ivermectine generique colchicine chloroquine lopinavir ritonavir fluvoxamine detrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » İLANLAR & DUYURULAR » Esselamu aleykum

önceki konu   diğer konu
10 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Esselamu aleykum
Admin

700 Mesaj -
Inna lillahi ve inna ileyhi raciun.
O'ndan geldik ve yine o'na donecegiz.

Ravda´mizin cok degerli üyleri.!

Kendisini yakinen tanidiginiz SEVKI YILMAZHocamizin muhtereme anneleri HATICE YILMAZ henimefendi dün Hak´in Rahmetine kavusmustur.Kendisine ALLAH cc´dan Rahmet ve kederli ailesine sabir diliyoruz...
Mekani Cennet olsun...
Su an degerli annemiz icin hatim baslatilmis bulunmakda insaALLAH katilimlarinizi bekliyoruz.
Selam ve dua ile kalin....

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son RaVZaNuR tarafından, 18.05.2005 - 11:31 tarihinde.
Gönderen: 18.05.2005 - 11:29
Bu Mesaji Bildir   RaVZaNuR üyenin diger mesajlarini ara RaVZaNuR üyenin Profiline bak RaVZaNuR üyeye özel mesaj gönder RaVZaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yoktan su an offline yoktan  
1227 Mesaj -
Inna lillahi ve inna ileyhi raciun.
O'ndan geldik ve yine o'na donecegiz.

hatim icin gül
Gönderen: 18.05.2005 - 11:40
Bu Mesaji Bildir   yoktan üyenin diger mesajlarini ara yoktan üyenin Profiline bak yoktan üyeye özel mesaj gönder yoktan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hasret su an offline Hasret  
Admin

945 Mesaj -
Inna lillahi ve inna ileyhi raciun..

Allah rahmet eylesin..
Mekani Cennet olsun insaAllah...

...

Gönderen: 18.05.2005 - 11:53
Bu Mesaji Bildir   Hasret üyenin diger mesajlarini ara Hasret üyenin Profiline bak Hasret üyeye özel mesaj gönder Hasret üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Semine-Sarah su an offline Semine-Sarah  
Rahmetler olsun.
40 Mesaj -
Rabbim cennetinde bulustursun insaallah, tüm sevdikleriyle.... Rabbim herkesin agladigi o gün bizleri güldür. RAHMETLE.....
Gönderen: 18.05.2005 - 15:21
Bu Mesaji Bildir   Semine-Sarah üyenin diger mesajlarini ara Semine-Sarah üyenin Profiline bak Semine-Sarah üyeye özel mesaj gönder Semine-Sarah üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Semine-Sarah su an offline Semine-Sarah  
40 Mesaj -
Degerli Sevki hocam Rabbimden sabirlar diliyorum....
Gönderen: 18.05.2005 - 15:23
Bu Mesaji Bildir   Semine-Sarah üyenin diger mesajlarini ara Semine-Sarah üyenin Profiline bak Semine-Sarah üyeye özel mesaj gönder Semine-Sarah üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaHRa su an offline SaHRa  
RE:
1183 Mesaj -
Alıntı
Orijinali HaSReT

Inna lillahi ve inna ileyhi raciun..

Allah rahmet eylesin..
Mekani Cennet olsun insaAllah...

...

Gönderen: 03.06.2005 - 18:13
Bu Mesaji Bildir   SaHRa üyenin diger mesajlarini ara SaHRa üyenin Profiline bak SaHRa üyeye özel mesaj gönder SaHRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
melih58 su an offline melih58  
Konu icon    YARDIM ISTIYORUM GÖNÜLLÜ DINKARDESLERIMDEN::
176 Mesaj -
SELAMÜN ALEYKÜM KARDESLERIM SIZDEN BIRAZ SONRAKI ACIKLIYICAM OLAY ICIN YARDIM BEKLIYORUM INSALLAH YARDIM ELINIZI UZATIRSINIZ::YAKIN BI AKRABAMIZIN KIZININ LÖSEMI OLDUGUNU DUYDUK YIKILDIK TABIKI;AMA ALLAH DAN UMUT KESILMEZ AMA LÖSEMININ EN KÖTÜSÜYMÜS DOKTORLAR ÖYLE SÖYLEMIS TEDAVIYE ALINDI SIMDI 2HAFTAYA KADAR ILACLAR ETKISINI GÖSTERIP GÖSTERMEYECEGI BELLI OLACAKMIS:BEN VE ARKADASIM DÜSÜNDÜK 1HAFTAYA KADAR :SALATI TEFRICE OKUYALIM DEDIK AMA YARDIM BEKLIYORUZ YETISTIREMEYE BILIRIZ:DÜNYA DUAÜSTÜNE KURULUDUR RABBIM KABUL BUYURUR INSALLAH BU MÜBAREK GÜNLERDE.SIMDIDEN YARDIM EDEN YADA EDEMIYEN KARDESLERIME TESEKKÜR EDIYORUM:SELAMÜN ALEYKÜM
Gönderen: 23.09.2005 - 01:07
Bu Mesaji Bildir   melih58 üyenin diger mesajlarini ara melih58 üyenin Profiline bak melih58 üyeye özel mesaj gönder melih58 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GöLGe su an offline GöLGe  
RE: YARDIM ISTIYORUM GÖNÜLLÜ DINKARDESLERIMDEN::
1041 Mesaj -
Alıntı
Orijinali melih58
...1HAFTAYA KADAR :SALATI TEFRICE OKUYALIM DEDIK AMA YARDIM BEKLIYORUZ YETISTIREMEYE BILIRIZ...

Ve Aleyküm Selam...

Bugüne kadar dua konusunda RAVDAnet kimsaeyi yalnýz býrakmadý...
Býrakmayacakta Biiznillah...
Mutlaka sizin sesinizede kulak verecektir saðduyulu kardeþlerimiz...
(GoLGe buna inandý... Ýnanmayada devam etmek istiyor...!)

Esselamu Aleyküm

gül
Gönderen: 23.09.2005 - 01:43
Bu Mesaji Bildir   GöLGe üyenin diger mesajlarini ara GöLGe üyenin Profiline bak GöLGe üyeye özel mesaj gönder GöLGe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
melih58 su an offline melih58  
TESEKKÜRLER
176 Mesaj -
cok tesekkür ederim golge kardes yazima cevap verdigin icin insallah gönüllüleri bekliyoz rabbimden umut kesilmez.SUNU UNUTMAYALIM DAMLAYA DAMLAYA GÖL OLUR DEGERLI KARDESLERIM
Gönderen: 23.09.2005 - 01:50
Bu Mesaji Bildir   melih58 üyenin diger mesajlarini ara melih58 üyenin Profiline bak melih58 üyeye özel mesaj gönder melih58 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
lazoglu kj su an offline lazoglu kj  
ölüm haktır
34 Mesaj -
selamun aleykum alllahým mekenýný cennet eylesin:(
Gönderen: 23.09.2005 - 07:55
Bu Mesaji Bildir   lazoglu kj üyenin diger mesajlarini ara lazoglu kj üyenin Profiline bak lazoglu kj üyeye özel mesaj gönder lazoglu kj üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 882 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ilkser (43), gorkem yildiz (37), akky (39), HAKAN KÜCÜK (51), feride orhan (56), ME10 (47), MDMETIN (39), deniz-19 (37), avni kamzeli (43), asteroit (49), erdem (), Webcam_M (54), sel14tr (44), icalim (53), ilyas.fr (46), maneviyat (46), Ý.TEKGÜL (55), vgozukara (42), EMRULLAH (39), artvinli (59), emineyzc (48), looder (56), Cheetah (34), Keje (43), sahmeran28 (50), meto54 (63), selmani fahrisi (40), alonewolf (47), ibocan2 (42), chocuq87_54 (37), KaRaGoZLuM (41)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60315 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.