generique kaletra lopinavir ritonavir stromectol generique colchicine kaletra naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » MAKALELER » sen bugün gittin..

önceki konu   diğer konu
18 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
sen bugün gittin..
32 Mesaj -
Yýl 01.01.1978 kim bilir ne umutlarla açmýþtýn gözünü Dünya ya beklentilerin,hayallerin,ne dileklerin vardý kimine ulaþabildin,kimine yarým kaldýn hayallerinin son 3 yýlýna yetiþebildim ben gülüm.Mutlu bir yuva kurmaktý hayalin,yüzü hep gülen bir hatun birde evinde hep istediðin küçük bir oda mescid gibi namaz kýlýp dua etmek için.Sen çocukla çocuk,büyüklerine çok saygýlýydýn.Yardým isteyene sende yoksa bile koþardýn,sen herkesin dert ortaðý,derman kapýsýydýn,Sen benim arkadaþým ,can yoldaþým,eþimdin.Ayný evi,ayný Dünya’yý paylaþsak bile akþamlarý iple çekerdim bir sýcak sohbetini için,içimi ýsýtan gülüþün için.Hep ölümü düþünürdün nasýl can veririz diye merak ederden ,mezarlýklardan geçerken içini bir burukluk kaplardý.

Bu zamanda aðzýna içki sürmeyen ,dinini bilen,haram ý helal i ayýran hatta çantasýnda müsait bir cami bulursam namaz kýlarým diye havlu taþýyan muhteþem bir insandýn.ve o temiz kalbine doðmuþtu öleceðin,daha 2 hafta önce almýþtýn.Kuran ý Kerim CD setini takip edip kuran öðrenecektik.Ama þimdi o setten senin ruhuna okunuyor kuranlar.Sen gezmeyi de severdin ve Karadeniz e hayrandýn yeþiline.
Ve nihayet çýkmýþtýk yola,yeþil ormanlardan mavi kýyýlarýn arasýndan geçiyorduk çocuk gibi mutluydun Ve o gece direksiyon baþýna son geçiþindi sabah güneþi yeni yüzünü gösterirken,sen bir daha gün batýmý göremiyecektin.En son kelimelerimiz kaç dk sürdü bilemiyorum 2 belki 4 dk karþýdan gelen arabayý görmemizle ,gözümü açmam bir olmuþtu ortalýk toz dumana karýþmýþtý.Sen yolun kenarýnda yatýyordun baygýn dediler,Allahým al canýmýn yarýsýný ona ver yeterki yaþasýn diye yalvardým beni yalnýz býrakmayasýn diye..Bütün gün bir umutla senden haber bekledim.Kendimden vazgeçmiþtim çünkü benim caným sendin,ben sana caným demiþtin söyle insanýn kaç tane caný olur.Hep yoðun bakýmda dediler Allah A ne kadar þükür etmiþtim yaþýyorsun diye,oysa tabutunun baþka bir arabayla geldiðinden habersiz.Sabahý iple çekmiþtim senden haber gelecek diye evet haber gelmiþti duyulmasý en aðýr,an acý haber daha 27 yaþýnda ,,1 yýllýk mutlu yuvamýzdan umutlarýný,hayallerini,daha yaþanýsý güzel günlerini alýp melek olup gitmiþtin zaten sen bir melektin herkesin gözünde,,Bir ömür maratonunda yaþam da hepimizin belirli alýn yazýsýnda seninde payýna uykulu þöför kurbaný olmak yazýlmýþ.Kurban yalnýz sen deðildin arkanda aðlayan yaþlý gözler býraktýn,sana hasret gönüller býraktýn.Ben yeniden buluþacaðýmýz günü bekliyorum hem de hiç ayrýlmamak üzere her gün bir adým daha yaklaþýyorum.Bana getirdiðin kýrmýzý güllerle þimdi ben senin mezarýna getiriyorum rahat uyu gülüm.Seni Hiç zaman unutmayacaðým ne zaman’a kadarmý;son nefesimi verene kadar..

S.A arkadaþlar bu yazýyý geçen yýl bugün ölen eþim için yazdýn okuyan arkadaþlar ne olur dualarýnýz esirgemeyin birde ne olur uykulu yola çýkmayýn...
Gönderen: 25.08.2006 - 13:24
Bu Mesaji Bildir   badem üyenin diger mesajlarini ara badem üyenin Profiline bak badem üyeye özel mesaj gönder badem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
firefly su an offline firefly  
56 Mesaj -
Ablam Allah gani gani sabýr versin..Çok üzücü bi olay ama inna lillahi ve inna ileyki raciun.....Lütf u da hoþ kahrý..Allah sevdigi kullarýný erken alýrmýþ yanýna.. ÝNþallah eþinizde Rabbimizin sevgili kullarýndanmýþtýr....Baþýnýz sagolsun.Allah sabýr versin
Gönderen: 25.08.2006 - 14:01
Bu Mesaji Bildir   firefly üyenin diger mesajlarini ara firefly üyenin Profiline bak firefly üyeye özel mesaj gönder firefly üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
badem su an offline badem  
32 Mesaj -
ozanask ve firefly kardeþlerim dediðiniz gibi Alah ým sevdiði kullarýný yanýna alýrmýþ ve Ýnþallah HZ.muhamedde komþu ve öbür dünya da eþi olmayý nasip etsin allahým...
Gönderen: 25.08.2006 - 14:33
Bu Mesaji Bildir   badem üyenin diger mesajlarini ara badem üyenin Profiline bak badem üyeye özel mesaj gönder badem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
1293 Mesaj -
:(ağlarağlarağlar

basin sagolsun kardesim

rabbim mekanini cennet peygamperimizede komsu eylesin insAllah

dua ile...

Gönderen: 25.08.2006 - 14:45
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
herdem su an offline herdem  
365 Mesaj -
Kendimden vazgeçmiþtim çünkü benim caným sendin,ben sana caným demiþtin söyle insanýn kaç tane caný olur?

Allah rahmet eylesin, size de sabýr ihsan etsin.
Þu yazdýðýn sözler öyle güzel anlatmýþ ki
Rabbim bu sevginiz hatrýna baki olan alemde
sizi ona ayrýlmamak üzere kavuþtursun.
Selam ve Dua ile

Mendilli
Gönderen: 25.08.2006 - 14:50
Bu Mesaji Bildir   herdem üyenin diger mesajlarini ara herdem üyenin Profiline bak herdem üyeye özel mesaj gönder herdem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
Ve Aleyküm Selam badem can

Rabbim sabýrlar ihsan eylesin size ve ailesine...

Rabbim rahmet eylesin mekaný cennet eylesin inþAllah...

caný veren Allah alanda Allah'týr þüphesiz...

herþey sebeptir ölüme vade gelmiþse herþey sebep olur...

Allah(c.c) emanet olunuz...

Dualarýmýz sizinle inþAllah....

Herþey gönlünüzce olsun....

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 25.08.2006 - 14:58
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ilknurMerve su an offline ilknurMerve  
476 Mesaj -
s.a

Badem abla...
Allah rahmet eylesin ins. esine...

Mekani cennet olur ins.ağlar

Selam ilegül
Gönderen: 25.08.2006 - 16:51
Bu Mesaji Bildir   ilknurMerve üyenin diger mesajlarini ara ilknurMerve üyenin Profiline bak ilknurMerve üyeye özel mesaj gönder ilknurMerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
badem su an offline badem  
çok güzelsiniz
32 Mesaj -
Mesajlarýnýz ve dualarýnýz çok teþekkür ederim arkadaþlar.Bu site o kadar güzelki forumlar a fazla katýlamasam bile herkes çok güzel
Gönderen: 25.08.2006 - 17:37
recepholding su an offline recepholding  
1613 Mesaj -
Rabbim sizi ve eþinizi Ahirette RASULALLAH'a (S.A.V) komþu eyler,
ÝNÞAALLAH.
selam ve dua ýle
Gönderen: 25.08.2006 - 18:20
Bu Mesaji Bildir   recepholding üyenin diger mesajlarini ara recepholding üyenin Profiline bak recepholding üyeye özel mesaj gönder recepholding üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
Üzülmeyin dua edin inş.
1942 Mesaj -

cennette kavuþun inþaALLAH KARDEÞÝM.
Rabbim ona RAHMET sana sabýrlar ihsan eylesin...!Amin...

Gönderen: 25.08.2006 - 18:27
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Abla!

Sadakatinizi tebrik ediyorum...

Allah merhum eþinize Rahman ismi þerifi ile mumele buyursun.

Allah size sabýr kendisine de af buyursun...
Gönderen: 25.08.2006 - 18:38
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
bir.musluman su an offline bir.musluman  
86 Mesaj -
selamun aleykum musluman kardesim BADEM
ALLAH c.c esinize RAHMET sana sabirlar versin
YUCE RABBIM SIZI VE ESINIZI AHIRETTE PEYGAMBER EFENDIMIZE (S.A.V )KOMSU EYLER INSAALLAH.
selamun aleykum
Gönderen: 25.08.2006 - 18:38
Bu Mesaji Bildir   bir.musluman üyenin diger mesajlarini ara bir.musluman üyenin Profiline bak bir.musluman üyeye özel mesaj gönder bir.musluman üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GÖZBEBEGIM su an offline GÖZBEBEGIM  
138 Mesaj -
badem kardeþim duygularýnýzý okadar güzel dile getirmiþinizki anlattýklarýnýzý yaþýyo gibi hissettim sevginize sadakatýnýza hayran oldum Rabbim sabýr eylesin inþaallah cennette kavuþursunuz...
Gönderen: 25.08.2006 - 23:21
Bu Mesaji Bildir   GÖZBEBEGIM üyenin diger mesajlarini ara GÖZBEBEGIM üyenin Profiline bak GÖZBEBEGIM üyeye özel mesaj gönder GÖZBEBEGIM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Yesrib_05 su an offline Yesrib_05  
32 Mesaj -
badem ablam!
allah rahmet eylesin mekani cennet olur insallah...
Gönderen: 25.08.2006 - 23:35
Bu Mesaji Bildir   Yesrib_05 üyenin diger mesajlarini ara Yesrib_05 üyenin Profiline bak Yesrib_05 üyeye özel mesaj gönder Yesrib_05 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nazligul su an offline Nazligul  
1113 Mesaj -
:(ağlar
Ablam... Rabbim mekanini Cennet eylesin...
Sizlerde Sabir versin...
gül

Gönderen: 26.08.2006 - 00:07
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rahmete.muhtac su an offline rahmete.muhtac  
Konu icon    Badem Bacı
86 Mesaj -
Rabbül Alemin
sana sabýrversin hiç kolay deðil,Haftaya söz eþin iþin mevlüd okutacaðým.Þükür onaki gerçek hayata baþlamýþ.Rabbim herþeyin hayýrlýsýný versin.Ýnan yukarýdaki yazýný okuduðumda iki damla yaþ aktý gözlerimden.Ýnþallah sendeki bu aþk ilahi aþktýr.Ýnþallah ikinizde güllerim efendesi Hz.Muhammed efendimizin þefaatine nail olursunuz.

Rahmet,bereket ve feyz üzerinizden eksik olmasýn.
Gönderen: 26.08.2006 - 09:09
Bu Mesaji Bildir   rahmete.muhtac üyenin diger mesajlarini ara rahmete.muhtac üyenin Profiline bak rahmete.muhtac üyeye özel mesaj gönder rahmete.muhtac üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ZeBaNi su an offline ZeBaNi  
Badem ablam...
1023 Mesaj -
Es selamu aleykum,

KOnunun gonderilis tahirine baktim... Uzun zaman once yazilmis... Belki yarana bir kez daha aci basilacak... Belkide yine gozlerin dolasacak.. Dinmeyen hasret bir kere daha alevlenecek.. Hakkini helal et, yarani desmek istemezdim...

Bizim bu gece teheccud namazi gecemiz... Her persembe gecesi kalkariz... Istedimki, senin gibi esine her ne olursa olsun sadik kalmis bir ablamiza, ve ardinda onu olene dek sevecek bir es birakan Ramhetli abimize dua etmek geldi icimden... Hepimiz ayni anda dua edecegiz... Hepiiz ayni anda ellerimizi semaya kaldiracagiz, dualar abul olacaktir inaniyorum...
Iste bu yzuden, bu gece, Esinin mekanini cennet kilsin diye dua edecegim, ve Ahir hayatta onun HuRi'si olmani nasip etsin diye... Rabbim boyle sevgileri, sadik ve temiz kalinmis sevgileri bosa cikarmaz insaAllah...
Cennet'te Efendimizin yaninda ikinizde komsu olursunuz insaAllah....

Selam ve dua ile gül
Gönderen: 08.02.2007 - 17:03
Bu Mesaji Bildir   ZeBaNi üyenin diger mesajlarini ara ZeBaNi üyenin Profiline bak ZeBaNi üyeye özel mesaj gönder ZeBaNi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý fosaloglu

Abla!

Sadakatinizi tebrik ediyorum...

Allah merhum eþinize Rahman ismi þerifi ile mumele buyursun.

Allah size sabýr kendisine de af buyursun...

Amin.. agla agla agla

Badem Ablam, tekrar kavusmaniz icin DUA edecegim..
Gönderen: 09.02.2007 - 06:01
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 551 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
yalnizkurt55 (62), siyahnur (56), SULEYMAN ONCU (48), corluca (54), batalli (61), Fethi62K (62), emin2325 (66), yasin ibrahim e.. (53), h_hayrettin (43), turhanozturk (61), hazanrengi (43), Zilkade (42), akif1980 (44), mekselina (34), neverness (51), rufeyde (48), rabia| (50), Selvaa (49), antaly59 (66), BÜYÜK BALIKÇI (53), cemiluygun (70), Mikai66 (46), polat_23 (44), adar72 (35), nzl44 (47), m_ugurluoglu (37), emperor (50), osmanorhan (55), muhacir (53), salepli (51), musdem (54), ilyas_bozkurt (50), Jeday (35), ebuzerbasak (35), RaHMeT_YaGMuRu (40), eL_SaLvAdoR (42), faruk38 (62), ibrahimkindan (64), Karizmatik_63 (41), halimeuzunlar (41), hakan__ (43), citakhalil (70), serin (48), ZorDünya (54), cüneyd75 (49)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56158 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.