ivermektin generique rhinocortkamagra budesonide fluvoxamine voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » KURAN-I KERİM HATMİ » ***TEMMUZ AYI HATMi*** Kapali

önceki konu   diğer konu
74 okunmamış mesaj mevcut (kapali)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
***TEMMUZ AYI HATMi***
1227 Mesaj -

selamun aleykum

TEMMUZ ayý hatmi baþlamýþtýr..

Dostlarýmýzý bekliyoruz..

gül gül gül

selam ve dua ile

Gönderen: 03.07.2006 - 01:00
Bu Mesaji Bildir   yoktan üyenin diger mesajlarini ara yoktan üyenin Profiline bak yoktan üyeye özel mesaj gönder yoktan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yoktan su an offline yoktan  
cüzler
1227 Mesaj -
1.cüz Hasret okunmustur
2.cüz asabi kanarya okunmuþtur
3.cüz yoktan okunmustur
4.cüz NeV-Ra okunmustur
5.cüz Emirdag okunmustur
6.cüz :::MeDiNe::: okunmustur
7.cüz RaVZaNuR okunmustur
8.cüz erida60 okunmustur
9.cüz abdullberr okunmustur
10.cüz Ebu.Hureyre42 okunmustur
11.cüz utaniyorumokunmustur
12.cüz sevcan_güzelokunmustur
13.cüz alemihuccetokunmustur
14.cüz tevelli okunmustur
15.cüz canan_yyokunmustur
16.cüz metsah47 okunmustur
17.cüz Yusufluokunmustur
18.cüz yoktan (arkadaþýgöz kırpma okunmustur
19.cüz muallim67 okunmustur
20.cüz CENNETyolu okunmustur
21.cüz MerveSena okunmustur
22.cüz NUR SU okunmustur
23.cüz Hatip okunmustur
24.cüz Hatipokunmustur
25.cüz ahmet gunayokunmustur
26.cüz s.f.okunmustur
27.cüz _BeTuL_ okunmustur
28.cüz NurBahcesi okunmustur
29.cüz Abdullahbiri okunmustur
30.cüz FEYZAferhanokunmustur

Mesaj 33 kez düzenlendi. En son yoktan tarafından, 04.08.2006 - 10:02 tarihinde.
Gönderen: 03.07.2006 - 01:01
Bu Mesaji Bildir   yoktan üyenin diger mesajlarini ara yoktan üyenin Profiline bak yoktan üyeye özel mesaj gönder yoktan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast NeV-Ra  
Misafir
s.a
izninizle 4. cüzüde ben almak istiyorum
selametle....
Gönderen: 03.07.2006 - 01:09
Bu Mesaji Bildir   Yukari
:::MeDiNe::: su an offline :::MeDiNe:::  
238 Mesaj -
6. cüz insaALLAH

selam ve dua ile

Gönderen: 03.07.2006 - 01:21
Bu Mesaji Bildir   :::MeDiNe::: üyenin diger mesajlarini ara :::MeDiNe::: üyenin Profiline bak :::MeDiNe::: üyeye özel mesaj gönder :::MeDiNe::: üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
erida60 su an offline erida60  
esselamu aleykum
41 Mesaj -
bir cuz reca ediyorum
Gönderen: 03.07.2006 - 01:57
Bu Mesaji Bildir   erida60 üyenin diger mesajlarini ara erida60 üyenin Profiline bak erida60 üyeye özel mesaj gönder erida60 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1227 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý erida60

bir cuz reca ediyorum

aleykum selam kardeþim

8. cüzü sizi yazýyorum

selam ve dua ile
Gönderen: 03.07.2006 - 02:06
Ebu.Hureyre42 su an offline Ebu.Hureyre42  
46 Mesaj -
10.cuzu ben alayim insallah...
Gönderen: 03.07.2006 - 04:27
Bu Mesaji Bildir   Ebu.Hureyre42 üyenin diger mesajlarini ara Ebu.Hureyre42 üyenin Profiline bak Ebu.Hureyre42 üyeye özel mesaj gönder Ebu.Hureyre42 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
1942 Mesaj -
MÜSAADE EDERSENÝZ 11.
CÜZÜ DE BEN OKUYAYIM ÝNÞ.
ALLLAHA EMANET OLUNUZ.
Gönderen: 03.07.2006 - 13:19
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EHL-I HAK su an offline EHL-I HAK  
815 Mesaj -
izniniz olursa bende 12.ci cüzü almak istiyorum...
Selam ve dua ile..
Allaha emanetsiniz...
Gönderen: 03.07.2006 - 13:27
Bu Mesaji Bildir   EHL-I HAK üyenin diger mesajlarini ara EHL-I HAK üyenin Profiline bak EHL-I HAK üyeye özel mesaj gönder EHL-I HAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_SeRKaN_ su an offline _SeRKaN_  
406 Mesaj -
s.a.

29. cüz
Gönderen: 03.07.2006 - 13:32
Bu Mesaji Bildir   _SeRKaN_ üyenin diger mesajlarini ara _SeRKaN_ üyenin Profiline bak _SeRKaN_ üyeye özel mesaj gönder _SeRKaN_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
2687 Mesaj -
28 CÜZ gül
Gönderen: 03.07.2006 - 13:34
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AGLIYORUM su an offline AGLIYORUM  
500 Mesaj -
15. cüzü ben alýyorum insaALLAH...

ALLAH'a emanet olun...gül
Gönderen: 03.07.2006 - 15:47
Bu Mesaji Bildir   AGLIYORUM üyenin diger mesajlarini ara AGLIYORUM üyenin Profiline bak AGLIYORUM üyeye özel mesaj gönder AGLIYORUM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
metsah47 su an offline metsah47  
54 Mesaj -
selamün aleyküm

bende bir cüz yazabilirmisiniz

ALLAH RAZI OLSUN
Gönderen: 03.07.2006 - 16:30
Bu Mesaji Bildir   metsah47 üyenin diger mesajlarini ara metsah47 üyenin Profiline bak metsah47 üyeye özel mesaj gönder metsah47 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
alemihuccet su an offline alemihuccet  
359 Mesaj -
esselamu aleykum ümmed-i Muhammed,
yav hemende alýnmýþ bende yeni gördüm..
13 ve 14 ü aldýýýmmm.. tamam mý.???sevinçli
Gönderen: 03.07.2006 - 16:34
Bu Mesaji Bildir   alemihuccet üyenin diger mesajlarini ara alemihuccet üyenin Profiline bak alemihuccet üyeye özel mesaj gönder alemihuccet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Ve Aleyküm Selam metsah47 Kardesim,
Size 16. Cüzü yazdim,
ALLAH kabul etsin..

Ve Aleyküm Selam alemihuccet Kardesim,
Ilk hatimda herkez sadece bir Cüz alabilir,
Size 13. Cüzü yazdim Kardesim..
2. Hatim olursa, istediginiz Cüzü alabilirsiniz ve bir Cüzden daha cok alabilirsiniz..
ALLAH kabul etsin..

Selam ve DUA ile..
Gönderen: 03.07.2006 - 16:44
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
359 Mesaj -
hýmmmm tamam, bunu bilmiyordum.Allah razý olsun kardeþim..
Gönderen: 03.07.2006 - 16:53
Bu Mesaji Bildir   alemihuccet üyenin diger mesajlarini ara alemihuccet üyenin Profiline bak alemihuccet üyeye özel mesaj gönder alemihuccet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
FEYZAferhan su an offline FEYZAferhan  
Temmuz Ayi Hatmi
40 Mesaj -
Selamünaleyküm,

ben 30. Cüzü aliyorum.

Allah kabul etsin insallah.

Saygi ve Dua ile
Gönderen: 03.07.2006 - 17:15
Bu Mesaji Bildir   FEYZAferhan üyenin diger mesajlarini ara FEYZAferhan üyenin Profiline bak FEYZAferhan üyeye özel mesaj gönder FEYZAferhan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MerveSena su an offline MerveSena  
109 Mesaj -
S.A.

Izninizle 21. cüzü almak isityorum.

Selam ve dua ile...
Gönderen: 03.07.2006 - 21:29
Bu Mesaji Bildir   MerveSena üyenin diger mesajlarini ara MerveSena üyenin Profiline bak MerveSena üyeye özel mesaj gönder MerveSena üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tevelli su an offline tevelli  
184 Mesaj -
S.A.
Allah'ýn izniyle 14.cüzü almak istiyorum.
Gönderen: 03.07.2006 - 21:33
Bu Mesaji Bildir   tevelli üyenin diger mesajlarini ara tevelli üyenin Profiline bak tevelli üyeye özel mesaj gönder tevelli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
metsah47 su an offline metsah47  
54 Mesaj -
SELAMÜN ALEYKÜM

16 CÜZ ALLAH CC ÝZNÝYLE OKUNMUÞTUR
Gönderen: 04.07.2006 - 20:11
Bu Mesaji Bildir   metsah47 üyenin diger mesajlarini ara metsah47 üyenin Profiline bak metsah47 üyeye özel mesaj gönder metsah47 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
7 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý metsah47

SELAMÜN ALEYKÜM

16 CÜZ ALLAH CC ÝZNÝYLE OKUNMUÞTUR

Ve Aleyküm Selam

ALLAH kabul etsin Kardesim..

Selam ve DUA ile..
Gönderen: 05.07.2006 - 18:34
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaRaGuL su an offline KaRaGuL  
Moderator

548 Mesaj -
Abdullahbiri kardeþimiz tarafýndan 29.cüz okunmuþtur.
Rabbim kabul etsin...

selam ve dua ile...
Gönderen: 06.07.2006 - 11:41
Bu Mesaji Bildir   KaRaGuL üyenin diger mesajlarini ara KaRaGuL üyenin Profiline bak KaRaGuL üyeye özel mesaj gönder KaRaGuL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NUR SU su an offline NUR SU  
selamün aleyküm
2 Mesaj
bana da bir cüz verebilirmisiniz allah razi olsun sizden
Gönderen: 06.07.2006 - 14:50
Bu Mesaji Bildir   NUR SU üyenin diger mesajlarini ara NUR SU üyenin Profiline bak NUR SU üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
abdulberr su an offline abdulberr  
153 Mesaj -
9.cüz okundu
Gönderen: 06.07.2006 - 14:53
Bu Mesaji Bildir   abdulberr üyenin diger mesajlarini ara abdulberr üyenin Profiline bak abdulberr üyeye özel mesaj gönder abdulberr üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
7 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý NUR SU

bana da bir cüz verebilirmisiniz allah razi olsun sizden

Ve Aleyküm Selam Kardesim

22. Cüzü Size yaziyorum..

ALLAH kabul etsin..
Selam ve DUA ile..
Gönderen: 06.07.2006 - 15:25
muallim67 su an offline muallim67  
S.A.
12 Mesaj -
Mümkünse 19.Cüz ü aliyorum.
Gönderen: 06.07.2006 - 20:35
Bu Mesaji Bildir   muallim67 üyenin diger mesajlarini ara muallim67 üyenin Profiline bak muallim67 üyeye özel mesaj gönder muallim67 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
s.f. su an offline s.f.  
temmuz ayı hatmine katılabilirmiyim
4 Mesaj
28. cüzü musadenizle alýyorum þimdiden allah kabul etsin.bizide dualarýnýzýn içine alýrsanýz müteþekkir olurum
Gönderen: 06.07.2006 - 22:49
Bu Mesaji Bildir   s.f. üyenin diger mesajlarini ara s.f. üyenin Profiline bak s.f. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
s.f. su an offline s.f.  
4 Mesaj
ben yanlýþ almýþým 26.cüzü alýyorum kusura bakmayýn allah kabul etsin þimdiden
Gönderen: 06.07.2006 - 22:53
Bu Mesaji Bildir   s.f. üyenin diger mesajlarini ara s.f. üyenin Profiline bak s.f. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hatip su an offline hatip  
Konu icon    Hatim Hk.
249 Mesaj -
Selamunaleykum

23 ve 24 Cüzleri alýyorum ALLAH c.c.sizlerden

razý olsun.
Gönderen: 07.07.2006 - 23:38
Bu Mesaji Bildir   hatip üyenin diger mesajlarini ara hatip üyenin Profiline bak hatip üyeye özel mesaj gönder hatip üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Konu icon    hatim
249 Mesaj -
Esselamüaleyküm

23 cü Cüz okunmuþtur ALLAH c.c. kabul etsin.

Hayýrlara vesile olsun.
Gönderen: 08.07.2006 - 11:19
Bu Mesaji Bildir   hatip üyenin diger mesajlarini ara hatip üyenin Profiline bak hatip üyeye özel mesaj gönder hatip üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
27. cüzü de ben alayým inþ.
Gönderen: 08.07.2006 - 12:15
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
153 Mesaj -
hatime katýlan kardeþlerim sizden bir ricam var.Her ay devamlý hatim yapan bildiðiniz baþka siteler var mý?Varsa Ravdanýn yetkileride uygun görürse onlarýn isimlerini yazarmýsýnýz?
Gönderen: 08.07.2006 - 16:40
Bu Mesaji Bildir   abdulberr üyenin diger mesajlarini ara abdulberr üyenin Profiline bak abdulberr üyeye özel mesaj gönder abdulberr üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Konu icon    Hatim hk.
249 Mesaj -
24 Cü cüz Allah'ýn izni ile okunmuþtur

Hayýrlara vesile olsun.
Gönderen: 08.07.2006 - 21:53
500 Mesaj -
Esselemu aleykum...

15. cüz okunmuþtur.

ALLAH'a emanet olun....gül

Gönderen: 10.07.2006 - 15:27
Bu Mesaji Bildir   AGLIYORUM üyenin diger mesajlarini ara AGLIYORUM üyenin Profiline bak AGLIYORUM üyeye özel mesaj gönder AGLIYORUM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muallim67 su an offline muallim67  
S.A
12 Mesaj -
19.Cüz okunmustur.
Gönderen: 13.07.2006 - 01:19
Bu Mesaji Bildir   muallim67 üyenin diger mesajlarini ara muallim67 üyenin Profiline bak muallim67 üyeye özel mesaj gönder muallim67 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ebu.Hureyre42 su an offline Ebu.Hureyre42  
46 Mesaj -
10.cuz okundu
Rbbim kabul eylesin In$ALLAH....
Gönderen: 13.07.2006 - 03:36
Bu Mesaji Bildir   Ebu.Hureyre42 üyenin diger mesajlarini ara Ebu.Hureyre42 üyenin Profiline bak Ebu.Hureyre42 üyeye özel mesaj gönder Ebu.Hureyre42 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
153 Mesaj -
Þehid Þamil Basayev için bir hatim yapabilirmiyiz diye düþününüyorum.Hem Ona hemde Zerkavi için ne dersiniz?
Gönderen: 14.07.2006 - 03:03
s.f. su an offline s.f.  
4 Mesaj
26.cüz okunmuþtur.ALLAIM kabul eylesin ,LÜTFEN BÝZLERÝDE DUANIN
ÝÇÝNE ALIN.
HAYIRLI CUMALAR
Gönderen: 14.07.2006 - 13:24
EHL-I HAK su an offline EHL-I HAK  
815 Mesaj -
ALLAHIN ÝZNÝYLE 12.CÜZ OKUNMUÞTUR...
RABBÝM KABUL ETSÝN...

Gönderen: 16.07.2006 - 20:46
Bu Mesaji Bildir   EHL-I HAK üyenin diger mesajlarini ara EHL-I HAK üyenin Profiline bak EHL-I HAK üyeye özel mesaj gönder EHL-I HAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
359 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý alemihuccet

esselamu aleykum ümmed-i Muhammed,
yav hemende alýnmýþ bende yeni gördüm..
13 aldýýýmmm.. tamam mý.???sevinçli

okunmuþtur Allah(cc) kabul buyursun inþallah..gül

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son alemihuccet tarafından, 19.07.2006 - 18:35 tarihinde.
Gönderen: 19.07.2006 - 18:34
utaniyorum su an offline utaniyorum  
1942 Mesaj -
11.CÜZ OKUNMUÞTUR.ALLAH KABUL ETSÝN....
Gönderen: 19.07.2006 - 21:45
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
FEYZAferhan su an offline FEYZAferhan  
RE: Temmuz Ayi Hatmi
40 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý FEYZAferhan

Selamünaleyküm,

ben 30. Cüzü aliyorum.

Allah kabul etsin insallah.

Saygi ve Dua ile

Selamünaleykum,

30. Cüz Allah'in izniyle okunmustur. Allah kabul buyursun insallah.

Saygi ve Dua ile

Gönderen: 21.07.2006 - 09:09
Bu Mesaji Bildir   FEYZAferhan üyenin diger mesajlarini ara FEYZAferhan üyenin Profiline bak FEYZAferhan üyeye özel mesaj gönder FEYZAferhan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
firefly su an offline firefly  
56 Mesaj -
S.A Ben bu hatim kýsmýný yeni gördüm,Bende bi cüz almak istiyordum ama,temmuz ayý için geçmi kaldým,hiç alýnmamýþ cüz görünmüyor:(
Gönderen: 22.07.2006 - 21:24
Bu Mesaji Bildir   firefly üyenin diger mesajlarini ara firefly üyenin Profiline bak firefly üyeye özel mesaj gönder firefly üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ahmet gunay  
Misafir
17 ve 25 . cüzler okumuþtur

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son ahmet gunay tarafından, 23.07.2006 - 12:38 tarihinde.
Gönderen: 22.07.2006 - 22:45
Gast ahmet gunay  
RE:
Misafir
Alıntı
Orijýnalý firefly

S.A Ben bu hatim kýsmýný yeni gördüm,Bende bi cüz almak istiyordum ama,temmuz ayý için geçmi kaldým,hiç alýnmamýþ cüz görünmüyor:(

Temmuz hatmi bitti kardeþim.Aðustos baþýnda açýlan yeni hatime inþallah katýlýrsýnýz.
Gönderen: 23.07.2006 - 12:34
Gast ahmet gunay  
Misafir
Deðerrli kardeþlerim ;

Aysonu geldi malum yeni hatme geçmeden okunan cüzleri lütfen bildirin.

Selam ve Dua ile....
Gönderen: 23.07.2006 - 12:39
esselamu aleykum
41 Mesaj -
8. cüz okunmuþtur Allah kabul eylesin cümlemizden
okudugumuz cüzün mealinide okumus olsak cok faydalanacagimizi dusunuyorum .

( Her kim hayirli bir isle gelirse ,kendisine onun on misli sevap vardir . Fakat kim bir gunahla gelirse , ona ancak misliyle ceza verilir ve hicbirine haksizlik edilmez )
8. cuz en'âm suresi ayet 160
Gönderen: 23.07.2006 - 14:15
Bu Mesaji Bildir   erida60 üyenin diger mesajlarini ara erida60 üyenin Profiline bak erida60 üyeye özel mesaj gönder erida60 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
41 Mesaj -
8. cüz okunmuþtur Allah kabul eylesin cümlemizden
okudugumuz cüzün mealinide okumus olsak cok faydalanacagimizi dusunuyorum .

( Her kim hayirli bir isle gelirse ,kendisine onun on misli sevap vardir . Fakat kim bir gunahla gelirse , ona ancak misliyle ceza verilir ve hicbirine haksizlik edilmez )8. cuz en'âm suresi ayet 160
Gönderen: 23.07.2006 - 14:18
GuleHasretim su an offline GuleHasretim  
kandil hatmi
7 Mesaj
selamunaleykum

rabbim hatimleriizi dualarinizi kabul eylesin insaallah....

3 aylar gelior hayirlisi ile...

Allahummagfirli fi recebe ve saban ve belligna ramazan...
allahim recebi ve sabani mübarek kil ve ramazana ulasmayi nasip ele..

eger kandil icin hatim baslatacaksaniz lütfen bende bir cüz alayim... mutlaka allahin izni ile bekliyorum bir cüz...

selam ve dua ile...
Gönderen: 24.07.2006 - 11:33
Bu Mesaji Bildir   GuleHasretim üyenin diger mesajlarini ara GuleHasretim üyenin Profiline bak GuleHasretim üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
cüz okunmuþtur,geç kaldý kusura bakamyýn.
Gönderen: 27.07.2006 - 12:45
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
mubarek 28.cüz
2687 Mesaj -
28 okunmustur
GÜNLERIMIZ GECELERIMIZ MUBAREK OLA INSALLAH
Gönderen: 27.07.2006 - 12:50
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GuleHasretim
7 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý GuleHasretim

selamunaleykum

rabbim hatimleriizi dualarinizi kabul eylesin insaallah....

3 aylar gelior hayirlisi ile...

Allahummagfirli fi recebe ve saban ve belligna ramazan...
allahim recebi ve sabani mübarek kil ve ramazana ulasmayi nasip ele..

eger kandil icin hatim baslatacaksaniz lütfen bende bir cüz alayim... mutlaka allahin izni ile bekliyorum bir cüz...

selam ve dua ile...

Ve Aleyküm Selam ve Rahmetullah

DUAlariniza Amin Kardesim..
Regaip Kandilimiz mübarek olsun..

Tamam Kardesim InsaALLAH..
Diger Hatimda Size bir CÜZ ayiracagiz..

Selam ve DUA ile..
Gönderen: 27.07.2006 - 13:00
7 Mesaj
... gül ...

Gönderen: 30.07.2006 - 22:14
tevelli su an offline tevelli  
184 Mesaj -
Allah'ýn izniyle 14.Cüz okunmuþtur. Allah (c.c) kabul etsin.
Gönderen: 30.07.2006 - 22:56
Bu Mesaji Bildir   tevelli üyenin diger mesajlarini ara tevelli üyenin Profiline bak tevelli üyeye özel mesaj gönder tevelli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
...
1227 Mesaj -
Okunmayan cüzlerin bu akþam okunmasýný rica ediyoruz.

ÝnþaAllah bu akþam duasý yapýlacak

Selam ve dua ile

Gönderen: 31.07.2006 - 10:12
NUR SU su an offline NUR SU  
2 Mesaj
selamün aleyküm 22 cüz okunmustur allah cümlemizinkini kabul etsin
insallah....
Gönderen: 31.07.2006 - 16:39
Bu Mesaji Bildir   NUR SU üyenin diger mesajlarini ara NUR SU üyenin Profiline bak NUR SU üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
eslemnur su an offline eslemnur  
126 Mesaj -
BÝ CÜZUDA AÐUSTOS ÝÇÝN BEN ÝSTÝYORUM
Gönderen: 31.07.2006 - 16:50
Bu Mesaji Bildir   eslemnur üyenin diger mesajlarini ara eslemnur üyenin Profiline bak eslemnur üyeye özel mesaj gönder eslemnur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
7 Mesaj
NUR SU Kardesim, tesekkürler..
ALLAH kabul etsin..

Eslemnur Kardesim, agustos Hatimda istedigin Cüzü secip okuyabilirsin..

Selam ve DUA ile..
Gönderen: 31.07.2006 - 17:04
D I K K A T..
7 Mesaj

Selamun Aleyküm degerli Kardeslerim

Okunmamis olan Cüzleri bu aksam okuyup bildirin lütfen..

ALLAH kabul etsin..

Selam ve DUA ile..

Kararsiz
Gönderen: 31.07.2006 - 22:47
Hasret su an offline Hasret  
Admin

945 Mesaj -

Selamün aleyküm

Hala 5 cüz sahiplerimizden haber yok..

Gönüllü kardeþlerimiz varmý acaba okunmamýþ olan cüzleri okuyabilecek ?

Hatim duamýzý daha fazla geciktirmeyelim inþaAllah..

selam ve dua ile..

Gönderen: 01.08.2006 - 19:52
Bu Mesaji Bildir   Hasret üyenin diger mesajlarini ara Hasret üyenin Profiline bak Hasret üyeye özel mesaj gönder Hasret üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
namel su an offline namel  
ben 2.yi aldım
50 Mesaj -
ben 2.cüzü okuyabilirim.hatta yarýn akþama bitiririm inþallah.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son namel tarafından, 01.08.2006 - 20:19 tarihinde.
Gönderen: 01.08.2006 - 20:17
Bu Mesaji Bildir   namel üyenin diger mesajlarini ara namel üyenin Profiline bak namel üyeye özel mesaj gönder namel üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AĞUSTOS AYI HATMİ İÇİN
126 Mesaj -
5,CÜZUDA BEN ALIYORUM ALLAH'IN ÝZÝNÝYLE BU AYIN SONUNA KADAR OKUNMUÞ SAYINN ÝNÞALLAH...

SELAM VE DUA ÝLE

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son eslemnur tarafından, 02.08.2006 - 09:04 tarihinde.
Gönderen: 02.08.2006 - 08:51
Bu Mesaji Bildir   eslemnur üyenin diger mesajlarini ara eslemnur üyenin Profiline bak eslemnur üyeye özel mesaj gönder eslemnur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YARDIMCI OLURMUSUNUZ????
126 Mesaj -
SELAM CÜMLENÝZE KARDEÞLERÝM ABÝLERÝM ABLALARIM.........
NASIL ANLATAYIM BÝLMÝYORUM ÝÇÝMDE HEPKUÞKU SANKÝ EVLENDÝKTEN SONRA BEBEÐÝM OLMUCAKMIÞ GÝBÝ GELÝYO ÇOK KORKUYORUM BU VESVESE YÝÐÝP BÝTÝRÝYO BENÝ MÜSLÜMAN DÝN KARDEÞLERÝM KAN GRUBUMUN NEGATÝF PROBLEM OLMAZMIÞ BEBEK ÝÇÝN AMA ÝÇÝMÝ YÝYOR BU KORKU LÜTFEN BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ NE YAPMALIYIM???
Gönderen: 02.08.2006 - 09:02
500 Mesaj -
4. 6. ve 7. cüzleri aldým...bitirince haber veririm inþaALLAH...

gül
Gönderen: 02.08.2006 - 10:04
Admin

945 Mesaj -
Evet.. tek 5. cüz kaldý..
Gönderen: 02.08.2006 - 10:37
Bu Mesaji Bildir   Hasret üyenin diger mesajlarini ara Hasret üyenin Profiline bak Hasret üyeye özel mesaj gönder Hasret üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
126 Mesaj -
BEN ÞÝMDÝ 5,19, CÜZUMU OKUCAM DÝN KARDEÞLERÝM
Gönderen: 02.08.2006 - 10:39
RE: RE:
1227 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý eslemnur

evet kardeþim 5 ve 19. cüzü okuyun inþaAllah

Selam ve dua ile
Gönderen: 02.08.2006 - 10:40
RE: RE: RE:
126 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý yoktan

Alıntı
Orijýnalý eslemnur

evet kardeþim 5 ve 19. cüzü okuyun inþaAllah

Selam ve dua ile

TAMAM KARDEÞÝM AÐUSTOSUN SONUNA KADAR OKUMUÞ SAYIN ÝNÞALLAH
Gönderen: 02.08.2006 - 10:45
Admin

945 Mesaj -
eslemnur kardeþim...

aldýðýnýz 5. cüz Temmuz ayý hatminden.. 5. cüzü bu ayýn sonuna kadar deðilde önümüzde ki 1-2 gün içerisinde okuyabilirmisiniz ?

Temmuz ayý hatmimizin duasýný daha fazla geciktirmek istemiyourz..

selam ve dua ile..
Gönderen: 02.08.2006 - 10:51
RE:
126 Mesaj -
ÞUAN OKUYAMAM AMA ALLAH'IN ÝZÝNÝYLE AÐUSTOS ÝÇÝN BÝ CUZ ÝSTÝYORUM
Gönderen: 02.08.2006 - 10:59
RE: RE:
1227 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý eslemnur

ÞUAN OKUYAMAM AMA ALLAH'IN ÝZÝNÝYLE AÐUSTOS ÝÇÝN BÝ CUZ ÝSTÝYORUM

eslemnur kardeþim..

Aðustos ayý hatminden 19 cüzü size yazdýk zaten..

Aðustos ayý sonuna kadar 19. cüzü okuyun inþaAllah

Selam ve dua ile
Gönderen: 02.08.2006 - 11:09
KaRaGuL su an offline KaRaGuL  
Moderator

548 Mesaj -
5. Cüz Emirdag tarafýndan okunmuþtur
Gönderen: 02.08.2006 - 12:24
Bu Mesaji Bildir   KaRaGuL üyenin diger mesajlarini ara KaRaGuL üyenin Profiline bak KaRaGuL üyeye özel mesaj gönder KaRaGuL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
namel su an offline namel  
2. CÜZ OKUNDU
50 Mesaj -
ben 2. cüzü okudum temmuz ayý için.agustos ayý ne zaman daðýtýldý anlamadým.bende okumak istiyodum ama hepsi daýðtýlmýþüzüntülü
Gönderen: 02.08.2006 - 20:39
Bu Mesaji Bildir   namel üyenin diger mesajlarini ara namel üyenin Profiline bak namel üyeye özel mesaj gönder namel üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
500 Mesaj -
4. 6. ve 7. cüzler okunmuþtur inþaALLAH...

gül
Gönderen: 04.08.2006 - 09:58
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Kapali Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 614 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.67293 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.