ivermectin budesonide ivermectin generique colchicine colchicine fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » KURAN-I KERİM HATMİ » ahmet gunay KARDESiMiZiN BABASI iCiN HATiM Kapali

önceki konu   diğer konu
42 okunmamış mesaj mevcut (kapali)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
ahmet gunay KARDESiMiZiN BABASI iCiN HATiM
Moderator

1050 Mesaj -

selamun aleykum

Ekibimizden ahmet gunay aðabeyimizin muhtereme babalarý vefat etmiþtir.

Kendileri için okuyacaðýmýz bu hatime tüm dostlarýmýzý bekliyoruz..

gül gül gül

selam ve dua ile

1.cüz Yusuflu okunmuþtur
2.cüz Yusuflu okunmuþtur
3.cüz Yusuflu okunmuþtur
4.cüz vehbi70 okunmuþtur
5.cüz SaHRa okunmuþtur
6.cüz SaHRa okunmuþtur
7.cüz kubra_1989 okunmuþtur
8.cüz ölüm okunmuþtur
9.cüz Sahraa 19 okunmuþtur
10.cüz BENgiSUde okunmuþtur
11.cüz BENgiSUde okunmuþtur
12.cüz BENgiSUde okunmuþtur
13.cüz BENgiSUde okunmuþtur
14.cüz BENgiSUde okunmuþtur
15.cüz BENgiSUde okunmuþtur
16.cüz BENgiSUde okunmuþtur
17.cüz DiLSuZ okunmuþtur
18.cüz endulusokunmuþtur
19.cüz muhammet talha okunmuþtur
20.cüz muhammet talha okunmuþtur
21.cüz Yusuflu okunmuþtur
22.cüz Yusuflu okunmuþtur
23.cüz ALLAHA kavusmak okunmuþtur
24.cüz ALLAHA kavusmak okunmuþtur
25.cüz ALLAHA kavusmak okunmuþtur
26.cüz utaniyorum okunmuþtur
27.cüz utaniyorum okunmuþtur
28.cüz .-.-.Saliha.-..-. okunmuþtur
29.cüz RaVZaNuR okunmuþtur
30.cüz akinzen

Mesaj 28 kez düzenlendi. En son yoktan tarafından, 02.03.2006 - 20:07 tarihinde.
Gönderen: 13.02.2006 - 13:29
Bu Mesaji Bildir   F a t i h üyenin diger mesajlarini ara F a t i h üyenin Profiline bak F a t i h üyeye özel mesaj gönder F a t i h üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Yusuflu su an offline Yusuflu  
428 Mesaj -
ilk 3 cuzu ben alabilirim...
Gönderen: 13.02.2006 - 13:36
Bu Mesaji Bildir   Yusuflu üyenin diger mesajlarini ara Yusuflu üyenin Profiline bak Yusuflu üyeye özel mesaj gönder Yusuflu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akinzen su an offline akinzen  
1256 Mesaj -
Kardeþim inþallah 30.cüzüde ben alýyorum....
Gönderen: 13.02.2006 - 13:38
Bu Mesaji Bildir   akinzen üyenin diger mesajlarini ara akinzen üyenin Profiline bak akinzen üyeye özel mesaj gönder akinzen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
vehbi70 su an offline vehbi70  
919 Mesaj -
4 ÜNCÜ CÜZÜDE BEN ALABÝLÝRÝM KATILIM AZ OLURSA FAZLALAÞTIRA BÝLÝRÝM...HERKESÝN KATILMASINI BEKLÝYORUM DUA ÝLE
Gönderen: 13.02.2006 - 13:39
Bu Mesaji Bildir   vehbi70 üyenin diger mesajlarini ara vehbi70 üyenin Profiline bak vehbi70 üyeye özel mesaj gönder vehbi70 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaHRa su an offline SaHRa  
1183 Mesaj -
S.A

5. ile 6.cüzleri de ben aliyorum..
Gönderen: 13.02.2006 - 13:41
Bu Mesaji Bildir   SaHRa üyenin diger mesajlarini ara SaHRa üyenin Profiline bak SaHRa üyeye özel mesaj gönder SaHRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
544 Mesaj -
7inci cuz benden olsun insAllah...
Gönderen: 13.02.2006 - 13:43
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
8 benim olsun
2687 Mesaj -
tamam
Gönderen: 13.02.2006 - 13:53
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sahraa_19 su an offline sahraa_19  
12 Mesaj -
benimde 9.cuz olsun...
Gönderen: 13.02.2006 - 13:55
Bu Mesaji Bildir   sahraa_19 üyenin diger mesajlarini ara sahraa_19 üyenin Profiline bak sahraa_19 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
BENgiSUde su an offline BENgiSUde  
selamunaleyküm
17 Mesaj -
10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. cüzleri ben alýyorum . ... selam ve dua ile..
Gönderen: 13.02.2006 - 14:57
Bu Mesaji Bildir   BENgiSUde üyenin diger mesajlarini ara BENgiSUde üyenin Profiline bak BENgiSUde üyeye özel mesaj gönder BENgiSUde üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MUBAREK ALLAH RAZI OLSUN
2687 Mesaj -
ALLAH RAZI OLSUN
Gönderen: 13.02.2006 - 15:12
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
919 Mesaj -
SELAMÜNALEYKÜM HADÝN ARKADAÞLAR HOCAMIZIN
MERHUM BABALARI ÝÇÝN
Gönderen: 13.02.2006 - 17:14
Bu Mesaji Bildir   vehbi70 üyenin diger mesajlarini ara vehbi70 üyenin Profiline bak vehbi70 üyeye özel mesaj gönder vehbi70 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.-.-Saliha-.-. su an offline .-.-Saliha-.-.  
514 Mesaj -
Allah rahmet eylesin bende 28. cüzü aliyorum insaallah...
Gönderen: 13.02.2006 - 17:21
Bu Mesaji Bildir   .-.-Saliha-.-. üyenin diger mesajlarini ara .-.-Saliha-.-. üyenin Profiline bak .-.-Saliha-.-. üyeye özel mesaj gönder .-.-Saliha-.-. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
Allah rahmet etlesin
1942 Mesaj -
kardeþlerim 26,27.cüzleri ben okuyorum Allah hatimi düzenleyen kardeþlerinden razý olsun.Cahil kardeþiniz.
Gönderen: 13.02.2006 - 20:16
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
endulus su an offline endulus  
611 Mesaj -
18. cuzu aliyorum ins.
Gönderen: 13.02.2006 - 22:07
Bu Mesaji Bildir   endulus üyenin diger mesajlarini ara endulus üyenin Profiline bak endulus üyeye özel mesaj gönder endulus üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
428 Mesaj -
S.A

Bosta kalacak tum cuzlere talibim alan olmazsa ismimi yazabilirsiniz...

Gönderen: 13.02.2006 - 22:19
Bu Mesaji Bildir   Yusuflu üyenin diger mesajlarini ara Yusuflu üyenin Profiline bak Yusuflu üyeye özel mesaj gönder Yusuflu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammet talha su an offline muhammet talha  
s.aleyküm
35 Mesaj -
19
20. cüzleri ben alabirim kardeþler

selam ve duayla
Gönderen: 13.02.2006 - 22:31
Bu Mesaji Bildir   muhammet talha üyenin diger mesajlarini ara muhammet talha üyenin Profiline bak muhammet talha üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yoktan su an offline yoktan  
RE: s.aleyküm
1227 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý muhammet talha

19
20. cüzleri ben alabirim kardeþler

selam ve duayla

aleykum selam

19 ve 20. cüzler sizindir inþaAllah
Gönderen: 13.02.2006 - 22:33
Bu Mesaji Bildir   yoktan üyenin diger mesajlarini ara yoktan üyenin Profiline bak yoktan üyeye özel mesaj gönder yoktan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yoktan su an offline yoktan  
RE:
1227 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Yusuflu

S.A

aleykum selam

21 ve 22. cüzler sizindir inþaAllah
Gönderen: 13.02.2006 - 22:35
Bu Mesaji Bildir   yoktan üyenin diger mesajlarini ara yoktan üyenin Profiline bak yoktan üyeye özel mesaj gönder yoktan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Selamun Aleyküm

23, 24 ve 25. Cüzleri aliyorum..

ALLAH kabul etsin InsaALLAH..

DUA ile..
Gönderen: 13.02.2006 - 22:58
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
428 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Yusuflu

Cuzler okunmustur Rabbim kabul etsin Amcamizin mekani cennet olsun ins...
Gönderen: 14.02.2006 - 17:02
utaniyorum su an offline utaniyorum  
1942 Mesaj -
26,27.cüzler okunmuþtur Allah kabul etsin.Cahil kardeþiniz
Gönderen: 14.02.2006 - 17:04
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
919 Mesaj -
SELAMUNALEYKÜM 4cüz okunmuþtur ALLAHIN ÝZNÝYLE...hatime katýlan kardeþlerim rahmetliye hakkýnýzý helal edin...

ben hakkýmý helal ediyorum...

mekaný cennet olsun ÝNÞALLAH....

sevgi saygý ve DUA ile
Gönderen: 15.02.2006 - 10:18
RE: RE:
428 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý yoktan

Alıntı
Orijýnalý Yusuflu

S.A

aleykum selam

21 ve 22. cüzler sizindir inþaAllah

21. ve 22. cuzler okunmustur RABBiM kabul etsin...
Gönderen: 16.02.2006 - 09:43
RE: RE:
428 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Yusuflu

Alıntı
Orijýnalý Yusuflu

Cuzler okunmustur Rabbim kabul etsin Amcamizin mekani cennet olsun ins...

Bu yazim okudugum ilk 3 cuzun habercisiydi umarim yanlislik anlasilmistir ...
Gönderen: 16.02.2006 - 10:08
SaHRa su an offline SaHRa  
1183 Mesaj -
S.A

Cüzler okunmustur..

Gönderen: 16.02.2006 - 16:42
Bu Mesaji Bildir   SaHRa üyenin diger mesajlarini ara SaHRa üyenin Profiline bak SaHRa üyeye özel mesaj gönder SaHRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.-.-Saliha-.-. su an offline .-.-Saliha-.-.  
514 Mesaj -
Ben cüzümü okudum insaallah Allah herkesinkini kabul etsin...
Gönderen: 16.02.2006 - 19:57
Bu Mesaji Bildir   .-.-Saliha-.-. üyenin diger mesajlarini ara .-.-Saliha-.-. üyenin Profiline bak .-.-Saliha-.-. üyeye özel mesaj gönder .-.-Saliha-.-. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yarin tamam bitecek okuyorum agir agir
2687 Mesaj -
evet tamam olacak
bildirecegim
Gönderen: 16.02.2006 - 20:35
muhammet talha su an offline muhammet talha  
35 Mesaj -
19.ve 20. cüzler okunmuþtur

RABBIM dergahýnda kabul eylesin.

ölen büyüyümüze RABBIM merhametiyle muamele eðlesin(amin)

selam ve duayla
Gönderen: 17.02.2006 - 09:16
Bu Mesaji Bildir   muhammet talha üyenin diger mesajlarini ara muhammet talha üyenin Profiline bak muhammet talha üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
okunmustur
2687 Mesaj -
8.cuz
Gönderen: 17.02.2006 - 12:14
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
s.a
544 Mesaj -
7.inci cuz okunmustur,insallah
Allah kabul etsin
Gönderen: 17.02.2006 - 14:17
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ahmet gunay  
Misafir
Allah Razý olsun CAN KARDEÞLERÝM.

Rabbim okuduðunuz Kuran-ý kerileri katýnda dergahýnda kabul etsin inþallah.
Gönderen: 17.02.2006 - 16:25
Bu Mesaji Bildir   Yukari
endulus su an offline endulus  
611 Mesaj -
18.cuz okunmustur.. Allah kabul etsin.
Gönderen: 20.02.2006 - 16:05
Bu Mesaji Bildir   endulus üyenin diger mesajlarini ara endulus üyenin Profiline bak endulus üyeye özel mesaj gönder endulus üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hasret su an offline Hasret  
Admin

945 Mesaj -
Selamün aleyküm

cüz alýpta henüz daha okunduklarýna dair haber vermeyen kardeþlerimden, en kýsa zamanda okuyup haber vermelerini rica ediyorum..

selam ve dua ile...

Gönderen: 25.02.2006 - 11:35
Bu Mesaji Bildir   Hasret üyenin diger mesajlarini ara Hasret üyenin Profiline bak Hasret üyeye özel mesaj gönder Hasret üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Selamun Aleyküm ve Rahmetullah

Cüzler 23, 24 ve 25 OKUNMUSTUR..

Selam ve DUA ile..
ALLAHA emanetsiniz..
Gönderen: 27.02.2006 - 11:50
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Admin

945 Mesaj -
Selamün aleyküm..

akinzen abim ?

BENgiSUde bacým ?

Sahraa 19 kardeþim ?

cüzler daha okunmadýysa perþembe gününe kadar okuyabilmeniz mümkün mü ?

perþembe gecesi duasýný yapmak istiyoruz inþaAllah...

selam ve dua ile...
Gönderen: 28.02.2006 - 20:39
Bu Mesaji Bildir   Hasret üyenin diger mesajlarini ara Hasret üyenin Profiline bak Hasret üyeye özel mesaj gönder Hasret üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sahraa_19 su an offline sahraa_19  
12 Mesaj -
merhaba kardes cuzun okunmustur..
Gönderen: 01.03.2006 - 00:11
Bu Mesaji Bildir   sahraa_19 üyenin diger mesajlarini ara sahraa_19 üyenin Profiline bak sahraa_19 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
selamunaleyküm
17 Mesaj -
gerçekten özür dilerim biliyorum geç oldu ama çogu okundu az biþi kaldý oda bu perþembe akþamýna kadar kesin okurum selam ve dua ile...
Gönderen: 01.03.2006 - 16:44
Bu Mesaji Bildir   BENgiSUde üyenin diger mesajlarini ara BENgiSUde üyenin Profiline bak BENgiSUde üyeye özel mesaj gönder BENgiSUde üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Konu icon   
Admin

945 Mesaj -
akinzen abi ?
Gönderen: 01.03.2006 - 21:21
selamunaleyküm
17 Mesaj -
hayýrlý akþamlar sadece 14. cüz kaldý onuda okuyum yarým haber vercem selam ve dula ile.. esselamunaleyküm
Gönderen: 01.03.2006 - 22:59
-=[ E_R ]=- su an offline -=[ E_R ]=-  
allah sabir versin abi
892 Mesaj -
hatime katilamadik yogunluktan hakkiniz helal ola.. ama ahmet gunay aðabeyimizin babasinin mekani cennet olsun. Peygamberimiz ona sefaatci olsun.. sevinçli biz ondan geliyor.. ve yine ona donuyoruz..

Selam ve DUA ile
Gönderen: 01.03.2006 - 23:20
Bu Mesaji Bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diger mesajlarini ara -=[ E_R ]=- üyenin Profiline bak -=[ E_R ]=- üyeye özel mesaj gönder -=[ E_R ]=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
17 Mesaj -
14.cü cüz okunmuþtur.
Gönderen: 02.03.2006 - 20:02
Gast ahmet gunay  
RE: allah sabir versin abi
Misafir
Alıntı
Orijýnalý BeYZa

hatime katilamadik yogunluktan hakkiniz helal ola.. ama ahmet gunay aðabeyimizin babasinin mekani cennet olsun. Peygamberimiz ona sefaatci olsun.. sevinçli biz ondan geliyor.. ve yine ona donuyoruz..

Selam ve DUA ile

Amin inþallah kardeþim.Siz ve diðer kardeþlerim gerçek kardeþlerimsiniz. Hepiniz gerçekten çok iyiysiniz.Rabbim cümlenizden razý olsun inþallah.Kötü günümde yalnýz býrkmadýnýz.
Gönderen: 02.03.2006 - 23:12
Bu Mesaji Bildir   Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Kapali Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 650 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
kilimlili67 (47), EnToRia (39), cihankarasan (56), rahmali (60), beyazyol (44), hmurat (50), Sweet-Bircan (31), calinan_kalp (43), bobmalley (34), kerim71 (50), talip-ibrahim (38), kan-ka (50), behlül72 (52), n.nakla61 (40), yasinbirel80 (44), zuhre yildirim (44), SnNmMc (37), tarik82 (42), akin123 (37), MertTurk (43), *hira* (35), zaferburgu (49), mademney (42), esli (61), sipahii (43), gokhan (46), ISLAM_GUNESI (40), veteriner54 (42), meryem03 (40), engino (46), yol_cu (42), koyuncu339 (39), fizikcimrt (49), fgdibo (36), salem (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61112 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.