generique stromectol generique rhinocortlopinavir ritonavir chloroquine lopinavir ritonavir cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » İBRET TABLOLARI » inci tanem, Selvi boylumun cennet bahcesinde bugün nasib olmustu...

önceki konu   diğer konu
26 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
inci tanem, Selvi boylumun cennet bahcesinde bugün nasib olmustu...
1576 Mesaj -
Biraz uzun oldu ama insaallah okuyunuz....
24.01.03 / Cuma
saat 11.30 civari...
tam 2 yil öncesiydi....Öyle bir güzellik, böyle bir mekanda, acaip duygulardi...
Saat 11:00 de kapilar acilacakti..
Bekleyis.. bekleyisti....bir tek sey icin...bir tek kisi icindi....milyonlarca kalbin asktan heyecanli atisi vardi... kavusma zamani bulusma zamaniidi...

Ve iste o an: BismillahirRahmanirRahim...
Yesil direkler, yesil levhalar...Allahim orda iste tam orda...
essalatu vesselamu aleyke ya rasulalllah...
sagda ebu bekr siddik, solda emiril mü'minin esselatu vesselamu aleyke ya eba bekr..., essalatu vesselamu aleyke ya emiril mü'minin....

ordada engeller vardi...görevli bacilarimiz, beyaz ince bir perde vardi aramizda...kapatmislardi ...haklilardi belliki kendilerince ...
evet evet iste selvi boylumun mimberi...peki ya su boynu bükük mihrabina ne demeli...onlarda hüzünlü idiler...:(

gercekten cennet bahcesi burasiydi...o var iken daha güzeldi....
Hadis-i serif: benim evim ile mimberim arasinda, cennet bahcelerinden bir bahce vardir. kim orda iki rekat manaz kilarsa..." Allahim evet iste burasi..hamd alemlerin rabbi olan Allaha olsun...iki rekat manaz banada nasib olmustu...
kilan iki rekati mutluluktan ucuyordu...Muhammed asiklari ordaydilar hep...
kalabalik dahada cogaliyordu...
ama ne oluyordu birden...eyvah, yarabbi olamaz..Allah resulünün yaninda, huzurunda bagirmak, kizmak, olurmuydu hic?
bu bir edepsizlikti onun yaninda..susun neolursunuz sesiz olun diyordum,isaret ediyordum, görüyorlardi bagiranlar isaretimi ama yinede susmuyorlardi....
hayir hayir..:(
rahmeti bol Allahim sen yine o sevgilinin yüzü suyu hürmetine bagisla ...

o günü nasil unuturum..sevinsemmi aglasammi? hem ordayim hem bu gibi görüntüler görüyordum...dayanamiyordum daha fazla ve agir agir cikiyorduk....

Bogazima birseyler dümümlenmisti..agliyordum sesszice....
gözlerimde yas yoktu cünkü hepsini orda akitmis bitirmistim belliki...
yüregim agliyordu..ruhum..okadar özlemiski...
ve yavas yavas semsiyelerin altina geliyorduk ki görevli bir bacim yanima gelip; birseyler soruyordu..ama bu arabcaydi, bilmiyordum ki anlayamiyordum.:(
Ne diyordu acaba?;ama birseyler sordugu belliydi..nicin agliyorsun?diyordu belkide;

Hz.Sümeyra gibi; Eyne rasulallah? Dedim..sadece..ve sadece RASULALLAH cikiyordu dudaklarimdan;
Görevli kardesim ;Allah Kerim; demisti, ve öyle bir sarildi ki, dostlar; o anda Hz.Fatima (r.anha) annemiz sarilmiscasina hissettim;
öyle bir sarilisti iste.

kapiya yönleniyorduk cikmak icin ki arkadaslarim Zemzem ikram etmislerdi..al ic diye.Önce istemedim.sonra ne olduysa kendim doldurup ictim ve iste o an olan olmustu.
daha adim atmamistik ki arkadasimla gözgöze geldik, ve o gün oruca niyetlenmistik.o gün Allah resulünün yanina oruclu iken girmistik..ve onun bize ikrami..
varmiydi bundan güzel bir ikram..elhamdulillah!!!tekrar agliyorduk..

Hamd alemlerin rabbi olan Allaha olsun, salatu selam biricik, inci tanesi, selvi boyluma s.a.v. in üzerine olsun

Bukadardi dostlarim...iste O GÜN iki yil öncesi tam BUGÜNdü...
:(ağlarağlar
....

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son SuMeYRa tarafından, 17.10.2005 - 19:28 tarihinde.
Gönderen: 24.01.2005 - 12:30
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zeyneb-54 su an offline zeyneb-54  
1129 Mesaj -
agla Allah Razı Olsun agla
Gönderen: 24.01.2005 - 13:57
Bu Mesaji Bildir   zeyneb-54 üyenin diger mesajlarini ara zeyneb-54 üyenin Profiline bak zeyneb-54 üyeye özel mesaj gönder zeyneb-54 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
zeyneb ablam
1576 Mesaj -
Mevlamiz cümle iman eden kullarindan razi olsun insaallah..
dualarinizi eksik etmeyiniz...
selametle....
Gönderen: 24.01.2005 - 14:27
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GuLdesTe su an offline GuLdesTe  
307 Mesaj -
Yüce Rabbim senden razi olsun bizlerle de bu güzel duyguyu paylastigin icin.sanki o an bende ordaydim agla

Yüce Rabbim daha gitmeyenlere ve bir daha gitmek isteyenlere tekrar nasip etsin insaAllah...

selam ve dua ile gül
Gönderen: 24.01.2005 - 14:46
Bu Mesaji Bildir   GuLdesTe üyenin diger mesajlarini ara GuLdesTe üyenin Profiline bak GuLdesTe üyeye özel mesaj gönder GuLdesTe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Busra_ su an offline Busra_  
105 Mesaj -
Allah(c.c) razý olsun kardeþim bu güzel duygularýný bizlerle paylaþtýðýn için Allahým hepimize nasip etsin görmeyi.
Gönderen: 14.02.2005 - 16:57
Bu Mesaji Bildir   Busra_ üyenin diger mesajlarini ara Busra_ üyenin Profiline bak Busra_ üyeye özel mesaj gönder Busra_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Konu icon    mevlamiz razi olsun
1576 Mesaj -
sagol güzel kardesim ...
insaallah o mübarek yerleri gitmeyen görmeyen asiki muhammed kalmasin...
esselamu aleyküm
ağlar gül
Gönderen: 14.02.2005 - 20:24
zeyneb-54 su an offline zeyneb-54  
RE: mevlamiz razi olsun
1129 Mesaj -
Alıntı
Orijinali SumeyraGibi

sagol güzel kardesim ...
esselamu aleyküm
ağlar gül

amin amin
Gönderen: 14.02.2005 - 21:25
Bu Mesaji Bildir   zeyneb-54 üyenin diger mesajlarini ara zeyneb-54 üyenin Profiline bak zeyneb-54 üyeye özel mesaj gönder zeyneb-54 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yoktan su an offline yoktan  
Konu icon    Rabbim razı olsun...
1227 Mesaj -
böylesi dile geliyor demek ki onu gören yürekler..

böylesi aglýyor demek ki o ravzaya yüz süren gözler...

böylesi aðlatýyor demek ki onu anan diller..

Rabbim cennetiyle nurlandýrsýn bu mutlulugunu SumeyraGibi kardeþ..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son yoktan tarafından, 15.02.2005 - 13:35 tarihinde.
Gönderen: 15.02.2005 - 13:29
Bu Mesaji Bildir   yoktan üyenin diger mesajlarini ara yoktan üyenin Profiline bak yoktan üyeye özel mesaj gönder yoktan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GulAyse su an offline GulAyse  
Amin!
44 Mesaj -
Amin..Allah'im oralara gitmek isteyipte gidemeyenlere, gorupte tekrar tekrar gormek isteyenlerede nasip et.
Yeni hacidan gelenlerle konustum hep oyle anlatiyorlar ozellikle ravza-i mudahhara'da orada oyle bir his geliyor ki icimize aglamayan hic kimse kalmamisti diyorlar.Ne guzel ne mutlu bunlari hisseden kalplere.Ne mutlu oralari gorup o havayi icine cekmek sanki hacilarin uzerine sinmisti oralarin kokusu oyle icime icime cektim ki ben dahi doyamadim. Kadir olan Allah'im bizede nasip et.O gul yuzlu rasulunu hem dunyada(ruyamizda) Hem ahirette gormeyi nasip et ve bizleri rasulallah'in elinden tutup cennetine goturdugu, ona komsu kildigin kullarindan eyle.Bizleri her iki dunyadada salihlerden kil Allah'im.(Amin)
Gönderen: 15.02.2005 - 16:33
Bu Mesaji Bildir   GulAyse üyenin diger mesajlarini ara GulAyse üyenin Profiline bak GulAyse üyeye özel mesaj gönder GulAyse üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
havzanur su an offline havzanur  
13 Mesaj -
Amin Allah razi olsun
Gönderen: 15.02.2005 - 18:20
Bu Mesaji Bildir   havzanur üyenin diger mesajlarini ara havzanur üyenin Profiline bak havzanur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ASA su an offline ASA  
Allah Razi olsun
2 Mesaj
Allah senden razi olsun kardesim.
Gönderen: 17.02.2005 - 01:07
Bu Mesaji Bildir   ASA üyenin diger mesajlarini ara ASA üyenin Profiline bak ASA üyeye özel mesaj gönder ASA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
amiin
1576 Mesaj -
mevlamiz cümlesinden razi olsuninsaallah

hemde BIN defa degil,.
VALLAHI BIR defa razi olsun yeter!!!
hepinize tesekkür ediyorum...
esselamu aleyküm
Gönderen: 17.02.2005 - 11:17
Zuhur su an offline Zuhur  
111 Mesaj -
agla Allah c.c razi olsun bacim inan ki birdaha yasatin o ani bana aynen orda yazdigi gibi oluyor insan. Rabbim hepimizi orda bulusmayi nasip eder Insallah'u Rahman...

Dualarinizla...

Gönderen: 18.02.2005 - 00:16
Bu Mesaji Bildir   Zuhur üyenin diger mesajlarini ara Zuhur üyenin Profiline bak Zuhur üyeye özel mesaj gönder Zuhur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
bgstar su an offline bgstar  
18 Mesaj -
Allah senden razý olsun.Selametle...
Gönderen: 25.03.2005 - 14:53
Bu Mesaji Bildir   bgstar üyenin diger mesajlarini ara bgstar üyenin Profiline bak bgstar üyeye özel mesaj gönder bgstar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Sümeyra Kula su an offline Sümeyra Kula  
1 Mesaj
Allah Razi Olsunağlar agla ağlar !!!
Gönderen: 28.03.2005 - 18:43
Bu Mesaji Bildir   Sümeyra Kula üyenin diger mesajlarini ara Sümeyra Kula üyenin Profiline bak Sümeyra Kula üyeye özel mesaj gönder Sümeyra Kula üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Enes_ su an offline Enes_  
302 Mesaj -
:( ..gül
Gönderen: 28.03.2005 - 19:51
Bu Mesaji Bildir   Enes_ üyenin diger mesajlarini ara Enes_ üyenin Profiline bak Enes_ üyeye özel mesaj gönder Enes_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
RE:
1293 Mesaj -
Alıntı
Orijinali BirgulDeste

Yüce Rabbim senden razi olsun bizlerle de bu güzel duyguyu paylastigin icin.sanki o an bende ordaydim agla

Yüce Rabbim daha gitmeyenlere ve bir daha gitmek isteyenlere tekrar nasip etsin insaAllah...

selam ve dua ile gül

aminnnnnnnnnnnnnnnn:(
Gönderen: 16.10.2005 - 23:29
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ayrilik su an offline ayrilik  
Konu icon    RE: inci tanem, Selvi boylumun cennet bahcesinde bugün nasib olmustu...
1 Mesaj
Alıntı
Orijinali SumeyraGibi

24.01.03 / Cuma
saat 11.30 civari...
tam 2 yil öncesiydi....Öyle bir güzellik, böyle bir mekanda, acaip duygulardi...
Bekleyis.. bekleyisti....bir tek sey icin...bir tek kisi icindi....milyonlarca kalbin asktan heyecanli atisi vardi... kavusma zamani bulusma zamaniidi...

sagda ebu bekr siddik, solda emiril mü'minin esselatu vesselamu aleyke ya eba bekr..., essalatu vesselamu aleyke ya emiril mü'minin....

ordada engeller vardi...görevli bacilarimiz, beyaz ince bir perde vardi aramizda...kapatmislardi ...haklilardi belliki kendilerince ...
evet evet iste selvi boylumun mimberi...peki ya su boynu bükük mihrabina ne demeli...onlarda hüzünlü idiler...:(

Hadis-i serif: benim evim ile mimberim arasinda, cennet bahcelerinden bir bahce vardir. kim orda iki rekat manaz kilarsa..." Allahim evet iste burasi..hamd alemlerin rabbi olan Allaha olsun...iki rekat manaz banada nasib olmustu...
ama ne oluyordu birden...eyvah, yarabbi olamaz..Allah resulünün yaninda, huzurunda bagirmak, kizmak, olurmuydu hic?
bu bir edepsizlikti onun yaninda..susun neolursunuz sesiz olun diyordum,isaret ediyordum, görüyorlardi bagiranlar isaretimi ama yinede susmuyorlardi....

o günü nasil unuturum..sevinsemmi aglasammi? hem ordayim hem bu gibi görüntüler görüyordum...dayanamiyordum daha fazla ve agir agir cikiyorduk....

ve yavas yavas semsiyelerin altina geliyorduk ki görevli bir bacim yanima gelip; birseyler soruyordu..ama bu arabcaydi, bilmiyordum ki anlayamiyordum.:(
Ne diyordu acaba?;ama birseyler sordugu belliydi..nicin agliyorsun?diyordu belkide;

Hz.Sümeyra gibi; Eyne rasulallah? Dedim..sadece..ve sadece RASULALLAH cikiyordu dudaklarimdan;
Görevli kardesim ;Allah Kerim; demisti, ve öyle bir sarildi ki, dostlar; o anda Hz.Fatima (r.anha) annemiz sarilmiscasina hissettim;
öyle bir sarilisti iste.

kapiya yönleniyorduk cikmak icin ki arkadaslarim Zemzem ikram etmislerdi..al ic diye.Önce istemedim.sonra ne olduysa kendim doldurup ictim ve iste o an olan olmustu.
daha adim atmamistik ki arkadasimla gözgöze geldik, ve o gün oruca niyetlenmistik.o gün Allah resulünün yanina oruclu iken girmistik..ve onun bize ikrami..

Hamd alemlerin rabbi olan Allaha olsun, salatu selam biricik, inci tanesi, selvi boyluma s.a.v. in üzerine olsun

....

ALLAH RAZI OLSUN KARDES
Gönderen: 28.12.2005 - 03:46
Bu Mesaji Bildir   ayrilik üyenin diger mesajlarini ara ayrilik üyenin Profiline bak ayrilik üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ebrar83 su an offline ebrar83  
RE:
113 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý BirgulDeste

selam ve dua ile gül

aminn aminnn gül gül
Gönderen: 28.12.2005 - 09:12
Bu Mesaji Bildir   ebrar83 üyenin diger mesajlarini ara ebrar83 üyenin Profiline bak ebrar83 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tugrulsuratli su an offline tugrulsuratli  
esselamun aleykum
17 Mesaj -
aaaaaahhhhh kardeþim daha yeni küllenmiþ yaramý deþtin göz pýnarlarýmý coþturdun.

rabbim birdaha birdaha birdaha birdaha nasib eder inþaallah.

biz kýymetini bilemedik gittik otelde yattýk.
ah kardeþim ah bilemessin içimdeki feryadý biz bide erkek olacaðýz yatamadýk kapýsýnda

ne varsa çaymýþ uykuymuþ ah kardeþlerim sakýn olaki gittiðinizde bir an bile ayrýlmayýn efendimizin yanýndan
sonra benim gibi çok yanarsýnýz.

ne olur orada insan anlamýyor bilmiyorki dönecek
o kýymetlilerin en kýymetlisini oralarda býrakýp
bu kokuþmuþ dünya meþkalelerine geri dönecek bilemiyor iþte.
ah kardeþlerim sözlerime kulak verin ne olur giderseniz bizdende selam götürün.
ümmetinden bir aciz zavallý tuðrulun da selamý var deyi verin he tamammý.

rabbim tüm sýkýntýlarýnýzý alsýn kardeþlerim ben bir yazmaya baþlarsam durmayacaðým.
sizleride sýkmayalým.

allaha emanet olun
Gönderen: 08.02.2006 - 03:27
Bu Mesaji Bildir   tugrulsuratli üyenin diger mesajlarini ara tugrulsuratli üyenin Profiline bak tugrulsuratli üyeye özel mesaj gönder tugrulsuratli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=[ E_R ]=- su an offline -=[ E_R ]=-  
892 Mesaj -
agla Allah razi olsun Sumeyra can bacim!!..
Rabbim bizlere de nasip etsin bu guzel duygulari yasamayi..
sevgililer Sevgilisini ziyaret etmeyi..
onun huzuruna varip dua etmeyi..
birikmis gozyaslarini dokmeyi..
aah..
Rabbim sen nasip eyle tum mü'min kardeslerimize..

sıkıntılıağlarağlar bende istiyorum.. bende gul kokunu icime cekmek istiyorum.. gül
Gönderen: 31.03.2006 - 16:13
Bu Mesaji Bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diger mesajlarini ara -=[ E_R ]=- üyenin Profiline bak -=[ E_R ]=- üyeye özel mesaj gönder -=[ E_R ]=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaHRa su an offline SaHRa  
ALLAH c.c. Razi Olsun....
1183 Mesaj -
Özledim Seni Resulüm, özledim... agla
Gönderen: 31.03.2006 - 16:27
Bu Mesaji Bildir   SaHRa üyenin diger mesajlarini ara SaHRa üyenin Profiline bak SaHRa üyeye özel mesaj gönder SaHRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gonca gül65 su an offline gonca gül65  
173 Mesaj -
yýllar yýlý hasretini çekerim
Yollar beni Muhammed'e götürün
Aðlar aðlar gözyaþýmý dökerim
Güller beni Muhammed'e götürün

Allah razý olsun
Gönderen: 31.03.2006 - 17:03
Bu Mesaji Bildir   gonca gül65 üyenin diger mesajlarini ara gonca gül65 üyenin Profiline bak gonca gül65 üyeye özel mesaj gönder gonca gül65 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
murat1 su an offline murat1  
RE: RE: mevlamiz razi olsun
253 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý zeyneb

[quote]Orijinali SumeyraGibi

sagol güzel kardesim ...
esselamu aleyküm
ağlar gül

AMINNN AMINNNN INSALLAH
Gönderen: 31.03.2006 - 17:04
Bu Mesaji Bildir   murat1 üyenin diger mesajlarini ara murat1 üyenin Profiline bak murat1 üyeye özel mesaj gönder murat1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~mercandede~ su an offline ~mercandede~  
RE: inci tanem, Selvi boylumun cennet bahcesinde bugün nasib olmustu...
127 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý SumeyraGibi

24.01.03 / Cuma
saat 11.30 civari...

öyle bir sarilisti iste.

....

alkıs
Gönderen: 31.03.2006 - 19:39
Bu Mesaji Bildir   ~mercandede~ üyenin diger mesajlarini ara ~mercandede~ üyenin Profiline bak ~mercandede~ üyeye özel mesaj gönder ~mercandede~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
...........
1576 Mesaj -
Gül'e Selam olsun..
Canlar feda Can'a Selam olsun...

Rabiü'l evvel ayýnýn deðerini bilenlere selam olsun..

Kelimeler bicare efendim...
Gel..
Gel..
Gel demeye de yüzümüz kalmadý artýk Efendim..
ağlar gül

..
Mevla Sizleri hayr üstü hayrla mükafatlandýrsýn Güzel insanlar..
Yüreklerinize gam düþmesin..

..

Gönderen: 31.03.2006 - 20:18
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 1054 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Maksat kelam ol.. (54), betl_22 (37), erdogan955 (69), adaletli (55), erdoganisik (53), osman.d. (51), mehmetyz (44), yucelirfan (43), yazioba (53), °*°SiBeL°*° (32), haydem (45), ORGENERAL (43), yolcu_38 (44), karadað (51), cumali ak (43), adnanmuzaffer (70), MEMOLÝ2 (64), saara (31), plumbi (44), zeynebiye29 (43), mdemirbasci (50), muhammed_fatih (571), meslus (50), adnan65 (59), kýr&yacu.. (51), elisranur (40), ben_ölecem (44), asayan (49), yakamoz_38 (40)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.63823 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.