lopinavir ritonavir chloroquine kaletra ivermectin budesonide apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » HARDWARE & SOFTWARE » İNTERNETTEN DÜŞÜYORUM...

önceki konu   diğer konu
5 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
İNTERNETTEN DÜŞÜYORUM...
2683 Mesaj -
SELAMÜN ALEYKÜM ARKADAÞLAR BENÝM GERÇEKTEN ÖNEMLÝ BÝR SORUNUM VAR !!!

BENÝM BÝLGÝSAYARIM BÝR AÐA BAÐLI VE ANA BÝLGÝSAYAR TARAFINDAN KONTROL EDÝLEN BÝR PC VE KABLOLU ÝNTERNET BAÐLANTISI ÝLE 24 SAAT KESÝNTÝSÝZ BÝR ÝNTERNET BAÐLANTISINA SAHÝP AMA HER NEDENSE BÝ KAÇ GÜNDÜR HER 5-10 DAKÝKADA BÝR ÝNTERNET DÜÞÜYOR . GEREKLÝ GÜNCELLEMELERÝ VE SETUP AYARLARINA BAKTIM VE VÝRÜS TARAMASI YAPIP AD-AWARE PROGRAMINI YÜKLEYÝP CASUS PROGRAMLARA KARÞI TARAMA YAPTIM. VE HALA AYNI ÞEY MEVCUT... BU KONUDA NE YAPABÝLECEÐÝM KONUSUNDA BANA YARDIM EDEBÝLECEK BÝRÝ VAR MI ??? ACABA ANA BÝLGÝSAYARDAN SÝSTEM ÞÝFRESÝ FÝLAN KONULMUÞ OLABÝLÝR MÝ ???
Gönderen: 14.12.2003 - 11:00
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
F a t i h su an offline F a t i h  
Moderator

1050 Mesaj -
Ve aleyküm Selam...

Ana PC'nin Windowsmu? Lýnux'mu? Versiyonu nedir?

Birde: Ana PC mi düþüyor netten yoksa sadece sizinkisimi?

Ýnternet baþlantýsý hakkýndada bilgi verebilirseniz, düþünürüz.. (kablomu? ISDN? DSL?)

Selam ve dua ile...
Gönderen: 14.12.2003 - 13:52
Bu Mesaji Bildir   F a t i h üyenin diger mesajlarini ara F a t i h üyenin Profiline bak F a t i h üyeye özel mesaj gönder F a t i h üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
s.a.
2683 Mesaj -
benim ana bilgisayarý görmemin imkaný yok þu an ama sanýrým windows kullanýlýyor. ve galiba ana bilgisayar internetten düþmüyor ama tam olarak emin deðilim ... internet baðlantýsý hakkýnda bilgi istemiþsiniz . kablo baðlantý olduðunu sanýyorum.

gerçekten herþeyden fazla emin diilim ama iþten baðlandýðým için sistem hakkýnda pek fazla bilgi sahibi diilim ...

Yardýmcý olursanýz sevinirm...

s.a.
Gönderen: 14.12.2003 - 15:20
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
F a t i h su an offline F a t i h  
Moderator

1050 Mesaj -
V..A..S..

Hmmm şaşkın

Peki Proxy mi yoksa LAN baðlantýsýndanmý giriyorsunuz internete sıkıntılı

Bunada "bilmiyorum" demeyesin sakýn sevinçli

Ama bence sizde deðil.. Ana PC da sorun sanýrým. Administler ile irtibata geçiniz...ağlar

Selam ve dua ile..
Gönderen: 14.12.2003 - 20:33
Bu Mesaji Bildir   F a t i h üyenin diger mesajlarini ara F a t i h üyenin Profiline bak F a t i h üyeye özel mesaj gönder F a t i h üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
nihayet...
2683 Mesaj -
Admin kardeþim yardýmlarýnýz için Allah razý olsun...

Ama sorunu hallettim inþAllah. ve bu türden sorunu olan arkadaþlarýn yararlanmasý için ne yaptýðýmý yazmak istiyorum. Bilgisayara çok fazla virüs girmiþ ve ben her internete baðlandýðýmda gelip windowstaki soðumamýþ yataðýna uzanýyormuþ... :d: d: :d

Bu virüs bilgisayara gereksiz açýlan reklam linkleriyle geldiði için ( pop3) ben baðlandýðým zaman gelip yapýþýyormuþ...

bunun için yapýlmasý gereken ise

Windows u update edip bi popkiller programý yüklemeniz akýllýca bi iþ olacaktýr ... ve daha sonra ad-aware programý ile standart bi tarama yapýlýp birde virüs taramasý yapýlýnca cillop gibim oluyo kahkaha kahkaha kahkaha bence en ideal antivirüs programý ise "Antivir Personel" programýdýr . yukarýda yazdýðým bütün programlarý arayýpta bulamýyorsanýz .Arama motorlarýnda hepsini bulabilirsiniz.Ayrýca http://www.indir.com adlý sitede bir sürü beleþ programýn en yeni sürümlerini bilem yükleyebiliyorsunuz ... Allah yar ve yardýmcýnýz olsun.

Admine tekrar teþekkürler ilgisi ve yardýmlarý icin bende yazdýklarýmla bi kardeþime yardýmcý olabilirsem çok sevinirim.

S.A.
Gönderen: 15.12.2003 - 04:48
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 868 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
gocmenkuslar (56), fatihalperen (40), cumababa (64), osman karaca (59), selim444 (33), furkan2005 (44), sena_66 (56), sebo1963 (61), manolya (59), sertkaya (54), sofigardas (44), MEHMET_1960 (64), dursun ali (68), cepkamil (51), romen (42), selim_wien (42), awsaroglu (49), tekin58 (59), sahabegulu (47), hintavi (47), sivassporlu (38), hakký özka.. (59), Hayriye Esra (38), eylem (49), nurdane_unlu (58), tüncay (46), uzaktaki (48), Goblin (37), aliyasar (60), ozturk yasin (61), iborrr (59), Elbistan (44), s_a_r_a_ (36), HABÝBE (39), sefaiscan20 (35), YAKAMOZ42 (44), p_rens (69), metin007 (47), P_kardes (51), mehmetturkmen (46), Bayramalptekin (60), sitemkar (44), ATEKER (51), muco_15 (39), hicran (37), beyondvision (38), Konyali_Yakup (38), Hayat-i (55), Ece (38), Meviza29 (51), meaksa (39), Pfantom (63), INCE (52), musab27 (46), vuslaterimi (39), nisa06 (53), nisan3aknur (49), KabirYolcusu (40), ates_2001 (40), Gundepster (44), BiLMARUF (51), haroun66 (38), benmuzo27 (46), ahmet349 (39), O NA KAVUÞMAK (37), kadir_1818 (49), kadir_kadir (49), siblako (51), kökan (51), ünsal (46), hasanözen (54), y-o-l-c-u (45), EFSANE35 (50), nbalâ has.. (32), yusufla (45), tomi56 (34), yavuzselim (48), huseyin22 (50), insanlýk.. (36), code10 (49), Barbaros tas (65), mahinur40 (49), kerbela_ (38), furkan71 (53), macfurkan (48), Atomcan (49), bukey musab (39), benlikolmas&yac.. (37), serdaroglu1 (79), comert_harun (39), Musabbukey (39), rduman07 (39), erolxyz (46), prenses82 (42), mErVe.. (38), sakinliman (57), sofi180 (38), msene (50), yavuz1d (42), Muhammed74 (50), travaci (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58738 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.