stromectol hydroxychloroquine generique colchicine dexamethasone hydroxychloroquine imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » MiZAH - KARiKATÜR - FIKRA » Seni ele bir sevirem ki!

önceki konu   diğer konu
34 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    Seni ele bir sevirem ki!
900 Mesaj -
Seni ele bir sevirem ki!

Seni ele sevirem ki...
Diyacahsan ki niye ?
Ne bilim iþde ele !
Seni görende bir hoþ olir,
ölir, ölir, ölirem...
Ahþam olir, davar, nahýr, mal gelir,
Komlar, ahýrlar dolir.
Sayiram, sayiram biri esgik.
Bi daha sayiram,
Bir de bahiram ki tamam.
Ama üzülirem;
Diyacahsan ki niye?
Bennam iþde ele!
Yassi olir,sekide eymek yiyeceðam.
Civil lavaþi dürüm edir, tam kýtliram,
Sen ahlýma gelirsen, boðazimda dügümlenir, yiyemirem.
Gene diyirsen ki niye?
Ýþde ele...
Anam örtileri serir...
Gendi gendimi yiyirem.
O da gidir, külli biçare galiram.
Gözlerim süzülir, uyuyacaðým uyiyamiram.
Gafam gariþir, yüregim sýhiþir, yatamiram.
Gene diyirsen niye..?
Ýþde ele...
Guþluða doðri daliram,
Hayal, hülya görirem, sanki yanýmdasan.
Sevinir, sevinir bir hoþ oliram,
Bir de ayýliram ki, yastýða sarýlmýþam.
Diyacaksan ki niye?
Amaaan, iþde ele!
Sabah olir, horozlar ötir, gün doðir...
Gahiram tavuhlara, culuhlara yem verirem...
Culuhlari dutir dutir öpirem.
Onlari bile sene benzedirem.
Saggýn deme niye?
Ne bilim iþde ele!
Gün gibi gelir, ay gibi gidirsen.
Beni yiye yiye bitirirsen.
Hep ömrümden götirirsen.
Seni sevdigimi de coh ey bilirsen.
Diyirsen ki niye?
Bilirsen iþde ele!
Babam beni gapiya goymir diyirsen.
Ey helt yiyirsen.
Gomþulara, emin, bibin, ezen gile gidirsen...
Medem ele çýh cama, týrhýca gel!
Yüzün görim, bu da bene yeter.
Saggýn deme niye?
Ýþde ele...
aşık aşık aşık aşık
Gönderen: 26.06.2004 - 23:41
Bu Mesaji Bildir   eNeSMaLiK üyenin diger mesajlarini ara eNeSMaLiK üyenin Profiline bak eNeSMaLiK üyeye özel mesaj gönder eNeSMaLiK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
Konu icon    Ele bi Güldüm ki inanmirsen
2338 Mesaj -
peaahh

Gardaþým bi dýhladým sayfa açýlmýþ bakmýþam yazý...

Okuram okuram gülirem, güldükce gendimden geçirem.

Eðer bu ahþam ölürsem býrahýn gabrime kismeler gelmesin

Çatlamýþ ölmiþ diyacasaðýz

alkıs Allah Razı Olsun
Gönderen: 26.06.2004 - 23:49
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ~ACeLya~  
Misafir
alkıs kahkaha sevinçli

allah rezi olsun,senden girdas,
aksem aksem bizü güldürttin,
amen rümese gardas,dikket edive daha gencsen,ölüveme hemengöz kırpma
Gönderen: 27.06.2004 - 00:10
Bu Mesaji Bildir   Yukari
eNeSMaLiK su an offline eNeSMaLiK  
900 Mesaj -
Tuh. senin ekliyacagini bilsam bilesan ki yazmazdimduvar
Emma istarsaniz ben silerem sen takhrar eklarsan.
kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Ama dersan ki silacahsan
Derem ki silmayacagam
Sorarsan ki niya
Ne bilem iste ele..
gül
Gönderen: 27.06.2004 - 00:24
Bu Mesaji Bildir   eNeSMaLiK üyenin diger mesajlarini ara eNeSMaLiK üyenin Profiline bak eNeSMaLiK üyeye özel mesaj gönder eNeSMaLiK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KIRMIZIGuL su an offline KIRMIZIGuL  
Konu icon    Allah razi olsun
540 Mesaj -
Paylastigin icin sagol .Allah c.c. razi olsun. kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha

selam ve dua ile...
Gönderen: 27.06.2004 - 00:29
Bu Mesaji Bildir   KIRMIZIGuL üyenin diger mesajlarini ara KIRMIZIGuL üyenin Profiline bak KIRMIZIGuL üyeye özel mesaj gönder KIRMIZIGuL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ~ACeLya~  
Misafir
"aksam,aksam bu kiz niye böyle gülüp duruyor",diyor su an annem,bende "bilmem,elesine direm"sevinçli göz kırpma

rabbim iyiligini versin enesmalik kardesim,yansittigin nese,güzellik,etrafa sacdigin mutluluk ebediyyen sürsün...gül
Gönderen: 27.06.2004 - 00:31
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  
ENES MALIK KARDESIME !!!!
Admin

700 Mesaj -
Erzurum bir ulu þehir, yayla baþýnda.....

Belki Palandöken bilir þimdi kaç yaþýnda.

Yavuz'a yol açmýþ gür ormanlarýndan...

Evliya konuk olmuþ kara kýþýnda.

Kaç yiðit yudumlamýþ, bar'ýnda koç yiðitliði

Kaç gönül kaynamýþ ayran aþýnda..

Emrah'lar, Sümmani'ler gelmiþ, Yaþar Reyhani'ler

Bir de ben, hele ben, ille ben en baþýnda!

Mizah, ýzdýrabýn çocuðudur.

Erzurum, ýzdýrabýn kucaðýnda doðmuþ bir þehir! Onun fýkralarýný dinlerken, o ýzdýrabýn dýþa yansýmasýný hemen görürsünüz. Gerektiðinde; Kurt Ýsmail'i, Nene Hatun'u, Kara Fatma'yý yetiþtirir. Ama tarihin kahraman yetiþtirmeye fýrsat vermediði zeminde o muazzam muhayyile karþýmýza "Teyo Pehlüvan"ý çýkarýr.

Gün olur, Kadý Darir, Solakzade, Ömer Nasuhi Bilmen'ler yetiþir bu toprakda. Böylesi deðerlerin yetiþemediði çorak iklimlerde dertlenir, hüzünlenir. Bu ýzdýrabýn meyvesi olarak; "Naim Hoca"lar, "Emin Hafiz"ler doðar!

Tortumlu'da, çilkeþ Anadolu insanýnýn tam bir özetini buluruz. Bulunduðu coðrafyayla barýþýk, saf ve duygusal... Ýspir'li kývrak zekasýyla çýkar karþýmýza. Hasankale'li biraz bilmiþ! ama alabildiðine kalenderdir.

Hepsi bu topraðýn insanýdýr, çilekeþtir, muzdariptir.... Ve mizah onun hamurunda vardýr.

NOT:Siz gecin dalganizi bir dadas olarak cok zoruma gitti

üzüntülü eger bir gayseri yazisi bulayim bende dalga gecmezsem eh istesevinçli
Gönderen: 27.06.2004 - 00:40
Bu Mesaji Bildir   RaVZaNuR üyenin diger mesajlarini ara RaVZaNuR üyenin Profiline bak RaVZaNuR üyeye özel mesaj gönder RaVZaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
Konu icon    Sen Geeeeeel HELEEEE
2338 Mesaj -
ihihihi gurban oluram weyh siye dadaþ mi diyirsiiz

Aha bende gonyalýyým nolmuþ sevinçlikahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 27.06.2004 - 00:47
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YaSinYuSuf su an offline YaSinYuSuf  
440 Mesaj -
BAYAGI EYLENCELI DEYIL MI?
YURDUM INSANININ DIYALOGU....
RABBIM RAZI OLSUN KARDESLERIM..

Gönderen: 27.06.2004 - 01:14
Bu Mesaji Bildir   YaSinYuSuf üyenin diger mesajlarini ara YaSinYuSuf üyenin Profiline bak YaSinYuSuf üyeye özel mesaj gönder YaSinYuSuf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Sehadetgülü su an offline Sehadetgülü  
Esselamünaleyküm
311 Mesaj -
cok icten ve sicaksiniz kardeslerim, muhabbetiniz booooolll olsun insALLAH

Ravzanur kardes dalga gecilmiyorki, ben sahsen sasirdim aniden herkez öyle konusmaya basladi, otamatik bir dügmeye basilmis gibi sanki...

esenmalik gardas sizmi bastiniz bu dügmeyesevinçli

ALLAH a emanet olunuz
Gönderen: 27.06.2004 - 01:33
Bu Mesaji Bildir   Sehadetgülü üyenin diger mesajlarini ara Sehadetgülü üyenin Profiline bak Sehadetgülü üyeye özel mesaj gönder Sehadetgülü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
900 Mesaj -
Amanin gadasini aldiklarim gozunun yagini yidiklerim.melmeketimin igsannarisiniz, hepingize gurban olurum, gozunuzun yagina ekmek banarim.
iki gozum onume aksin ki biz gayserililer olaraktan hecbir melmeket evladina kem soz soylemek,valla, cunku tum melmeket evladlariynan (TAMAMEN DUYGUSAL göz kırpma )iliskilerimiz vardir.Sincik durup dururken durgun suyu bulandirmanin ne alemi var caniiiiiiiiiiiiiiiiiiiim.ERzurumu da NAIM Hocayi da cok severik,(Gerci gayserispor Erzurumu yenincik bek eyi gonusmamis arkamizdan ya ossun) her gayseriye gelmesinde 1 kilo sucugunan 250 gram bastirma sarar oyle gonderirik.(Bastirma niye 250 gram deyin sormayin,NAim Hoca pek sevmezmisgöz kırpma ).
Hadi gadasini aldiklarim selamedinen baak.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son enesmalik tarafından, 27.06.2004 - 01:43 tarihinde.
Gönderen: 27.06.2004 - 01:41
Admin

700 Mesaj -
Yok kardes suyu bulandirmak gibi bir niyetimiz yok est yanlis anlasildik galiba.Ben sizden daha fazla güldüm belkide..
Aslinda ASLAN GAYSERILIM diye bir kitap var ben onu kastetmek istedim ne bileyim sizin de anlayisiniz kit aslinda leb demeden leblebiyi anlamalisin olabilir böyle anlasmamazliklar.
Gönderen: 27.06.2004 - 01:52
Bu Mesaji Bildir   RaVZaNuR üyenin diger mesajlarini ara RaVZaNuR üyenin Profiline bak RaVZaNuR üyeye özel mesaj gönder RaVZaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
900 Mesaj -
ASLAN GAYSERILIM kitabinin yazari abimizdir.kahkaha kahkaha Kendisini severiz imzaali kitabi evimizin bas kosesine durur,kahkaha kahkaha
Asliinda yanlis anlasilan benim.aslinda amacim ufak bir atismaya girmekti, Bakalim hangi sive daha guzel diye. kahkaha kahkaha
Gadasini aldiklarim. Cumleten Selamedinen.
Gönderen: 27.06.2004 - 02:40
bayramalkis su an offline bayramalkis  
211 Mesaj -
kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 27.06.2004 - 12:23
Bu Mesaji Bildir   bayramalkis üyenin diger mesajlarini ara bayramalkis üyenin Profiline bak bayramalkis üyeye özel mesaj gönder bayramalkis üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ~ACeLya~  
Misafir
sevinçli

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ~ACeLya~ tarafından, 27.06.2004 - 13:06 tarihinde.
Gönderen: 27.06.2004 - 13:05
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
1505 Mesaj -
Allah razi olsun ellerine salik ve yureine kardesim
Gönderen: 27.06.2004 - 13:43
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gul_54 su an offline gul_54  
112 Mesaj -
Allah razi olsinnn gardaslarrrkahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 27.06.2004 - 14:01
Bu Mesaji Bildir   gul_54 üyenin diger mesajlarini ara gul_54 üyenin Profiline bak gul_54 üyeye özel mesaj gönder gul_54 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yoktan su an offline yoktan  
1227 Mesaj -
Seni Ele Sevirem Ki!

Saggýn deme niye!

Ýþ de ele..

Belki de RABBÝM öyle istedi....

Seni Ele Sevirem Ki!

yakup yüreðimin biricik yusufusun
Gönderen: 27.06.2004 - 14:06
Bu Mesaji Bildir   yoktan üyenin diger mesajlarini ara yoktan üyenin Profiline bak yoktan üyeye özel mesaj gönder yoktan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
900 Mesaj -
Gozunun yagini yidigim abicim.TAm da nasirima bastin simdi ben anca 25 demmuz dedimiyincik gelecaam.
Oooof ooooof besbucuk ay oldu gidemedim,melmeketin tooklari bilem burnumda tutuyo.oF BI DE ONNARIN ARABASISI YOK MU agsam oldu da depsileri yukleyip arabaya cikdingi yaylaya yayildin arabasinin basina,HUCUUUM tooklara.OYOYOYoy oooooooyyyyyy.AH ahhh ne varsa melmekette var abicim...
kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son eNeSMaLiK tarafından, 07.03.2005 - 19:49 tarihinde.
Gönderen: 29.06.2004 - 17:40
sabahmeltemi su an offline sabahmeltemi  
55 Mesaj -
aha þindi oladý iþte.arabaþý dedin gendimden geçtim.bilin deðilmi tooklar arabaþýya girmek için sýraya girerdi.bende içmeyeli uzun zaman oldu.nasýl olsun kimse hamuru düþürmedi ki çorbanýn içine.öyle olunca borçlu olmadý kimse.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son eNeSMaLiK tarafından, 04.01.2005 - 02:04 tarihinde.
Gönderen: 29.06.2004 - 17:45
Bu Mesaji Bildir   sabahmeltemi üyenin diger mesajlarini ara sabahmeltemi üyenin Profiline bak sabahmeltemi üyeye özel mesaj gönder sabahmeltemi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  
1118 Mesaj -
Allah iyiliginizi versin emi! Güle Güle

Simdi hepiniz erzurumlumsunuz sive var masallah. Yohsa hepiniz ertist misiz?

Erzurumlu olarah coh gururlandim hic sormayin Güle Güle
Gönderen: 29.06.2004 - 17:58
Bu Mesaji Bildir   DiLRuBa üyenin diger mesajlarini ara DiLRuBa üyenin Profiline bak DiLRuBa üyeye özel mesaj gönder DiLRuBa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gönülbagi su an offline Gönülbagi  
443 Mesaj -
kahkaha kahkaha kahkaha
ALlah iyiligini versin imi gardasim...
Gönderen: 29.06.2004 - 18:48
Bu Mesaji Bildir   Gönülbagi üyenin diger mesajlarini ara Gönülbagi üyenin Profiline bak Gönülbagi üyeye özel mesaj gönder Gönülbagi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GöLGe su an offline GöLGe  
1041 Mesaj -
CANI SIKILAN BI DAHA OKUSUN

...
Gönderen: 07.03.2005 - 03:15
Bu Mesaji Bildir   GöLGe üyenin diger mesajlarini ara GöLGe üyenin Profiline bak GöLGe üyeye özel mesaj gönder GöLGe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
900 Mesaj -
-Artýk gülemirem, aðlayamirem, ne yapacaðam bilmirem.
Sadece düþünirem, düþünirem düþünirem...
Var miyik yok miyik bi türlü bulamirem gurban... düsün düsün düsün
Gönderen: 07.03.2005 - 18:40
1118 Mesaj -
Erzurumda söyle de derler.. belki bu fikra sonrasi da derlerdi..

torpah basan Güle Güle
Gönderen: 07.03.2005 - 18:56
Bu Mesaji Bildir   DiLRuBa üyenin diger mesajlarini ara DiLRuBa üyenin Profiline bak DiLRuBa üyeye özel mesaj gönder DiLRuBa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hasret su an offline Hasret  
....
Admin

945 Mesaj -
Seni Ele Sevirem Ki!

gül

Allah razi olsu eNeSMaLiK hemserim abim..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son xHasretx tarafından, 07.03.2005 - 19:37 tarihinde.
Gönderen: 07.03.2005 - 19:36
Bu Mesaji Bildir   Hasret üyenin diger mesajlarini ara Hasret üyenin Profiline bak Hasret üyeye özel mesaj gönder Hasret üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
Admin

700 Mesaj -
Alıntı
Orijinali DiLRuBa

Erzurumda söyle de derler.. belki bu fikra sonrasi da derlerdi..

torpah basan Güle Güle

Dilruba..senle benden Erzurumlu olsa ne olur kelimeleri eksik yazmisan ben de dedimki ben tamamliyam...

Vissssssss devamsizzzz torpah bassan...

Bununla ilgili bir fikrada söyle
Neriman Hanýma gelen misafir, evin kýzýný ortalýkta göremeyince sormuþtu:
-Ayþe nerede, göremedim?
Ev sahibi hava akýmýný kastederek:
-Geçen gün sizin evde ceriyana kapýlmýþ, hesde yatir içerde.
Bu söz üzerine misafir haným öfkeyle:
-Visss torpah baþýma, bizim evde ceriyan ne arir? Sen de bülirsen ki biz kaz lambasi gullanirih!
sevinçli

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son RaVZaNuR tarafından, 08.03.2005 - 00:00 tarihinde.
Gönderen: 07.03.2005 - 23:54
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
RE: Ele bi Güldüm ki inanmirsen
544 Mesaj -
Alıntı
Orijinali RuMeYSa

peaahh

Gardaþým bi dýhladým sayfa açýlmýþ bakmýþam yazý...

Okuram okuram gülirem, güldükce gendimden geçirem.

Eðer bu ahþam ölürsem býrahýn gabrime kismeler gelmesin

Çatlamýþ ölmiþ diyacasaðýz

alkıs Allah Razı Olsun

kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha dil uzat
Gönderen: 08.03.2005 - 00:25
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
900 Mesaj -
-Siz adamý zorla güldürürsünüz yaw.sevinçli kahkaha
Gönderen: 08.03.2005 - 01:10
1118 Mesaj -
Alıntı
Orijinali RaVZaNuR

Dilruba..senle benden Erzurumlu olsa ne olur kelimeleri eksik yazmisan ben de dedimki ben tamamliyam...

Vissssssss devamsizzzz torpah bassan...

Bununla ilgili bir fikrada söyle
Neriman Hanýma gelen misafir, evin kýzýný ortalýkta göremeyince sormuþtu:
-Ayþe nerede, göremedim?
Ev sahibi hava akýmýný kastederek:
-Geçen gün sizin evde ceriyana kapýlmýþ, hesde yatir içerde.
Bu söz üzerine misafir haným öfkeyle:
-Visss torpah baþýma, bizim evde ceriyan ne arir? Sen de bülirsen ki biz kaz lambasi gullanirih!
sevinçli

sürekli erzurum disinda kaliyorumya, ondan unutmusum.

gül
Gönderen: 08.03.2005 - 17:14
ingiltereden68 su an offline ingiltereden68  
uyanikKayserililer
75 Mesaj -
Kayseri"nin bir koyunde imece yontemiyle yol yapiliyor. Bunun icin de esekten yararlaniliyor. Esek hangi yolu izlerse, orasi genisletilip araba yoluna donusturuluyor.... Koye gelmis olan Amerikali Baris Gonullusu ne olup bittigini kavrayamadigi icin sorar: - Ne yapiyorsunuz boyle? - Yol yapiyoruz. - Bu esek ne icin? - O, yolun muhendizi. Yola uygun gecenegi o gosterir. Baris Gonullusu katila katila guler:
- Ya esek bulamasaydiniz?
- Iste o zaman Amerika'dan muhendiz getirirdik!

ya arkadslar hep merak ederim. Bu kayserili hemserilerimiz niye bu kadar uyanik ki.. Kayserili arkadaslardan rica ediyoreuim... suyun danmi,topragindanmi.. biz kayseriye ikisaatlik bi mesafedeyiz hic onlara cekmemisiz..
ayriyeten yarinki macta bol sans....hem galatasarayliyim, hem kayseriliyim...
ama gonlum galatasarayin sampiyon olmasindan

cunku Avrupada galatesaraydan baskasi yol alamiyor...
Kararsiz
Gönderen: 03.04.2005 - 05:19
Bu Mesaji Bildir   ingiltereden68 üyenin diger mesajlarini ara ingiltereden68 üyenin Profiline bak ingiltereden68 üyeye özel mesaj gönder ingiltereden68 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hasret su an offline Hasret  
Admin

945 Mesaj -
ingiltereden68 kardes, suyundan topragindan olamaz cünkü ben Kayseride degil Almanyada dogdum..
bizler dogustan öyleyiz..

göz kırpma
Gönderen: 03.04.2005 - 10:51
Bu Mesaji Bildir   Hasret üyenin diger mesajlarini ara Hasret üyenin Profiline bak Hasret üyeye özel mesaj gönder Hasret üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
RE:
1505 Mesaj -
ALLAH RAZI OLSUN SENDEN kahkaha
Gönderen: 03.04.2005 - 11:23
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 843 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
dayi054 (64), ÝsmailEn.. (56), kibris (56), merickizmaz (51), RUYAM (36), yükselelektrik (54), selcukosman (48), Aycan (57), HuZuR_38 (45), babakadir (45), Cihan Ersoy (46), servet ekici (51), ayhan3867 (47), erhankaya351 (40), Kizmaz (51), EBRARALEYNA (47), erkan34 (51), efira (37), Sirac Barman (53), bedevi5 (65), Sadettin Dursun (41), cartime (55), S.Ekici (51), ALTUN (45), vus_lat (45), ayaza (38), drkdn (45), fetih60 (34), beko03 (76), talha türk&cced.. (33), dilara1 (26), asudetuba (43), struggle (42), Ayhan_Esad (41), nnur (47), YSBY (53), COLONEL (37), nazmi (47), umit535 (52), hsalma (42), ByAfatsum (36), nuretin (61), malkomxaa (42), salma (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.67662 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.