettiriyorlar..:( Galiba yazmakla bitmiyor Allah´a (c.c) emanet olun...

Gönderen: 27.09.2006 - 10:40
Bu Mesaji Bildir   Begum üyenin diger mesajlarini ara Begum üyenin Profiline bak Begum üyeye özel mesaj gönder Begum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
365 Mesaj -
Ve Aleyküm Slem Verahmetullahi Veberakatühü.

Allah razi olsun.

Dualarýnýza yürekten amin ecmain.

Benim kendi sahsi fikrim: En güzel Kadin; evinde, cocuklari, esi,

mutlulugu icin calisan kadindir.

Bu is de bence Dünya´nin en güzel isi..Siz bunun adini Ev HANIM´i

koyun.. Suna inaniyorum yani benim kendi tesbitim, eger bir aile

huzurluysa bu topluma cevreye hemen yansir..

Bide öyle bir hal aldiki sanki calismaya birileri bizi zorluyor..

:(ağlarağlar

Ne Kadar Haklýsýnýz Aynen Katýlýyorum!!

Ve Maalesef Daha da Kötü Bir Hale Doðru Ýlerliyoruzz..

Selam Ve Dua Ýle

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son herdem tarafından, 27.09.2006 - 11:08 tarihinde.
Gönderen: 27.09.2006 - 11:03
yoktan su an offline yoktan  
...
1227 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý herdem

Benim kendi sahsi fikrim: En güzel Kadin; evinde, cocuklari, esi,

mutlulugu icin calisan kadindir.

Bu is de bence Dünya´nin en güzel isi..Siz bunun adini Ev HANIM´i

koyun.. Suna inaniyorum yani benim kendi tesbitim, eger bir aile

huzurluysa bu topluma cevreye hemen yansir..

Bide öyle bir hal aldiki sanki calismaya birileri bizi zorluyor..

Risale-i Nurda bu durum ne güzel anlatýlmýþ...

Kadýnlar Yuvalarýndan Çýkýp Beþeri Yoldan Çýkarmýþ; Yuvalarýna Dönmeli

Mimsiz medeniyet, tâife-i nisâyý yuvalardan uçurmuþ, hürmetleri de kýrmýþ, mebzul metâý yapmýþ. Þer'-i Ýslâm onlarý Rahmeten dâvet eder eski yuvalarýna.
Hürmetleri orada, rahatlarý evlerde, hayat-ý ailede. Temizlik zînetleri. Haþmetleri, hüsn-ü hulk; lûtf-u cemâli, ismet; hüsn-ü kemâli, þefkat; eðlencesi, evlâdý.
Bunca esbab-ý ifsad, demir-sebat kararý lâzýmdýr tâ dayansýn.
Bir meclis-i ihvanda güzel karý girdikçe riyâ ile rekabet, hased ile hodgâmlýk debretir damarlarý!
Yatmýþ olan hevesât, birdenbire uyanýr. Tâife-i nisada serbestî inkiþafý, sebeb olmuþ beþerde ahlâk-ý seyyienin birdenbire inkiþafý. Þu medenî beþerin hýrçýnlaþmýþ ruhunda, þu Sûretler denilen küçük cenazelerin, mütebessim meyyitlerin rolleri pek azîmdir; hem müdhiþtir te'siri.
Memnu' heykel, Sûretler: Ya zulm-ü mütehaccir, ya mütecessid riyâ , ya müncemid hevestir. Ya týlsýmdýr: Celbeder o habis ervahlarý.

Risale-i Nur-Sözler-Lemaat-2

Selam ve dua ile
Gönderen: 27.09.2006 - 12:37
Bu Mesaji Bildir   yoktan üyenin diger mesajlarini ara yoktan üyenin Profiline bak yoktan üyeye özel mesaj gönder yoktan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mercan su an offline mercan  
işimiz zor.allah yar ve yardımcımız olsun
15 Mesaj -
kardeþlerim düþüncelerinize katýlýyorum.sizlerin zorlanarak ,üzülerek ,iki büklüm ezilerek baþ örtüsünü açmanýz,el sýkýþmanýzALLAHkatýnda boþa gitmez inþALLAH.SAHABÝ efendilerimizde islamiyete sahip çýkarken,destereyle diri diri ikeye bölünmüþlerdi.Dava ayný dava.Bugün insanlar farklý mekanlar farklý,þartlar farklý.Öz yine ayný öz dava yine ayný dava.PEYGAMBER EFENDÝMÝZÝN DAVASI. SELAM VE DUA ÝLE...
Gönderen: 29.09.2006 - 07:52
Bu Mesaji Bildir   mercan üyenin diger mesajlarini ara mercan üyenin Profiline bak mercan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
genclik su an offline genclik  
5 Mesaj
s.a ablalar ben ýmamhatýplýyým.suanda okuyorum.
gunumuzde ev hanýmlýgýný cok farklý noktalara cekenler var.bazýlarýna gore haftanýn 6 gunu býrbýrlerýyle yarýsmak ýcýn gýden kadýnlardýr.bu beným cevremde cok gordugum hadýseler.bence once ev hanýmlýgý nedýr o anlatýlmalý halk býlýnclenmelýdýr.buna bu ýsýnbýlýncýne varanlara dusmektedýr
bý kusurum varsa afbuyurun
selametle...
Gönderen: 08.03.2007 - 21:47
Bu Mesaji Bildir   genclik üyenin diger mesajlarini ara genclik üyenin Profiline bak genclik üyeye özel mesaj gönder genclik üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
esmeralda su an offline esmeralda  
selam
12 Mesaj -
BEN DE 10 SENE EVDEYDIM BUNALDIM BU SENE DIL VE CALIS OKULA GIDIYORUM. COK MUTLUYUM AMA EVE DONUNCE AYNI SORUNLAR. HEM BANA YASLILARIN ORADA .GONULLU CALISACAGIM. HEM BIRLIKTEN KUVET DOGAR DENILIYOR.SORDUM OGRETMENE AMA BASIM KAPALI O SORUN YAPMIYORLAR. SEVINDIM TABIKI. BENIMDE BURADA KIMSEM.YOK.ARZU EDERSINIZ BENIM ESMERALDE YAZILAN YERI ALLAH RIZASI ICIN OKUYUN.
Gönderen: 08.03.2007 - 23:25
Bu Mesaji Bildir   esmeralda üyenin diger mesajlarini ara esmeralda üyenin Profiline bak esmeralda üyeye özel mesaj gönder esmeralda üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
şuheda su an offline şuheda  
101 Mesaj -
"SÝZ EVDE OTURDUÐUNUZDA SOSYAL ORTAMDAN KOPMUÞ OLUYORSUNUZ. KONUÞMA VE KENDÝNÝZÝ ÝFADE ETME HAKKINIZI KULLANMAMIÞ OLUYORSUNUZ. BÝZ KENDÝMÝZÝ ANLATMAZSAK NASIL ANLAÞILACAÐIZ. NASIL KABUL GÖRECEÐÝZ."

Selamunaleyküm din kardeþlerim.
Fatma_s kardeþimizin yazýsý üzerine, bende bir yorum katmak istedim. Belki biraz farklý bir yorum olacak fakat herkez hayattaki yaþamlardan fatklý dersler çýkarabilir bazen insanlar ayný þeye bakýp farklý þeyler görebilirler hakkýnýzý helal edin diyor ve yorumumu yapmak istiyorum.
Biz müslüman kadýnlar dýþarda çalýþarak neyin isbatýnýn peþinde olabiliriz ki.Müslümanlarýn tarihine bakacak olursak kadýnlar ne týpçý olarak ne mühendis olarak nede baþka kamusal görevlerde yer alarak kendini ispat etmiþtir.Bizim kadýnlarýmýz evlerinde kendi iffet ve namuslarýný koruyarak, yuvalarýna eþlerine sadýk ve bu gün en çok özlemini duyduðumuz saygý ve gerçek muhabbetle kuþatýlmýþ bir yuva kurarak kendini ispat etmiþtir. Bu gün kaybolan deðerlerimiz peþinde koþmaya çalýþýrken kaybettiklerimizin farkýnda bile deðiliz. Bu tamemen kafir ruhlularýn politikalarýdýr.Önce somut olan deðerlerimize saldýrarak bizi kýþkýrtýp peþinden koþturuyor ve daha sonra biz bile farkýna varmadan soyut yani manevi deðerlerimizi tek tek elimizle teslim ediyoruz onlara. bu nedenle gidenlerin peþinde koþmaktansa kalanlarý muhafaza için onu saklamak lazým ve dýþarda aramamak lazým bunlarý. Umarým azda olsa tatmin edici olmuþtur fakat bu konu çok uzun, ben sadece özetlemek istedim.
Mevlam bizleri onun nurlu yolundan ayýrmasýn..
selam ve dua ile...

Mesaj 3 kez düzenlendi. En son şuheda tarafından, 20.08.2007 - 18:28 tarihinde.
Gönderen: 20.08.2007 - 16:33
Bu Mesaji Bildir   şuheda üyenin diger mesajlarini ara şuheda üyenin Profiline bak şuheda üyeye özel mesaj gönder şuheda üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
der_ya su an offline der_ya  
875 Mesaj -
ÝÞSIZLIK SORUNU ÇOK DIYORLAR EVET...ERKEKLER BOÞ BOÞ GEZIYOR.ÇUNKU KADINLARDAN FIRSAT KALMIYOR...SABAH ÝÞE GIDERKEN BIR GÖZ ATIN DURAKLARA ÇOÐU KADIN...HERKES YERINI BILMELI ÇEKILIN HANIMLAR BEYLER GELIYO..kahkaha
Gönderen: 21.08.2007 - 23:00
Bu Mesaji Bildir   der_ya üyenin diger mesajlarini ara der_ya üyenin Profiline bak der_ya üyeye özel mesaj gönder der_ya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
RE:
1420 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý der_ya

ÝÞSIZLIK SORUNU ÇOK DIYORLAR EVET...ERKEKLER BOÞ BOÞ GEZIYOR.ÇUNKU KADINLARDAN FIRSAT KALMIYOR...SABAH ÝÞE GIDERKEN BIR GÖZ ATIN DURAKLARA ÇOÐU KADIN...HERKES YERINI BILMELI ÇEKILIN HANIMLAR BEYLER GELIYO..kahkaha

Allah Razı Olsun Allah Razı Olsun

Kadýn otursun evinde kadýna çalýþmaz caiz degil zaten kadýnlar yuüzünden býnlerce iþsiz erkek var

Gönderen: 21.08.2007 - 23:04
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 730 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
osman12 (77), vahvah71 (53), ssercan (50), sabr_yolcusu (56), Yorumsuz_91 (33), Asya6666 (62), angel (42), cankalemdar (39), meltem6666 (59), MeCaL (56), emiremre (44), ozdalomer (53), ayþeayd&#2.. (40), talha_34 (47), mhammettelo (43), leto18 (59), sinepuryan (42), Yalnizlik (39), BATAKLIK60 (55), kamil33 (54), hmfatih (62), Soldat34 (54), MrVoLKaN (37), yusuf kuyu (44), Yusuf_Adiyaman (53), farfarlone (41), Osman_20 (39), yunusemre_56 (58), eminecanersoy (46), eren.06 (60), tugba1986 (38), tanerok (41), MAHMUT2005 (48), musbaba18 (41), Bahar38 (40), ehhan ünlü (37), ard75 (68), ofliayhan61 (54), osman42 (45), enver66 (40), ayten66 (36), adem2007 (57), uludag64 (60), kadir ibraimi (35), Hace Türkistan (52), tufan03 (48), hasimpakirbaba (48), kuscu (60), ONUR45 (41), Allah_Asigi (41), _Hilal_ (40), aydin_yilmaz (42), cemil_keskin (64), cesurkagan (37)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60299 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.