hydroxychloroquine generique luvox hydroxychloroquine kaletra generique stromectol seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » BURAM, BURAM ANADOLUM » Resimlerle Yozgat

önceki konu   diğer konu
7 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Resimlerle Yozgat
247 Mesaj -

arabasi corbasi

cullama

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son Ayzitbige tarafından, 22.02.2005 - 19:01 tarihinde.
Gönderen: 22.02.2005 - 18:54
Bu Mesaji Bildir   Ayzitbige üyenin diger mesajlarini ara Ayzitbige üyenin Profiline bak Ayzitbige üyeye özel mesaj gönder Ayzitbige üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaHRa su an offline SaHRa  
1183 Mesaj -
Süper...Allah Razı Olsun
Gönderen: 22.02.2005 - 20:02
Bu Mesaji Bildir   SaHRa üyenin diger mesajlarini ara SaHRa üyenin Profiline bak SaHRa üyeye özel mesaj gönder SaHRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
°-MercandedE-° su an offline °-MercandedE-°  
417 Mesaj -
hey gidi yozgat.

burnumda tütüyor memleketim..

özellikle arabaþý çorbasýgöz kırpma
Gönderen: 23.02.2005 - 13:32
Bu Mesaji Bildir   °-MercandedE-° üyenin diger mesajlarini ara °-MercandedE-° üyenin Profiline bak °-MercandedE-° üyeye özel mesaj gönder °-MercandedE-° üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HICRAN YARASI su an offline HICRAN YARASI  
71 Mesaj -
GÜZEL MEMLEKETIM YOZGATIN RESIMLERI
VARMISTA BENIM HABERIM YOKMUS,
GÜZEL MEMLEKETIM BURMUNDA TÜTÜYORSUN...
AZ KALDI INS.BU SENE GELIYORUM

VARMI YOZGAT GIBISI
HELE BIRDE ARABASIMIZ YOKMU CANIM CEKTI SIMDI

KIS GELIYOR BOL BOL ICERIZ ARTIK .. göz kırpma
Gönderen: 28.10.2005 - 06:06
Bu Mesaji Bildir   HICRAN YARASI üyenin diger mesajlarini ara HICRAN YARASI üyenin Profiline bak HICRAN YARASI üyeye özel mesaj gönder HICRAN YARASI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rahmete.muhtac su an offline rahmete.muhtac  
Konu icon    Hemşehrilerim
86 Mesaj -
Yiðidin harman olduðu yer olarak biliniyoruz deðilmi????.......
EEE hani yiðitler bacýlar.....
Rabbül alemin kiyseyi memleket hasretiyle yakmasýn sıkıntılı sıkıntılı sıkıntılı
Arabaþýyý acýlý çorbasýyla bi yutacannnnnn
abooooooo...
karným acýktý
(kusura bakmayýn) Güle Güle Güle Güle yemek
Gönderen: 26.08.2006 - 18:13
Bu Mesaji Bildir   rahmete.muhtac üyenin diger mesajlarini ara rahmete.muhtac üyenin Profiline bak rahmete.muhtac üyeye özel mesaj gönder rahmete.muhtac üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
manaalemi su an offline manaalemi  
yigidin harman oldugu yer
55 Mesaj -
selamun aleykum degerli hemsehrilerim ve diger kardeslerim

Bende bir yozgatliyim burda yozgatli kardeslerimi gormek cok guzel.
yeni izinden geldim.Sanki hic gitmemis gibi yozgati simdiden cok ozledim.ha bu arada tabiki arabasiyida sizlerin yerine bol bol ictim.agzinizin suyu akti degilmi, insaallah sizde en yakin zamanda yozgata gider ve arabasi yersiniz.Allaha emanet olun
Gönderen: 05.09.2006 - 02:42
Bu Mesaji Bildir   manaalemi üyenin diger mesajlarini ara manaalemi üyenin Profiline bak manaalemi üyeye özel mesaj gönder manaalemi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
haciyilmaz su an offline haciyilmaz  
13 Mesaj -
vay benim güzel memleketim paylasa´nlardan allah razi olsun
Gönderen: 01.12.2008 - 23:53
Bu Mesaji Bildir   haciyilmaz üyenin diger mesajlarini ara haciyilmaz üyenin Profiline bak haciyilmaz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 774 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
lauren444 (37), buraksenel (45), hurkan (51), proferol (), UHIBBUKI (37), espri_espri (45), can_gül (41), cevik (51), zübeyir (44), kulferhat (43), rikkat (55), dully (34), abdullah056 (36), orhan yý.. (55), erbüþ (38), Asilturk (60), Abdullah56 (36), lamia (54), sivaslifaruk (44), yakup karatekin (57), hasanözç.. (45), xUbeydullahx (42), ~BiR gAriP YoLc.. (36), metin30 (48), duruweb (39), üveyis (63), kenan03 (45), ikramozden (46), Hayirsizin (42), NEFRET_17 (39), sonysalih (55)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58222 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.