lopinavir ritonavir ivermektin ivermektine ivermektine generique luvox cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » İLANLAR & DUYURULAR » ANKETE DAVET

önceki konu   diğer konu
26 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    ANKETE DAVET (RASULULLAH ALEYHISSELATU VESSELAM'A OLASI BIR HAKARET ILE KARSI KARSIYAYIZ!)
21 Mesaj -
BIR AVUSTRALYA GAZETESI PEYGAMBER SALLALLAHU ALEYHI VESELLEM EFENDIMIZIN RESIMLERINI (KARIKATUR) YAYINLAMAYI PLANLIYOR BUNUN ICINDE BIR ANKET HAZIRLAMISLAR 1 MILYON KISI HAYIR DIYEREK OYLAMAYA KATILIRSA RESIMLER
YAYINLANMAYACAK LUTFEN ASAGIDAKI
SAYFAYI TIKLAYINIZ VE NO CEVABINA OY VERIP SUBMIT'E TIKLAYIN.

NOT:EN SON RAKAMLAR
NO DIYENLER:840790
YES DIYENLER :32525

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son selim3 tarafından, 12.06.2006 - 20:30 tarihinde.
Gönderen: 12.06.2006 - 14:46
Bu Mesaji Bildir   selim3 üyenin diger mesajlarini ara selim3 üyenin Profiline bak selim3 üyeye özel mesaj gönder selim3 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
2687 Mesaj -
Allah Razı Olsun
Gönderen: 12.06.2006 - 15:04
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.~Sniper~. su an offline .~Sniper~.  
1230 Mesaj -
kafirlere no dedik biizniAllah

hatýrlatmaniz ve duyarliliginiz için
Allah razi olsun güzel insan selim abim..

selim abime gül

Gönderen: 12.06.2006 - 16:40
Bu Mesaji Bildir   .~Sniper~. üyenin diger mesajlarini ara .~Sniper~. üyenin Profiline bak .~Sniper~. üyeye özel mesaj gönder .~Sniper~. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
1420 Mesaj -
SELAMUN ALEYKUM

allah razý olsun kardeþim no ya týkladým.

fakat bu anket niye bu kadar ilgisiz kalmýþ sitemizde.

bence baþlýðý deðiþtirin.ÝNÞAALLAH göze çarpar.
herkes üerine düþeni yapar.
ALLAHA EMANET OLUNUZ.
Gönderen: 12.06.2006 - 16:40
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Allah aşkı su an offline Allah aşkı  
ANKETE DAVET..OYUMU KULLANAMIYORUM YARDIM
43 Mesaj -
SELAMUN ALEYKUM

BEN OYUMU KULLANAMIYORUM AYNI PC DEN DEÐÝÞÝK NÝCK TE OLSA OY KULLANILMIYOR.SÝZLEREDE OLDUMU ACABA BÝLGÝ VEREN OLURSA SEVÝNÝRÝM.

SELAM VE DUA ÝLE

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Allah aşkı tarafından, 12.06.2006 - 16:58 tarihinde.
Gönderen: 12.06.2006 - 16:53
Bu Mesaji Bildir   Allah aşkı üyenin diger mesajlarini ara Allah aşkı üyenin Profiline bak Allah aşkı üyeye özel mesaj gönder Allah aşkı üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
=ADSIZ= su an offline =ADSIZ=  
ANKETE DAVET
43 Mesaj -
selamun aleyküm kardeslerim ankete katildim .Bu ruhsuz insanlarin ne yapmak istediklerini bir türlü anlamis degilim telaşlı telaşlı telaşlı
Gönderen: 12.06.2006 - 16:53
Bu Mesaji Bildir   =ADSIZ= üyenin diger mesajlarini ara =ADSIZ= üyenin Profiline bak =ADSIZ= üyeye özel mesaj gönder =ADSIZ= üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
1505 Mesaj -
Allah razi olsun
oyumu kulandim sevinçli
Gönderen: 12.06.2006 - 16:59
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gullere vurgun su an offline Gullere vurgun  
ankete davet
148 Mesaj -
SA. ALLAH razý olsunn.... ben o Efendimiz(sav) hakkýnda yayýmlanan karikatürleri grüm cokk kötüdü yaa:(ağlarağlar Onlarý ALLAH a havale etmekten baska biþey diyemiyorum bizlrin neye deger werdýklerýmýzý býlýyolar we onlara saldrmaya baslýyorlar... neyse..
SELAM VE DUA ÝLE..gül
Gönderen: 12.06.2006 - 17:03
Bu Mesaji Bildir   Gullere vurgun üyenin diger mesajlarini ara Gullere vurgun üyenin Profiline bak Gullere vurgun üyeye özel mesaj gönder Gullere vurgun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
RE: ankete davet
1505 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Güllere vurgun

SA. ALLAH razý olsunn.... ben o Efendimiz(sav) hakkýnda yayýmlanan karikatürleri grüm cokk kötüdü yaa:(ağlarağlar Onlarý ALLAH a havale etmekten baska biþey diyemiyorum bizlrin neye deger werdýklerýmýzý býlýyolar we onlara saldrmaya baslýyorlar... neyse..
SELAM VE DUA ÝLE..gül

Evt bende gordum malesef Gullere vurgun kardesim
keske gormesegidim keske . agla

Onlarda Allah korkusu kalmamis !
Gönderen: 12.06.2006 - 17:05
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
^^NuR^^ su an offline ^^NuR^^  
639 Mesaj -
bende hemen oyumu kullandim
sagol uyardiginiz icin
GÜLLERIN EFENDISI ne uzanan eller kirilsin!!

Gönderen: 12.06.2006 - 20:30
Bu Mesaji Bildir   ^^NuR^^ üyenin diger mesajlarini ara ^^NuR^^ üyenin Profiline bak ^^NuR^^ üyeye özel mesaj gönder ^^NuR^^ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
nur_u misbah su an offline nur_u misbah  
Allah ıslah etsin.
6 Mesaj
Allah razý olsun kardeþim bende kullandým oyumu.
NO dedik Allah'ýn izniyle.şaşkın
Gönderen: 12.06.2006 - 20:34
Bu Mesaji Bildir   nur_u misbah üyenin diger mesajlarini ara nur_u misbah üyenin Profiline bak nur_u misbah üyeye özel mesaj gönder nur_u misbah üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~YaZGuLu~ su an offline ~YaZGuLu~  
595 Mesaj -
bende oyumu kullandim

keske hic yes veren olmasa

:(ağlarağlar
Gönderen: 12.06.2006 - 20:45
Bu Mesaji Bildir   ~YaZGuLu~ üyenin diger mesajlarini ara ~YaZGuLu~ üyenin Profiline bak ~YaZGuLu~ üyeye özel mesaj gönder ~YaZGuLu~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EHL-I HAK su an offline EHL-I HAK  
815 Mesaj -
Saolun bunu bizle paylaþtýðýnýz için ikinci kere no deme hakkýna sahip olduðum için çok mutluyum..bunu bir hocamýn sitesinde açýklamýþlardý ben orada da no hakkýmý kullandým...Allahým ýslah etsin hepsini rabbim...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son beautiful_cherub tarafından, 12.06.2006 - 20:57 tarihinde.
Gönderen: 12.06.2006 - 20:56
Bu Mesaji Bildir   EHL-I HAK üyenin diger mesajlarini ara EHL-I HAK üyenin Profiline bak EHL-I HAK üyeye özel mesaj gönder EHL-I HAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MeLiH su an offline MeLiH  
Admin

280 Mesaj -
gül..

Allah c.c. razý olsun ..
Gönderen: 13.06.2006 - 19:29
Bu Mesaji Bildir   MeLiH üyenin diger mesajlarini ara MeLiH üyenin Profiline bak MeLiH üyeye özel mesaj gönder MeLiH üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
murat1 su an offline murat1  
253 Mesaj -
Yes

35533

No

907519

en son durum devam arkadaslar devam
Gönderen: 13.06.2006 - 19:31
Bu Mesaji Bildir   murat1 üyenin diger mesajlarini ara murat1 üyenin Profiline bak murat1 üyeye özel mesaj gönder murat1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ReFReF58 su an offline ReFReF58  
RE:
33 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý murat1

Yes

35533

No

908995 OLDU

en son durum devam arkadaslar devam

gül
Gönderen: 13.06.2006 - 20:03
Bu Mesaji Bildir   ReFReF58 üyenin diger mesajlarini ara ReFReF58 üyenin Profiline bak ReFReF58 üyeye özel mesaj gönder ReFReF58 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
selim3 su an offline selim3  
Konu icon    ANKET'DEKI SON DURUM
21 Mesaj -
EVET KARDESLERIM ANKET'DEKI SON DURUM SU AN ITIBARI ILE SOYLE:

EN SON RAKAMLAR
NO DIYENLER:942861
YES DIYENLER :36607

HA GAYRET 1000000'A AZ KALDIsevinçli

Gönderen: 14.06.2006 - 14:07
Bu Mesaji Bildir   selim3 üyenin diger mesajlarini ara selim3 üyenin Profiline bak selim3 üyeye özel mesaj gönder selim3 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
*hira* su an offline *hira*  
35 Mesaj -
Yes diyenler = 36965

No diyenler = 956759

Rabbim yardýmcýmýz olsun Efendimiz için elele
Gönderen: 14.06.2006 - 18:08
Bu Mesaji Bildir   *hira* üyenin diger mesajlarini ara *hira* üyenin Profiline bak *hira* üyeye özel mesaj gönder *hira* üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
941 Mesaj -
..: gül :..

Allah razi olsun kardes

..: gül :..

Gönderen: 14.06.2006 - 18:15
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ReFReF58 su an offline ReFReF58  
RE:
33 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý *hira*

Yes diyenler = 36965

No diyenler = 958251

OLMUS

Rabbim yardýmcýmýz olsun Efendimiz için elele

gül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Calibra tarafından, 14.06.2006 - 18:53 tarihinde.
Gönderen: 14.06.2006 - 18:51
Bu Mesaji Bildir   ReFReF58 üyenin diger mesajlarini ara ReFReF58 üyenin Profiline bak ReFReF58 üyeye özel mesaj gönder ReFReF58 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
*hira* su an offline *hira*  
35 Mesaj -
yes diyenler = 37594

no diyenler = 978148

göz kırpma her an oy sayýsý arttýkça çok mutlu oluyorum bugün bi oy daha kullandým gücüm yettikçe kullanýcam haydi kardeþler daha fazla oy parmaklar çalýþsýn GÜL KOKULU EFENDÝMÝZ ÝÇÝN

SENÝ ÇOK SEVÝYORUZ YA RASULLALLAH
Gönderen: 15.06.2006 - 10:37
Bu Mesaji Bildir   *hira* üyenin diger mesajlarini ara *hira* üyenin Profiline bak *hira* üyeye özel mesaj gönder *hira* üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
cok oy attik ama bunlar art niyetli
2687 Mesaj -
her tarafa anket koymuslar acaba renklam mi yapiyorlar gazete reklami internet reklami suphelere dusurdu
ama insanlik borcum cunku O RASÜLULLAH SAS
Gönderen: 15.06.2006 - 11:50
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
faniiiia su an offline faniiiia  
ANKETLERE KATILMAYIN
138 Mesaj -

s.a kardeþler,

anket konusunda biraz uyanýk olmalýyýz. Bunlarýn yaptýklarý müslümanlarý aþaðýlamaktan baþka birþey deðil.
Allah aþkýna ya bu zilleti nasýl kabul ediyoruz birtürlü anlayamýyorum. Ne yani evet oylarý gereði gibi çýkmazsa alçaklýklarýna devammý edecekler.Basiret gözümüzü açalým ve bizleri nasýl bir zillete düþürmek istediklerini görelim. gerçi benzer bir yazýyý daha öncede yazmýþtým ancak kardeþlerimizin dikkatini çekmemiþti.
Bu konuyu þuna benzetiyorum. Admýn biri çýkýp anamýza babamýza en aðýr küfür ve hakaretlri edecek daha sonra kalkýp hele bir durun þu mahalledeki insanlara bir sorayým.bir anket yapayým eðer evet derlerse söverim hayýr derlerse vazgeçerim diyor.Bizlerde kalkýp onun bu alçakça isteðini kabul edelim.
olur mu þey Allah aþkýna söyleyin.

selametle...

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son faniiiia tarafından, 15.06.2006 - 12:51 tarihinde.
Gönderen: 15.06.2006 - 12:22
Bu Mesaji Bildir   faniiiia üyenin diger mesajlarini ara faniiiia üyenin Profiline bak faniiiia üyeye özel mesaj gönder faniiiia üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
aFrA - yetim kiz su an offline aFrA - yetim kiz  
68 Mesaj -
bende oyumu kullandim

NO tikldim

Allah Razı Olsun

ALLAH'a emanet olun abilerim ve ablalarim.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son afra tarafından, 15.06.2006 - 12:38 tarihinde.
Gönderen: 15.06.2006 - 12:37
Bu Mesaji Bildir   aFrA - yetim kiz üyenin diger mesajlarini ara aFrA - yetim kiz üyenin Profiline bak aFrA - yetim kiz üyeye özel mesaj gönder aFrA - yetim kiz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
***Mehtap*** su an offline ***Mehtap***  
39 Mesaj -
Allah Razi olsun.. Bende Oyumu verdim. Ve tanidigim herkesi bu ankete hayir demelerini saglayacagim insallah.. Allaha emanet olun kardeslerim... gül
Gönderen: 15.06.2006 - 12:47
Bu Mesaji Bildir   ***Mehtap*** üyenin diger mesajlarini ara ***Mehtap*** üyenin Profiline bak ***Mehtap*** üyeye özel mesaj gönder ***Mehtap*** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
astaravista253 su an offline astaravista253  
791 Mesaj -
YA ÝNGÝLÝZCE BÝÞÝLER YAZIYOR AMA ANKET ÇIKMIYOR SONUÇTA
Gönderen: 12.11.2006 - 11:50
Bu Mesaji Bildir   astaravista253 üyenin diger mesajlarini ara astaravista253 üyenin Profiline bak astaravista253 üyeye özel mesaj gönder astaravista253 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 864 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ilkser (43), gorkem yildiz (37), akky (39), HAKAN KÜCÜK (51), feride orhan (56), ME10 (47), MDMETIN (39), deniz-19 (37), avni kamzeli (43), asteroit (49), erdem (), Webcam_M (54), sel14tr (44), icalim (53), ilyas.fr (46), maneviyat (46), Ý.TEKGÜL (55), vgozukara (42), EMRULLAH (39), artvinli (59), emineyzc (48), looder (56), Cheetah (34), Keje (43), sahmeran28 (50), meto54 (63), selmani fahrisi (40), alonewolf (47), ibocan2 (42), chocuq87_54 (37), KaRaGoZLuM (41)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59075 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.