generique colchicine ivermectine hydroxychloroquine lopinavir ritonavir hydroxychloroquine super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » Siyonist komutandan şok sözler

önceki konu   diğer konu
4 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Siyonist komutandan şok sözler
191 Mesaj -
Siyonist komutandan þok sözler
Tarih : 23:19:10 | 11.04.2006
--------------------------------------------------------------------------------
Ýþkence maðduru Ýbrahim Þen yaþadýklarýný anlatýyor- 2 Guantanamo’daki tutuklularý sorgulayan iþkenceci askerlerin yüzde 90’ý Yahudiydi
“Ýsmi Yasef olan Yahudi komutan bir taraftan vücuduma elektrik veriyor, diðer taraftan da; ‘Türk terörist, merak etme az kaldý. Irak, Ýran ve Suriye’den sonra sýra Türkiye’ye de gelecek. Kadýnlarýnýz hizmetçilerimiz, erkekleriniz de kölelerimiz olacak. Ýstanbul’a geldiðimizde ilk olarak dedeniz Abdülhamid’in mezarýný ateþe vereceðiz’ diyordu. Ben bu arada vücuduma verilen elektriðin etkisiyle tekrar bayýldým.”
“Delirtme odasý”nda sizi yalnýz baþýnýza býrakýyorlar. Bir sandalyeye oturtup, vücudunuzun farklý yerlerine çeþitli kablolar yerleþtiriyorlar. Vücudunuza yerleþtirilen kablolar çalýþtýrýlýnca, çeþitli halüsinasyonlar görmeye baþlýyorsunuz. Kulaðýnýza ilginç ve ürkütücü sesler geliyor ve bir an önce ölmek istiyorsunuz. Guantanamo’da bu odaya giren esirlerden en az 400’ü intihar giriþiminde bulundu. 90’ý da delirdi.”
ALLAH RASÛLÜ’NDEN GELEN MÜJDE
- Genel olarak esirlerin moralleri
nasýldý?
- Guantanamo esirleri yaþadýklarý iþkencelere raðmen, moral olarak diriler. Ayrýca görülen salih rüyalar, bütün esirlere müthiþ moral veriyordu.
- Bu rüyalardan bahseder misiniz?
- Bir sabah Afganistanlý bir kardeþ, Kuveytli bir âlime seslenerek; “Hocam, bu gece rüyamda Allah Rasûlü’nü gördüm. Bana; Kuveytli âlim bir rüya gördü, onu size anlatsýn
diye buyurdu” dedi. Kuveytli âlim gözyaþlarý içinde; “Kardeþler, vallahi Afganlý arkadaþýmýz doðru söylüyor. Ben rüyamda Allah Rasûlü’nü gördüm. Fakat rüyamý anlatýp anlatmamam hususunda tereddüt ediyordum. Artýk anlatacaðým. Rasûlullah bana rüyamda dedi ki; “Nefsimin yedi kudreti elinde olan Allah’a yemin ederim ki, Allah Guantanamo ehlini unutmadý. Guantanamo’daki esirler, Bedir ehline benziyorlar. Melekler onlarý gýpta ile seyrediyorlar. Onlara müjde ver...”
- Guantanamo’da nasýl karþýlandýnýz?
- Guantanamo’da da ayný Kandahar’daki askeri üstte olduðu gibi, ABD askerlerinin saldýrýlarýyla karþýlandýk. Ellerimiz ve ayaklarýmýz prangalý, baþýmýzda çuval olduðu halde devamlý vuruyorlardý. Her yerim kan içinde kalmýþtý. Dayak sebebiyle bayýlmýþým. Ayýldýðýmda kendimi sorgu odasýnda buldum. Baþýmdaki çuvalý çýkarmýþlardý. Karþýmda, baþlarýnda Yahudilerin taktýðý kippalardan bulunan 4’ü bayan, 6’sý erkek 10 asker, bir de Türk tercüman vardý. Baygýnlýðýmýn geçtiðini fark eden askerlerden biri, hemen kadýn askerlere beni soymalarýný söyledi. Kadýn askerler de ellerindeki makaslarla beni anadan üryan bir þekilde soydular. Tekrar iþkence seansý baþladý. Ýsmi Yasef olan Yahudi komutan bir taraftan vücuduma elektrik veriyor, diðer taraftan da; “Türk terörist, merak etme az kaldý. Irak, Ýran ve Suriye’den sonra sýra Türkiye’ye de gelecek. Kadýnlarýnýz hizmetçilerimiz, erkekleriniz de kölelerimiz olacak. Ýstanbul’a geldiðimizde ilk olarak dedeniz Abdülhamid’in mezarýný ateþe vereceðiz” diyordu. Ben bu arada vücuduma verilen elektriðin etkisiyle tekrar bayýldým.
ASKERLERÝN % 90’I KÝPPALI
- Kippalý Yahudi askerlerden bahsettiniz. Bu askerlerden Guantanamo’da çok var mýydý?
- Size þunu söyleyebilirim. Guantanamo’daki askerlerin % 90’ýnýn baþýnda kippa vardý. Ýsimleri de hep Yahudi isimleriydi. Guantanamo’da bizim tesbit ettiðimiz 15 de Yahudi haham vardý. Esirler içindeki âlimlerin sorgularýnda, en az 1 haham bulunuyordu.
- Sorgu odasýndan kaç gün sonra çýkabildiniz?
- 10 gün boyunca devamlý iþkenceye tabi tutuldum. Devamlý olarak, Usame bin Laden ve Molla Ömer’in nerede olabileceðini soruyorlardý. Ben ise bu kiþileri hayatýmda bir kere bile görmemiþtim. Ýþkence gördüðüm 10 günün son 3 günü beni baþka bir odaya götürdüler. Bu oda, diðer sorgu odasýna göre daha düzenliydi. Ýlk önce odadaki televizyonu açtýlar ve benden televizyondaki ahlaksýz filmi seyretmemi istediler. Ben seyretmemek için baþýmý aþaðý eðdikçe, onlar vücuduma daha fazla elektrik veriyorlardý. Bu durum yaklaþýk 45 dakika sürdü. Daha sonra iki asker herkesin gözü önünde birbirleriyle iliþkiye girmeye baþladý. Ben utancýmdan ne yapacaðýmý þaþýrdým. Devamlý olarak içimden, “Hasbünallahü ve ni’mel vekîl” diye duada bulunuyordum. Kadýn askerlerden biri eðer kabul edersem, bir kadýnla iliþkiye girebileceðimi söyledi. 3 gün boyunca beni ikna etmeye çalýþtýlar. Tekliflerini kabul etmeyince, bu sefer diðer sorgu odalarýna hiç benzemeyen farklý bir odaya götürdüler.
DELÝRTME ODASI
- Bu odanýn diðer sorgu odalarýndan farklý olan yönü neydi?
- Odanýn her tarafý çeþitli elektromanyetik âletlerle kaplýydý. Bu odaya Guantanamo’daki esirler kendi aralarýnda “Delirtme odasý” diyorlar. Ben oradayken deliren 90 kadar Müslüman esir, bu odada fazla býrakýlmalarý sebebiyle delirdi. “Delirtme odasý”nda sizi yalnýz baþýnýza býrakýyorlar. Bir sandalyeye oturtup, vücudunuzun çeþitli yerlerine çeþitli kablolar yerleþtiriyorlar. Önce odanýn ýsýsý düþürülüyor, daha sonra da yükseltiliyor. Mesela odanýn ýsýsý -20 derece soðuktayken, birden 60 derece sýcaða çýkarýlýyor. Vücudunuza yerleþtirilen kablolar çalýþtýrýlýnca, çeþitli halüsinasyonlar görmeye baþlýyorsunuz. Bütün dengeniz bozuluyor. Kulaðýnýza ilginç ve ürkütücü sesler geliyor ve bir an önce ölmek istiyorsunuz. Öyle bir acý çekiyorsunuz ki, tarifsiz... Guantanamo’da bu odaya giren esirlerden en az 400’ü intihar giriþiminde bulundu. 90’ý delirdi. Deliren esirleri Delta D Bloðu’na götürüyorlardý. Birçok esir bileklerini kesti. Ben de o “Delirtme odasý”na girdikten sonra çok kötü günler yaþadým. Kendimi tanýyamýyordum. Sanki içimde baþka bir insan vardý. Sürekli onunla mücadele etmek zorunda kalýyordum. Kulaðýma gelen uðultular, benden sürekli intihar etmemi istiyorlardý. Fakat Allah’ýn yardýmýyla yavaþ yavaþ kendime geldim. Bu odadan çýkarýldýktan sonra da 2 sene boyunca kalacaðým hücreme götürüldüm.
- Hücrede günlerinizi neler yaparak geçiriyordunuz?
- Hücrelerde sürekli olarak Kur’an’ý Kerim okuyorduk. Guantanamo’daki esirlerin % 90’ý hafýz oldular. Aramýzdaki âlimler; “Allah’ýn kuluna kaldýramayacaðý yükü yükleyemeyeceðini” ve her þartta Ýslâm’ýn izzetini ayakta tutmamýz gerektiðini söylüyorlardý. Biz de askerlerin morallerini bozmak için çeþitli eylemler yapýyorduk.
- Ne tür eylemler?
- Her gece mutlaka Usame bin Laden’i öven marþlar söyleniyordu. Çünkü Amerikalý askerlerin en çok nefret ettikleri insan, Usame bin Laden’di. Ayrýca hücrelerin demirlerine vurarak, Ýslâm’ýn zafer kazanacaðýna, ABD ve Ýsrail’in yýkýlacaðýna dair sloganlar atýyorduk. Hücrelerdeki arkadaþlarla Amerikalý askerler geldiði zaman, silah sesi çýkarmaya karar verdik. 1 gün sonra askerler bizim bulunduðumuz bloða geldiklerinde, aðzýmýzla silah sesi çýkarmaya baþladýk. Askerler birden paniðe kapýlýp yere yatarak; “Saldýrýya uðruyoruz. El Kaide Guantanamo’ya saldýrýyor” diye baðýrmaya baþladýlar. Herkes bir tarafa kaçýþmaya baþladý. Askerlerin düþtükleri komik duruma dakikalarca güldük. Bazý esirler de, ellerine fýrsat geçirdikleri an, ABD askerlerini esir alýyorlardý.
SUUDÝ TUTUKLUNUN
ÇEVÝK GÝRÝÞÝMÝ...
- Hücrelerde ABD askerlerini esir almanýz imkansýz deðil mi?
- Normalde hücrelere 15 kiþi birlikte ve yanlarýnda bir köpek bulundurarak geliyorlardý. Bir gün baþýnda kippa olan Yahudi askerler; “Biz 3 kiþi sizi odanýzdan alýp, sorguya götürebiliriz” diye hava atmak için bir Suudi Arabistanlý esirin hücresine girdiler. Hücre kapýsý açýlýr açýlmaz, bu Arap kardeþ askerlere saldýrdý. 5 dakika içinde 3 askeri hücreye sokup, üzerlerine hücrenin kapýsýný kapattý. Bizim kaldýðýmýz blokta askerlerin ilan yaptýklarý bir mikrofon vardý. Bu mikrofondan çýkan sesi Delta Kampý’ndaki bütün asker ve esirler duyabiliyordu. Arap esir daha sonra bu mikrofonu eline alýp, “Ey Amerikalýlar, ey Ýsrailliler, 3 askerinizi hücreye týktým. Bir gün Bush ve Þaron’u da bu hücrelere sokacaðýz. Allah’ýn vaad ettiði zafer çok yakýnda gelecektir. Ýzzet mücahidlerindir” diye baðýrdý. Hücrelerin her birinden “Tekbir” sesleri gelmeye baþladý. Guantanamo’yu ele geçirmiþ gibi sevindik. Daha sonra gelen askerler, bu Arap kardeþi kelepçeleyip, götürdüler. Ona 40 güne yakýn iþkence yaptýlar. Vücudu yara bere içinde hücresine döndüðü zaman bile ABD askerlerine; “Bir daha 3 kiþi hücrelerimize gelmeye cesaret edin bakalým.Yine sizi, buraya týkacaðým” diye tehditlerde bulunuyordu. Bir baþka olay daha anlatayým. Rüstem isimli bir Çeçen esir vardý. Küçük boyluydu, fakat çok iyi döðüþebiliyordu. O da bir sayým esnasýnda 4 ABD askerini dövüp, onlarý kaldýðý hücreye kapattý. Daha sonra da gidip ABD askerlerine; “Bakýn sizin arkadaþlarýnýzý hücreye kapattým. Ýslâm’ýn hayýrlý evladlarý bir gün Guartanamo’ya gelip, hepinizi, bizi kapattýðýnýzý hücrelere týkacaklar” diye tehditte bulundu. ABD askerleri Rüstem’in ellerini kelepçeyip, onu götürdüler. Rüstem’den bir daha haber alamadýk.
“90 KÝÞÝ ÝÞKENCEDEN DELÝRDÝ”
- Guantanamo’daki esirlerin açlýk grevi yaptýklarýna dair haberler geliyor. Bütün esirler bu açlýk grevine katýlýyor mu?
- Gördükleri iþkenceler ve kendilerine verilen ilaçlar sebebiyle deliren esirlerin dýþýnda herkes katýlýyor. Yeni bir ilaç çýktýðýnda ilacý kontrol etmek için kobay olarak bizi kullanýyorlardý. Ben Guantanamo’da kaldýðým 2 sene içinde, 90 esirin delirdiðine þahid oldum. Fakat 1300’e yakýn esir, açlýk grevi yapýyordu. Açlýk grevi Guantanamo’da haklarýmýzý almak için en iyi yöntemdi. Birçok isteðimizi açlýk grevi sayesinde Amerikalýlara kabul ettirdik.
- Kabul ettirdiðiniz istekler nelerdi?
- Mesela kadýn askerlerin sayým için hücrelerimize gelmelerini istemiyorduk. Ýlk önce bu isteðimize karþý çýktýlar. Fakat biz eyleme baþlayýnca kabul etmek zorunda kaldýlar. Kadýn askerlere; “Çirkin, çöp tenekesi” diye isimler takmýþtýk. Onlara bu þekilde seslendiðimiz de, sinirden köpürüyorlardý. Her hücreden bir kiþinin ezan okumasýna izin vermelerini de yine açlýk grevi eylemiyle saðladýk. Ayrýca Kur’an-ý Kerimler’in yere atýlmasýný da, açlýk grevleri yoluyla engelledik. Guantanamo’da iþkence ve saldýrý olduðu kadar, direniþ de var. Fakat, Guantanamo’nun bu yönü sürekli olarak kamuoyundan saklanýyor.
- Amerikalýlar, Guantanamo’ya sürekli yeni esirler getiriyorlar mýydý?
- Evet, hem de her hafta. Zaten mevcud bloklar, getirilen esirlere yetmediði için Guantanamo’ya devamlý yeni bloklar inþa ediyorlardý.
- Serbest býrakýlmanýz nasýl gerçekleþti?
- Guantanamo’da kimin, ne zaman serbest býrakýlacaðý belli olmuyordu. Bir gün yine kaldýðým hücreye gelip, beni sorgu odasýna götürdüler. Yalan makinasýna baðlayýp tekrar sorguladýlar. El Kaide militaný olmadýðýma kanaat getirdiklerini söyleyip, serbest býrakýlacaðýmý söylediler. Daha sonra da, Türkiye’ye gönderilmek üzere bir uçaða bindirildik. Bu uçak Adana-Ýncirlik Hava Üssü’ne indi. Amerikalý yetkililer, burada da bizi Türk polisine teslim ettiler. Tük polisi de bir gün þubede tuttuktan sonra, serbest býraktý.
Gönderen: 11.04.2006 - 04:40
Bu Mesaji Bildir   imam_kettani üyenin diger mesajlarini ara imam_kettani üyenin Profiline bak imam_kettani üyeye özel mesaj gönder imam_kettani üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaRaGuL su an offline KaRaGuL  
RE: Siyonist komutandan şok sözler
Moderator

548 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý imam_kettani

Ýþkence maðduru Ýbrahim Þen yaþadýklarýný anlatýyor

ALLAH RASÛLÜ'NDEN GELEN MÜJDE

-Genel olarak esirlerin moralleri
nasýldý?
- Guantanamo esirleri yaþadýklarý iþkencelere raðmen, moral olarak diriler. Ayrýca görülen salih rüyalar, bütün esirlere müthiþ moral veriyordu.
- Bu rüyalardan bahseder misiniz?
- Bir sabah Afganistanlý bir kardeþ, Kuveytli bir âlime seslenerek; 'Hocam, bu gece rüyamda Allah Rasûlü'nü gördüm. Bana; Kuveytli âlim bir rüya gördü, onu size anlatsýn
diye buyurdu' dedi. Kuveytli âlim gözyaþlarý içinde; 'Kardeþler, vallahi Afganlý arkadaþýmýz doðru söylüyor. Ben rüyamda Allah Rasûlü'nü gördüm. Fakat rüyamý anlatýp anlatmamam hususunda tereddüt ediyordum. Artýk anlatacaðým. Rasûlullah bana rüyamda dedi ki; 'Nefsimin yedi kudreti elinde olan Allah'a yemin ederim ki, Allah Guantanamo ehlini unutmadý. Guantanamo'daki esirler, Bedir ehline benziyorlar. Melekler onlarý gýpta ile seyrediyorlar. Onlara müjde ver...'

- Hücrede günlerinizi neler yaparak geçiriyordunuz?
- Hücrelerde sürekli olarak Kur'aný Kerim okuyorduk. Guantanamo'daki esirlerin % 90'ý hafýz oldular. (Zindan Gülistandýr bize orda gül derilir Ümmete, Bir Adým var Þehadete dört duvar set deðil bize. Aþýk olanlar Allah'a Kapanmýþlar Bak SECDEYE, Çünkü Yusuf Bu Zindaný Çevirmiþtir MEDRESEYE)
Aramýzdaki âlimler; Allah'hýn kuluna kaldýramayacaðý yükü yükleyemeyeceðini ve her þartta Ýslâm'ýn izzetini ayakta tutmamýz gerektiðini söylüyorlardý.

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son KaRaGuL tarafından, 12.04.2006 - 10:31 tarihinde.
Gönderen: 12.04.2006 - 10:27
Bu Mesaji Bildir   KaRaGuL üyenin diger mesajlarini ara KaRaGuL üyenin Profiline bak KaRaGuL üyeye özel mesaj gönder KaRaGuL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akincimetin su an offline akincimetin  
359 Mesaj -
agla agla agla agla agla

Allahým bizleri affet ...

Guantanamodaki kardeþlerimize yardým elini uzattt.

Paramparçayým þuan içimdeki volkanik lagvlarý kafirlere püskürtmek istiyorum.

Þerefsiz Ýnsanlar Topluluklarý,
Ýnsanlara hayvan muamelesi gören Esfeli sefiliynnler,
Allah c.c Gahhar sýfatýna mazhar olun,
Ýçlerindeki canavarlarý kendilerine yönlendir ya rab,

Ya rab! Her zamanki içimdeki dua yý artýk buradada söylemek istiyorum.(Ölümden korkum yok)En az 100 Kafirin kellesini almadan benim canýmý alma ya rab Alma ya rab Alma ya Rab!!! agla agla agla

Allahým Sana günahkar bir kul edasý ile sesleniyorum.Burada belki Bilgisayar ekranýnýn karþýsýndan yazýyorum ama gönlümdeki ve yüreðimdeki sesi yazýyorum.Ya rab Kalplerin anahtarý ancak senin elindedir.Bu kafir guruhlarýný kahro periþan eyle.Oradaki kardeþlerimize yardým edebilecek bize yollar göster.Dualarýmýz ile þuan yanlarýndayýz ve inþaAllah bir ðün kucaklaþarak beraber oluruz.

El Müslimü ekulmüslimi,Lâ Yezlimühü velâ yüslimuh.Müslüman,müslümanýn kardeþidir.müslüman kardeþine zulm etmez.Ve kardeþinide düþmana teslim etmez.

Siyonistlere karþý bizleri güçlü kýl,Ve bu emperyalist düþmanlara karþý tek vucud olarak birlik ve beraberlik içinde Ýslam dinimizin emr ettiði gibi yaþama ve yaþatmayý nasýl eyle.

Kahr olsun Siyonistler...
Kahr olsun Kafirler....
Kahr olsun yezidler...
Kahr olsun firavvunlar...
kahr olsun islam düþmanlarý...

Gönderen: 12.04.2006 - 11:32
Bu Mesaji Bildir   akincimetin üyenin diger mesajlarini ara akincimetin üyenin Profiline bak akincimetin üyeye özel mesaj gönder akincimetin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
omer furkan su an offline omer furkan  
RE: Siyonist komutandan şok sözler
401 Mesaj -
selamun aleykum
RABBÝMin selami kardeslerimin üzerine olsun..

Alıntı
Orijýnalý imam_kettani

Siyonist komutandan þok sözler
Tarih : 23:19:10 | 11.04.2006
Ýþkence maðduru Ýbrahim Þen yaþadýklarýný anlatýyor-
- Guantanamo'daki esirlerin açlýk grevi yaptýklarýna dair haberler geliyor. Bütün esirler bu açlýk grevine katýlýyor mu?
- Gördükleri iþkenceler ve kendilerine verilen ilaçlar sebebiyle deliren esirlerin dýþýnda herkes katýlýyor. Yeni bir ilaç çýktýðýnda ilacý kontrol etmek için kobay olarak bizi kullanýyorlardý. Ben Guantanamo'da kaldýðým 2 sene içinde, 90 esirin delirdiðine þahid oldum. Fakat 1300'e yakýn esir, açlýk grevi yapýyordu. Açlýk grevi Guantanamo'da haklarýmýzý almak için en iyi yöntemdi. Birçok isteðimizi açlýk grevi sayesinde Amerikalýlara kabul ettirdik.
- Kabul ettirdiðiniz istekler nelerdi?
- Mesela kadýn askerlerin sayým için hücrelerimize gelmelerini istemiyorduk. Ýlk önce bu isteðimize karþý çýktýlar. Fakat biz eyleme baþlayýnca kabul etmek zorunda kaldýlar. Kadýn askerlere; "Çirkin, çöp tenekesi" diye isimler takmýþtýk. Onlara bu þekilde seslendiðimiz de, sinirden köpürüyorlardý. Her hücreden bir kiþinin ezan okumasýna izin vermelerini de yine açlýk grevi eylemiyle saðladýk. Ayrýca Kur'an-ý Kerimler'in yere atýlmasýný da, açlýk grevleri yoluyla engelledik. Guantanamo'da iþkence ve saldýrý olduðu kadar, direniþ de var. Fakat, Guantanamo'nun bu yönü sürekli olarak kamuoyundan saklanýyor.

röportaji hazýrlayan vakit dýs haberler servisi muhabiri adem özköse kardesim, ALLAH(c.c) sizden razý olsun...

söylencek o kadar cok sey var ki..
ama susmak mi hayýr!! sadece konusmak mi hayýr!!

zulum altýndayken bile islamin izzetini serefini hayatlarýna yansitan ve "direnis"te bulunan kardeslerim, RABBÝMÝZ'ÝN rýzasý sizlere cok yakýn.. RABBÝM insaALLAH bizlere de nasip eder o yakýnligi..

zulum altýnda dahi RABBÝ icin direnis !!
bu davranýs RASULLLAH(s.a.v)'ÝN en guzel sunneti deil midir ?

kutlu dogum haftasýný "kutlayan" bizler icin,
RASULULLAH(s.a.v)'I canimizdan cok sevdigini soyleyen bizler icin,
anam babam sana feda olsun diyen bizler icin,

sevgi bu kadar basit bir kelime OLMAMALÝ ??

bedeli odenmeyen sevgi, bir zehir deil midir ?

RASULLAH(s.a.v)'e olan sevgisini SAHÝDLESTÝREN mümin kardeslerim
sizler bizim icin ALLAH(c.c) ve RASULLAH(s.a.v)'e olan sevgisinde
örnek kullarsýnýz insaALLAH..

RABBÝM sahid ki sizler var iken bize RASULLAH(s.a.v)in sevgisinden bahsetmek pek yakýsýk dusmez..
bunun icin bu röportaji tam da kutlu dagum haftasýna denk gelen bir dönemde

SÖZÜN EN GUZELÝ OLARAK GÖRENLERDENÝM

RASULLLAH(s.a.v)'in sunneti VAHYÝN yasayan bir ornekligi idi..
yasayan örnek olmadýgýmýzý dusunuyor isek
yani aldýgýmýz sorumlulugu yerine getirmiyor isek,
fazla konusmamamiz gerekir..

bu sevgiyi hakedenler onun sorumlulugunu SAHÝDLESTÝRENLER dir..

RASULULLAH(s.a.v)'in sözlerini ve ona olan sevgiyi sömürenlerden olmaktan RABBÝMÝZ'e sýgýnýrýz..
RASULLLAH(s.a.v)'in örnekligini SAHÝDLESTÝRENLER olmayý da
RABBÝMÝZden niyaz ederiz..

RABBÝM, bizi erdem sahibi mü'min kardeslerimiz arasýna kat..
bizi sana ve RASULLLAH(s.a.v)'e olan sevgisinin bedelini ödeyenlerden eyle..
bizi sözün dogrusunu soyleyýp unutanlardan eyleme..

selam ve dua ile..
Gönderen: 12.04.2006 - 11:54
Bu Mesaji Bildir   omer furkan üyenin diger mesajlarini ara omer furkan üyenin Profiline bak omer furkan üyeye özel mesaj gönder omer furkan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 569 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Mecced (42), tilve (45), alsancak55 (54), kobra111 (49), ihlumut (39), salih1960 (64), morsel (35), zeynep17 (31), alperen_58 (58), mushab60 (50), MEDINENIN GÜLÜ (36), lazkopat_tr (37), ilhanebrar (50), turkthunder (46), selcukserdar (45), sedaseda (35), orhanaksoy (58), selimkum (40), ege-men (37), adigesav (58), osman__ulker (44), azize (38), muhittin19 (40), faruk1453 (40), BüCüR (37), mücahit444 (46), yilmaz keskin (53), daricali (39), ilkahmet (44), aktashakan (38), mücella (41), fatih avc&yacut.. (52), GurbetGülü (36), abdulbakiucar (40), MaRsS (39), metince (52), sercan_21998 (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54508 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.