ivermectine stromectol colchicine generique plaquenil generique stromectol aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » ÜYELER PANOSU » ÜYE HİZMETLERİ » Siteye Girişte Problem

önceki konu   diğer konu
14 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    Siteye Girişte Problem
39 Mesaj -
RAvda nete girir ken sürekli mavi bir sayfayla karþýlaþýyorum ancak 5-10 yenile den sonra siteye girebiliyorum.ayný durumla menüler arasý geçiþte de karþýlaþýyorum.
Sebebi ne olablir bilen varsa yardým etsin LÜTFENdüsün telaşlıGüle Güle PC de
Gönderen: 18.09.2005 - 07:09
Bu Mesaji Bildir   tahahalit üyenin diger mesajlarini ara tahahalit üyenin Profiline bak tahahalit üyeye özel mesaj gönder tahahalit üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hasret su an offline Hasret  
Admin

945 Mesaj -
Selamün Aleyküm,

Berat Kandili hasebiyle sitemize yoðun ilgiden dolayý ulaþýlmasý biraz zor oluyor, sýk sýk düþmelerle karþýlaþabilirsiniz...

Kandiliniz mübarek olsun...

dua ile.. gül
Gönderen: 18.09.2005 - 19:51
Bu Mesaji Bildir   Hasret üyenin diger mesajlarini ara Hasret üyenin Profiline bak Hasret üyeye özel mesaj gönder Hasret üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tahahalit su an offline tahahalit  
39 Mesaj -
Aleyküm Selam
Allah Razý olsun ÝNÞAALLAH Beraat KAndilinden LAyýkýyla NAsibtar olmuþuzdur.

SOrunla sadece kandil gecesi deðil genelde karþýlaþýyorum Ýlginize teþekkürler
Allaha emanet olun..Allah Razı Olsun
Gönderen: 20.09.2005 - 21:21
Bu Mesaji Bildir   tahahalit üyenin diger mesajlarini ara tahahalit üyenin Profiline bak tahahalit üyeye özel mesaj gönder tahahalit üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
F a t i h su an offline F a t i h  
Moderator

1050 Mesaj -
Ve aleyküm Selam...

Bilgisayarýnýzdaki cookis ve temp dosyalarýný kýsa fasýlalarla siliniz.

Ýnþa-Allah düzelir...

Selam ve dua ile...
Gönderen: 20.09.2005 - 21:56
Bu Mesaji Bildir   F a t i h üyenin diger mesajlarini ara F a t i h üyenin Profiline bak F a t i h üyeye özel mesaj gönder F a t i h üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Karahilal su an offline Karahilal  
265 Mesaj -
Evet ayný sorun sürekli bende de oluyor. Fatih abi benim pc de sorun olduðunu söylüyor ama ben çok pc den denedim. göz kırpma Bazen çok güzel ama genelde geç açýlýyor.
Böyle zamanlarda "Çiðnenmeden ekmek bile yenmiyor" diyorum hep sevinçli

Selam ve dua ile...
Gönderen: 21.09.2005 - 20:19
Bu Mesaji Bildir   Karahilal üyenin diger mesajlarini ara Karahilal üyenin Profiline bak Karahilal üyeye özel mesaj gönder Karahilal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast Misafi  
KARAAHMETOĞLU
Misafir
BENÝM NÝCKÝM KARAAHMETOÐLU SÝTEYE ANCAK MÝSAFÝR OLARAK GÝREBÝLÝYORUM EÐER ÜYELÝKTEN UZAKLAÞTIRILDIYSAM BUNUN NEDENÝNÝ BÝLMEK ÝSTERDÝM DOÐRUSU...
YÖNETÝMDEN RÝCAM,
EÐER E-MAÝL ÝLE BÝLDÝREMÝYORSANIZ
BURAYA YAZABÝLÝRSÝNÝZ.
BENDE DURUMU ÖÐRENMÝÞ OLURUM.
Gönderen: 26.09.2005 - 10:43
Bu Mesaji Bildir   Yukari
endulus su an offline endulus  
RE: KARAAHMETOĞLU
611 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Misafi

BENÝM NÝCKÝM KARAAHMETOÐLU SÝTEYE ANCAK MÝSAFÝR OLARAK GÝREBÝLÝYORUM EÐER ÜYELÝKTEN UZAKLAÞTIRILDIYSAM BUNUN NEDENÝNÝ BÝLMEK ÝSTERDÝM DOÐRUSU...
YÖNETÝMDEN RÝCAM,
BURAYA YAZABÝLÝRSÝNÝZ.

Nikinizdeki (Ðgöz kırpma harfini birde (G) yapin..sanirim bundan kaynaklanabilir..sayet sorun devam ederse irtibat veya rehberlik hizmetlerinden bildirin ilgilenelim..
Gönderen: 26.09.2005 - 12:49
Bu Mesaji Bildir   endulus üyenin diger mesajlarini ara endulus üyenin Profiline bak endulus üyeye özel mesaj gönder endulus üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast Misafi  
Alinti
Orijinali Misafi

BENÝM NÝCKÝM KARAAHMETOÐLU SÝTEYE ANCAK MÝSAFÝR OLARAK GÝREBÝLÝYORUM EÐER ÜYELÝKTEN UZAKLAÞTIRILDIYSAM BUNUN

NEDENÝNÝ BÝLMEK ÝSTERDÝM DOÐRUSU...
YÖNETÝMDEN RÝCAM,
BURAYA YAZABÝLÝRSÝNÝZ.

Nikinizdeki (Ðgöz kırpma harfini birde (G) yapin..sanirim bundan kaynaklanabilir..sayet sorun devam ederse irtibat veya rehberlik hizmetlerinden bildirin ilgilenelim..

SÖYLENEN HER YOLU DENEDÝM AMA OLMADI???
Gönderen: 26.09.2005 - 15:55
tahahalit su an offline tahahalit  
39 Mesaj -
telaşlı Arkadaþlar proplem bu defa iki oldu bir bilen bana yardým etsin lütfen
Þimdi de mavi sayfadan sonra gri desenlisayfayý da geçmek için yarým saaat uyraþýyorumm.
Gönderen: 27.09.2005 - 21:14
akincimetin su an offline akincimetin  
359 Mesaj -
Bismillahirrahmanirrahim

Benim gibi yap ya sabýrrrrr de.sevinçli

Her yokuþun bir iniþi
Her giriþin bir çýkýþý vardýr.

Sabret mevlam neyler,neylerse güzel eyler güzel kardeþim...

gül
Gönderen: 27.09.2005 - 23:53
Bu Mesaji Bildir   akincimetin üyenin diger mesajlarini ara akincimetin üyenin Profiline bak akincimetin üyeye özel mesaj gönder akincimetin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast Misafi  
ADMİN ENDÜLÜSE
Misafir
ÝRTÝBAT VE REHBERLÝK HÝZMETLERÝNDEN DE SÝZLERE ULAÞAMIYORUM..YADA CEVAP VERMÝYORSUNUZ.

DAHA ÖNCEDE BELÝRTTÝÐÝM GÝBÝ ÜYELÝKTEN UZAKLAÞTIRILDIYSAM BURAYA DA YAZABÝLÝRSÝNÝZ.

BÝZDE DOÐRU BÝLDÝÐÝMÝZ YOLDAN DEVAM EDERÝZ.

BU ARADA NÝCKÝM karaahmetoðlu DUR.Güle Güle
Gönderen: 28.09.2005 - 12:09
akincimetin su an offline akincimetin  
RE: ADMİN ENDÜLÜSE
359 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Misafi

ÝRTÝBAT VE REHBERLÝK HÝZMETLERÝNDEN DE SÝZLERE ULAÞAMIYORUM..YADA CEVAP VERMÝYORSUNUZ.

DAHA ÖNCEDE BELÝRTTÝÐÝM GÝBÝ ÜYELÝKTEN UZAKLAÞTIRILDIYSAM BURAYA DA YAZABÝLÝRSÝNÝZ.

BÝZDE DOÐRU BÝLDÝÐÝMÝZ YOLDAN DEVAM EDERÝZ.

BU ARADA NÝCKÝM karaahmetoðlu DUR.Güle Güle

Bismillahirrahmanirrahim

Ya sen ne yapýyorsun misafir olarak.sen ev sahibi deðilmiydin yahu!sevinçli

Geçmiþ olsun KARAAHMETOÐLU kardeþim inþaAllah sorunun halledilir.

Misafir olarakta görmek sizi yinede güzel böyle daha hoþ olmuþsunuz.sevinçli

Yasormayýn bugün gevezeliðim üzerimde kusuruma bakmayýn üstadým.

Sevgi ve muhabbetlerimle kardeþim.gül
Gönderen: 28.09.2005 - 12:19
Bu Mesaji Bildir   akincimetin üyenin diger mesajlarini ara akincimetin üyenin Profiline bak akincimetin üyeye özel mesaj gönder akincimetin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
endulus su an offline endulus  
611 Mesaj -
S.a.

Karaahmetoglu kardesim rahberlik hizmetlerine yazmis oldugunuz mesaja aninda cevap verilmistir..Siteden uzaklastirma söz konusu degildir. Konuyu arastirdigimizi ve bizdeki ayarlarda sorun görülmedigini, sorunun sizin ayarlarinizdan kaynaklandigini belirtmistim..

selam ve dualarimla.
Gönderen: 28.09.2005 - 12:55
Bu Mesaji Bildir   endulus üyenin diger mesajlarini ara endulus üyenin Profiline bak endulus üyeye özel mesaj gönder endulus üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast Misafi  
ADMİN ENDÜLÜSE
Misafir
CEVABINIZ ÝÇÝN TEÞEKKÜR EDERÝM.
EVET BU MAÝLDEN ULAÞMAM ÝMKANSIZ GALÝBA...
Gönderen: 28.09.2005 - 13:18
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 898 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
nokta54 (45), karapapak (46), dosteren (60), ahmetkaya5v (40), AKIN TALHA (45), memetnur (60), ssarikoc2003 (43), yolcuxxx (38), adige11 (46), aydemir (45), terekeme (), tolga_27 (44), turkcomtayfur (), CNN (44), faruk741 (39), kürtislam (37), kenan_k (59), ercosserdar (42), siyahi (46), Ay Yuzlum (42), sevgim (45), sekersey (55), Melek_90 (34), mkilincarslan (33), emel meydan (48), karabela2000 (54)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59576 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.