colchicine lopinavir ritonavir generique luvox stromectol generique rhinocort 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » RESULALLAHIN SIZE SELAMI VAAR   Cevap Ekle

önceki konu   diğer konu
19 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
RESULALLAHIN SIZE SELAMI VAAR Alinti ile cevapla
252 Mesaj -
SAHLARIN SAHI KAINATIN PADISAHI OLAN YÜCE ALLAHIMIN SELAMI RAHMETI.
Siz Ravda net ve tüüüm müslümanlarin üzerine olsun.Hatirlarsaniz ben garib hacca gitmistim.
Bayadir siteyede pek giremedim malum gelen giden misafirlerimiz Allah eksik etmesin.
AMA BEN ÖLMEDIM daha dogrusu ögle yüce bir mekanda kalamadim.Görmeyen bir gören bin asik KABEYE ve HABIBULLAHIN KABRINE.Ben dünyada bircok yeri,manzaralari,harika dedikleri yerleri gördüm VALLAHI VE BILLAHI hiiic bukadar
harika ve olagan üstü bir GüZELLIK görmedim.
Hacda kaldigim sürece hep arastirdim arabistanda yasamanin yollarini.KABRI SERIFINI ILK GÖRDÜGÜMDE YARI BAYGINLIK GECIRDIM VEO ANDA
RESULLAHI GÖRDÜM.Bak dedi benim nekadar sevenim var.Eger bu insanlara desemki suanda (Kendinizi
ALLAH VE RESULÜ icin ucurumdan atin ucurumun sonunda ben varim hiiiic düsünmeden benim askim icin atarlar kendilerini dedi..Ama beni ve kabrimi sevmeyip pislik yapanlarda var ALLAH ONLARI KAHR ETSIN dedi ve kendime geldim.
VALLAHI ben kainatta RESULLAHTAN DAHA YAKISIKLI BIR ERKEK GÖRMEDIM.YA KABEMMMM OKADAR MANEVI HAVASI KUVVETLIKI BUNU HISSEDEMEYENE ACIRIM.
DÜNYADA TEK OLAGAN ÜSTÜ BIR MABED.MELEKLER BILE TAVAF EDIYOR.SENEYE ALLAHIM KISMET EDERSE TEKRAR GIDIP BIDAHA DÖNMEMEYI DÜSÜNÜYORUM-YAVRULARIMLA ORDA KALMAYI ISTIYORUZ KARDESLERIM.
EEEEEEE SIZLER NASILSINIZ.ZEMZEMLERINIZ VE HURMALARINIZ BENDEN. göz kırpma göz kırpma sevinçli sevinçli
Gönderen: 27.04.2004 - 15:27
Bu Mesaji Bildir   MiRaY üyenin diger mesajlarini ara MiRaY üyenin Profiline bak MiRaY üyeye özel mesaj gönder MiRaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_EM!NE_ su an offline _EM!NE_  
Konu icon    Aleyküm selam.... Alinti ile cevapla
98 Mesaj -
Öncelikle Hosgeldin...!

Insallah Allah-u Teala bizlerede nasip eder o mukaddes yeri görmeyi... (Amiiiiiiiiiiiin)

Dualarini bizden eksik etmezsin insAllah ablacigim...

Selam Ve Dua ILe...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son §Emine§ tarafından, 27.04.2004 - 15:42 tarihinde.
Gönderen: 27.04.2004 - 15:40
Bu Mesaji Bildir   _EM!NE_ üyenin diger mesajlarini ara _EM!NE_ üyenin Profiline bak _EM!NE_ üyeye özel mesaj gönder _EM!NE_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MeLiSSaNuR su an offline MeLiSSaNuR  
Ve Aleyküm Selam Alinti ile cevapla
498 Mesaj -
Rabbim Haccinizi en güzel bir bicimde kabul etsin ve bizlerede nasip etsin en kisa zamanda Insa-Allah.Oralari görmek ne güzeldir, ölmeden bizde görürüz insa-Allah.
Peygamber efendimizi okadar cok seviyorumki onun hakkinda düsünmeyi ve aglamayi cok seviyorum.Mesela dün bir yazi okudum onun hakkinda ve cok agladim, o sirada elime kagit kalem aldim icimden gecenleri yazdim, bu yazdiklarimi sizinle paylasmak istiyorum. Belki diyeceksiniz ne cahil birinin yazisi, ne cok yanlis düsünce vs. ama ben aynen yazdigim gibi yazip paylasicagim.Belki fazla bir bilgili degilim ama onun sevgisine engel degil. Rabbim hatalarimi affetsin insa-Allah.

Bismillahirrahmanirrahim
Canim Peygamberim
Bende bir kulum vede senin ümmetinim ama ne Rabbime layik bir kul nede sana layik bir ümmet olabildim.Ama seni okadar cok seviyorumki, icim yaniyor.
Ölünce seni görmeyi cok arzuluyorum, bilmiyorum hangi yüzle bakarim sana ama gönül istiyor.Okadar cok günahlarim varki senin sefaatine muhtacim.Hayatta bile olmasan inaniyorumki sen hep ümmetiyin yanindasin.Son nefesinde bile ümmetim ümmetim diyen peygamberim.Sen hep bizi düsündün.Bizse rezil rüsvan hallerdeyiz.Yaradana kurban oldugum.Senin cektigin cileleri duydummu icim sizliyor,hic kiyamiyorum.Seni okadar cok seviyorumki.Gözündeki kudret sürmesine kurban oldugum.Efendim en cok sevdigim insanlardan biri kim biliyormusun kiziniz Hazreti Fatima, onu cok seviyorum.Onun yerinde olmayi cok isterdim.Ama okim ben kim.Sonra Bilal Habesi, Veysel Karani bunlarida cok seviyorum.
Gül kokulu peygamberim, ben güller cok seviyorum ama sadece sen koktuklari icin güzel göründükleri icin degil.
Rabbime sükürler olsunki seni yaratmis, seni sevmek cok güzel.Canim Peygamberim affet beni, affet bizi.

Hakkinizi helal edin...
Vesselam...
Gönderen: 27.04.2004 - 17:02
Bu Mesaji Bildir   MeLiSSaNuR üyenin diger mesajlarini ara MeLiSSaNuR üyenin Profiline bak MeLiSSaNuR üyeye özel mesaj gönder MeLiSSaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
selametle su an offline selametle  
Konu icon    sa;ne mutlu size!! Alinti ile cevapla
259 Mesaj -
hosgeldiniz;Allah kabul eder Insaallah muhterem kardesim!!
belli o muhtesem havayi ortami en güzel bir sekilde yasamis hissetmissiniz!!
Ne kadar da güzel anlatiyorsunuz;
Rabbim cümlemize önce oralara layik olmayi ve tabiki görmeyide nasip eder INSAALLAH!!

Allah bida bida nasip etsin,gönül muradinizi versin Insaallah!!
Allaha emanet olun...
kalin selametle...sevinçli
Gönderen: 27.04.2004 - 17:48
Bu Mesaji Bildir   selametle üyenin diger mesajlarini ara selametle üyenin Profiline bak selametle üyeye özel mesaj gönder selametle üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SHaDeeD su an offline SHaDeeD  
s.a Alinti ile cevapla
374 Mesaj -
Allah haccýnýzý en güzel þekilde kabul etsin darýsý baþýmýza inþ..bizde bu sene niyetlendik ama nasip olmadý inþ herkese nasip olur..
dudan unutmayýn inþ..
Gönderen: 27.04.2004 - 17:51
Bu Mesaji Bildir   SHaDeeD üyenin diger mesajlarini ara SHaDeeD üyenin Profiline bak SHaDeeD üyeye özel mesaj gönder SHaDeeD üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GöLGe su an offline GöLGe  
Konu icon    Alinti ile cevapla
1041 Mesaj -

VEÂLEYÜMSELÂM...

Vallahi Efsun kardesim o kadar duygulandim ve o kadar sevindimki kelimelerle tarif edebilmem mümkün degil... agla

Sadece Yapilan Dua'lara AMiN diyebiliyorum...

ALLAH(cc) size tekrarini ve gidemeyenlerede gitmeyi nasib etsin... AMiN

Esselamualeyküm

Gönderen: 27.04.2004 - 18:05
Bu Mesaji Bildir   GöLGe üyenin diger mesajlarini ara GöLGe üyenin Profiline bak GöLGe üyeye özel mesaj gönder GöLGe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gul_54 su an offline gul_54  
S.A Alinti ile cevapla
112 Mesaj -
hosgeldiniz
Rabbim insallAh hacciniz kabul olur ve insAllah bielere de nasip olur ben annam ve babamla kismet olursa seneye gitmeyi dusunuyoruz insAllah
En guzeline emanet olun...
Gönderen: 27.04.2004 - 18:07
Bu Mesaji Bildir   gul_54 üyenin diger mesajlarini ara gul_54 üyenin Profiline bak gul_54 üyeye özel mesaj gönder gul_54 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VeRDa su an offline VeRDa  
Alinti ile cevapla
730 Mesaj -
Rabbim tekrarina eristirsin insallah..
Rabbim cumle muslumana o mubarek beldeleri gormeyi nasip eylesin insallah.. agla
Gönderen: 27.04.2004 - 20:39
Bu Mesaji Bildir   VeRDa üyenin diger mesajlarini ara VeRDa üyenin Profiline bak VeRDa üyeye özel mesaj gönder VeRDa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YaSinYuSuf su an offline YaSinYuSuf  
Konu icon    Alinti ile cevapla
440 Mesaj -
V.A.S.
HOS GELDIN KARDESIM RABBIM HACCINI KABUL EDER INSALLAH.
YUCE RABBIM TUM MUSLUMANLARA NASIP EDER INSALLAH,
EN KISA ZAMANDA BIZEDE NASIP EDER DE BIZEDE O GUZEL YERLERI VE MEKANLARI GORURUZ INSALLAH...
COK MU INSALLAH KULLANDIM ACABA
HADI INSALLAH GORUSURUZ KARDESLER
kahkaha kahkaha Güle Güle

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son YasinYusuf tarafından, 27.04.2004 - 20:56 tarihinde.
Gönderen: 27.04.2004 - 20:54
Bu Mesaji Bildir   YaSinYuSuf üyenin diger mesajlarini ara YaSinYuSuf üyenin Profiline bak YaSinYuSuf üyeye özel mesaj gönder YaSinYuSuf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Afaki su an offline Afaki  
Alinti ile cevapla
224 Mesaj -
VEALEYKÜMSELAM
Gönderen: 27.04.2004 - 21:21
Bu Mesaji Bildir   Afaki üyenin diger mesajlarini ara Afaki üyenin Profiline bak Afaki üyeye özel mesaj gönder Afaki üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Sehadetgülü su an offline Sehadetgülü  
Esselamünaleyküm Alinti ile cevapla
311 Mesaj -
CANIM KABEM VARSAM SANA
YÜZÜM GÖZÜM SÜRSEM SANA

RABBIM haccinizi kabul etsin ablam, hosgeldiniz, getirdiginiz selaminizi basimiz üstünde tasiyacagiz ve laik olmaya calisacagiz. RABBIM tüm RASUL aski ile yanip huzuruna gidiemeyen kullarinada nasib eder insALLAH:
güzel MEVLAMA emanet olunuz

vesselam
Gönderen: 28.04.2004 - 10:18
Bu Mesaji Bildir   Sehadetgülü üyenin diger mesajlarini ara Sehadetgülü üyenin Profiline bak Sehadetgülü üyeye özel mesaj gönder Sehadetgülü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Sehadetgülü su an offline Sehadetgülü  
Melissanur abla Alinti ile cevapla
311 Mesaj -
RABBIM dualrinizi kabul buyursun. Bilgili olup olmamak asla sevgiye: sevmeye sevilmeye engel olamaz olmamali. Cok bilipte sevgiden mahrum kalanlarin vah haline...
ALLAH a emanet olunuz

vesselam
Gönderen: 28.04.2004 - 10:23
Bu Mesaji Bildir   Sehadetgülü üyenin diger mesajlarini ara Sehadetgülü üyenin Profiline bak Sehadetgülü üyeye özel mesaj gönder Sehadetgülü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Emirdag su an offline Emirdag  
Alinti ile cevapla
1071 Mesaj -

Aleykum selammmmmm gitmek insAllah nasip olurrrr bizlerede

agla agla agla agla
Gönderen: 28.04.2004 - 10:50
Bu Mesaji Bildir   Emirdag üyenin diger mesajlarini ara Emirdag üyenin Profiline bak Emirdag üyeye özel mesaj gönder Emirdag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ümmügül  
Allah kabul eylesin. Alinti ile cevapla
Misafir
Haccýzýn ve dualarýnýzýn kabulünü diliyorum. Rasulullahýn s.a.v. selâmý için ise þükranlarýmýzý gönderiyorum.
Saolun.
Gönderen: 28.04.2004 - 12:20
Bu Mesaji Bildir   Yukari
Gast EceSude  
Alinti ile cevapla
Misafir
Aleykümselam Ve Rahmetullahi ve Berekatuhu

Ne güzel insaallah bizlerede nasip olur agla

Hurma ve Zemzem icin tesekkürler sevinçli

selametle Güle Güle
Gönderen: 28.04.2004 - 19:47
DeLiAsIk su an offline DeLiAsIk  
Alinti ile cevapla
Moderator

352 Mesaj -
Allah haccinizi kabul etsin insallah.
bende gercekten cok duygulandim, icim bir hos oldu..
Allah o askla yasayan butun herkese nasip etsin insallah..

Selam ve Dua ile
Gönderen: 28.04.2004 - 20:19
Bu Mesaji Bildir   DeLiAsIk üyenin diger mesajlarini ara DeLiAsIk üyenin Profiline bak DeLiAsIk üyeye özel mesaj gönder DeLiAsIk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yoktan su an offline yoktan  
Alinti ile cevapla
1227 Mesaj -
RABBÝM en güzel bir kabulle kabul eylesin bu en güzel ziyaretlerinizi...

RABBÝM oralarýn aþkýyla yananlara bu dünyada gitmeyi görmeyi nasip etsin...

O güzel mekanlarý gören güzel gözler...

O güzel mekanlarda RABBE dua edip RASULE salat ve selam eden güzel diller...

O güzel mekanlarý nur misal, gül misal kokusunu buram buram koklayan güzel ruhlar.. güzel yürekler..

Ne olur þu acizleri de dualarýnýzda anýn..

RABBÝM o en güzel mekanlara varýp ravzaya yüz sürüp, zemzem ile RABBÝ ananlardan eylesin biz acizleri

Duayla kalýn dostlar...!
Gönderen: 29.04.2004 - 23:33
Bu Mesaji Bildir   yoktan üyenin diger mesajlarini ara yoktan üyenin Profiline bak yoktan üyeye özel mesaj gönder yoktan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast arzumm  
ve aleykum selam haci kardes Alinti ile cevapla
Misafir
CENABI ALLAH HACCINIZI KABUL ETSIN HACI KARDES.KUCUKLUGUMDEN BERI HEP ARZULAMISIMDIR VE RUYALARIMDA GITMISIMDIR,BAZEN KABE-I SERIF BANA GELMISTIR.HATTA MEHIR OLARAK HACCA GITMEYI TEKLIF ETTIM BEYIME AMA MADDI IMKANLARIMIZ MUSAIT OLDUGU HALDE BEYIMIN ISLERINDEN DOLAYI GIDEMEDIK.INSALLAH CENABI ALLAH BEYIMIN KALBINE SERINLIK VERIRDE BU SENE GIDERIZ INSALLAH.
Gönderen: 01.05.2004 - 21:47
MiRaY su an offline MiRaY  
ALLAHIM HEPINIZDEN RAZI OLSUN Alinti ile cevapla
252 Mesaj -
YÜCELER YÜCESI RABBIM HEPINIZEDE NASIP ETSIN HACCA GITMEYI.AYRICA TÜÜÜÜM KARDESLERIMIN DUALARINI KABUL ETSIN.AMIIIIIIIIIN göz kırpma sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli
Gönderen: 02.05.2004 - 01:21
Bu Mesaji Bildir   MiRaY üyenin diger mesajlarini ara MiRaY üyenin Profiline bak MiRaY üyeye özel mesaj gönder MiRaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Cevap Ekle Lütfen Seçiniz:  
Şu an 1 üye ve 869 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
gocmenkuslar (56), fatihalperen (40), cumababa (64), osman karaca (59), selim444 (33), furkan2005 (44), sena_66 (56), sebo1963 (61), manolya (59), sertkaya (54), sofigardas (44), MEHMET_1960 (64), dursun ali (68), cepkamil (51), romen (42), selim_wien (42), awsaroglu (49), tekin58 (59), sahabegulu (47), hintavi (47), sivassporlu (38), hakký özka.. (59), Hayriye Esra (38), eylem (49), nurdane_unlu (58), tüncay (46), uzaktaki (48), Goblin (37), aliyasar (60), ozturk yasin (61), iborrr (59), Elbistan (44), s_a_r_a_ (36), HABÝBE (39), sefaiscan20 (35), YAKAMOZ42 (44), p_rens (69), metin007 (47), P_kardes (51), mehmetturkmen (46), Bayramalptekin (60), sitemkar (44), ATEKER (51), muco_15 (39), hicran (37), beyondvision (38), Konyali_Yakup (38), Hayat-i (55), Ece (38), Meviza29 (51), meaksa (39), Pfantom (63), INCE (52), musab27 (46), vuslaterimi (39), nisa06 (53), nisan3aknur (49), KabirYolcusu (40), ates_2001 (40), Gundepster (44), BiLMARUF (51), haroun66 (38), benmuzo27 (46), ahmet349 (39), O NA KAVUÞMAK (37), kadir_1818 (49), kadir_kadir (49), siblako (51), kökan (51), ünsal (46), hasanözen (54), y-o-l-c-u (45), EFSANE35 (50), nbalâ has.. (32), yusufla (45), tomi56 (34), yavuzselim (48), huseyin22 (50), insanlýk.. (36), code10 (49), Barbaros tas (65), mahinur40 (49), kerbela_ (38), furkan71 (53), macfurkan (48), Atomcan (49), bukey musab (39), benlikolmas&yac.. (37), serdaroglu1 (79), comert_harun (39), Musabbukey (39), rduman07 (39), erolxyz (46), prenses82 (42), mErVe.. (38), sakinliman (57), sofi180 (38), msene (50), yavuz1d (42), Muhammed74 (50), travaci (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60197 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.