generique stromectol kaletra generique luvox kamagra fluvoxamine seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » UYARILAR - DUYURULAR - YENİLİKLER » TÜM FORUM SEVENLERiMiZDEN RiCA...

önceki konu   diğer konu
26 okunmamış mesaj mevcut (fix)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
TÜM FORUM SEVENLERiMİZDEN RİCA...
Moderator

1050 Mesaj -

Selamün Aleyküm Kardeþler..

Hepinizi biraz daha ciddi ve de seviyeli konular eklemeye davet ediyorum...

Görevli kardeþler sürekli forum taþýmakla meþguller...

RAVDA'nýn misyonu dýþýna çýkan mesajlardan sakýnalým kardeþlerim...

Bir Rica Daha:

Herhangi bir konunun altýna fikir, yorum v.s. olmayan ve sadece tebrik & teþekkür için mesaj atmayalým... Buna gerek yok dostlar.. Yazan kardeþlerimizin çok iyi niyetli olduðundan þüphemiz yoktur. Ancak lüzumsuz yer iþgal ediyor.. Buda veri tabanýmýza sirayet ettiðinden, bu gibi birçok mesaj toplandýðýndan sitenin hýzýný haliyle etkiliyor.. Siteye giremez hale geliyoruz..

Umarým yanlýþ anlaþýlmaz bu ricamýz ve de gereken yardýmý bize gösterirsiniz...

Hepinizi en kalbi duygu ve muhabbetlerimle selamlýyor, yüce Rabbimize emanet ediyorum...

Selam ve dua ile..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son RuMeYSa tarafından, 05.08.2004 - 00:37 tarihinde.
Gönderen: 04.08.2004 - 22:56
Bu Mesaji Bildir   F a t i h üyenin diger mesajlarini ara F a t i h üyenin Profiline bak F a t i h üyeye özel mesaj gönder F a t i h üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
2338 Mesaj -
Sevgili kardeþler

Admin abimizin de belirttiði gibi bu konu yanlýþ anlaþýlmasýn lütfen.

Sýkça karþilaþtýðýmýz þeylerden birisi de Allah razý olsun yazýlarýnýn (ki iyi niyetle ve ''okunduðuna dair'') eklendiðini görüyoruz.

Allah rýzasý için okuduðunuz ama yorum getiremediðiniz yazýlarýn altýný geliþi güzel karalamayýnýz.

Foruma eklenen þeyler fikir alýþveriþi içermeli. Ki yazýlan konulara ciddi manada fikir üretimine katkýsý olabilecek, faydalý olacak þeyleri yazarsanýz, her üye, misafir veya sörfcü kardeþlerimiz de bundan yararlanýrlar.

Monoton yazýlara dikkat ederseniz forumumuz daha kullanýma açýk bir öðrenim yeri olacaktýr...

MESAJ ARTTIRABÝLMEK ÝÇÝN MESAJ YAZMAYINIZ.. FAYDALI OLABÝLMEK ÝÇÝN YAZINIZ
Gönderen: 04.08.2004 - 23:10
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gurbetten_silaya42 su an offline gurbetten_silaya42  
59 Mesaj -
Bas üstüne, sevinçli

Insallah daha dikkatli oluruz,

selametle...
Gönderen: 06.08.2004 - 14:12
Bu Mesaji Bildir   gurbetten_silaya42 üyenin diger mesajlarini ara gurbetten_silaya42 üyenin Profiline bak gurbetten_silaya42 üyeye özel mesaj gönder gurbetten_silaya42 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gurbet Mahkumu su an offline Gurbet Mahkumu  
469 Mesaj -
S.a. kardeslerim,

Konu açilmisken bir hatiratmada ben yapmak istiyorum affiniza siginarak:bazen gereksiz yere çok sik alintilar yapiliyor buda hali ile fazla yer ve güzel olmayan bir görünüm olusturuyor.Bu konuda da hassasiyetinizi bekliyoruz insaallah.

Rabbim hepinizden razi olsun.

Selam ve duálarimla...
Gönderen: 08.08.2004 - 04:06
Bu Mesaji Bildir   Gurbet Mahkumu üyenin diger mesajlarini ara Gurbet Mahkumu üyenin Profiline bak Gurbet Mahkumu üyeye özel mesaj gönder Gurbet Mahkumu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
RE: SA
7 Mesaj
Admin-Abi,

Yaziyi bende yeni okudum,
haklisinis bende bazen sadece ALLAH razi olsun yazardim ama artik yazmiycam..

Ama en iyisi, her yazilan yerde (yani sadece ALLAH razi olsun) yazilanlari silin bence, eminim ki kimse kizmiycak, bende kizmam, burda herkes anlayisli dir, ama eminim ki herkes Sizin yazdiklarinizi görmedi.. O yüzden öyle yazilari hemen silin ve yazanlar fark edicek ki neden silinmis.. Bilmiyorum ama gercekten cok kötü böyle..
Sadece mavi üyeler icin yapilan seyler simdi her üye kullanabilir, bu cok güzel, ama RAVDA yavasladi böyle, baren forumdaki kisa msjlari (sadece ALLAH razi olsun) onlari silin..
Bide bazen Ravdaya girince bilgisayarimi kapatiyor, virüs gibi yani.. Üyeler panosunda bir Abi anlatmisti nedeni, bende anladim, ama cok kötü oluyor bazen..
neyse eminim elinizden geleni yaparsinis..
bide iki defa yazlan msjlari silin bence, gördüm ki bazen iki defa yazilan msjlar BURADAN DEVAM EDINIZ yazmissinis, bence o msji silin, hic yazmayin BURADAN DEVAM EDINIZ cünkü böylece yine daha cok yer harcoluyor..
Ve dedigim gibi herkez anlayisli dir burda, hic korkmadan görevinizi yapiniz..

SONSUZ SEVGILER, SONSUZ SAYGILAR, SONSUZ SELAMLAR RAVDAdaki tüm Dostlarima..
Selam ve Dua ile..
Gönderen: 15.04.2005 - 14:41
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EnToRia su an offline EnToRia  
103 Mesaj -
Ravda'nýn misyonu için tþk ediyoruz elimiden geldiði kadarýyla yardým almaya ve yardým etmeye çalýþýyoruz.Modorotö arkadaþlardan rica etmem acaba yanlýþ anlaþýlmazsa forum bölümüzünüzde çook farklý konular yer alýyor bu konularýn bir kaçýný ayný bölüm altýna alsanýz hem forumu gezerken kolaylýk olur hemde sýkýcýlýktan kurtarýr.
Saygýlarýmla
Gönderen: 15.04.2005 - 17:55
Bu Mesaji Bildir   EnToRia üyenin diger mesajlarini ara EnToRia üyenin Profiline bak EnToRia üyeye özel mesaj gönder EnToRia üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yoktan su an offline yoktan  
1227 Mesaj -
EnToRia kardesim..

önerilerinizi bizlere iletirseniz uygun görülen konularda deðiþiklik yapabiliriz..

selam ve dua ile

gül
Gönderen: 15.04.2005 - 18:16
Bu Mesaji Bildir   yoktan üyenin diger mesajlarini ara yoktan üyenin Profiline bak yoktan üyeye özel mesaj gönder yoktan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Enes_ su an offline Enes_  
302 Mesaj -
Fatih abimin yazisini bende yeni okudum
bundan sonra daha dikkatli olmaya calisacagim insaAllah
benim mesajlarida silerseniz iyi olur..
Gönderen: 17.04.2005 - 08:44
Bu Mesaji Bildir   Enes_ üyenin diger mesajlarini ara Enes_ üyenin Profiline bak Enes_ üyeye özel mesaj gönder Enes_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GöLGe su an offline GöLGe  
1041 Mesaj -
Selamun Aleyküm kardesler...

Evvela "ANLAYISLARINIZ" icin
ALLAH(cc) RAZI OLSUN...

Zaman zaman forumlarda temizlik yapildigindan silinen mesajlariniz icin de ayrica anlayislariniza siginiriz...

gül
Gönderen: 18.04.2005 - 02:18
Bu Mesaji Bildir   GöLGe üyenin diger mesajlarini ara GöLGe üyenin Profiline bak GöLGe üyeye özel mesaj gönder GöLGe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akincimetin su an offline akincimetin  
Selamün Aleyküm
359 Mesaj -
Bu bana yapmýþ olduðumuz fikirlerin ve konuþmalarýn takip edildiðinin sallapatý bir site olmadýðýnýn seviye,saygý ve kardeþlik bilincinin en güzel örneklerini sunmuþ olan site yön.teþk.ediyorum.inþ.bizim konuþmalarýmýzý takip eden bir site yön.baþka Rabbimizinde ne yaptýðýmýzdan haberdar olduðunu unutmamak dileðiyle.selam ve dua ile...
Gönderen: 11.07.2005 - 10:33
Bu Mesaji Bildir   akincimetin üyenin diger mesajlarini ara akincimetin üyenin Profiline bak akincimetin üyeye özel mesaj gönder akincimetin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
manager24 su an offline manager24  
s.a
41 Mesaj -
s.a
Gönderen: 17.07.2005 - 23:16
Bu Mesaji Bildir   manager24 üyenin diger mesajlarini ara manager24 üyenin Profiline bak manager24 üyeye özel mesaj gönder manager24 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ruhani su an offline ruhani  
Konu icon    Varlığımda kendimden eser kalmayan allahın adıyla başlarım!
57 Mesaj -
Allah gönülleri kýracak söz söyletmesin.
Allah gönüllerin kaldýramadýgý söz de söyletmesin.

ahad olan allaha iman ederim ve þahadet ederimki allah musaya dediki "sen beni göremezsin ya musa!"

Bende iman ettimki sadece ve sadece allah vardýr!

Ben yokum allah vardýr!Bismillahirrahmanirrahiym! rahman ve rahim olan allahýn adýyla baþlarým! Varlýðýmda kendimden eser kalmayan allahýn adýyla baþlarým! Rahman ve rahim olan ile...
Gönderen: 14.09.2005 - 22:26
Bu Mesaji Bildir   ruhani üyenin diger mesajlarini ara ruhani üyenin Profiline bak ruhani üyeye özel mesaj gönder ruhani üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
BeyazLale su an offline BeyazLale  
63 Mesaj -
Boyle guzel siteye...genis icerikleri olan bir siteye...boyle yardimimiz dokunuyorsa ne guzel...insAllah gereken ilgi gosterilip bu rica ettiginize dikkat edilir...Boyle guzel site icin emegi gecen herkesden Allah razi olsun...

SelametleGüle Güle
Gönderen: 17.09.2005 - 01:31
Bu Mesaji Bildir   BeyazLale üyenin diger mesajlarini ara BeyazLale üyenin Profiline bak BeyazLale üyeye özel mesaj gönder BeyazLale üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Selamün aleyküm fatih abim burasi ailemiz oldu elbete alinmiyacaz yeri gelince uyaracaksiniz ki bizde daha dikkatli oluruz söz bundan sonra daha cok dikkat edecam gül
Gönderen: 17.09.2005 - 03:19
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zafer571 su an offline zafer571  
RE:
232 Mesaj -
Alıntı
Orijinali GülenGül

Bu yazinizi yeni okudum....tabi bidahaki sefere daha dikatli oluruz....
Bu yazinin yalnis anlasilacagini sanmiyorum cünkü her kez anlayisli burda...
birdaha monoton yazilar yazmayiz,Allah razi olsun diye falan....anlasildi....

bizi uyardiginiz icin allah sizden razi olsun....

selam ve dua ile....Güle Güle

Gönderen: 12.11.2005 - 00:09
Bu Mesaji Bildir   zafer571 üyenin diger mesajlarini ara zafer571 üyenin Profiline bak zafer571 üyeye özel mesaj gönder zafer571 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
furkan_34 su an offline furkan_34  
selamun aleykum
30 Mesaj -
kýymetli kardeþler hepinýzden Allah razý olsun boyle guzel býr sýtede tum duygu ve düþuncelerimizi paylaþmak ve kardeþlýgý yaþamak ne guzel..........Allah eksiltmesin ben admýn kardeþe ulaþamýyorum ona ulaþmam ýcýn e_mail yoluyla ulasabýlýrmýyým acaba?? uzun býr zamandýr sýteye gýremedýgým ýçýn mesaj gönderemiyorum kýymetli kardeþler..bilgi ve paylaþýmlarýnýzý okuyup takýp ettým gercektende cok memnun oldum özellikle dua bölümünü cok sevdým Allah býzleri duasýz býrakmasýn ýnsallah Kendýsýne dua edený gerý cevirmeyen Allah_u Teala yaptýgýmýz tum dualarý kabul etsýn hakkýnýzý helal edýn Allah'a emanet olun
Gönderen: 27.11.2005 - 13:03
Bu Mesaji Bildir   furkan_34 üyenin diger mesajlarini ara furkan_34 üyenin Profiline bak furkan_34 üyeye özel mesaj gönder furkan_34 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
ALTINA IMZAMI ATTIM
2687 Mesaj -
OK
Gönderen: 27.01.2006 - 21:57
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
((SOLMAZ)) su an offline ((SOLMAZ))  
126 Mesaj -
Ýki þey insaný çileden çýkarýr: Söylenecek yerde susmak, susacak yerde söylemek.

Yazana zorluk vermeyen yazý, okuyana da zevk vermez

Yazma sanatý hayatý incelemekle kazanýlýr.

Çok yazan deðil, güzel yazan yaþar.

Kalem aklýn dilidir

Gönderen: 03.03.2006 - 01:37
Bu Mesaji Bildir   ((SOLMAZ)) üyenin diger mesajlarini ara ((SOLMAZ)) üyenin Profiline bak ((SOLMAZ)) üyeye özel mesaj gönder ((SOLMAZ)) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akarsu su an offline akarsu  
bundan sonra daha dikkatli olurum
895 Mesaj -
Selam aleykum Ben yeni uye oldugum icin ravda tam olarak nasil calistigini bilmiyorum ama uyarilarinizi en guzel sekilde uymaya calisacagim.Bu siteye emek verenlerin hepsine allah kolaylik versin diyorum ve kusurlarim af ola.

Gönderen: 03.03.2006 - 11:38
Bu Mesaji Bildir   akarsu üyenin diger mesajlarini ara akarsu üyenin Profiline bak akarsu üyeye özel mesaj gönder akarsu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
sözüm meclisten dışarı.
1942 Mesaj -
yönetici kardeþimizin dedikleri çok doðru.örneðin ben sitede yarým saat kalabiliyorum ve daha sonra hiçbir þey yapamýyorum,sanki virüs girmiþ gibi.Ve baþka sitelere gidiyorum.Bunun yanýnda konulara eklemeler yeni fikirlerle katký yerine daha çok msn havasýnda tebrik ve takdir yazýlarý oluyor.ravda hepimizin ise ne isteniliyorsa yapalým nihayetinde kar ve zarar ortak.selam ve dua ile......
ÖNCELÝKLE SÖZÜM MECLÝSTEN DIÞARI
forum yöneticilerini çileden çýkarmanýn 12 yolu

- Daha önceden açýlmýþ bir konuyu aynen kopyalayýp yeniden açýn

- Konu ile ilgisi olmayan gereksiz muhabbetlere girin forum üyelerine sataþýp ortamý karýþtýrýn

- Sürekli pm atýp hal hatýr sorun

- Kilitlenmiþ bir konunun anahtarýný sorun, yoksa çilingir çaðýracaðým þeklinde tehdit edin

- Nickinizi haftada bir deðiþtirmek isteyin

- Arama yapmadan konu açýn ve arama yaptýðýnýza yemin edin

- Mesajlara sadece smileylerle cevap verin

- Foruma üye olur olmaz kendi sitenizin reklemýný bütün üyelere pm olarak yollayýn

- Forumdaki üyelere pm atýp sarkýntýlýk yapýn

- Anlamsýz konu açmaya özen gösterin...

- forum yöneticilerinin taraf tuttuðunu ve hakkýnýzý yediðini söyleyin

- Yanlýþ baþlýk altýnda konu açtýðýný söyleyip konuyu taþýrsa forum yöneticilerinin bu iþi bilmediðini dillendirin
Gönderen: 03.03.2006 - 12:09
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AHUFIGAN su an offline AHUFIGAN  
17 Mesaj -
kusurumuza bakamyiniz...anca okudum bu uyariyi...birdahakine insallah dikkat edecgim..

allaha emanet olun hakkinizi helal edin...
Gönderen: 03.03.2006 - 13:45
Bu Mesaji Bildir   AHUFIGAN üyenin diger mesajlarini ara AHUFIGAN üyenin Profiline bak AHUFIGAN üyeye özel mesaj gönder AHUFIGAN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
maviderya su an offline maviderya  
s.a.
28 Mesaj -
Gerçekten doðru söylüyorsunuz?
Ama ben ravda'nýn samimiyetine inanarak bir sorunumdan bahsetmiþtim. Dün o bölümde vardý sorum ama bugün göremedim.
Anladým ki daha genel sorular sormak gerekiyor.
Allah Razı Olsun böyle güzel hizmetler verdiðiniz için.
Selam ve dua ile
:(

afedersiniz soru-vevap kýsmýndan baþka bir bölüme alýnmþ. Kararsiz

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son maviderya tarafından, 15.03.2006 - 09:21 tarihinde.
Gönderen: 12.03.2006 - 11:55
Bu Mesaji Bildir   maviderya üyenin diger mesajlarini ara maviderya üyenin Profiline bak maviderya üyeye özel mesaj gönder maviderya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Neslahan su an offline Neslahan  
176 Mesaj -
BENCEDE ARKADASLARIMIZ KONUYU ACARKEN KONU NEREYLE ILGILIYSE ORAYA ACSINLAR BEN BASTA BIR YANLISLIK YAPTIM BILIYORUM YANLIS BIR YERE KONU BIRAKTIM SIMDI ANLADIM ÖZÜR DILERIM
Gönderen: 01.07.2006 - 22:41
Bu Mesaji Bildir   Neslahan üyenin diger mesajlarini ara Neslahan üyenin Profiline bak Neslahan üyeye özel mesaj gönder Neslahan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yavuzz su an offline yavuzz  
mutlaka izleyin http://de.youtube.com/watch?v=tpiuq4SZYaY
7 Mesaj
mutlaka izleyin
Gönderen: 09.12.2007 - 00:24
Bu Mesaji Bildir   yavuzz üyenin diger mesajlarini ara yavuzz üyenin Profiline bak yavuzz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdaa1 su an offline sevdaa1  
selamun aleykum
1090 Mesaj -
bende dikkat ederim yeni gördüm yazýyý sevinçli
Gönderen: 05.09.2008 - 18:19
Bu Mesaji Bildir   sevdaa1 üyenin diger mesajlarini ara sevdaa1 üyenin Profiline bak sevdaa1 üyeye özel mesaj gönder sevdaa1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
keskinmetal su an offline keskinmetal  
655 Mesaj -
gündeme gelirse faydalý olacaðýndan bu uyarýyý dikkate alýnmasýný

ve güzel ravdamýzý ve yönetici kardeþlerimize yardýmcý olunmasý dileðimle
Gönderen: 10.10.2010 - 22:23
Bu Mesaji Bildir   keskinmetal üyenin diger mesajlarini ara keskinmetal üyenin Profiline bak keskinmetal üyeye özel mesaj gönder keskinmetal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 852 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ilkser (43), gorkem yildiz (37), akky (39), HAKAN KÜCÜK (51), feride orhan (56), ME10 (47), MDMETIN (39), deniz-19 (37), avni kamzeli (43), asteroit (49), erdem (), Webcam_M (54), sel14tr (44), icalim (53), ilyas.fr (46), maneviyat (46), Ý.TEKGÜL (55), vgozukara (42), EMRULLAH (39), artvinli (59), emineyzc (48), looder (56), Cheetah (34), Keje (43), sahmeran28 (50), meto54 (63), selmani fahrisi (40), alonewolf (47), ibocan2 (42), chocuq87_54 (37), KaRaGoZLuM (41)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.62727 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.