kaletra ivermectin dexamethasone stromectol generique colchicine cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » İBRET TABLOLARI » CESARETİN VARMI ?

önceki konu   diğer konu
28 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
CESARETİN VARMI ?
1942 Mesaj -

ET NEFSÝM ÝYÝ BAK...!
CESARETÝN VARMI YANMAYA..?

Gönderen: 17.06.2006 - 14:39
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
utanýyorum can abem...gül

bizi bizden eden kötü nefs...
iþte bizi bu halde býrakcak...

agla agla agla agla agla agla

Ya Rabbi bizleri nefsimizle yenik düþürme...
Ya Rabbi merhametini mahrum eyleme bizlerden...

gül...
Gönderen: 17.06.2006 - 14:47
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
544 Mesaj -
can abim

Cesaret olurmu ama bu nefs bir turlu doymak bilmiyor...

Rabbim bizi nefsimize birakma
Amin

Gönderen: 17.06.2006 - 15:03
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdamsin su an offline sevdamsin  
RE:
465 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý kubra_1989

can abim

Cesaret olurmu ama bu nefs bir turlu doymak bilmiyor...

Amin

AMIN agla AMIN agla AMIN agla

zaten ne gelirse insanin basina nefsten gelir hele birde nefs ve seytan bir oludumu artik iflah olmayacak bir hale gelir insan...

saygi ve dua ilegül
Gönderen: 17.06.2006 - 15:13
Bu Mesaji Bildir   sevdamsin üyenin diger mesajlarini ara sevdamsin üyenin Profiline bak sevdamsin üyeye özel mesaj gönder sevdamsin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
1505 Mesaj -
nefsimiz bizlere bazen o kadar kotu seyler dusunduruyorkiağlar

Nasil cesaret bulalim Abim Nasil

Amin

Amin Amin Amin Amin

:(ağlar
Gönderen: 17.06.2006 - 15:15
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Nefsimiz UTANMIYOR..
Nefsimizi daim yenemedigimiz icin BIZ UTANIYORUZ..
Nefsimiz bizi yakmak ister..!!!
Nefsimiz kandirir bizi, ates yokmus gibi, atesi unutturur bize..

ALLAHim nefsimizin serrinden koru bizleri.. agla

Bu kalplerimizi imanla doldur ALLAHim,
nefsini daim yenenlerden eyle bizleri
ALLAHim..
Yalvariyoruz..
Sana layik Kul olmak istiyoruz [B]
Yardim et ALLAHim..ağlarağlarağlar

ALLAH razi olsun UTANIYORUM Abim.. gül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son YeSiLKuBBeM tarafından, 17.06.2006 - 15:23 tarihinde.
Gönderen: 17.06.2006 - 15:22
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
2687 Mesaj -

ALLAHIM ALLAHIM ALLAHIM MUHAFAZA EYLE BIZLERI CEHENNEM NARINDAN

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son NurBahcesi tarafından, 17.06.2006 - 15:41 tarihinde.
Gönderen: 17.06.2006 - 15:38
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sonsuzdiyar su an offline sonsuzdiyar  
???
27 Mesaj -
BÝZLER PARMAÐIMIZ YANDIÐINDA BÝLE ÇOK ACI ÇEKÝYORUZ O ATEÞE NASIL DAYANIRIZ YARAB KURTAR BÝZ MÜMÝNLERÝ BU ATEÞTEN:(ağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlar
Gönderen: 17.06.2006 - 17:45
Bu Mesaji Bildir   sonsuzdiyar üyenin diger mesajlarini ara sonsuzdiyar üyenin Profiline bak sonsuzdiyar üyeye özel mesaj gönder sonsuzdiyar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.~Sniper~. su an offline .~Sniper~.  
RE:
1230 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý YeSiLKuBBeM

Nefsimiz UTANMIYOR..
Nefsimizi daim yenemedigimiz icin BIZ UTANIYORUZ..
Nefsimiz bizi yakmak ister..!!!
Nefsimiz kandirir bizi, ates yokmus gibi, atesi unutturur bize..

ALLAHim nefsimizin serrinden koru bizleri.. agla

Bu kalplerimizi imanla doldur ALLAHim,
nefsini daim yenenlerden eyle bizleri
ALLAHim..
Yalvariyoruz..
Sana layik Kul olmak istiyoruz [B]
Yardim et ALLAHim..ağlarağlarağlar

ALLAH razi olsun UTANIYORUM Abim.. gül

utanýyorum abimegül

YeSiLKuBBeM ablamagül

Gönderen: 17.06.2006 - 21:36
Bu Mesaji Bildir   .~Sniper~. üyenin diger mesajlarini ara .~Sniper~. üyenin Profiline bak .~Sniper~. üyeye özel mesaj gönder .~Sniper~. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
941 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý kubra_1989

Amin

amin...

Nefsimle beni bas basa birakma Allah'im...

Gunahkarim,

sana siginiyorum rabbim...

gidecegim baska kapim yok... agla

Gönderen: 17.06.2006 - 22:05
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hulyam su an offline hulyam  
212 Mesaj -
cesaretim yok

ey mevlam affet sen bizi cehenneminde yakma ne olur.

biz bu günahlarla huzuruna nasýl çýkarýz.bilmiyorum.
Gönderen: 17.06.2006 - 22:49
Bu Mesaji Bildir   hulyam üyenin diger mesajlarini ara hulyam üyenin Profiline bak hulyam üyeye özel mesaj gönder hulyam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
caglarsabri su an offline caglarsabri  
76 Mesaj -

RABBÝM CÜMLE ÜMMETÝ MUHAMMEDÝ CEHENNEMÝN NARINDAN UZAK EYLEYÝP,CENNETÝNE GÝREN KULLARINDAN OLMAMIZI NASÝP ETSÝN ÝNÞALLAH
SELAM VE DUA ÝLE

Gönderen: 17.06.2006 - 23:12
Bu Mesaji Bildir   caglarsabri üyenin diger mesajlarini ara caglarsabri üyenin Profiline bak caglarsabri üyeye özel mesaj gönder caglarsabri üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
ATES AZABINDAN SANA SIGINIRIM.....!
1942 Mesaj -
Ebû Hüreyye -radýyallahu anh-ýn rivayet eylediðine göre Nebiyy-i Ekrem -sallallahu aleyhi ve sellem-buyurmuþlardýr ki:

"Allah'ým! Kabir azâbýndan sana sýðýnýrým.

Ateþ azâbýndan Sana sýðýnýrým.

Hayatýn ve ölümün fitnelerinden sana sýðýnýrým. Deccâlin fitnelerinden sana sýðýnýrým. "
48) Buhârî, Ezan, 149
Gönderen: 17.06.2006 - 23:30
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdamsin su an offline sevdamsin  
RE: ATES AZABINDAN SANA SIGINIRIM.....!
465 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý utaniyorum

Ebû Hüreyye -radýyallahu anh-ýn rivayet eylediðine göre Nebiyy-i Ekrem -sallallahu aleyhi ve sellem-buyurmuþlardýr ki:

"Allah'ým! Kabir azâbýndan sana sýðýnýrým.

Ateþ azâbýndan Sana sýðýnýrým.

Hayatýn ve ölümün fitnelerinden sana sýðýnýrým. Deccâlin fitnelerinden sana sýðýnýrým. "
48) Buhârî, Ezan, 149

AMIN AMIN AMINN ...

Ýnsan iman ile Allahý tanýr.Ýbadetle sever ve kendisini sevdirir.Þükür ve hamd ile de hürmetini bildirir..

RABBIM BIZLERI ONA LAIK KUL EYLESIN INSAALLAH agla agla agla

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son sevdamsin tarafından, 17.06.2006 - 23:48 tarihinde.
Gönderen: 17.06.2006 - 23:47
Bu Mesaji Bildir   sevdamsin üyenin diger mesajlarini ara sevdamsin üyenin Profiline bak sevdamsin üyeye özel mesaj gönder sevdamsin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pertev su an offline Pertev  
601 Mesaj -
Ya Hayy u ya Kayyum bi rahmetike este'isu, eslihli §e'ni külleh ve latekilni ila nefsi tarfete ayn...

Ya Hayy u ya Kayyum, Sen'in rahmetine siginiyoruz. Bizim her halimizi islah eyle, göz acip kapayincaya kadar da olsa bizi nefsimizle basbasa birakma...

Cünkü Sen, Gafur ve Rahim'sin ya Zülcelali ve'l ikram.

gül

A M I N ! . .

.
Gönderen: 18.06.2006 - 00:22
Bu Mesaji Bildir   Pertev üyenin diger mesajlarini ara Pertev üyenin Profiline bak Pertev üyeye özel mesaj gönder Pertev üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CENNETyolu su an offline CENNETyolu  
437 Mesaj -

CEHENNEM YAKAR NEFSÝM

Nefsini bilenler rabbini bilir
Rabýtayla ruhumuz güçlenir
Himmet ile içimiz temizlenir
Bu sýrra erenler daim yükselir

Ey nefsim zalim nefsim
Ey nefsim zalim nefsim
Allah tan korkmaz isen
Cehennem yakar nefsim
nakarat

Kibir,gurur,riya,gösteriþ varsa
Þehvet ile gazab aklýn aldýysa
Gözün ona buna bakýyorsa
Zikirde çeksen faydasý olmaz

Zikirden maksat nefsin islahý
Ýslah olmaz ise boþadýr çabasý
Bu hasletler bizde mevcut ise
Vallahi götürür bütün sevabý

Olmuyor gurbanlar böyle olmuyor
Þeytan her zaman bize uyluyor
Haramlar bizlere cazip geliyor
Himmet istede kurtarsýn sultaným

Bunlardan kurtuluþ tövbe iledir
Rabýta ile nefsini çevir
Daha olmaz ise mürþide götür
Nazarý terbiye eder vallahi

Bizi Cehennem atesinde yakma Allahimağlar
Gönderen: 18.06.2006 - 01:56
Bu Mesaji Bildir   CENNETyolu üyenin diger mesajlarini ara CENNETyolu üyenin Profiline bak CENNETyolu üyeye özel mesaj gönder CENNETyolu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Suqunet su an offline Suqunet  
858 Mesaj -

Yolunda kaim kullarýna Bagýþla
Rýzana giden Yollarýna bagýþla
Arþýna açýlan ellere bagýþla
Cahilligin içine sokma yarabbi
Muhammed Mustafa (sav)´in özüne bagýþla
Fatima tüz Zehra adlý kizina bagýþla
Yetim yetemanin yüzüne bagýþla
huzuzurunda boynumuzu bükme Yarabbi
Cemil Peygamberlerin cani hürmetine
Uhud Þehidlerinin kani hürmetine
Suçlarýmýzý baþa kakma yarabbi
Muhammed askina yakma Yarabbi
Kabe askina yakma Yarabbi
Kur'an aþkýna yakma Yarabbi

Gönderen: 18.06.2006 - 13:56
Bu Mesaji Bildir   Suqunet üyenin diger mesajlarini ara Suqunet üyenin Profiline bak Suqunet üyeye özel mesaj gönder Suqunet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
***KuRt*** su an offline ***KuRt***  
34 Mesaj -

Ateþ azâbýndan Sana sýðýnýrým. AMÝN..!

Gönderen: 18.06.2006 - 14:55
Bu Mesaji Bildir   ***KuRt*** üyenin diger mesajlarini ara ***KuRt*** üyenin Profiline bak ***KuRt*** üyeye özel mesaj gönder ***KuRt*** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hasret su an offline Hasret  
Admin

945 Mesaj -

Ey iman edenler!

Kendinizi ve ailenizi bir ateþten koruyun ki onun yakýtý insanlar ve taþlardýr.

Onun baþýnda gayet katý, þiddetli, Allah'ýn kendilerine buyurduðuna karþý gelmeyen ve emredildikleri þeyi yapan melekler vardýr.

Tahrim Suresi 6. ayet
Gönderen: 18.06.2006 - 17:36
Bu Mesaji Bildir   Hasret üyenin diger mesajlarini ara Hasret üyenin Profiline bak Hasret üyeye özel mesaj gönder Hasret üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
birgül aydýn su an offline birgül aydýn  
20 Mesaj -
Rabbim bütün inananlarý korusun hepimize hidayet nasip etsýn ÝNÞAALLAH ağlarağlar
Gönderen: 18.06.2006 - 17:53
Bu Mesaji Bildir   birgül aydýn üyenin diger mesajlarini ara birgül aydýn üyenin Profiline bak birgül aydýn üyeye özel mesaj gönder birgül aydýn üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
544 Mesaj -

Allah'im yardim eyle MUHAMMED ummetine...

Gönderen: 18.06.2006 - 18:26
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
1505 Mesaj -
Bazen elin yanar degilmi utu veya baska bir seyde ne kadar sancir Ama biz bazen unutuyoruz cehenemde sadece parmayimiz degil butun vucudumuz yanacak ...

SEN BIZLERI AFFET ALLAH'IM

Gönderen: 18.06.2006 - 18:39
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
astaravista253 su an offline astaravista253  
RE:
791 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý busenur

Bazen elin yanar degilmi utu veya baska bir seyde ne kadar sancir Ama biz bazen unutuyoruz cehenemde sadece parmayimiz degil butun vucudumuz yanacak ...

SEN BIZLERI AFFET ALLAH'IM

AMÝN AMÝN AMÝN
Gönderen: 18.06.2006 - 19:26
Bu Mesaji Bildir   astaravista253 üyenin diger mesajlarini ara astaravista253 üyenin Profiline bak astaravista253 üyeye özel mesaj gönder astaravista253 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sariruzgar su an offline sariruzgar  
261 Mesaj -
Elim bir kaç kere yandý benim eminim ki insanýn canýný en çok yakan þey Ateþtir KURTARALIM KENDÝMÝZÝ BU ATEÞTEN
Gönderen: 18.06.2006 - 19:27
Bu Mesaji Bildir   sariruzgar üyenin diger mesajlarini ara sariruzgar üyenin Profiline bak sariruzgar üyeye özel mesaj gönder sariruzgar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
serdarr su an offline serdarr  
4 Mesaj
Baktým,baktým,baktým ve utandým ve korktum.
Gördüm ki nefsimde yine týk yok.Bu ne cüretkar birþey.

Benim sonum ne olacak böyle?
Gönderen: 18.06.2006 - 21:38
Bu Mesaji Bildir   serdarr üyenin diger mesajlarini ara serdarr üyenin Profiline bak serdarr üyeye özel mesaj gönder serdarr üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EHL-I HAK su an offline EHL-I HAK  
815 Mesaj -
Serdar bey tek sizin mi? bizler bile ne kadar nefsimize kýsýtlama getirsek rabbim günahlarýmýzý affetsin bilerek veya bilmeyerek yaptýðýmýz bütün günahlarý...
AMÝN..AMÝN..
Gönderen: 18.06.2006 - 21:57
Bu Mesaji Bildir   EHL-I HAK üyenin diger mesajlarini ara EHL-I HAK üyenin Profiline bak EHL-I HAK üyeye özel mesaj gönder EHL-I HAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
=ADSIZ= su an offline =ADSIZ=  
43 Mesaj -
ALLAHIM beni kulun olarak kabul et son nefesimi imanimla al ya RABBI kulum günahkarsin seni yakacam dersen yak ya RABBI boynum kildan ince o yanmaya kurban olayim beni temizle yanina tertemiz al
Gönderen: 19.06.2006 - 00:21
Bu Mesaji Bildir   =ADSIZ= üyenin diger mesajlarini ara =ADSIZ= üyenin Profiline bak =ADSIZ= üyeye özel mesaj gönder =ADSIZ= üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
k.@.p.t.@.n su an offline k.@.p.t.@.n  
RE: CESARETİN VARMI ?
94 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý utaniyorum

ET NEFSÝM ÝYÝ BAK...!
CESARETÝN VARMI YANMAYA..?

gül yaa rabb bizi cehennem azabýndan
rahmetinle koru ana babamý ve tum din kardeslerimin
cennet kapýlarýnýn sonuna kadar acýk eyle ya rab

gullerin en guzel gülü olan HZ.MUHANMET (SAV) þefaitine nasib eyle ya rabb
Gönderen: 19.09.2006 - 23:03
Bu Mesaji Bildir   k.@.p.t.@.n üyenin diger mesajlarini ara k.@.p.t.@.n üyenin Profiline bak k.@.p.t.@.n üyeye özel mesaj gönder k.@.p.t.@.n üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 803 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
hümeyra24 (43), güllüm (41), alitufan (48), semsuddin (39), f_erturk (39), zafercezlan (54), benbuamellerimi.. (53), seyma_05 (39), yenilmezburuk (46), mhmmdky (37), sivaslihakan (46), sunam6 (41), konya28 (37), mardinlimemo (44), @hasan@ (39), _huzurislamda_ (39), Seda_ (35), BOPPON (43), faziltopal (55), ahmetserkankaya (43), eLsina (38), AZRA66 (37), sulukapo (34), HAKANCETIN (46), mentese (48), palanxdöken (53), ADEM BAKIRHAN (60), ceyhan (71), ReSuLe_HaSrEtt (38), Forever_Love (40), mutlu69 (55), islam yusuf (54), sofi32 (49), yesil_bahar19 (37), makhorsa (48), erihna (41), veysi irdam (88), abdullah özkul (27), nur58 (60), fedayi (55), RAMAZAN69 (37), seyyidali47 (50), gocer (55), suleyman yildiz (57), vuslat_wien (41), KASIM EROL (50), isanurun (39), koeroglu (48), ardaci (49), ardaburda (50), gunesgunes (42), Burcu89 (35), BMW (43), ZLH (), hafiz_34 (68), bestebuse (51), Aysegül (36), seroar (55), hacirizeli (53), sonmezNL (53), zeko (), CILGIN KURT (51), BERGE00 (42), sevki (51), fth (41), muhammetmustafa (44), bsapmaz (59), siyah_gül (36), ekrem144 (), Cicekci (37), rooster79 (45), mehmetx (44), furkan42 (42), yunus ata (61), GangstAdem (39), orhan06 (44), kamuran (51), dinimiseviyorum (39), esm (40), buzmavisi61 (58)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61438 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.