ivermektin generique rhinocortfluvoxamine chloroquine ivermektin fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » İBRET TABLOLARI » Nebraskalı Davut

önceki konu   diğer konu
10 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Nebraskalı Davut
36 Mesaj -
Nebraska'da yasli bir adam yasardi.Patates ekini icin bahceyi
bellemesi gerekiyordu, lakin bu cok zor bir isti. Tek oglu olan David ona
yardim edebilirdi fakat o da hapisteydi.
Yasli adam ogluna bir mektup yazdi.
Sevgili David,
Patates bahcemi belleyemeyecegimden kendimi cok
kotu hissediyorum. Bahceyi kazmak icin oldukca yaslanmis sayilirim. Burada olsan
butun derdim bitecekti. Biliyorum ki sen bahceyi benim icin hallederdin.
Sevgiler Baban
Bir kac gun sonra oglundan bir mektup aldi
Babacigim,
Allah askina bahceyi kazma, ben oraya cesetleri gommüstüm.
Sevgiler David
Ertesi gun sabaha karsi 4'de FBI ve yerel polis cikageldi ve tüm
sahayi kazdi lakin hiç bir cesede rastlamadilar. Yasli adamdan
ozur dileyerek gittiler. Ayni gun yasli adam oglundan bir mektup daha aldi.
Babacigim, Simdi patatesleri ekebilirsin. Bu sartlarda yapabilecegimin en
iyisini yaptim.
Sevgiler David
Gönderen: 01.06.2005 - 18:02
Bu Mesaji Bildir   hasandeveli üyenin diger mesajlarini ara hasandeveli üyenin Profiline bak hasandeveli üyeye özel mesaj gönder hasandeveli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
544 Mesaj -
bu sekilde kazmis oldu!
çok guzel!
Allah razi olsun
Rabbime emanet olun.....
Gönderen: 01.06.2005 - 18:49
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Semine-Sarah su an offline Semine-Sarah  
40 Mesaj -
Sonremzi kardes Allah razi olsun, beni biraz güldürdügün icin. Birde soru: Neden SONREMZI???
Gönderen: 01.06.2005 - 18:50
Bu Mesaji Bildir   Semine-Sarah üyenin diger mesajlarini ara Semine-Sarah üyenin Profiline bak Semine-Sarah üyeye özel mesaj gönder Semine-Sarah üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
!
2683 Mesaj -
Güzel bir hikayeydi!

Yalnýz ben bu sonremzi rumuzunu kullanan arkadaþý çok garip buluyorum.
Gönderen: 01.06.2005 - 21:38
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Emirdag su an offline Emirdag  
1071 Mesaj -
Cok ilginc bir hikaye düsün ama cozum o an icin makbule gecmise benziyorkahkaha kahkaha
Gönderen: 01.06.2005 - 21:51
Bu Mesaji Bildir   Emirdag üyenin diger mesajlarini ara Emirdag üyenin Profiline bak Emirdag üyeye özel mesaj gönder Emirdag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NiSaNuR su an offline NiSaNuR  
15 Mesaj -
Gercekten ilginc ve etkileyici bir hikayeydi.

Paylasim icin tskler.

Gönderen: 01.06.2005 - 23:43
Bu Mesaji Bildir   NiSaNuR üyenin diger mesajlarini ara NiSaNuR üyenin Profiline bak NiSaNuR üyeye özel mesaj gönder NiSaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mimli uye su an offline mimli uye  
Konu icon   
206 Mesaj -
pozitif
Gönderen: 02.06.2005 - 09:26
Bu Mesaji Bildir   mimli uye üyenin diger mesajlarini ara mimli uye üyenin Profiline bak mimli uye üyeye özel mesaj gönder mimli uye üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Guelpembe su an offline Guelpembe  
s.a
59 Mesaj -
güzel bir hikayeydi kardesim ellerine saglik...
Gönderen: 02.06.2005 - 12:33
Bu Mesaji Bildir   Guelpembe üyenin diger mesajlarini ara Guelpembe üyenin Profiline bak Guelpembe üyeye özel mesaj gönder Guelpembe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nurda su an offline Nurda  
13 Mesaj -
Bizi güldürdün. Allahda seni güldürsün. Buna benzer hikayelerin varsa gönderirsen sevinirim.göz kırpma
Gönderen: 02.06.2005 - 13:08
Bu Mesaji Bildir   Nurda üyenin diger mesajlarini ara Nurda üyenin Profiline bak Nurda üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
RE:
7 Mesaj
Alıntı
Orijinali NiSaNuR

Gercekten ilginc ve etkileyici bir hikayeydi.

Paylasim icin tskler.

Bende cok güldüm.. Cok iyi bir hikaye ..
kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 02.06.2005 - 14:19
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 948 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
nailgencer (44), Orchidee (37), onersinanc (67), sivas58 (59), selale 1 (48), kir cicegi (33), Türkiz (54), murad safak (48), hanik (56), musti58 (52), hvv23 (41), meryema (44), YUSSF (51), erdal.sahin (45), kadir_eyup (44), ufux (49), sankay (49), Ebu Muhammed (49), UmutK (47), yasmin79 (45), Turkiyeli 66 Ac.. (35), sayyad82 (42), Cerez (56), serapbuyukcivel.. (56), Mustafa. (53), crixso (47), fatihbeyza (51), aydinfuat1991 (34), bekar ögretmen (45), leventay24 (60), selyum (45), fatihmeskul (47), altug utku (46), emrebey (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61124 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.