chloroquine generique rhinocortlopinavir ritonavir kamagra ivermektine 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » Oy Verdi AKP’ye

önceki konu   diğer konu
10 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Oy Verdi AKP’ye
227 Mesaj -
Oy Verdi AKP’ye

Vatanda$ EkmeGim, aA$Im, yemeGim, maa$Im diye diye Oy verdi AKP’ye... DEP’lileri hapisten çIkarsIn, teröristi eve döndürsün, $ehitlerin babaocaGInI yeniden söndürsün diye, Vatanda$ oy verdi AKP’ye...

Türke “Türküm”demeyi yasaklasIn
BakanlarINI, hortumcularINI
aklasIn diye
Vatanda$ Oy verdi AKP’ye.
YabancIya toprak satsIn,
Kilise ve Havra yasalar
çIkartsIn diye
Vatanda$ oy verdi AKP’ye

Kürtçe, Arapça, Çerkezce, Bo$nakça
YayInlar ba$latsIn, Komiser Werheugen’e
Denkta$I ta$latsIn,
Uyuyan fitneyi yeniden hortlatsIn diye
Vatanda$ oy verdi AKP’ye

EvlatlarI mISIr ithal etsin, gemi kiralasIn
Asgari ücretli 23 milyonla çaG atlasIn diye
Vatanda$ oy verdi AKP’ye

Kiliseler zangoçsuz, Piskopossuz,
Papazlar okulsuz KalmasIn diye
Vatanda$ oy verdi AKP’ye

KIbrIs, KIRIm, Kerkük
Çoluk çocuk, küçük büyük
Bütün Türk dünyasINIn
boyun bükük KalsIn diye
Vatanda$ oy verdi AKP’ye

Dengir FIrat’lar Çelikler, Zapsu’lar
Emanuel Karasular
Bunlar ile millet çaG atlar diye
Vatanda$ oy verdi AKP’ye

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son nur_66 tarafından, 12.02.2006 - 02:39 tarihinde.
Gönderen: 12.02.2006 - 02:30
Bu Mesaji Bildir   nursuz üyenin diger mesajlarini ara nursuz üyenin Profiline bak nursuz üyeye özel mesaj gönder nursuz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast murat mutlu  
Misafir
nur_66 kardeþim ilk günden bu yana izlediðiniz saldýrganlýk beni cok rahatsýz etti,
ilk günlerdede baska isim altýnda kürt ve türk ayrýmý yaparak uyarý almýstýnýz...
ama fark ettimki maksadýnýz bir paylasým deðil
hep saldýrganlýk....
lütfen biraz kendinize geliniz...
bu benim fikrim bu sitenin amacý bu deðil sanýrým....
eger sitedeki paylasýmýn bu olduðuna inansaydým üye olmazdým açýkcasý...
tutturmussunuz bir AKP bir alternatif gösterinki o gercekci olsun...
geçmiþtendemi ders almýyorsunuz...

SELAMETLE......
Gönderen: 12.02.2006 - 14:17
Bu Mesaji Bildir   Yukari
Z.OMER TURGUT su an offline Z.OMER TURGUT  
hosgoru
94 Mesaj -
Arkadasin yaptigi oz elestiridir lutfen birbirimizin fikirlerine saygili olalim.Tabi oz elstiriler hakaret, kufur olamamak sartiyla.
Gönderen: 12.02.2006 - 14:27
Bu Mesaji Bildir   Z.OMER TURGUT üyenin diger mesajlarini ara Z.OMER TURGUT üyenin Profiline bak Z.OMER TURGUT üyeye özel mesaj gönder Z.OMER TURGUT üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast murat mutlu  
Misafir
hayýrlýsý olsun inþ.
Gönderen: 12.02.2006 - 14:32
Bu Mesaji Bildir   Yukari
namel su an offline namel  
biri lütfen bu duruma el koysun
50 Mesaj -
siyasi görüþünüze olursa olsun bu þekilde eleþtirmeniz hiç doðru deðil.bence bunlarý yazabilmeniz için bazý þeyleri daha dikkatli gözlemeniz we kafa yormanýz lazým
Gönderen: 12.02.2006 - 14:33
Bu Mesaji Bildir   namel üyenin diger mesajlarini ara namel üyenin Profiline bak namel üyeye özel mesaj gönder namel üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
namel su an offline namel  
Konu icon   
50 Mesaj -
muhammedebrar kardeþim ne güzel anlatmýþsýn allah razý olsun.gerçekten baþortülülerin neredeyse özel hayatýna karýþýldýðý þu dönemde inanlar biraz birbirine sahip çýksa!
cemaat tarikat ayrýmý yapmak yerine asýl yolumuz hak yolu unutlmasa!
Gönderen: 12.02.2006 - 18:07
Bu Mesaji Bildir   namel üyenin diger mesajlarini ara namel üyenin Profiline bak namel üyeye özel mesaj gönder namel üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
nursuz su an offline nursuz  
RE:
227 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý murat mutlu

nur_66 kardeþim ilk günden bu yana izlediðiniz saldýrganlýk beni cok rahatsýz etti,
ilk günlerdede baska isim altýnda kürt ve türk ayrýmý yaparak uyarý almýstýnýz...
ama fark ettimki maksadýnýz bir paylasým deðil
hep saldýrganlýk....
lütfen biraz kendinize geliniz...
bu benim fikrim bu sitenin amacý bu deðil sanýrým....
eger sitedeki paylasýmýn bu olduðuna inansaydým üye olmazdým açýkcasý...
tutturmussunuz bir AKP bir alternatif gösterinki o gercekci olsun...
geçmiþtendemi ders almýyorsunuz...

SELAMETLE......

SEVGILI KARDESIM YUKARIDAKI YAZIMIN NERESINDE HAKARET VAR ALLAH ASKINA SÖYLERMISIN...birde O göklere cikartiginiz sayin basbakan beyfendi gittigi her yerde CIFTCIYI ,ESNAFI ,i$siz DEMEDEN HERKESE ARGO KELIME KULLANAAK AZRALIYOR BIR DÖGMEDIGI KALDI ..PEKI O ZAATI ORAYA GETIREN AZAR I$ITEN MILLET DEGILMI BUNUN YARINIDA VAR MILLET BU VEZIRDE EDER GÜN GELIR REZILDE EDER...MILLETI TEMSILEDEN BIR DEVLET ADAMI MILLETI HOR GÖREMEZ ..asiL ben hakaret etmiyorum etmemde asil hakareti saolsun basbakanimizdan isitiyoruz ...KIMSEYE SIRA GELMIYOR BASBAKANIMIZ SAYESINDE...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son nur_66 tarafından, 12.02.2006 - 22:05 tarihinde.
Gönderen: 12.02.2006 - 22:02
Bu Mesaji Bildir   nursuz üyenin diger mesajlarini ara nursuz üyenin Profiline bak nursuz üyeye özel mesaj gönder nursuz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sofuoglu38 su an offline sofuoglu38  
nur66 kardesim,
541 Mesaj -
bu kadar siyasetle,siyasi partilerle ugrastiginiza gore sizde bir siyasi partiye taraf olmalisiniz? diye dusunuyorum(yanliyorsam hakkini helal et)

cok yazacagim sey var fakat,tarafmisiniz degilmisiniz sizin agzinizdan duymak istedigim icin vede su-i zanda bulunmamak icin simdilik yazmiyorum....

buyurun....

selametle....
Gönderen: 13.02.2006 - 18:09
Bu Mesaji Bildir   sofuoglu38 üyenin diger mesajlarini ara sofuoglu38 üyenin Profiline bak sofuoglu38 üyeye özel mesaj gönder sofuoglu38 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
nursuz su an offline nursuz  
RE: nur66 kardesim,
227 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý sofuoglu38

bu kadar siyasetle,siyasi partilerle ugrastiginiza gore sizde bir siyasi partiye taraf olmalisiniz? diye dusunuyorum(yanliyorsam hakkini helal et)

cok yazacagim sey var fakat,tarafmisiniz degilmisiniz sizin agzinizdan duymak istedigim icin vede su-i zanda bulunmamak icin simdilik yazmiyorum....

buyurun....

selametle....

saygi deger kardesim GÖRÜSÜMÜ ACIKLAMAYA GEREK VARMI BILMEM ASIL ANLAMI$ OLMAN LAZIM ...NEYSE ONUDA SÖYLERIM ... ÖNCE $UNU BELIRTEYIM DEVLETI YÖNETMEYE HANGI PARTI HANGI , GÖRÜ$ OLURSA OLSUN sag veyada sol yahutta dine eglimli parti olsun önemli olan iceride milletimizi sefalete itmeyecek ayrimcilik yapmayacak sen ben olmayacak (taraf olarak) disariya karsida (di$ politika ) da herzaman TÜRK DEVLETININ ve TÜRK MILLETININ ( TÜRK NÜFÜS CÜZDANINI TA$IYAN HERKESE) CIKARLARINI DÜ$ÜNEREK CALI$M ICINDE OLMASI.. TÜRK HÜKÜMETI OLARAK HIC BIR DI$ GÜCÜ (AB OLSUN ABD OLSUN ) IC SIYASETIMIZE KARI$TIRMAYACAK..BIR PROBLEM VARSA KENDIMIZ CÖZE BILIRIZ HERHALDE (TÜRKIYE OLARAK) ...
kendi derdimizi kendimiz halletmessek baskalari bizi nasil anlayacakta bizi düzlüge cikartacak...bu saydiklarimi hangi parti olursa olsun AKP--MHP--ANAP--DYP--ISCI PARTISI--VE DIGERLERI LIDER OLARAKTA ÖNEMI YOK TAYIP BEY --BAHCELI BEY--MUMCU BEY --VE YAHUTTA BASKA BIRI TÜRKIYEMIZ VE MILLETIMIZ ICIN IYI SEYLERI YARARLI I$LERI YAPAMADIKLARI SÜRECE BASA GELDIKLERI ZAMAN ELE$TIRIRIM VE IYI YAPTIKLARI i$ide ÖVERIM ...

ve sordugun soruya gelince size ters düse bilir ama ben MILLIYETCI ,ÜLKÜCÜ gürü$ünü savunuyorum...

saygi ve sevglerimle

RAHMAN ve RAHIM olan ALLAHA emanet ol...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son nur_66 tarafından, 13.02.2006 - 18:41 tarihinde.
Gönderen: 13.02.2006 - 18:39
sofuoglu38 su an offline sofuoglu38  
s.a
541 Mesaj -
benneyimki bana ters olacak kardesim,estafurullah,terslikte sen ben yok tek dogru var oda kurana ve ehli sunnete ters ise tersdir,yoksa bana bize gore onemli degil...

bazi bir kac sey soyleyecektim lakin ,tasvip etmesemde siyasi olur dusuncesiyle,soylemiyorum....

selametle kal....
Gönderen: 13.02.2006 - 22:06
Bu Mesaji Bildir   sofuoglu38 üyenin diger mesajlarini ara sofuoglu38 üyenin Profiline bak sofuoglu38 üyeye özel mesaj gönder sofuoglu38 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 833 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60491 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.