generique stromectol chloroquine stromectol ivermectin generique colchicine imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » KURAN-I KERİM HATMİ » ***TEMMUZ AYI HATMi*** Kapali

önceki konu   diğer konu
47 okunmamış mesaj mevcut (kapali)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
***TEMMUZ AYI HATMi***
1227 Mesaj -

selamun aleykum

TEMMUZ ayý hatmi baþlamýþtýr..

Dostlarýmýzý bekliyoruz..

gül gül gül

selam ve dua ile

Gönderen: 05.07.2005 - 09:43
Bu Mesaji Bildir   yoktan üyenin diger mesajlarini ara yoktan üyenin Profiline bak yoktan üyeye özel mesaj gönder yoktan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yoktan su an offline yoktan  
Konu icon    cüzler
1227 Mesaj -
1.cüz Yusra Okunmuþtur
2.cüz Yusra Okunmuþtur
3.cüz AkasyaDaphneAcelya okunmuþtur
4.cüz AkasyaDaphneAcelya okunmuþtur
5.cüz ahmet gunay Okunmuþtur
6.cüz ahmet gunay Okunmuþtur
7.cüz MerveSena Okunmuþtur
8.cüz MerveSena Okunmuþtur
9.cüz NuRCaN Okunmuþtur
10.cüz RuMeYSa Okunmuþtur
11.cüz RuMeYSa Okunmuþtur
12.cüz NuRCaN Okunmuþtur
13.cüz HaSReT Okunmuþtur
14.cüz HaSReT Okunmuþtur
15.cüz andelip_gul Okunmuþtur
16.cüz andelip_gul Okunmuþtur
17.cüz rafia Okunmuþtur
18.cüz Sumeyragibi Okunmuþtur
19.cüz Sumeyragibi Okunmuþtur
20.cüz mucahitokunmustur
21.cüz Dildar okunmustur
22.cüz AntiusA_ Okunmuþtur
23.cüz yoktan okunmuþtur
24.cüz yoktan okunmuþtur
25.cüz Merve-Esma Okunmuþtur
26.cüz Merve-Esma Okunmuþtur
27.cüz >>Zeyneb<< okunmustur
28.cüz Nihal09 Okunmuþtur
29.cüz Tövbekar 68
30.cüz Manevi okunmustur

Mesaj 24 kez düzenlendi. En son RaVZaNuR tarafından, 12.08.2005 - 17:41 tarihinde.
Gönderen: 05.07.2005 - 09:44
Bu Mesaji Bildir   yoktan üyenin diger mesajlarini ara yoktan üyenin Profiline bak yoktan üyeye özel mesaj gönder yoktan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
andelip_gul su an offline andelip_gul  
28 Mesaj -
selamünaleyküm.
1.cüz,2.cüz,7.cüz ve 8.cüz'ü okuyabilirim inþaalah.
Gönderen: 05.07.2005 - 09:58
Bu Mesaji Bildir   andelip_gul üyenin diger mesajlarini ara andelip_gul üyenin Profiline bak andelip_gul üyeye özel mesaj gönder andelip_gul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Yusra su an offline Yusra  
9 Mesaj
S.A. Yoktan kardes

1.ve 2. Cüzü iznizile aliyorum

Selam ve Dua ile
Gönderen: 05.07.2005 - 10:01
Bu Mesaji Bildir   Yusra üyenin diger mesajlarini ara Yusra üyenin Profiline bak Yusra üyeye özel mesaj gönder Yusra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MerveSena su an offline MerveSena  
109 Mesaj -
S.A.

Mümkünse 7.ve 8. Cüzü almak istiyorum.

Selam ve Dua ile
Gönderen: 05.07.2005 - 10:07
Bu Mesaji Bildir   MerveSena üyenin diger mesajlarini ara MerveSena üyenin Profiline bak MerveSena üyeye özel mesaj gönder MerveSena üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HiLaL-i ehmer su an offline HiLaL-i ehmer  
112 Mesaj -
S.A.

Ben 30. cüzü almak istiyorum.
Gönderen: 05.07.2005 - 13:20
Bu Mesaji Bildir   HiLaL-i ehmer üyenin diger mesajlarini ara HiLaL-i ehmer üyenin Profiline bak HiLaL-i ehmer üyeye özel mesaj gönder HiLaL-i ehmer üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Zeyneb su an offline Zeyneb  
Konu icon    27. cüz
132 Mesaj -
In§aAllah 27. cüzü ben okuyacagim...
Allah tüm katilanlardan razi olsun gül
Gönderen: 05.07.2005 - 17:53
Bu Mesaji Bildir   Zeyneb üyenin diger mesajlarini ara Zeyneb üyenin Profiline bak Zeyneb üyeye özel mesaj gönder Zeyneb üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Merve-Esma su an offline Merve-Esma  
s.a
159 Mesaj -
25.ve 26. cüzleri aliyorum insAllah

Rabbim kabul etsin

Selam ve Dua ile
Gönderen: 06.07.2005 - 11:36
Bu Mesaji Bildir   Merve-Esma üyenin diger mesajlarini ara Merve-Esma üyenin Profiline bak Merve-Esma üyeye özel mesaj gönder Merve-Esma üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
TOVBEKAR 68 su an offline TOVBEKAR 68  
SELAMÜN ALEYKÜM
31 Mesaj -
Selamün Aleyküm Kardeþler. Bende ÝNÞAALLAH 29. Cüz'ü almak istiyorum.
Selam ve dua ileGüle Güle
Gönderen: 06.07.2005 - 16:27
Bu Mesaji Bildir   TOVBEKAR 68 üyenin diger mesajlarini ara TOVBEKAR 68 üyenin Profiline bak TOVBEKAR 68 üyeye özel mesaj gönder TOVBEKAR 68 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HiLaL-i ehmer su an offline HiLaL-i ehmer  
112 Mesaj -
30. cüz okunmustur. Allah kabul etsin!
Gönderen: 06.07.2005 - 16:38
Bu Mesaji Bildir   HiLaL-i ehmer üyenin diger mesajlarini ara HiLaL-i ehmer üyenin Profiline bak HiLaL-i ehmer üyeye özel mesaj gönder HiLaL-i ehmer üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nihal09 su an offline Nihal09  
9 Mesaj
28 . cüzü almak istiyorum insaallah.
Gönderen: 08.07.2005 - 00:23
Bu Mesaji Bildir   Nihal09 üyenin diger mesajlarini ara Nihal09 üyenin Profiline bak Nihal09 üyeye özel mesaj gönder Nihal09 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Zeyneb su an offline Zeyneb  
27. cüz okundu
132 Mesaj -
27. cüzü okudum elhamdülillah! Allah hatmimizi kabul etsin..
gülKuran-i Kerim hürmetine Allah tüm mü'minlere birlik ve beraberlik nasip etsin...
Gönderen: 08.07.2005 - 00:55
Bu Mesaji Bildir   Zeyneb üyenin diger mesajlarini ara Zeyneb üyenin Profiline bak Zeyneb üyeye özel mesaj gönder Zeyneb üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dildar su an offline Dildar  
Konu icon    Selamun aleyküm!
14 Mesaj -
Bende bismillah diyerek 21.cüzü aliyorum.
Böylece ikinci mesajimi yazmis oluyorum.
Selam ve dua ile...gül
Gönderen: 08.07.2005 - 13:48
Bu Mesaji Bildir   Dildar üyenin diger mesajlarini ara Dildar üyenin Profiline bak Dildar üyeye özel mesaj gönder Dildar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NuRCaN su an offline NuRCaN  
slm millet
154 Mesaj -
Eger sizin icin de uygunsa 9.cuzu ben almak istiyorum?
Allah razi olsun sizden..
Gönderen: 08.07.2005 - 14:53
Bu Mesaji Bildir   NuRCaN üyenin diger mesajlarini ara NuRCaN üyenin Profiline bak NuRCaN üyeye özel mesaj gönder NuRCaN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dildar su an offline Dildar  
14 Mesaj -
Esselamualeyküm!
21. cüz okunmustur. Allah kabul etsin..gül
Gönderen: 08.07.2005 - 20:05
Bu Mesaji Bildir   Dildar üyenin diger mesajlarini ara Dildar üyenin Profiline bak Dildar üyeye özel mesaj gönder Dildar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
nurcaaaann
154 Mesaj -
Slm millet
9.cuz okunmustur.
Gönderen: 09.07.2005 - 01:38
Bu Mesaji Bildir   NuRCaN üyenin diger mesajlarini ara NuRCaN üyenin Profiline bak NuRCaN üyeye özel mesaj gönder NuRCaN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SLM
154 Mesaj -
12.CUZU DE BANA VERIRSENIZ SEVINIRIMsevinçli
ALLAH RAZI OLSUN..
Gönderen: 09.07.2005 - 02:36
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
22. cüzü alayým.
Gönderen: 09.07.2005 - 13:57
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rafia su an offline rafia  
Selamün aleyküm
29 Mesaj -
Kendi adima 17.cüzü aliyorum
Sumeyragibi kardesimizde 18.-19. cüzleri almak istedigini bana bildirdi.izninizle aliyorum.

Vesselam...
Gönderen: 09.07.2005 - 14:02
Bu Mesaji Bildir   rafia üyenin diger mesajlarini ara rafia üyenin Profiline bak rafia üyeye özel mesaj gönder rafia üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast mucahit  
Misafir
Selamünaleyküm 20. cüzü alýyorum Ýnþallah.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son mucahit tarafından, 10.07.2005 - 00:23 tarihinde.
Gönderen: 10.07.2005 - 00:21
Bu Mesaji Bildir   Yukari
RE: SLM
1227 Mesaj -
Alıntı
Orijinali nurcaaaann

12.CUZU DE BANA VERIRSENIZ SEVINIRIMsevinçli
ALLAH RAZI OLSUN..

a.s

12. cüz sizindir insaAllah..

selam ve dua ile
Gönderen: 11.07.2005 - 17:09
RE: Selamün aleyküm
1227 Mesaj -
Alıntı
Orijinali rafia

Kendi adima 17.cüzü aliyorum
Sumeyragibi kardesimizde 18.-19. cüzleri almak istedigini bana bildirdi.izninizle aliyorum.

Vesselam...

aleykum selam kardesim..

17. cüzü size 18 ve 19. cüzleri Sumeyragibi kardesimize yazdim insaAllah

selam ve dua ile
Gönderen: 11.07.2005 - 17:10
~Ankebut~ su an offline ~Ankebut~  
esselamunaleyküm
59 Mesaj -
bence hatimler aydan aya deðilde bittiðinde diðer hatime geçilmeli diye düþünüyorum!mesela 1.hatimde paylaþým bittiðinde 2.hatim.......daha verimli olunur bence tabi bir görüþtü arkadaþlar allaha emanet olun!hakkýnýzý helal edin!slav u hurmet..sevinçli
Gönderen: 12.07.2005 - 17:43
Bu Mesaji Bildir   ~Ankebut~ üyenin diger mesajlarini ara ~Ankebut~ üyenin Profiline bak ~Ankebut~ üyeye özel mesaj gönder ~Ankebut~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1227 Mesaj -
ve aleykum selam kardeþim...

Haklýsýnýz.. ikinci hatimi açmak verimli olabilir.. Ancak açtýðýmýz hatim dolmadýðý zaman problem oluyor.. Ayrýca þu an izin sezeonu girdiði için üyelerimizin çoðu forumdan uzak kalýyor.. Onun için þu an tek hatim ile devam ediyoruz..

inþaAllah daha sonraki aylarda isteðe göre ikinci hatta üçüncü.. hatimi de açabiliriz..

Görüþünüz için Rabbim razý olsun..

selam ve dua ile
Gönderen: 12.07.2005 - 17:49
~Ankebut~ su an offline ~Ankebut~  
59 Mesaj -
anladým teþekkür ederim allah cümlemizden razý olsun!hani uygulama baþladýðýnda boþ býrakmayacaðýmdan emin olabilirsiniz:$ hem üye sayýsý fazla HAMDOLSUN yani boþ kalmayacaktýr allahýn izniyle!aydan aya yeterli deðil düþüncem!çok sýktýysam veyahut yanlýþ anlaþýlan kelimem varsa þimdiden hakkýnýzý helal edin inþallah düzgünce açýklamýþýmdýr!slav u hurmet...
Gönderen: 12.07.2005 - 18:13
Bu Mesaji Bildir   ~Ankebut~ üyenin diger mesajlarini ara ~Ankebut~ üyenin Profiline bak ~Ankebut~ üyeye özel mesaj gönder ~Ankebut~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1227 Mesaj -
Estafirullah ne sýkýldýk ne de yanlýþ anladýk..

Tavsiyelerinizi dikkate alýcaz inþaAllah..

selam ve dua ile
Gönderen: 12.07.2005 - 18:15
kayseri318 su an offline kayseri318  
bende istiyorum
65 Mesaj -
selamun aleykum kardesler banada bir cuz verirseniz sevinirim ve verirseniz nezamanna kadar okumam lazim simdiden sagolun ALLAHa emanet olun
Gönderen: 12.07.2005 - 21:09
Bu Mesaji Bildir   kayseri318 üyenin diger mesajlarini ara kayseri318 üyenin Profiline bak kayseri318 üyeye özel mesaj gönder kayseri318 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: bende istiyorum
1227 Mesaj -
Alıntı
Orijinali kayseri318

selamun aleykum kardesler banada bir cuz verirseniz sevinirim ve verirseniz nezamanna kadar okumam lazim simdiden sagolun ALLAHa emanet olun

aleykum selam kardesim.. Bu ay ki hatmimiz dolmuþtur.. inþaAllah bir daha ki hatimde sizi de aramýzda görürüz..

selam ve dua ile
Gönderen: 12.07.2005 - 21:11
Merve-Esma su an offline Merve-Esma  
Selamunaleykum
159 Mesaj -
25.ve26.Cüzler okunmustur.

Allah kabul etsin

Selam ve Dua ile
Gönderen: 14.07.2005 - 19:35
Bu Mesaji Bildir   Merve-Esma üyenin diger mesajlarini ara Merve-Esma üyenin Profiline bak Merve-Esma üyeye özel mesaj gönder Merve-Esma üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
göcmen su an offline göcmen  
hayret
3 Mesaj
sarap ile yazinizi okudum ve anladigim kadariyla sarap icildigi takdirde haram olmadigi kanisini tasiyorsunuz?yaniliyor muyum?
Gönderen: 14.07.2005 - 20:34
Bu Mesaji Bildir   göcmen üyenin diger mesajlarini ara göcmen üyenin Profiline bak göcmen üyeye özel mesaj gönder göcmen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: hayret
1227 Mesaj -
Alıntı
Orijinali göcmen

sarap ile yazinizi okudum ve anladigim kadariyla sarap icildigi takdirde haram olmadigi kanisini tasiyorsunuz?yaniliyor muyum?

Öncelikle bu soruyu soru cevap kýsmýna yazmanýz daha uygundu.. Bu kýsým hatim bölümüdür..

Þarap ilgili yazýda zannerdersem bir yanlýþ anlaþýlma söz konusu..

Þarap ile ilgil sorular içilmesi ile ilgili deðil elbiseye dökülmesi halindeki durumu ile iligili sorulmuþtur.. Bizde ona göre cevap yazdýk..

Þarap vb benzeri alköllü içkileri içmek haramdýr.. Biz bunun caiz olduðua dair bir ifade kullanmadýk..

O cevapta þarapýn necisliði ile ilgili olarak elbiseye döküldüðünde de necis olduðu açýklanmaktadýr.. Diðer alköllü içkiler albiseye döküldüðü zaman necis kabul edilmediði halde þarap elbisede necis oalrak kabul edilip namaza engeldir..

ÝnþaAllah anlatabilmiþizdir.. Lütfen o cevabý tekrar dikkatlice okuyunuz..

Çoðu sarhoþ eden þeyin azý da haramdýr.. Ve þarap alköllü bir içki olduðu için içilmesi haramdýr..

Bu linkleri tekrar okuyun..

Þarap

Þarap2

selam ve dua ile
Gönderen: 14.07.2005 - 21:12
KARASEVDALI su an offline KARASEVDALI  
RE: ***TEMMUZ AYI HATMi***
70 Mesaj -
SELAMULLAHI ALEYKUM ....!
BEN SIZDEN RICA EDERDIM BENE DE BIR CUZ VERESINIZ ...
Gönderen: 15.07.2005 - 12:02
Bu Mesaji Bildir   KARASEVDALI üyenin diger mesajlarini ara KARASEVDALI üyenin Profiline bak KARASEVDALI üyeye özel mesaj gönder KARASEVDALI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: RE: ***TEMMUZ AYI HATMi***
1227 Mesaj -
Alıntı
Orijinali KARASEVDALI

SELAMULLAHI ALEYKUM ....!
BEN SIZDEN RICA EDERDIM BENE DE BIR CUZ VERESINIZ ...

aleykum selam kardeþim.. Ne yazýk ki bu ayki hatmimiz dolmuþtur..

ÝnþaAllah Aðustos hatminde cüz alabilirsiniz..

selam ve dua ile
Gönderen: 15.07.2005 - 16:42
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
22.cüz okunmuþtur.
Gönderen: 16.07.2005 - 14:32
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Selamun aleykum
154 Mesaj -
12.cuz okunmustur.
Gönderen: 19.07.2005 - 15:48
andelip_gul su an offline andelip_gul  
28 Mesaj -
selamünaleyküm.
15.ve16.cüz okunmuþtur.
ALLAH(C.C) KABUL BUYURSUN.okuduðumuz her ayeti yaþamayýda nasip etsin...
Gönderen: 23.07.2005 - 11:14
Bu Mesaji Bildir   andelip_gul üyenin diger mesajlarini ara andelip_gul üyenin Profiline bak andelip_gul üyeye özel mesaj gönder andelip_gul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
firdevs63 su an offline firdevs63  
KUR'AN HATMİ
2 Mesaj
SELAMÜNALEYKÜM;

BENÝMKÝSÝ SADECE MERAK KONUSU;HATÝMLERDE OKUNAN CÜZLER AYIN HER GÜNÜNDEMÝ YOKSA TÜM AY BOYUNCA SADECE BÝR KEZ MÝ OKUNUYOR?

ALLAH'A EMANET OLUNUZ
Gönderen: 23.07.2005 - 19:19
Bu Mesaji Bildir   firdevs63 üyenin diger mesajlarini ara firdevs63 üyenin Profiline bak firdevs63 üyeye özel mesaj gönder firdevs63 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nihal09 su an offline Nihal09  
9 Mesaj
28.cüz okunmustur
Gönderen: 24.07.2005 - 01:51
Bu Mesaji Bildir   Nihal09 üyenin diger mesajlarini ara Nihal09 üyenin Profiline bak Nihal09 üyeye özel mesaj gönder Nihal09 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: KUR'AN HATMİ
1227 Mesaj -
Alıntı
Orijinali firdevs63

SELAMÜNALEYKÜM;

BENÝMKÝSÝ SADECE MERAK KONUSU;HATÝMLERDE OKUNAN CÜZLER AYIN HER GÜNÜNDEMÝ YOKSA TÜM AY BOYUNCA SADECE BÝR KEZ MÝ OKUNUYOR?

ALLAH'A EMANET OLUNUZ

aleykum selam firdevs63 kardeþim...

Hatimde cüz alan kardeþimiz aldýðý cüzü o ay içerisinde bir kez okuyor.. Her gün okunmuyor.. Ay sonuna kadar cüzün okunmasý gerekiyor.. Ay sonunda hatmin duasý yapýlmaktadýr..

Selam ve dua ile
Gönderen: 25.07.2005 - 08:37
MerveSena su an offline MerveSena  
109 Mesaj -
S.A. Yoktan Kardes,

7. ve 8. Cüzler Allah'in izni ile okunmustur. Allach c.c. kabul etsin Inseallah.

Selam ve Dua ile
Gönderen: 27.07.2005 - 21:14
Bu Mesaji Bildir   MerveSena üyenin diger mesajlarini ara MerveSena üyenin Profiline bak MerveSena üyeye özel mesaj gönder MerveSena üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
abdulberr su an offline abdulberr  
Agustos ayı hatmi hakkında
153 Mesaj -
&#1575;&#1604;&#1587;&#1604;&#1575;&#1605; &#1593;&#1604;&#1610;&#1603;&#1605;
Agustos ayýnda okunacak hatmin ilk cüzünü inþallah ben okuyacaðým.kim yazýyorsa benim adýmý yazsýn.
Gönderen: 28.07.2005 - 18:29
Bu Mesaji Bildir   abdulberr üyenin diger mesajlarini ara abdulberr üyenin Profiline bak abdulberr üyeye özel mesaj gönder abdulberr üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rafia su an offline rafia  
29 Mesaj -
Selamün aleyküm
17-18-19.cüzler okunmustur Allah´in izniyle.
Rabbim kabul etsin insaAllah...
Gönderen: 29.07.2005 - 16:53
Bu Mesaji Bildir   rafia üyenin diger mesajlarini ara rafia üyenin Profiline bak rafia üyeye özel mesaj gönder rafia üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Yusra su an offline Yusra  
9 Mesaj
Selamün Aleyküm Yoktan abi,

1.2. Cüzler okunmustur. Allah c.c. kabul etsin.
Gönderen: 01.08.2005 - 10:02
Bu Mesaji Bildir   Yusra üyenin diger mesajlarini ara Yusra üyenin Profiline bak Yusra üyeye özel mesaj gönder Yusra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gullistan16 su an offline gullistan16  
ben burda yeniyim ama bende ...
49 Mesaj -
arkadaslar bende 7.cüzdeyim
nasil yapacaksin herahlde herkez istedigi cüz aliyorr bende 7.cüzü alimm yani okuyum ve size bildiririm kendinize iyi bakinnn.....göz kırpma Allah Razı Olsun Güle Güle
Gönderen: 01.08.2005 - 17:58
Bu Mesaji Bildir   gullistan16 üyenin diger mesajlarini ara gullistan16 üyenin Profiline bak gullistan16 üyeye özel mesaj gönder gullistan16 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: ben burda yeniyim ama bende ...
1227 Mesaj -
Alıntı
Orijinali güllistan16

arkadaslar bende 7.cüzdeyim
nasil yapacaksin herahlde herkez istedigi cüz aliyorr bende 7.cüzü alimm yani okuyum ve size bildiririm kendinize iyi bakinnn.....göz kırpma Allah Razı Olsun Güle Güle

selamun aleykum güllistan16 kardesim..

Temmuz hatmi dolu.. Agustos hatminden bos olan cüzlerden birisinizi isteyin size yazalým inþaAllah

Aguostos Hatmi için..

AGUSTOS HATMÝ

selam ve dua ile
Gönderen: 02.08.2005 - 11:58
gullistan16 su an offline gullistan16  
49 Mesaj -
selamün aleyküm ben simdi anlamadigim konu herkezmi aliyor bir aylik icinmi yoksa augstos ayinin herkes bir cüz alip hepimiz bir hatimi oluyorr .....izah ederseniz sevinirimm....selam ve dua ile
Gönderen: 02.08.2005 - 17:14
Bu Mesaji Bildir   gullistan16 üyenin diger mesajlarini ara gullistan16 üyenin Profiline bak gullistan16 üyeye özel mesaj gönder gullistan16 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast mucahit  
Misafir
20. Cüz okunmuþtur.
Gönderen: 02.08.2005 - 23:11
Bu Mesaji Bildir   Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Kapali Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 656 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.63492 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.