generique kaletra ivermectine fluvoxamine fluvoxamine generique rhinocortfludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » kolye7 ve vaha1970...   Cevap Ekle

önceki konu   diğer konu
6 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
kolye7 ve vaha1970... Alinti ile cevapla
Admin

53 Mesaj -
Selamun Aleykum,

daha öncede rica etmiþtim sizlerden ve tekrar ve son kez rica ediyorum:

LÜTFEN HASSAS KONULARDA ve BAZI KÝÞÝ VE KESÝM ÝNSANLARI RENCÝDE EDECEK KONU VE MESAJLARI BU FORUMA EKLEMEMENÝZÝ rica ediyorum.

Bu ricama uyacaðýnýzý ümid ediyor,

Rabbime emanet ediyorum...

Kalbi muhabbetlerimle...

Not: Son konularýnýz tarafýmýzca silinmiþtir. Tekrar silme zahmetine gireceðimiz mesaj eklemeyiniz.

Gönderen: 03.10.2010 - 09:03
Bu Mesaji Bildir   RAVDA® üyenin diger mesajlarini ara RAVDA® üyenin Profiline bak RAVDA® üyeye özel mesaj gönder RAVDA® üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
keskinmetal su an offline keskinmetal  
Alinti ile cevapla
655 Mesaj -
duyarlýlýðýnýz için teþekkürler
ravda@team ve admin kardeþ
inþaaalah ravda kuruluþ amacýndan taviz vermeyecek ve yoluna ilk günkügibi devam edecektir

duyarlý kardeþleriminde bu konularda hassas davranarak ravda yönetiminin
bu uyarýsýn desteklemesini bekliyorum
ben þahsen herþeyin tartýþýlmasýndan yanayým ama nezaket kurallarý içerisinde ve

hakaret ve küfür olmadan seviyeli ve sýkýcý olmamak kaydýyla
eðer düþünceye saygý yoksa tartýþmanýn bir anlamý kalmýyor
ve sonuç bu gibi yerlere kadar gidiyor
ayrýca ravdaya verilen }}bilerek veya bilmeyerek}}} zararý sanýrým anlatmaya gerek yok

selam ve saygýlar
Gönderen: 03.10.2010 - 15:52
Bu Mesaji Bildir   keskinmetal üyenin diger mesajlarini ara keskinmetal üyenin Profiline bak keskinmetal üyeye özel mesaj gönder keskinmetal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kolye7 su an offline kolye7  
Alinti ile cevapla
309 Mesaj -
Merhabalar deðerli RAVDA yönetimi ve forumdaki deðerli vatandaþlarým.

Ben beklerdim ki asýl aklýnca küfürle, hakaretle hak olaný susturmaya çalýþana, fitne baþlatýp buradaki tüm emekleri çöpe attýran cahil, bilinçsiz zihniyete bir kaç nasihat edersiniz.

Benim burada yazmýþ olduðum yazýlarda VAHA ve FARANDAG gibi hangi amaca hizmet ettiði ve nasýl bir insanlýk ve din anlayýþýna sahip olduklarý belli olmayan aðzý bozuk saygýsýzlara durup dururken bir tek kötü hitabýmý gösterin size söz veriyorum siteyi hemen terkedeceðim.

Hatta bu iki zevat dýþýnda bir tek böyle olay gösterin yeterli...

Halamý anlaþýlamadý benim ne için burada yazdýðým ve halamý anlaþýlamadý bu iki ruhsal sorunlunun gülen bir maske arkasýnda hem dine hem ülke deðerlerine nasýl zarar verdiði ???

Kusura bakmayýn kendi adýma sizlerin huzurunda bu iki þahsa karþýlýk olarak vermiþ olduðum bir kýsým cevabi yazýlarým için üzgünüm ama ben 54 yýllýk hayatýmda üzerine kezzap atan bir sorunluya gül atan bir aptala daha henüz rastlamadým.

Þayet bundan sonra bu tür düþünce yansýtma deðilde resmen pislik atma türü yazýlar hemen ortadan kaldýrýlýrsa bu sorunlarda kesinlikle yaþanýlmaz diye düþünüyorum. Bu düþüncemi daha öncede ifade etmiþtim.

Kalýn saðlýcakla.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son kolye7 tarafından, 03.10.2010 - 16:48 tarihinde.
Gönderen: 03.10.2010 - 16:45
Bu Mesaji Bildir   kolye7 üyenin diger mesajlarini ara kolye7 üyenin Profiline bak kolye7 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RAVDA® su an offline RAVDA®  
Alinti ile cevapla
Admin

53 Mesaj -
Merhaba kolye7,

sözünüzde duracaðýnýzý ümid ediyorum. Siteyi terk etmenize de gerek yok. Ancak ricamý çok iyi anladýðýnýzý tahmin ediyorum.

Bakýnýz;
Hiç hakaret etmedim diye eklediðiniz yazýný dahi içerisinde birçok hakaretler var.

- Herþeyden evvel buradaki tüm siteyi bilinçsiz ve cehaletle itham etmiþsiniz!
- Aðzý bozuk saygýsýz, ruhsal sorunlu gibi hakaret kokan ithamlara nasýl bir izahat getirebileceksiniz ki?

Bahane çok. Mutlaka kendinize göre yüzlerce bahane uydurabilirsiniz. Binlerce Professor dolaþýyor ortada ve hepsinin kendince birçok fikirleri ve bahaneleri var.
Bu durumda herkesin kendince de hakaret anlayýþý ortaya çýkmaktadýr. Bunlarý çözmekte hakemlere düþmektedir. Musade buyurunuz ve buranýnda mevcut hakemlerinin vermiþ olduklarý kararlara saygý duyalým.

Tartýþmaya lüzüm yok ve bu konudaki ricamýzý saygýyla karþýlayýp gerekeni yapacaðýnýzý bekliyorum...

Kalbi muhabbetlerimle...
Gönderen: 03.10.2010 - 18:29
Bu Mesaji Bildir   RAVDA® üyenin diger mesajlarini ara RAVDA® üyenin Profiline bak RAVDA® üyeye özel mesaj gönder RAVDA® üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  
Alinti ile cevapla
Moderator

4254 Mesaj -
Muhterem RAVDA® kardeþim Elinize Saglik Te$ekkürler Ravdanýn eski günlerine geri dönmesi için bu gerekli idi.
Selam ve dua ile.
Gönderen: 03.10.2010 - 23:35
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
vaha1970 su an offline vaha1970  
Alinti ile cevapla
73 Mesaj -
Coktandir merak ediyordum Ravda sahipsizmi diye! En sonunda kardeslerimiz isi ele aldilar. Bu duyarliginizdan dolayi Ravda team'a tesekürlerimi arz ediyorum....
Herseyin tartisilmasi taraftariyim ama malesef bazilarinin kirmizi cizgileri var mukaddes ad eddikleri sahislar var.
Insan hatadan hali olmasi düsünelemez. Bende öncede bazi kardesler bu konulara deginmis her türlü hakarete maruz kalmis oldugunu sizler daha iyi biliyorsunuz.
Onlar bize her türlü hakareti yapiyorlar. bizlere aptal, dalalet, gerici, budala ve hertürlü hakareti ediyorlar. Bizi birakin bunlar hasa SÜMME HASA SAHABEYE küfür ediyorlar.
Kur'an-i kerimi kendi muhabettiyle sarhos olduklari sahislara göre yorumluyorlar. Yillarca bir arada yasamis milletleri bir birine düsürmek icin her türlü sözü yazmayi mubah sayiyorlar.
Müslümanlardan Cumhur baskani, Basbakan oldu diye kiyameti koparip küfrün en alasini ediyorlar. Icin icin kendilerini yiyorlar.
Durmadan türkiye satildi satilacak hülyalari kuruyorlar. Ken rüya ve hayellerinde yasadiklari kabuslari gercekmis gibi yazip duruyorlar.
Bazi kesimleri yada cemaatleri begenmezsiniz, sevmezsiniz. Ama her yazida konuyu dormadan o cemaate ve o sahislara getirmek, konuyu saptirmak icin durmadan hakaret dolu kopya yazilarini yazanlar hala sütten cikmis ak kasik görüntü vermesi icler acisi.
Evet ben hakaret ettim neden hakaret ettigimide okuyan herkes biliyor. Masuklari hakkinda cok seyler yazdim ve gerekirse yinede yazararim dogrulari söylemekte korku elimden tutupda beni men edemez.

Benim yazdiklarim sadece benim dogrularimdir yada be böyle yazdim böyledir demiyorum dememde, kendi haddimi asmam olmayani olmus gibi göstermem..... Ne yapim fitratimda yalana yalandir demek var.

mezhebimizde yalana hiçbir cihetle cevaz verilmediðinden, aleyhimde de olsa, hak ve doðru söylemek mecburiyetiyle, yazidim ve yaziyorum.

Bütün kardeslerimden (kolye7 haric) herkese eger varsa hakkimi helal ediyorum. Ve onlari rahatsiz etttigimden ve canlarini siktigimdan dolayi (kolye7 haric) bana haklarini helal etmelerini rica ediyorum....
Lütfen kusura bakmayin bu olaylarin yasamasindan dolayi bütün din kardeslerimden özür dilerim....
Allah cümlenizin yüzünü iki cihanda ak eylesin insaallah aminnnnnn

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son vaha1970 tarafından, 04.10.2010 - 00:35 tarihinde.
Gönderen: 04.10.2010 - 00:33
Bu Mesaji Bildir   vaha1970 üyenin diger mesajlarini ara vaha1970 üyenin Profiline bak vaha1970 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Cevap Ekle Lütfen Seçiniz:  
Şu an 1 üye ve 876 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
gocmenkuslar (56), fatihalperen (40), cumababa (64), osman karaca (59), selim444 (33), furkan2005 (44), sena_66 (56), sebo1963 (61), manolya (59), sertkaya (54), sofigardas (44), MEHMET_1960 (64), dursun ali (68), cepkamil (51), romen (42), selim_wien (42), awsaroglu (49), tekin58 (59), sahabegulu (47), hintavi (47), sivassporlu (38), hakký özka.. (59), Hayriye Esra (38), eylem (49), nurdane_unlu (58), tüncay (46), uzaktaki (48), Goblin (37), aliyasar (60), ozturk yasin (61), iborrr (59), Elbistan (44), s_a_r_a_ (36), HABÝBE (39), sefaiscan20 (35), YAKAMOZ42 (44), p_rens (69), metin007 (47), P_kardes (51), mehmetturkmen (46), Bayramalptekin (60), sitemkar (44), ATEKER (51), muco_15 (39), hicran (37), beyondvision (38), Konyali_Yakup (38), Hayat-i (55), Ece (38), Meviza29 (51), meaksa (39), Pfantom (63), INCE (52), musab27 (46), vuslaterimi (39), nisa06 (53), nisan3aknur (49), KabirYolcusu (40), ates_2001 (40), Gundepster (44), BiLMARUF (51), haroun66 (38), benmuzo27 (46), ahmet349 (39), O NA KAVUÞMAK (37), kadir_1818 (49), kadir_kadir (49), siblako (51), kökan (51), ünsal (46), hasanözen (54), y-o-l-c-u (45), EFSANE35 (50), nbalâ has.. (32), yusufla (45), tomi56 (34), yavuzselim (48), huseyin22 (50), insanlýk.. (36), code10 (49), Barbaros tas (65), mahinur40 (49), kerbela_ (38), furkan71 (53), macfurkan (48), Atomcan (49), bukey musab (39), benlikolmas&yac.. (37), serdaroglu1 (79), comert_harun (39), Musabbukey (39), rduman07 (39), erolxyz (46), prenses82 (42), mErVe.. (38), sakinliman (57), sofi180 (38), msene (50), yavuz1d (42), Muhammed74 (50), travaci (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58339 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.