chloroquine colchicine colchicine colchicine hydroxychloroquine seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » HARDWARE & SOFTWARE » Yardim.. Sevices Pack 2 mi?

önceki konu   diğer konu
7 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Yardim.. Sevices Pack 2 mi?
103 Mesaj -
Selam ArkadasLardan Sizden Bi Yardim istiyecegim..

Bilgisayarimda AVAST antivurus programi var. Tarama Yaptim 1-2 defa. Hic Vurus yaKalamadi yalniz...
Ýnternet Explorer e girince XP kullandiðim halde popup sayfalarý acýlýyor..
GuvenLik bolumune Girdim. Hersey Dogal gorunuyor...
Acaba Sorun ServicesPack 2 demi.. ??
Yada Baska 1 çözüm yolu varmi?
Tsk Ederim..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son EnToRia tarafından, 10.01.2006 - 20:42 tarihinde.
Gönderen: 10.01.2006 - 20:09
Bu Mesaji Bildir   EnToRia üyenin diger mesajlarini ara EnToRia üyenin Profiline bak EnToRia üyeye özel mesaj gönder EnToRia üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Musab ibn Umeyr su an offline Musab ibn Umeyr  
5 Mesaj
Öncelikle Av olarak avast kullanmamaný öneririm.Bilgisayarýný anti-spyware yazýlým kurulumu.Bunlar popular genellikle trojen yazýlýmlarla gelirler.www.ravda.net/download/Software/popupkiller.exe Verdiðim linkten proyu indir kur ve pc ni tarat sanýrým çözülecektir.

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son Musab ibn Umeyr tarafından, 22.01.2006 - 13:38 tarihinde.
Gönderen: 22.01.2006 - 13:29
Bu Mesaji Bildir   Musab ibn Umeyr üyenin diger mesajlarini ara Musab ibn Umeyr üyenin Profiline bak Musab ibn Umeyr üyeye özel mesaj gönder Musab ibn Umeyr üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Sonofgavs su an offline Sonofgavs  
RE: Yardim.. Sevices Pack 2 mi?
48 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý EnToRia

Selam ArkadasLardan Sizden Bi Yardim istiyecegim..

Bilgisayarimda AVAST antivurus programi var. Tarama Yaptim 1-2 defa. Hic Vurus yaKalamadi yalniz...
Ýnternet Explorer e girince XP kullandiðim halde popup sayfalarý acýlýyor..
GuvenLik bolumune Girdim. Hersey Dogal gorunuyor...
Acaba Sorun ServicesPack 2 demi.. ??
Yada Baska 1 çözüm yolu varmi?
Tsk Ederim..

Avast Programýnýn Windows a herhangi bir etkisi yoktur... Ayrýyeten uyumludurda... Windows Service Pack 2 Çoðu Programý Antivirüs olarak tanýmadýgý halde Bu programý tanýmaktadýr... Yani microsoft Kendi iþletim sistemine zarar veren bir programý listesine Hiç bir zaman Almaz...

Popup içinde Herhnagi bir Boþ veya dolu Explorer penceresi açýkken Araçlar internet seçenekleri ordanda Gizlilik menusune gel ve burdaki açýlýr pencereleri engelle kutucugunun iþaretli olmasýna dikkat et ve iþaretli ise ordan yanýndaki ayarlara gir ve orda Orta Açýlan Pencerelerin Çoðunu engelle Nin seçili olmasýna dikkat et... Bundan sonra Açýlmamasý lazým... Kolay gelsin...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Sonofgavs tarafından, 24.01.2006 - 11:06 tarihinde.
Gönderen: 24.01.2006 - 11:05
Bu Mesaji Bildir   Sonofgavs üyenin diger mesajlarini ara Sonofgavs üyenin Profiline bak Sonofgavs üyeye özel mesaj gönder Sonofgavs üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Sonofgavs kardeþim; yazdýklarýn belki bir çözüm olabilir ama tam çözüm diyemeyiz. Sebebini yazmama gerek yok sen zaten biliyorsun harheldi.

En iyisi "popupkiller" kullansýn kardeþimiz.
Gönderen: 24.01.2006 - 12:54
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Sonofgavs su an offline Sonofgavs  
RE:
48 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý fosaloglu

Sonofgavs kardeþim; yazdýklarýn belki bir çözüm olabilir ama tam çözüm diyemeyiz. Sebebini yazmama gerek yok sen zaten biliyorsun harheldi.

En iyisi "popupkiller" kullansýn kardeþimiz.

Tabiki doðru söylüyorsunuz... Her zaman için extra program iþletim sistemi içerisindeki bir programdan çok çok fazla iþlevseldir vede yönetilebilirdir... Eðer kurmak istemiyorsa diye bunlarý göze alarak yazdým... göz kırpma
Gönderen: 24.01.2006 - 13:06
Bu Mesaji Bildir   Sonofgavs üyenin diger mesajlarini ara Sonofgavs üyenin Profiline bak Sonofgavs üyeye özel mesaj gönder Sonofgavs üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
BenCesur su an offline BenCesur  
RE: RE:
20 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Sonofgavs
Tabiki doðru söylüyorsunuz... Her zaman için extra program iþletim sistemi içerisindeki bir programdan çok çok fazla iþlevseldir vede yönetilebilirdir... Eðer kurmak istemiyorsa diye bunlarý göze alarak yazdým... göz kırpma

Çoðu kullanýcýya Windowsun açýlýr pencere önleyicisi yeterlidir..
Ama illegal sitelere çok giren kullanýcýlar için yetmeyebilir.
Eðer fazladan bir program yüklemek istiyorsanýz Msn Araç çubuðunu yükleyin oda iþinizi görecektir......

Cümleten kolay gelsin....

Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 26.05.2006 - 23:29
Bu Mesaji Bildir   BenCesur üyenin diger mesajlarini ara BenCesur üyenin Profiline bak BenCesur üyeye özel mesaj gönder BenCesur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EnToRia su an offline EnToRia  
103 Mesaj -
ArkadaþLar ilginize TþkLer.... Konu Açýldýktan 2 gün sonra halledildi... bu konu Neden bu kadar günceL : )
Gönderen: 30.06.2006 - 23:26
Bu Mesaji Bildir   EnToRia üyenin diger mesajlarini ara EnToRia üyenin Profiline bak EnToRia üyeye özel mesaj gönder EnToRia üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 878 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
gocmenkuslar (56), fatihalperen (40), cumababa (64), osman karaca (59), selim444 (33), furkan2005 (44), sena_66 (56), sebo1963 (61), manolya (59), sertkaya (54), sofigardas (44), MEHMET_1960 (64), dursun ali (68), cepkamil (51), romen (42), selim_wien (42), awsaroglu (49), tekin58 (59), sahabegulu (47), hintavi (47), sivassporlu (38), hakký özka.. (59), Hayriye Esra (38), eylem (49), nurdane_unlu (58), tüncay (46), uzaktaki (48), Goblin (37), aliyasar (60), ozturk yasin (61), iborrr (59), Elbistan (44), s_a_r_a_ (36), HABÝBE (39), sefaiscan20 (35), YAKAMOZ42 (44), p_rens (69), metin007 (47), P_kardes (51), mehmetturkmen (46), Bayramalptekin (60), sitemkar (44), ATEKER (51), muco_15 (39), hicran (37), beyondvision (38), Konyali_Yakup (38), Hayat-i (55), Ece (38), Meviza29 (51), meaksa (39), Pfantom (63), INCE (52), musab27 (46), vuslaterimi (39), nisa06 (53), nisan3aknur (49), KabirYolcusu (40), ates_2001 (40), Gundepster (44), BiLMARUF (51), haroun66 (38), benmuzo27 (46), ahmet349 (39), O NA KAVUÞMAK (37), kadir_1818 (49), kadir_kadir (49), siblako (51), kökan (51), ünsal (46), hasanözen (54), y-o-l-c-u (45), EFSANE35 (50), nbalâ has.. (32), yusufla (45), tomi56 (34), yavuzselim (48), huseyin22 (50), insanlýk.. (36), code10 (49), Barbaros tas (65), mahinur40 (49), kerbela_ (38), furkan71 (53), macfurkan (48), Atomcan (49), bukey musab (39), benlikolmas&yac.. (37), serdaroglu1 (79), comert_harun (39), Musabbukey (39), rduman07 (39), erolxyz (46), prenses82 (42), mErVe.. (38), sakinliman (57), sofi180 (38), msene (50), yavuz1d (42), Muhammed74 (50), travaci (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58884 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.