ivermektin generique plaquenil fluvoxamine lopinavir ritonavir fluvoxamine super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » KADIN & AiLE » bunalimdayimbir cikis yolu varmi?sorun esimin fitrati geschlossen

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 11 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
bunalimdayimbir cikis yolu varmi?sorun esimin fitrati

6 Mesaj

En Son On: 05.05.2007 - 23:11
Cinsiyeti: ----- 
selamun aleykum arkadaslar 22 yasindayimanneyim esim kendisi dindar namazinda ama fitratinda gezmek yok gezmeyi sevmiyor ben ise gezmeyi kirlara gitmeyi esintili yerlerde oturmayi seviyorum beni anlamiyor belki bu soru ozele kayar ama sizlerede danismak istedim erkeklerin hepsi boylemi?piknige gidelimdiyorum ben orda kitapokurum diyor ne yapcam orda diyor baskalarinida takiyor pesimize bunalimdayim bunaliyor evde kalmaktan bazen oda beni anlamiyor onu sikmadan fitratini nasil degistirebilirim?konusan iletisim kuran ailelerdeniz ama neden boyle oluyor ya
cvb bekliyorum teselli olur umuduyla yazdim buraya
tskurler
s.a
Ekleme Tarihi: 29.04.2007 - 20:43
Bu mesajı bildir   HicazinGulu üyenin diğer mesajları HicazinGulu`in Profili zum Anfang der Seite
Cihan-63 su an offline Cihan-63  

582 Mesaj -

En Son On: 13.01.2011 - 16:59
Cinsiyeti: Erkek 
Kardes bu soruna cevap vermek bana dusmez ama yinede vereyim dedim

Kocani taktir ediyorum ve bu ozelliginden dolayida ayrica taktir ettim. Bana kalirsa sen bu ailevi konularini sanal ortamdada olsa hic kimseye acma.

Benim fikrim su; Mutlu olmak ve huzurlu olmak istiyorsan kocana uy ve sende onun gibi evde oturmaya alis. Cunku Ahir zamandayiz ve evdeki tv. disinda fitnenin tamami disaridadir. Bence asil ssenin evde oturma aliskanligin olsaydi daha cok iyi olurdu. Madem kocan boyle biri sen ona uy ve sakin onu uzme.

Hosuna gitmiyordur bu fikir ama, bu benim fikrim. Vesselam
Ekleme Tarihi: 29.04.2007 - 21:12
Bu mesajı bildir   Cihan-63 üyenin diğer mesajları Cihan-63`in Profili Cihan-63 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ferahnur su an offline ferahnur  
hic kimseyi degiştiremessin

72 Mesaj -

En Son On: 11.05.2007 - 14:52
arkadasım hic kimseyi degiştirmek mümkün degil ama biz bayanlarda su hep vardır .. biz sevmesekde eşimizn isdeklerine cogunlukla uyarız cok sıkılsakda bazı seyleri yaparız hatırına .. ama erkeklerde bu incelik yok..cok mantıksız belki ama bence siz arkadaslarınızla falan biraz vakit gecirin derim bunalmaya baslarsanız dahada yoğun takılırsınız eşinizin size uyum sağlamamasına .. yapabilyorsanız kendi isdedklerinizi arkadaslarınızla yapın derim .. insallah hersey hakkınızda hayırlı olur
Ekleme Tarihi: 29.04.2007 - 21:32
Bu mesajı bildir   ferahnur üyenin diğer mesajları ferahnur`in Profili ferahnur Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
.......

1576 Mesaj -

En Son On: 11.11.2012 - 23:24
Cinsiyeti: Bayan 
HicazinGülü kardesim..

rica etsem, profilinizden özelinizi acar misiniz?

Dua ile..
Ekleme Tarihi: 29.04.2007 - 22:31
Bu mesajı bildir   SuMeYRa üyenin diğer mesajları SuMeYRa`in Profili SuMeYRa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
derviş27 su an offline derviş27  
islamım güzelligi ve iman güzelligi ve tatbik etmek lazım

7 Mesaj

En Son On: 06.09.2007 - 19:24
selamaleykum ALLAHIN selamı tüm müslüman kardeşlerime
olsun bunalıma girene tavsiyem imana sarılmak yüce mevlayı ve resullahı anmak kalp ile ALLAH gönülden
zikretmek ruhun yerine gelmesi ancak iman ile olur
kalp ler ancak ALLAHI zikretmekle sıhat bulur
bunalıma girdiginde hemen imana sarılmak lazım
benim bilgim fazla degil mevla ne kızmet etttiyse onu yazdım
yarapbi tümmüslüman kardeşlerimin içlerine huzur
ey merhametlerin en merhametlisi rapbim bunalı ma
giren kardeşlerime iman gücü ver
Ekleme Tarihi: 29.04.2007 - 22:44
Bu mesajı bildir   derviş27 üyenin diğer mesajları derviş27`in Profili derviş27 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
HicazinGulu su an offline HicazinGulu  

6 Mesaj

sayin abi size katilmiyorum disarda fitne fesat var diye evemi mahkumolalim yani siz ev hanimiolsaydiniz 24saat ev isinikovalasaydiniz ne kadar dayanirdiniz merakediyorum dogrusu esimlekonustum siz bana aslinda farkinda olmadan yardimci oldunuz dedimki sen bana uymuyorsan ben sana uyacam gonlunden gelip gezdirdin zaman nurun ala nur dedim dediki ben amac olmadan gezmeyi sevmiyor disardaki fitnelermi dedim alakasi yok dedi .disariya cikmaya cikmaya bir ciktiginizda yangina kapilirsaniz sasirmayin olurmu. Allah razi olsun cvb icin
Ekleme Tarihi: 30.04.2007 - 15:30
Bu mesajı bildir   HicazinGulu üyenin diğer mesajları HicazinGulu`in Profili zum Anfang der Seite
muhammed yusa su an offline muhammed yusa  
RE:

944 Mesaj -

En Son On: 07.06.2007 - 22:48
Alıntı
Orijınalı Cihan-63

Kardes bu soruna cevap vermek bana dusmez ama yinede vereyim dedim

Kocani taktir ediyorum ve bu ozelliginden dolayida ayrica taktir ettim. Bana kalirsa sen bu ailevi konularini sanal ortamdada olsa hic kimseye acma.

Benim fikrim su; Mutlu olmak ve huzurlu olmak istiyorsan kocana uy ve sende onun gibi evde oturmaya alis. Cunku Ahir zamandayiz ve evdeki tv. disinda fitnenin tamami disaridadir. Bence asil ssenin evde oturma aliskanligin olsaydi daha cok iyi olurdu. Madem kocan boyle biri sen ona uy ve sakin onu uzme.

Hosuna gitmiyordur bu fikir ama, bu benim fikrim. Vesselam

cihan abim haklısın lakin erkek evde oturmuyor kisevinçli habire çalış çalış çalış.... bir gün eve ekmek götüremesek vay halimize vallah dırdırdan annamız ağlarsevinçli bu işin şakası tabisevinçli

bacım eşinizle konuşursanız ve onu haklı görerek konuşursanız inşallahuteala fayda verecektir.... evde daimi oturmak bıkkınlık getirir.... bacılarımızın özelikle islami toplantılarına katılmanızı öneriyorum bu konuda eminim eşinizde bir şey söylemez bir deneyin inşallah başarılı olursunuz...
not: bizimkiler bizi böyle kandırdısevinçli
wesselam
Ekleme Tarihi: 30.04.2007 - 16:04
Bu mesajı bildir   muhammed yusa üyenin diğer mesajları muhammed yusa`in Profili muhammed yusa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Cihan-63 su an offline Cihan-63  
RE:

582 Mesaj -

En Son On: 13.01.2011 - 16:59
Alıntı
Orijınalı HicazinGulu

sayin abi size katilmiyorum disarda fitne fesat var diye evemi mahkumolalim yani siz ev hanimiolsaydiniz 24saat ev isinikovalasaydiniz ne kadar dayanirdiniz merakediyorum dogrusu esimlekonustum siz bana aslinda farkinda olmadan yardimci oldunuz dedimki sen bana uymuyorsan ben sana uyacam gonlunden gelip gezdirdin zaman nurun ala nur dedim dediki ben amac olmadan gezmeyi sevmiyor disardaki fitnelermi dedim alakasi yok dedi .disariya cikmaya cikmaya bir ciktiginizda yangina kapilirsaniz sasirmayin olurmu. Allah razi olsun cvb icin

KARDES EN ALTTA YAZDIGIMI GORDUYSEN, BEN ORDA "BU BENIM FIKRIM" DIYE YAZMISIM

HERNEYSE BURDA OLMASI GEREKEN SU OLMALIYDI. SEN AILEVI MESELERINI HER NE KONUDA OLURSA OLSUN NERDE OLURSA OLSUN HIC BIR ZAMAN KIMSEYE ANLATMAMAN OLURDU. EN DOGRU OLAN ESINLE OTURUP KONUSMANDIR. BASKA KISILERI HIC BIR ZAMAN KENDI AILEVI MESELERINE KARISTIRMAMANDIR. ORASI SENIN MAHREMINDIR. SEN O AILEDEN SORUMLU BIRISIN. ONU AYAKTA TUTMAK SENIN EN BASTA GELEN GOREVLERINDENDIR.

GEZMEYE GELINCE, INANMIYORUM HEP EVDE OTURDUGUNUZA. MUTLAKA ESIN SENI BIR YERLERE GOTURMUSTUR.

NEDEN HIC DINI KITAP ACIP ALLAH'IN NE EMRETTIGINE BIR BAKMIYOSUN VE ALLAH'IN BUYRUKLARINA SARILMIYOSUN. HEM BOYLE OLUNCA ICINDE HUZURLU OLUR YUVANDA HUZURLU OLUR.

ZAMAN COK KOTU, KIMIN NE OLDUGUNU BILEMESIN. ISLAMI BILGIYE SAHIP OLMADIMMI BIR INSAN HER AN HERKESE KANABILIR VE HUZURUNU BOZABILIR.

BUTUR OLAYLARI BU YASADIGIM ULKEDE COK GORDUGUM ICIN BUNLARI SANA YAZDIM. BU ULKEDE TURK TOPLUMUNUN YUZDE 80 KADAR AILE BOSANMIS DURUMDA. VE HEM ERKEK HEMDE KADIN COK ACINAK BIRER DURUMDALAR. YAPILAN ARASTIRMALARDA TESPIT EDILEN TEK NEDEN, ARKADAS ORTAMI OLMUSTUR. YANI YANLIS VE KOTU INSANLARALA ARKADASLIK OLMUSTUR. BU NEDENLE BIRCOK YUVA YIKILMISTIR BURDA. BEN DISARI FITNEYLE DOLU DERKEN BUNLARI GORDUGUM ICIN YAZMISTIM. AMA SEN HERHALDE BENI ANLAMADIN YADA YANLIS ANLADIN. EVET YINEDE SOYLUYORUM DISARILAR FITNEYLE DOLUDUR.

INSALLAH ESINIZLE MUTLU VE HUZURLU BIR HAYAT SURDURURSUNUZ. SAYGILARIMLA
Ekleme Tarihi: 30.04.2007 - 16:11
Bu mesajı bildir   Cihan-63 üyenin diğer mesajları Cihan-63`in Profili Cihan-63 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
KeLePCeLeR su an offline KeLePCeLeR  
Themenicon   

27 Mesaj -

En Son On: 26.07.2007 - 12:45
Allah'tan guzel dostmu olur?kim olursa olsun esinin (bay veya bayan) istek ve arzularini islami anlayis etrafinda temin etmelidir.islami kitap okumaya kendini vermis bir insan bu gibi durumlarda ne yacagini o kitaplardan goremiyorsa kitabini degistirsin baska kitaplar okusun.bir erkegin gorevi icinde esini,cocuklarini gezdirmek,dunya hayatiyla tanistirmak en buyuk sorumluklarindandir.(cirkin bir hayat varsa,cirkinligini anlatir.Guzel bir hayat varsa,guzelligini anlatir,yasatir.)Erkegin calisip gelmesi evde yan gelip yatacak manasi cikartmaz.bu anlayislar ve cahillikler yuzunden bu hale gelmedikmi?Hz.Ali(r.a) ve Hz.Fatima(r.a)in hayatlarina bakin ve nasil bir hayat yasamislar ogrenin.cirkin yasantili cevrelerden uzak durun.arkadas veya komsu her kim olursa olsun uzaklasin.esinizle Allah ve Resul'une layik bir hayati nasil en guzel bir sekilde yakalayabilirseniz,onu yapmaya calisin.

not:Bu yaziyi babam soyledi,yazdi ve ben buraya bakarak yazdim.babama katiliyorum.
Ekleme Tarihi: 01.05.2007 - 02:28
Bu mesajı bildir   KeLePCeLeR üyenin diğer mesajları KeLePCeLeR`in Profili KeLePCeLeR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
HicazinGulu su an offline HicazinGulu  

6 Mesaj

cihan abi ben bunun sizin fikriniz oldugunu zaten biliyorum esimcalismiyor okuyor ve butun gun kitaplarinin basinda anemgile goturur akraba vesair ama disarda gezme olunca amaca dayanmadan cikmaz ama gulu sevendikenine katlanmali dediginiz gibionu degistirmeye cok calistim ama olmadobunalima sokuyordu artik kendi gonlunden gelmesini bekliyorum bazi seylerisohbetlere gidiyorum esim bakiyor cocuga onlan gittigim zamankonsentre kalmiyor disaridaki fitneden kastiniz kadinlar vesair sandim yanlis anladim .ama Allah razi olsun nasildesem oyle kermis olur eglence yerlerio konuda biraz sey gitmez ya elence bu islami olculerin disindamikibunlarikastetmistim yada dogu anlatamadim
ama tskurler vakit bulupcvpladiniz icin esen kalin
Ekleme Tarihi: 04.05.2007 - 12:34
Emirdag su an offline Emirdag  

1071 Mesaj -

En Son On: 03.05.2009 - 16:41
Konuyu ozur dileyerek kapatiyorum guzel kardesim.Saygilar.

((( RAVDATE@M )))

Bu mesaj 1 kez ve en son Emirdag tarafından 04.05.2007 - 15:30 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 04.05.2007 - 15:28
Bu mesajı bildir   Emirdag üyenin diğer mesajları Emirdag`in Profili Emirdag Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

geschlossen Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 674 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
kilimlili67 (47), EnToRia (39), cihankarasan (56), rahmali (60), beyazyol (44), hmurat (50), Sweet-Bircan (31), calinan_kalp (43), bobmalley (34), kerim71 (50), talip-ibrahim (38), kan-ka (50), behlül72 (52), n.nakla61 (40), yasinbirel80 (44), zuhre yildirim (44), SnNmMc (37), tarik82 (42), akin123 (37), MertTurk (43), *hira* (35), zaferburgu (49), mademney (42), esli (61), sipahii (43), gokhan (46), ISLAM_GUNESI (40), veteriner54 (42), meryem03 (40), engino (46), yol_cu (42), koyuncu339 (39), fizikcimrt (49), fgdibo (36), salem (46)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55770 saniyede açıldı