ivermektine kamagra budesonide ivermectine hydroxychloroquine aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » KISILIK GELISIMI » BİR FAKİRLE ÇAY SİMİT KEYFİ YAPTINIZ MI?

önceki konu   diğer konu
47 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
BİR FAKİRLE ÇAY SİMİT KEYFİ YAPTINIZ MI?
1942 Mesaj -

ABÝ DEDÝÐÝN GÝBÝ YAPTIM....
BENÝM ÝÇÝN YAP DEMÝÞTÝN YA ....
KENDÝM ÝÇÝN YAPTIM ABÝ ASLINDA...!

BÝR FAKÝR BULDUM ,YOLDA KÝMSESÝZ....
3 TANE SÝMÝT ALDIM.
BÝR DE ÇAY OCAGINA OTURDUK...
O BENÝ TANIMAZ BEN ONU.....
ÇATIR ÇATIR YEDÝK SUSAMLARINI DÖKEREK...
DERTLEÞTÝK..

ÇOK GÜZEL OLDU ABÝ.....gül
BANA BU AMELÝ HATIRLATTIGIN ÝÇÝN HAKKINI HELAL ET ABÝ..

O GÜZEL EFENDÝMÝZDE S.AV. BÖYLE TANIMADIGI KÝÞÝLERÝN,
FAKÝR VEYA MÝSKÝN DEMEDEN
OTURUVERMEZ MÝYDÝ SOFRASINA....!

BU YAZIMI OKUYAN KARDEÞLERÝM...
VARMISINIZ YARIN SÝZ DE
TANIMADIGINIZ BÝR FAKÝRLE,
SÝMÝT YEYÝP,ÇAY ÝÇMEYE...
NE OLUR SÝZDE YAÞAYIN BU GÜZEL DUYGUYU..

ABÝ HAKKINI HELAL ET.SEN KENDÝNÝ BÝLÝYORSUN.
UTANIYORUM....gül

Gönderen: 03.06.2006 - 22:59
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yoktan su an offline yoktan  
...
1227 Mesaj -
Yüreði zenginlere komþu olasýn abim..

Bir bardak çay ve bir susamlý çýtýr simidin de þu acize nasip olucak mý abim...
Gönderen: 03.06.2006 - 23:05
Bu Mesaji Bildir   yoktan üyenin diger mesajlarini ara yoktan üyenin Profiline bak yoktan üyeye özel mesaj gönder yoktan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
1942 Mesaj -
KARDEÞÝM YOKTANgül
SÝMÝT VE ÇAY
SAMÝMÝYET SOFRAMIZDA HER DAÝM ÇITIR ÇITIR VE SICACIK SENÝ BEKLEMEKTE...
Gönderen: 03.06.2006 - 23:10
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zumruduanka su an offline zumruduanka  
Admin

246 Mesaj -
gül ...
Gönderen: 04.06.2006 - 01:27
Bu Mesaji Bildir   zumruduanka üyenin diger mesajlarini ara zumruduanka üyenin Profiline bak zumruduanka üyeye özel mesaj gönder zumruduanka üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Suqunet su an offline Suqunet  
858 Mesaj -
gülgül
Gönderen: 04.06.2006 - 01:37
Bu Mesaji Bildir   Suqunet üyenin diger mesajlarini ara Suqunet üyenin Profiline bak Suqunet üyeye özel mesaj gönder Suqunet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
941 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý zumruduanka

gül ...

Gönderen: 04.06.2006 - 02:49
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sicilyali su an offline sicilyali  
1054 Mesaj -
Ne diyeyim abi !..

.......................

.........

Gönderen: 04.06.2006 - 03:20
Bu Mesaji Bildir   sicilyali üyenin diger mesajlarini ara sicilyali üyenin Profiline bak sicilyali üyeye özel mesaj gönder sicilyali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hulyam su an offline hulyam  
212 Mesaj -
ALLAH razý olsun abi.mevlam herkesede nasip etmez bu hayrý diyorum.aslýnda bir fakir öksüzü görünce böyle davranmak lazým.ALLAH cennet köþklerinde oturtur inþaallah.gül
Gönderen: 04.06.2006 - 10:07
Bu Mesaji Bildir   hulyam üyenin diger mesajlarini ara hulyam üyenin Profiline bak hulyam üyeye özel mesaj gönder hulyam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
1505 Mesaj -
gül gül gül Cok guzel yapmisin abi ! Yuregine saglik gül gül gül
Gönderen: 04.06.2006 - 14:22
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
ALLAH razi olsun Utaniyorum Abim,
önemli bir hatirlatma..

Utandirdin bizleri..ağlar

InsaALLAH böyle bir iyilik böyle bir güzellik yapmaya bizlerede nasib olur..

Selam ve DUA ile..
Gönderen: 04.06.2006 - 17:57
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MeLiH su an offline MeLiH  
Admin

280 Mesaj -
Allahým bu ne guzellik böyle..

UTANIYORUM Abimm..
öyle guzel anlatmýþsýnki, bir an bende tattým o heyecaný.. En kýsa zamanda bende yapmalýyým bunu.ağlarağlar

Allah senden razý olsun. Her bir susam tanesi gunahlarýna keffaret olsun inþallah..

. . .gül. . .
Gönderen: 04.06.2006 - 18:07
Bu Mesaji Bildir   MeLiH üyenin diger mesajlarini ara MeLiH üyenin Profiline bak MeLiH üyeye özel mesaj gönder MeLiH üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~YaZGuLu~ su an offline ~YaZGuLu~  
RE:
595 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý YeSiLKuBBeM

ALLAH razi olsun Utaniyorum Abim,
önemli bir hatirlatma..

Utandirdin bizleri..ağlar

InsaALLAH böyle bir iyilik böyle bir güzellik yapmaya bizlerede nasib olur..

Selam ve DUA ile..

Gönderen: 04.06.2006 - 18:24
Bu Mesaji Bildir   ~YaZGuLu~ üyenin diger mesajlarini ara ~YaZGuLu~ üyenin Profiline bak ~YaZGuLu~ üyeye özel mesaj gönder ~YaZGuLu~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gonca gül65 su an offline gonca gül65  
173 Mesaj -
gül gül gül
Gönderen: 04.06.2006 - 18:42
Bu Mesaji Bildir   gonca gül65 üyenin diger mesajlarini ara gonca gül65 üyenin Profiline bak gonca gül65 üyeye özel mesaj gönder gonca gül65 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EHL-I HAK su an offline EHL-I HAK  
815 Mesaj -
ALLAH RAZI OLSUN SENDEN ABÝ BEN ÝYÝKÝ SÝZÝN GÝBÝ ÝNSANLAR ARASINDA YER ALMA ÞEREFÝNDE BULUNMUÞ OLDUM...YAPTIÐINIZ ÞEY O KADAR GÜZEL BÝRÞEYKÝ ALLAHIM SÝZÝN GÝBÝagla HZ. MUHAMMET) (S.A.V)EFENDÝMÝZ GÝBÝ VE ÜMEMETÝNE BÖYLE GÜZEL BÝR HEYCAN YAÞATTIRMA ÝMKANI VERSÝN YARABBÝM...AMÝN..
Gönderen: 04.06.2006 - 19:06
Bu Mesaji Bildir   EHL-I HAK üyenin diger mesajlarini ara EHL-I HAK üyenin Profiline bak EHL-I HAK üyeye özel mesaj gönder EHL-I HAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
maviihiss su an offline maviihiss  
21 Mesaj -
bir fakiri doyurmak ne büyük mutluluk greçekten... bu duyguyu RABBÝM her daim bizlere tatmayý nasip etsin...gül
Gönderen: 04.06.2006 - 19:17
Bu Mesaji Bildir   maviihiss üyenin diger mesajlarini ara maviihiss üyenin Profiline bak maviihiss üyeye özel mesaj gönder maviihiss üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
2687 Mesaj -

simit satipta baskalarinin eline bakan bu fakire ne demeliydi bilirmisiniz
ben yasadim

Gönderen: 04.06.2006 - 21:16
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sariruzgar su an offline sariruzgar  
261 Mesaj -
Caným abim saolasýn:(
Gönderen: 04.06.2006 - 22:00
Bu Mesaji Bildir   sariruzgar üyenin diger mesajlarini ara sariruzgar üyenin Profiline bak sariruzgar üyeye özel mesaj gönder sariruzgar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdamsin su an offline sevdamsin  
465 Mesaj -
esselamun aleykum, utaniyorum abi hele bir turkiyeme kavusam dedigini yapacam bir yasli teyzemle karsilikli cay ve simit yicem sevinçli ahh ahh bir vara bilsem vatanima agla agla agla

saygi ve dua ilegül
Gönderen: 04.06.2006 - 22:51
Bu Mesaji Bildir   sevdamsin üyenin diger mesajlarini ara sevdamsin üyenin Profiline bak sevdamsin üyeye özel mesaj gönder sevdamsin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
:::MeDiNe::: su an offline :::MeDiNe:::  
238 Mesaj -
gül

ALLAH razi olsun cok önemli bir hatýrlatma...

cok söze ne hacet yapýlan yapan ortada..

selametle

Gönderen: 04.06.2006 - 22:55
Bu Mesaji Bildir   :::MeDiNe::: üyenin diger mesajlarini ara :::MeDiNe::: üyenin Profiline bak :::MeDiNe::: üyeye özel mesaj gönder :::MeDiNe::: üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1942 Mesaj -
Burada anlaþýlmasý gereken bir fakirin karnýný doyurmak degil arkadaþlarým.
fakiri doyurmak tabi ki güzel va anlamlý bir amel.
asýl olan hiç tanýmadýðýmýz bir insanla ki bu insan düþkün,fakir,kimsesiz.
iþte böyle birine nasýlsýn diyebilmek....
iþte böyle biriyle oturup sohbet edebilmek...
iþte böyle biriyle ayný lokmayý paylaþabilmek...

asýl önemli nokta egilmez baþýmýzý eðip,nefsimizi kýrýp,tanýmadýðýmýz bir düþkünle ayný seviyede olup onun hatýrýný sorabilmak ve onunla dertleþebilmek...

Konumuzdaki ameli fakir açýsýndan degilde kendi açýmýzdan da degerlendirebilirsek daha faydalý olur kanaatindeyim.....

BU DAVRANIÞI BANA TAVSÝYE EDEN ABÝMDEN
ALLAH RAZI OLSUN.

hepinizi ALLAH ÝÇÝN SEVÝYORUM...gül
UTANIYORUMgül
Gönderen: 05.06.2006 - 07:06
MerveSena su an offline MerveSena  
RE:
109 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý utaniyorum

asýl önemli nokta egilmez baþýmýzý eðip,nefsimizi kýrýp,tanýmadýðýmýz bir düþkünle ayný seviyede olup onun hatýrýný sorabilmak ve onunla dertleþebilmek...

UTANIYORUMgül

Utaniyorum abim Rabbim sizden razi olsun.

Bizlere anlatmak istediginiz, maddi fakirlik degilde bir cogumuzda bulunan manevi fakirligimizi hatirlamamiz. Yukarida belirttiginiz gibi ... bir düskünle ayne seviyede olup..., bizler o düskünün birtek maddi düskünlügünü görüyoruz, 1, 5 yada 10 simit alarak o anki hayrimizi yaptigimizi saniyoruz, belkide bizlerin manevi fakirligi o kisinin maddi fakirliginden dahada altinda. O kisiyle ayne seviyede olabilmek bizlerin fakirligini zenginlestirir Insaallah.

Selam ve dua ile...
Gönderen: 05.06.2006 - 22:08
Bu Mesaji Bildir   MerveSena üyenin diger mesajlarini ara MerveSena üyenin Profiline bak MerveSena üyeye özel mesaj gönder MerveSena üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CENNETyolu su an offline CENNETyolu  
437 Mesaj -
Can Abim Allah sizden razi olsun

Okadar fakir insan varki,bizlere okadar muhtac olan insanlar varki Biz birilerini Sevindirsek ne kadar guzel olur onlarla oturup sohbet etmek ne kadar guzel,Utaniyorum Abinin yaptigi gibi,O kardeslerimiz bizleri bekliyor onlar bizim gibi Allahin Kullari,insaAllah bizlerede boyle bir hayirli is nasip olur...

Selam Ve Dua ile
Gönderen: 06.06.2006 - 21:20
Bu Mesaji Bildir   CENNETyolu üyenin diger mesajlarini ara CENNETyolu üyenin Profiline bak CENNETyolu üyeye özel mesaj gönder CENNETyolu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Hayýr yapmadým utanýyorum abi sıkıntılı

Tavsiye edenden de ; uygulayýp ders gibi buraya taþýyandan da Allah razý olsun.
Gönderen: 06.06.2006 - 21:37
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
RE:
1420 Mesaj -
SELAMUN ALEYKUM
asýl olan hiç tanýmadýðýmýz bir insanla ki bu insan düþkün,fakir,kimsesiz.
iþte böyle birine nasýlsýn diyebilmek....

kendini bilmezler tarafýndan dýþlanan insanlara insanlýðýn var olduðunu ve unutulmadýklarýný onlara deðer veren onlarýda seven insanlarýn var olduðunu hissettirmek.

ALLAH razý olsun kardeþim o kadar çok insan gördümkü bu insanlarý aþaðýlayan küçümseyen ve hatta affýnýza sýðýnak söylüyorum bu insanlardan tiksinen ama kimin ALLAH katýnda daha üstün olduðunu ancak RABBÝM bilir.

ALLAHA EMANET OLUNUZ.
Gönderen: 06.06.2006 - 22:02
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sariruzgar su an offline sariruzgar  
261 Mesaj -

:(ağlarağlarağlar
Gönderen: 06.06.2006 - 23:03
Bu Mesaji Bildir   sariruzgar üyenin diger mesajlarini ara sariruzgar üyenin Profiline bak sariruzgar üyeye özel mesaj gönder sariruzgar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gul-Demeti su an offline Gul-Demeti  
90 Mesaj -
selamun aleykum UTANIYORUM ABI senin dedigini yapamadim ama dun babamla gorustum is yerindeki bir arkadasi hakkinda konustuk arkadsinin uc cocugu varmis hanimi kanser hastasi ankarada yatiyormus ve o cocuklar bir seneden beri sebze yememisler ve durumlari cok cok kotuymus benim babambiraz yardim etmis ama onunda hali malum ben dun gece uyuyamadim nefsime olctum cok agir geldi ve bir kampanya gibi bisey baslattim butun arkadaslarima soyledim kimi sende varsa bana ver dedi kimi dusuneyim dedi kimide hemen verdi bilmiyorum abi ne yapmaliyim benimle dalga geciyorlar ALLAH seni bu dunyaya iyilik etsin diye gondermis diyorlar insanlik bukadar mi vicdan merhamat bu kadarmi ama kim nederse desin ben o aileyi yalniz birakmiycam o cocuklari copten yemek yedirmiycem yemin ederimki selam ve dua iletelaşlı telaşlı
Gönderen: 29.06.2006 - 01:08
Bu Mesaji Bildir   Gul-Demeti üyenin diger mesajlarini ara Gul-Demeti üyenin Profiline bak Gul-Demeti üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GÜL DEMEDİ KARDEŞİM'E
1942 Mesaj -
VE ALEYKÜM SELAM...!
GÜL-DEMEDÝ KARDEÞÝM
yazdýklarýný okudum .Güzel kardeþim RABBÝM sendeki kalp yumuþaklýðýný,merhameti,ümmet kardeþliði duygusunu
hepimize nasip eylesin..
bana sormuþsun benimle alay ediyorlar diye ben ne yapayým.bence yaptýklarýna devam et.alay edenler bilmiyorlar .

bende sana bir þey sorayým.yukarýdaki mesajýn baþýndaki ismini kaldýr okuma ve mesajdaki ahlaka bak.soruyorum soruyu.

MESAJDA KÝMÝN AHLAKI VAR.
BU AHLAK SANA KÝMÝ HATIRLATIYOR.
BU SENÝN YAPTIKLARINI SENDEN
YÜZYILLAR ÖNCE KÝM YAPTI.

HAYDÝ GÖZÜN AYDIN...
ALLAH DEVAM SEBAT NASÝP ETSÝN.
ALLAH SENDEN RAZI OLSUN
gül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son utaniyorum tarafından, 29.06.2006 - 01:44 tarihinde.
Gönderen: 29.06.2006 - 01:43
90 Mesaj -
SELAMUN ALEYKUM utaniyorum abi ben cok fazla anlayamadim desem kizarmisin bana
Gönderen: 29.06.2006 - 01:47
Bu Mesaji Bildir   Gul-Demeti üyenin diger mesajlarini ara Gul-Demeti üyenin Profiline bak Gul-Demeti üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Umuda_Dogru su an offline Umuda_Dogru  
162 Mesaj -
Allah razi olsun utaniyorum abim,siz nekadar iyi bir insansiniz,
insa-Allah bizde sizin gibi oluruz ve insa-Allah bizede böyle bir güzellik bir iyilik yapmak nasip olur....

Güldemeti ablamin dedigi gibi,biz bir iyilik yapmak istedigimizde,
herkez alay ediyor.... alay edenler gaflet uykusunda olanlardir....
Allah uyandirsin....

Selam ve dua ile....
Gönderen: 29.06.2006 - 01:50
Bu Mesaji Bildir   Umuda_Dogru üyenin diger mesajlarini ara Umuda_Dogru üyenin Profiline bak Umuda_Dogru üyeye özel mesaj gönder Umuda_Dogru üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1942 Mesaj -
GÜL DEMETÝ KARDEÞÝM SENÝN AHLAKIN KÝME BENZÝYOR BÝLEMEDÝYSEN BEN DE ÞAÞIRDIM DERÝM.
SENDEKÝ BU GÜZELLÝKLERÝ BÝZE KÝM ÖGRETTÝGüle Güle
Gönderen: 29.06.2006 - 01:55
90 Mesaj -
kusuruma bakma abi mesajini cabuk okudum ve hemen yazdim ALLAH SENDEN VE TUM KARDESLERIMDEN RAZI OLSUN
Gönderen: 29.06.2006 - 02:04
Gast MuR@T MuTLu  
Misafir
UTANIYORUM abinin iþ yerine gittiðimde, sadece 1 saatliðine
uðramýstým...

saat 15:00 te gittim ama saat 22:00 de ancak ayrýlabildim..

doyumsuz güzel ve samimimi bir insan....sevinçli

Gönderen: 29.06.2006 - 09:48
Bu Mesaji Bildir   Yukari
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  
Admin

700 Mesaj -
Bizler hep uzakdaki görmediklerimize yardimlar toplariz yollariz.

Halbuki bir sagimiza,solumuza baktigimizda bunlarin bir cogu ile karsilasmak mümkün.
Tr de daha cok karsimiza cikiyor fakat sanmayinki avrupada yok.
Bunlarin kendi insanlarindan dahi var Cöpleri karistiran yaslilar, pazar artiklarini tolayanlar..

O insanlara deger vermeyi,yüz cevirmemeyi burda herkeze örenk gösteren kardesimden ALLAH razi olsun.
Güzel bir örnek hepimiz yapabiliriz ne olurki?

Bugibi bir kac olayda basimdan gectigi icin o anki mutlulugu o karsinda her seye muhtac insanla palasmanin sevincini burda anlatmak mümkün degil cevabi sadece göz yaslari verir o an..

UTANIYORUM kardesimgül
Gönderen: 29.06.2006 - 12:14
Bu Mesaji Bildir   RaVZaNuR üyenin diger mesajlarini ara RaVZaNuR üyenin Profiline bak RaVZaNuR üyeye özel mesaj gönder RaVZaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1942 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý MuR@T MuTLu

UTANIYORUM abinin iþ yerine gittiðimde, sadece 1 saatliðine
uðramýstým...

saat 15:00 te gittim ama saat 22:00 de ancak ayrýlabildim..

doyumsuz güzel ve samimimi bir insan....sevinçli

MURADIM TEÞEKKÜR EDERÝM....
ÖYLE GÜZEL ÝNSANSIN KÝ SENDEN AYRILAMADIM...!
Gönderen: 29.06.2006 - 20:08
SaHRa su an offline SaHRa  
1183 Mesaj -
utaniyorum abi ALLAH c.c. sizden razi olsun..

Yüce Mevlam cümlemize her daim Islam ahlakini yasamaya ve yasatmaya nasip etsin insaAllah
..gül

Selam ve dua ile..
Gönderen: 19.07.2006 - 12:17
Bu Mesaji Bildir   SaHRa üyenin diger mesajlarini ara SaHRa üyenin Profiline bak SaHRa üyeye özel mesaj gönder SaHRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Son-GüL su an offline Son-GüL  
1125 Mesaj -
Ben oturup da bir fakirle çay simit yemedim ama ona benzer bi anýmý anlatabilirim size.Üniversitedeyken yurdumuz hemen terminalin karþýsýndaydý,ben de dýþarý yiyecek biþeyler almaya yan taraftaki kafeye gitmiþtim,kafenin yanýnda bi de lokanta vardý onun önünde yaþlý bi teyze gördüm,elinde bastonu vardý üstü baþý çok kirliydi bana bakarak biþeyler dedi zor konuþuyodu sanki,ben ona doðru ilerlerken lokantanýn önünde oturan iki amca yapma gitma der gibi bana kaþ kaldýrdýlar,ben dinlemedim tuttum elinden teyzenin derdini sordum açmýsýn dedim,evet dedi,ben de hemen lokantanýn önündeki masaya oturttum,ne yemek istediðini sordum ve bekle dedim,içeri girip ekmek arasý köfte yaptýrdým yanýna da ayran istedim parasýný ödedim ve adama sýký sýký tembih ettim teyzeye verin diye,teyzenin yanýna geldim söyledim sana yemek getirecekler kalkma burdan otur dedim,tamam ALLAH razý olsun dedi.Sonra ayrýldým ordan ama yurda girinca ilk iþim elimi yýkamak oldu,çok pis kokuyodu ama yapabileceðim baþka biþey yoktu napayýmtelaşlı
Bize böyle güzel iþler yapmayý hatýrlattýðýnýz için ALLAH razý olsun Utanýyorum abi(size abi diyebilir miyim?)Kararsiz
Gönderen: 19.07.2006 - 12:42
Bu Mesaji Bildir   Son-GüL üyenin diger mesajlarini ara Son-GüL üyenin Profiline bak Son-GüL üyeye özel mesaj gönder Son-GüL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
SELAMUN ALEYKUM...!

Doðrusu benim iþyerime zaman zaman dilenciler gelir ve bende bazen biþey içermisiniz diye sorarým? Hele o kiþi yaþlý olunca öyle bir þaþkýnlýða düþerlerki utanarak bir bardak su der. Ben o suyu getirip verinceye kadar onun içmesini beklerim bir hürmet göstererek.Ama gerçekten insan öyle bir duydulara giriyorki...
Yani tek kelimeyle anlatýlmaz YAÞANIR derim.

Bu konu ile benzer eþ deðerde sanýrým.

ALLAH hepinizden razý olsun.. SELAM VE DUA ÝLE
Gönderen: 19.07.2006 - 12:44
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~MiNA~ su an offline ~MiNA~  
475 Mesaj -
Paylasmak... ne güzeldir paylasmak

Garibanim gülüm can kardesim benim
Senin gözünde ne bir simit nede bir bardak cay var
Sen zaten acliga aliskinsin miden nezaman sicak birseyler gördü kimbilirKarsina hic tanimadigin biri cikmis selam vermis ve seninde bu topraklarin insani oldugunu göstermis,deger vermis
Yan gözle bakip gecmemis,kücük görmemis ve simidini paylasmis
Belki bunlari yaparken yükünü hafifletmedi,derdine derman olamadi
Ama utandi utandirdi
seninde her insan gibi bir can oldugunu gösterdi
UTANAN ve UTANDIRANLARAgül
Gönderen: 19.07.2006 - 14:13
Bu Mesaji Bildir   ~MiNA~ üyenin diger mesajlarini ara ~MiNA~ üyenin Profiline bak ~MiNA~ üyeye özel mesaj gönder ~MiNA~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Paylaşmasını bilen canlara....
1942 Mesaj -
songül bacim ne demek abi diyebilirmiyim tabi ki bana abi diyebilirsiniz.gül
mina ve rifat56 kardeþlerim konuya verdiðiniz deger ve ayrýca duygularýnýzdaki samimiyetten dolayý teþekkür ederim.
mina kardeþimgül
rifat56 kardeþimgül
TÜM UTANANLARAgül
Gönderen: 19.07.2006 - 21:56
alemihuccet su an offline alemihuccet  
359 Mesaj -
...gül...
Allah(cc) hepinizden razý olsun...
utanýyorum abii...gül....ve herkese
Gönderen: 19.07.2006 - 22:39
Bu Mesaji Bildir   alemihuccet üyenin diger mesajlarini ara alemihuccet üyenin Profiline bak alemihuccet üyeye özel mesaj gönder alemihuccet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Son-GüL su an offline Son-GüL  
1125 Mesaj -
ALLAH razý olsun utanýyorum abi,benim abim bana pek abilik yapmýyo da ondan sordum öyle,benim abim Cuma'ya bile gitmez,gezer tozar arabasýyla,kimseyi takmaz,ona biraz dua eder misiniz?Sizin gibi abilerim var artýk de mi?teþekkürler...Güle Güle
Gönderen: 24.07.2006 - 12:16
Bu Mesaji Bildir   Son-GüL üyenin diger mesajlarini ara Son-GüL üyenin Profiline bak Son-GüL üyeye özel mesaj gönder Son-GüL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CENNETyolu su an offline CENNETyolu  
437 Mesaj -
"Fukarayi arayin, görüp-gözetiniz,
siz ancak fakirleriniz sayesinde yardim görür ve riziklanirsiniz" (Hadis-i Serif)

Utaniyorum abim, bu görevini sen yerine getirdin, tebrik ederim, Allah (c.c) razi olsun,
bizede güzel örnek oldugun icin tesekkür ediyoruz... Seni bize gönderen
Allaha (c.c) sonsuz sükürler olsun...

SANA gül
Gönderen: 30.07.2006 - 16:20
Bu Mesaji Bildir   CENNETyolu üyenin diger mesajlarini ara CENNETyolu üyenin Profiline bak CENNETyolu üyeye özel mesaj gönder CENNETyolu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
Utanıyorum can abim..
2338 Mesaj -
Yüzünün derin çizgileri senin tebessümü ne çok sevdiðinin göstergesiydi can..

Muhabbetin gönül þenliði..

Hani beni mehteri görebilsin diye herkesi o tümsekten indirip oraya çýkardýnýz ya.. gül o zamanki gayretinden anladým..

Ne çok utandýðýný..

Cansýnýz..
Gönderen: 30.07.2006 - 16:30
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sicilyali su an offline sicilyali  
1054 Mesaj -
Utanmak mý !..

Utancýmýzdan
utanmayý bile unuttuk...

:(ağlar
Gönderen: 30.07.2006 - 16:35
Bu Mesaji Bildir   sicilyali üyenin diger mesajlarini ara sicilyali üyenin Profiline bak sicilyali üyeye özel mesaj gönder sicilyali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kardeslik_18 su an offline kardeslik_18  
RE:
61 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý menteseci

Utanmak mý !..

Utancýmýzdan
utanmayý bile unuttuk...

:(ağlar

duvar

Utaniyorum abim gül ağlar
Gönderen: 02.08.2006 - 03:18
Bu Mesaji Bildir   kardeslik_18 üyenin diger mesajlarini ara kardeslik_18 üyenin Profiline bak kardeslik_18 üyeye özel mesaj gönder kardeslik_18 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dilek2006 su an offline Dilek2006  
69 Mesaj -
ne kadar güzel ...baska ne denir ki ...allah razi olsun utaniyorum abicim...

allah nasip kismet ederse insallah ben de izin icin tr ye gelirsem bende yapmayi düsünüyorum ...yasim henüz 18 ama bunun yasla ne alakasi var degilmi sevinçli herseferinde düsünürdüm bir fakire yardim etmeye azicik olsa kücücük olsa bir yardim , yürekten gelen yarim ... sagolasin abim , yüregine saglik ...dilerrim allahtan o güzel yüregini zeniginlere komsu yapar insallh...

Selam ve dua ile...

allaha emanetziniz abiler ablalar...gül
Gönderen: 02.08.2006 - 07:09
Bu Mesaji Bildir   Dilek2006 üyenin diger mesajlarini ara Dilek2006 üyenin Profiline bak Dilek2006 üyeye özel mesaj gönder Dilek2006 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rahil su an offline rahil  
1191 Mesaj -
GÖNLÜ ZENGÝN OLANLARA SELAM OLSUN...gül Allah Razı Olsun

''Rabbim bizlere gönülzenginliði, takva ve hidayet versin.'' (amin) ağlar
Gönderen: 25.10.2008 - 12:30
Bu Mesaji Bildir   rahil üyenin diger mesajlarini ara rahil üyenin Profiline bak rahil üyeye özel mesaj gönder rahil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 1013 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Mecced (42), tilve (45), alsancak55 (54), kobra111 (49), ihlumut (39), salih1960 (64), morsel (35), zeynep17 (31), alperen_58 (58), mushab60 (50), MEDINENIN GÜLÜ (36), lazkopat_tr (37), ilhanebrar (50), turkthunder (46), selcukserdar (45), sedaseda (35), orhanaksoy (58), selimkum (40), ege-men (37), adigesav (58), osman__ulker (44), azize (38), muhittin19 (40), faruk1453 (40), BüCüR (37), mücahit444 (46), yilmaz keskin (53), daricali (39), ilkahmet (44), aktashakan (38), mücella (41), fatih avc&yacut.. (52), GurbetGülü (36), abdulbakiucar (40), MaRsS (39), metince (52), sercan_21998 (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.64846 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.