kamagra lopinavir ritonavir chloroquine stromectol budesonide oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » MiZAH - KARiKATÜR - FIKRA » Forum Görevlileri nasil kizdirilir ?????

önceki konu   diğer konu
24 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Forum Görevlileri nasil kizdirilir ?????
1041 Mesaj -
Admin ve Modlari delirmenin 10 kurali:

- Foruma üye olur olmaz kendi sitenizin reklamýný yapin...

- Nickinizi haftada bir deðiþtirmek isteyin...

- Sürekli özel mesajlar atip hal hatir sorun...

- Arama yapmadan konu acin ve arama yaptiginizi söyleyin...

- Daha önceden acilmis bir konuyu aynen kopyalayip yeniden açin...

- Konu ile ilgisi olmayan gereksiz muhabbetlere girin ve forum üyelerine satasip ortami karistirin...

- Öyle uzun bir nick belirleyinki forumlarin düzeni bozulsun...

- Anlamsýz konular acmaya özen gösterin...

- Mesajlara sadece smilelerle cevap verin...

- Admin ve Modlarin taraf tuttugunu, hakkinizin yendiginin yaygarasini yapin...

Her üye bunlari uygulamakta hürdür ve tek rizikosu yadirganmak ve banlanmaktir göz kırpma

(alintidir)

gül
Gönderen: 19.10.2005 - 00:58
Bu Mesaji Bildir   GöLGe üyenin diger mesajlarini ara GöLGe üyenin Profiline bak GöLGe üyeye özel mesaj gönder GöLGe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nazligul su an offline Nazligul  
Konu icon    cok güzel
1113 Mesaj -
- Mesajlara sadece smilelerle cevap verin...

(yine delirceniz, tabir-i caizse)

kahkaha

Gönderen: 19.10.2005 - 01:15
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GuZGuLu su an offline GuZGuLu  
269 Mesaj -
Her üye bunlari uygulamakta hürdür ve tek rizikosu yadirganmak ve banlanmaktir

Nice forumlarda gezdim nice uyarilar okudum ama böylesine güzel uyariyi ilk kez okuyorum.
kahkaha

( Bilerek yapmam ama...)Bilmeden bir hatam olduysa hakkinizi helal edin.

Allaha emanet olun.
Gönderen: 19.10.2005 - 02:14
Bu Mesaji Bildir   GuZGuLu üyenin diger mesajlarini ara GuZGuLu üyenin Profiline bak GuZGuLu üyeye özel mesaj gönder GuZGuLu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
Bi kaç ta şık benden
2338 Mesaj -
- Üye olduktan sonra zýrt býrt avatar yükleyin, mail adresinizi kendiniz profilinizden deðiþtirebileceðiniz halde modlara ve adminlere mail yazýp onlarý meþgul edin

- Avatarým deðiþmiyor diye forumu ayaklandýrýn

- Mesajlarýnýz arþive kaldýrýldýðý halde silindi diye bar bar baðýrýn

- Her konuya anlasanýzda anlamasanýzda ALLAH RAZI OLSUN diye cevap yazýn

- Mesaj sayýsýný arttýrmak için laubali konular açýn

- Resimlerin boyutunu belirttiðimiz halde inadýna büyük boyut resim eklemekte israr edin

Daha...
Daha...
Daha OoooOOOooo

Yol olur yani

göz kırpma

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son RuMeYSa tarafından, 19.10.2005 - 03:03 tarihinde.
Gönderen: 19.10.2005 - 03:02
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ahmet gunay  
Misafir
-Bir soru sorduðunuzda daha iki dakika olmadan soruma cevap bulamýyorum, bana cevap verilmiyor ,diye yaygara yapýn.sevinçli
Gönderen: 19.10.2005 - 09:26
Bu Mesaji Bildir   Yukari
akincimetin su an offline akincimetin  
359 Mesaj -
.sevinçli sevinçli sevinçli

...gül...

Ne yapayým þimdi seviyorum sizleri!...alkıs
Gönderen: 19.10.2005 - 09:39
Bu Mesaji Bildir   akincimetin üyenin diger mesajlarini ara akincimetin üyenin Profiline bak akincimetin üyeye özel mesaj gönder akincimetin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
aybars77 su an offline aybars77  
Peki ya üyeler nelere sinirlenir merak ettiniz mi ??
264 Mesaj -
Moderatorler bu kadar çok hususa sinirleniyorlarsa, sinirlerinin yatýþmasý için her gün bir kutu DÝAZEM tüketmeleri gerekir herhalde...Allah onlara sabýr ve metanet nasib etsin.
Moderatorlerin sinirlendiði þeyler vardýr da üyelerin hiç yok mu sanýyorsunuz ?
Walla ne yalan söyleyeyim, þahsen bendeniz en çok, moderatorler tarafýndan bütün üyelere Nasreddin Hoca gibi MAVÝ BONCUK daðýtýp,
"Siz de haklýsýnýz." ifadesine benzer cümlelerle herkese ya da sevdiklerine þirin gözükmek isteyen moderatorlere çok sinirleniyorum.

Gönderen: 19.10.2005 - 13:35
Bu Mesaji Bildir   aybars77 üyenin diger mesajlarini ara aybars77 üyenin Profiline bak aybars77 üyeye özel mesaj gönder aybars77 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**IKLIMANUR** su an offline **IKLIMANUR**  
397 Mesaj -
ya arkadaslar hepsi iyi guzelde ben birseyi anlamadim simdi biz bunlari forumda yapincami mod kardeslerimiz kizyor yoksa nedir bilmek istiyorum düsün düsün ha birde ahmet gunay hocam ben size bir soru soracaktim ama halaaaa cevabini alamadim niye cevap vermiyorsun yahu ben sorumu kendi kendime sormustumgöz kırpma
ya RuMeYSa
kardes benim avatarim degismiyor aceba ben degistirmedigimden olabilirmi hehe
saka bir yana sizleri cok seviyorum ve..
ve bir yaygarada benden
BU SITE BAGIMLILIK YAPMAKTADIR..
es selamun aleykum
Gönderen: 19.10.2005 - 14:11
Bu Mesaji Bildir   **IKLIMANUR** üyenin diger mesajlarini ara **IKLIMANUR** üyenin Profiline bak **IKLIMANUR** üyeye özel mesaj gönder **IKLIMANUR** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
2338 Mesaj -
Caným ablam,

Hani biraz espri mahiyetinde gerçekleri azýcýk yansýttýk.

Tabi çoðu zaman gülümsüyorum þahsen bazý durumlarda. En sinirli aným bile en fazla 5 dk sürüyor, hadi eyvallah deyip geçtiðim de oluyor. Zaten birbirimize de zamanla o kadar alýþýyoruz ki, birbirimize nazýmýz sözümüz geçiyor göz kırpma

Bizde sizleri çok seviyoruz gül
Gönderen: 19.10.2005 - 14:19
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Allah görevli kardeþlerimizin yardýmcýsý olsun.

Tabii onlar kýzýyorda biz üyeler çok mu uysalýz her zaman.

Üyeler bu forumun binlerce üyesinden biri olduðunu düþünemiyo modlarda her üyenin özel olduðunu.

Herkes birbirine daha samimi daha anlayýþlý ve daha içten davranýrsa sorun kalmaz bana göre.

Bu site herkesin!
Gönderen: 19.10.2005 - 19:15
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
^Mercandede^ su an offline ^Mercandede^  
şimdi yazma sırası üyelerde
104 Mesaj -
peki ya forum görevlisi nasýl kýzdýrýr??
Gönderen: 21.10.2005 - 15:12
Bu Mesaji Bildir   ^Mercandede^ üyenin diger mesajlarini ara ^Mercandede^ üyenin Profiline bak ^Mercandede^ üyeye özel mesaj gönder ^Mercandede^ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Emirdag su an offline Emirdag  
1071 Mesaj -
Her konuya anlasanýzda anlamasanýzda ALLAH RAZI OLSUN diye cevap yazýn
kahkaha kahkaha kahkaha

Hay Allah sizden razi olsun kahkaha kahkaha

Fazla kizdirmadan kacayimGüle Güle
Gönderen: 21.10.2005 - 21:42
Bu Mesaji Bildir   Emirdag üyenin diger mesajlarini ara Emirdag üyenin Profiline bak Emirdag üyeye özel mesaj gönder Emirdag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Begum su an offline Begum  
Konu icon   
621 Mesaj -
[Selamün aleyküm,

Emirdag ablam Allah (c.c) senden sizdende razi olsun.göz kırpma Ya sizi ne kadar sinirlendiriyor musuz megerdüsün Hakkinizi helal edin! Sizin gibi insanlara can kurban. Elimizden geldigi kadar uslu olmaya calisacagiz..

Güle Güle

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Emirdag tarafından, 21.10.2005 - 22:49 tarihinde.
Gönderen: 21.10.2005 - 22:13
Bu Mesaji Bildir   Begum üyenin diger mesajlarini ara Begum üyenin Profiline bak Begum üyeye özel mesaj gönder Begum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Emirdag su an offline Emirdag  
1071 Mesaj -
Allah sizlerdende razi olsun.Ne kizmasi sizlerin o guzel yazilari olmasa bizlerde olmazdik.:( Sizler Ravdada acan nadide gullersiniz.Sizler bir tanesiniz hepiniz birtane ikincisi olmayan hep acan ayri ayri kokusu olan gul bahcesindeki farkli farkli acan gullersiniz.Bizlerde sizi seviyoruzaşık
Gönderen: 21.10.2005 - 22:56
Bu Mesaji Bildir   Emirdag üyenin diger mesajlarini ara Emirdag üyenin Profiline bak Emirdag üyeye özel mesaj gönder Emirdag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ahmet gunay  
RE:
Misafir
Alıntı
Orijinali fosaloglu

Allah görevli kardeþlerimizin yardýmcýsý olsun.

Tabii onlar kýzýyorda biz üyeler çok mu uysalýz her zaman.

Üyeler bu forumun binlerce üyesinden biri olduðunu düþünemiyo modlarda her üyenin özel olduðunu.

Herkes birbirine daha samimi daha anlayýþlý ve daha içten davranýrsa sorun kalmaz bana göre.

Bu site herkesin!

Deðerli kardeþim;

Sizler tabiki özelsiniz .
Sizleri çok seviyoruz.

Bizlerinki latifeden ibaret.

Selam ve dua ile...
Gönderen: 21.10.2005 - 23:44
Bu Mesaji Bildir   Yukari
mudessir su an offline mudessir  
RE:
140 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Emirdag

Her konuya anlasanýzda anlamasanýzda ALLAH RAZI OLSUN diye cevap yazýn
kahkaha kahkaha kahkaha

Hay Allah sizden razi olsun kahkaha kahkaha

Fazla kizdirmadan kacayimGüle Güle

mesaj sizi kýzdýrmak için deðil,yürekten söylüyorum Allah Razı Olsun
Gönderen: 22.10.2005 - 20:34
Bu Mesaji Bildir   mudessir üyenin diger mesajlarini ara mudessir üyenin Profiline bak mudessir üyeye özel mesaj gönder mudessir üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GöLGe su an offline GöLGe  
RE: şimdi yazma sırası üyelerde
1041 Mesaj -
Alıntı
Orijinali ^Mercandede^

peki ya forum görevlisi nasýl kýzdýrýr??

Kizdiginiz unsurlari siralayin ve kizdirilmak istendiginizde görevimizi yapariz göz kırpma

NE SiZLER KIZDIRIN
NEDE BiZLER
BiLiRSiNiZ
KARSILIKLIDIR SEVGiLER

gül
Gönderen: 23.10.2005 - 01:39
Bu Mesaji Bildir   GöLGe üyenin diger mesajlarini ara GöLGe üyenin Profiline bak GöLGe üyeye özel mesaj gönder GöLGe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
leyal su an offline leyal  
9 Mesaj
çok güzel bunlar ya bende bunlarýn çoðunu yaptým galiba ama herzaman deðil tabi...insan beþer dimi....þimdi bidaha yapmak istiyorum ve buradaki avatarlardan baþka avatar yükleyenler olmuþ nasýl yapýyolar bunu diye sormak istiyorumkahkaha kýzmadýnýz deðilmi...ama anlatýrsanýz sevinirim...hadi yaaaa niye kimse cevap vermiyo nerde bu millet ....kahkaha þaka þaka cevap bekliyorum arkadaþlar selametle
Gönderen: 11.11.2005 - 19:17
Bu Mesaji Bildir   leyal üyenin diger mesajlarini ara leyal üyenin Profiline bak leyal üyeye özel mesaj gönder leyal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Muhterem_1983 su an offline Muhterem_1983  
RE: Forum Görevlileri nasil kizdirilir ?????
28 Mesaj -
düsün

Allah Razı Olsun

Güle Güle
Gönderen: 12.11.2005 - 07:52
Bu Mesaji Bildir   Muhterem_1983 üyenin diger mesajlarini ara Muhterem_1983 üyenin Profiline bak Muhterem_1983 üyeye özel mesaj gönder Muhterem_1983 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ademtalha su an offline Ademtalha  
slm
24 Mesaj -
S.Aleyküm arkadaþlar..ya avatar konusunda yardýmcý olur musunuz nasýl yapýlýyo....Allah razý olsunAllah Razı Olsun
Gönderen: 12.11.2005 - 13:56
Bu Mesaji Bildir   Ademtalha üyenin diger mesajlarini ara Ademtalha üyenin Profiline bak Ademtalha üyeye özel mesaj gönder Ademtalha üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GöLGe su an offline GöLGe  
RE: slm
1041 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Ademtalha

S.Aleyküm arkadaþlar..ya avatar konusunda yardýmcý olur musunuz nasýl yapýlýyo....Allah razý olsunAllah Razı Olsun

Ve Aleyküm Selam...

Öncelikle BURAYA TIKLAYAK bilgi edininiz...

Daha sonra BURAYA TIKLAYARAK yetkili kardeslerimizden özel mesaj araciligi ile daha detayli bilgiler edinebilirsiniz...

Allah(cc) herkese kolayliklar nasib etsin...

gül
Gönderen: 18.11.2005 - 00:38
Afaki su an offline Afaki  
224 Mesaj -
görünen o ki bu mizah pek etkili olmus !

son eklenen konulara bakiyorumda cogu daha önce okudugumuz konular !

hele Türkce karakterlerden olusan yazi bozukluguna bir de uzuuuun konular eklenince cacik gibi oluyo !
Gönderen: 21.11.2005 - 04:05
Bu Mesaji Bildir   Afaki üyenin diger mesajlarini ara Afaki üyenin Profiline bak Afaki üyeye özel mesaj gönder Afaki üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dai su an offline Dai  
nostalji olsun
922 Mesaj -
bu konunun gecerlilik süresi dolmadimi daha düsün
Gönderen: 11.07.2009 - 03:06
Bu Mesaji Bildir   Dai üyenin diger mesajlarini ara Dai üyenin Profiline bak Dai üyeye özel mesaj gönder Dai üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -

Bu konunun maddelerini Site Kurallari kategorisine eklesek mi ki acaba?Fikir

Dolmadý mübarek insan... Ve hatta güncellemekle pek hoþ etmiþsiniz...

Okudumda paylaþýlanlarý gerçekten hayatýmýzdan güzel ve samimi insanlar geçmiþ... Ve hala geçmekte... Geçiyor..

Güzel insanlar hiç eksik olmasýnlar biiznillah...
...

Sýcacýk tebessümle...

Gönderen: 11.07.2009 - 16:27
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 926 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ambulans64 (60), salihbayram (52), opel (54), islamci_genc (37), celal1974 (50), savage41xxx (52), LAZPARATOR61 (45), kral29 (35), siseyna (43), demir_kralll (33), yepremreha (47), YA_rab (31), zompur (54), ALMILA_GÜL (56), Mystigue (53), kecmk (53), akpinar61 (59), aqabe (60), agenc24 (52), y.erkek (52), internet22 (41), kutsalsavasc&ya.. (37), karindas (45), sehadet_61 (46), Serdar_ (44), bahtiyar28 (54), maun (42), bayramsalih (52), arifünal (64), HANCEREN (55), mecruh (45), MuSLimaNKa (34), bilalkale (50), DeLiCaN (944), veysel setdibi (62), tilli (51), erzurumlunet (46), sema_ihl (38), cemre (52), m.kara (58), yyunuss (39), x_X_x (41), Muhammed1968 (57), hçerçi (72), lcd (47), fatihreis (39), Baharayyildiz (40), haci_nl (47), cemil (46), yakupakyuz (60), gazikoc58 (51), Ankebut57 (45), L a V i N i a (40), sofu_23 (51), Beyaz dilek&cce.. (40), tabu (50), sümbül (37), yakupalan (45), Alperen Eren (46), HikmetSagir (81), YaSaX (44), Barnabas (39), islamasevdal&ya.. (38), ilyas1970 (54), criminalist (52), Ayhan-61 (58), nurayaz (30), mörscher (58), basmuharrir (58), Goodmanx (57), mahmut1968 (56), djnefret (41), karadeniz krali (54), ayseli (58), cengo06 (62), yasarerkek (52), hz.ömer (37), ismailxxx (46), tayyarozbak (40), karamurat1 (51), sari_kiz (38), kaslim (42), ayyildiz_70 (34), The Mediterrane.. (53), bahadir (50), ~TUTI~ (37), dostahasret (43), Selinnurx (56), apocalyptica (45), markat (46), derlerkahin (46), isa dogan (50), EROL AKBULUT (56), Yaseminnur (37), sehadet_aski (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59650 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.