generique stromectol dexamethasone generique plaquenil generique rhinocortdexamethasone apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » TİYATRO / SİNEMA / SANAT / MEDİA » Sigara Karşıtı Reklam senaryomu Çizgi Film Yapacaklardan Destek Bekliyorum!..

önceki konu   diğer konu
1 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Sigara Karşıtı Reklam senaryomu Çizgi Film Yapacaklardan Destek Bekliyorum!..
43 Mesaj -
Sigara Karþýtý Reklam senaryomu Çizgi Film Yapacaklardan Destek Bekliyorum!..

Alaçamlý=Köprübaþýlý Halk Þairi Reklâm Yazarý Eðitimci Gazeteci Hasan Sancak Kimdir?

Orta Karadeniz Bölgesi’nin en büyük ili olan Samsun’umuzun güzel, þirin, turistik, yeþille mavinin kucaklaþtýðý, denizle kumun buluþtuðu… Alaçam ilçesinden en derin saygý ve sevgilerimi sunarým.

Adým soyadým Hasan Sancak’týr. Alaçamlý=Köprübaþýlý Halk Þairi, Reklâm Yazarý, Eðitimci, Gazeteciyim.25 senedir basýnýn içindeyim.54 yaþýndayým. Nagehan isminde bir kýzým, Alp Cihan ve Boðaç Han isminde de iki tane erkek çocuk sahibiyim. Alaçam ilçesinde 01.01.1956 yýlýnda doðdum. Aslen Trabzon'un Köprübaþý Ýlçesindenim. Bize burada Hacý Dedeoðlu Sülalesi (SANCAK) derler. (Hacý Seyit Dedeoðlu’ nun-(Merhum) en büyük oðlu Yakup Sancak’ýn (Merhum) oðluyum. Dokuz kardeþiz. Annemin ismi Emine, (Merhume) babamýn Yakup’tur.

BEN, 1 ARALIK 2000 SENESÝNDE, 44 YAÞINDA, GÖRDÜÐÜ GERÇEK RÜYA GIDA IÞINLAMA REKLAM SENARYOSUNU NOTERE ONAYLATAN VE BU TARÝHTEN SONRA DA RÜYALARINDA REKLÂM SENARYOLARI GÖREN DÜNYADAKÝ ÝLK VE TEK KÝÞÝYÝM. O TARÝHTEN ÝTÝBAREN DE DÜÞÜMDE REKLÂM SENARYOLARI GÖREREK, NOTERE ONAYLATTIM. REKLÂM SENARYOLARI YAZMAYI SÜRDÜRDÜM. 5 ARALIKLA, 12 ARALIK 2000 TARÝHLERÝ ARASINDA ULUSAL TELEVÝZYON VE GAZETELER BENÝ DÜNYA VE TÜRKÝYE’YE FLAÞ HABER OLARAK DUYURDULAR. ÞÝMDÝYE KADAR ÞÝÝR KÝTAPLARIM, NOTER ONAYLI RÜYA REKLÂM SENARYOLARIM, NOTERE ONAYLATTIÐIM "TELEVÝZYONLAR ÝÇÝN 300 E YAKIN ÝLGÝNÇ YARIÞMALARIM ÝLE KAMUOYUNUN GÜNDEMÝNE GELDÝM. ÇIKAN ÜÇ TANE ÞÝÝR KÝTABIM VARDIR. BU KÝTAPLARLA BÝRLÝKTE BASIMA HAZIR 50 TANE ÞÝÝR KÝTABIM VE 5000 TANEDEN FAZLA ÞÝÝRÝM BULUNMAKTADIR. 50 TANESÝ NOTERE ONAYLATILAN 400 TANEDEN FAZLA REKLÂM SENARYOM VARDIR. GOOGLE’YE (HASAN SANCAK ALAÇAM-SAMSUN, RÜYALARIMI ÇALDILAR, BLOGCU HASAN SANCAK, NOTER ONAYLI RÜYA, MAHKEMELÝK RÜYA, REKLAM YAZARI HASAN SANCAK’IN REKLAM SENARYOLARI DÝYE YAZARSANIZ, BÝNLERCE SAYFAMLA KARÞILAÞIRSINIZ…

Þiir kitaplarýma desteklerinizi bekliyorum. Faturasý kesilerek, kitaplarýmýn iç karton kapaklarýnda renkli olarak, þirket tanýtýmlarýnýzý sergileyebilirsiniz.
Belirli yýllarda Alaçam'da (T.R.T-A.A.-Ý.H.A.-D.H.A -HÜRRÝYET-GÜNEÞ-ORTADOÐU-FOTOSPOR-HALK-SANCAK-ALTINOVA Gazetesi' nin muhabirliðini ve temsilciliðini yaptým.
ÇIKAN ÞÝÝR KÝTAPLARIM:
(O' DUR) ÖÐRETMENÝN EN GÜZEL ATATÜRK ÞÝÝRLERÝ (2000)
ONLAR ANALARIMIZ -ÖÐRETMENÝN EN GÜZEL ANNE ÞÝÝRLERÝ. (2003)
BENÝM ANNEM MELEKTÝ ('2005)

NOTER ONAYLI GERÇEK KÂBUS SÝGARA KARÞITI REKLAM SENARYOSU

EÞEK, BU KÂBUS SENARYOSUYLA SÝGARA ÝÇMEYÝ BIRAKTI!..

Konu: Köy evinin bahçesi görülür. Yerler yemyeþildir. Evin önünde tavuk, ördek, köpek, inek, eþek… Bulunmaktadýr. Havada çok sýcaktýr. Evin önünde vagonlarda tütün ipleri boydan boya asýlmýþtýr. Eþek, bir yere ip ile baðlanmýþtýr. Boynundaki ipten kurtulmak, onun için çocuk oyuncaðýdýr. Ýpi kopartýr ya da diþleriyle parçalar. Vagonda asýlý duran ipteki yeþil tütünlerin bulunduðu yere doðru yaklaþýr. Baþtan itibaren ipteki tütünleri kopartarak yemeye baþlar. Eþeðin sadece tütünleri yediði gösterilmektedir. Hepsinden birer parça almaktadýr. Tütünlere büyük oranda zarar vermektedir. Son vagondaki iplere sýra gelmiþtir. Oradaki tütünleri yemeyi sürdürür. Ansýzýn arkadan bir gürültü duyulur. Eþek, geriye döndüðü zaman yediði tütünlerin dýþký olarak simsiyah çýktýðýný fark eder. Tersinden okuyamaz. Yazýnýn bulunduðu baþa döner. Yerdeki yazýlarý heceleyerek okumaya baþlar.
“—Sigara saðlýða zararlýdýr.” Yazýsýnýn oluþtuðunu anlar.
Eþek, anýrarak bulunduðu yerden kaçmaya baþlar. Bunu gören eþeðin sahibi peþinden koþarken baðýrmaktadýr… Aslýnda eþek bir kâbus görmüþtür. O anda tütünün karþýsýna çömelmiþ durmaktadýr. Birden bire silkinerek ayaða kalkar. Anýrarak, tütün iplerinin bulunduðu yerden kaçar.
—SÝGARA SAÐLIÐA ZARARLIDIR.
Yazýsý ekranda gösterilir.

Not: Konunun daha ilginç olmasý için, konuyu okuyan arkadaþlarýmýz, yorum köþesine görüþlerini bildirebilir.

HASAN SANCAK
ALAÇAMLI HALK ÞAÝRÝ
REKLÂM YAZARI
(EÐÝTÝMCÝ-GAZETECÝgöz kırpma
Gönderen: 27.07.2010 - 15:17
Bu Mesaji Bildir   HASAN SANCAK üyenin diger mesajlarini ara HASAN SANCAK üyenin Profiline bak HASAN SANCAK üyeye özel mesaj gönder HASAN SANCAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 581 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mukaddes (42), kayzersoze (40), kardelen_99 (), Cihad-i_Ekber (37), 86Feyza (38), sahmal (47), 99Feyza (38), ismail dogan (45), ber (45), numanözen (37), sonsuzdiyar (36), 999Feyza (38), abd04 (39), k.aslan1000 (52), yunus76 (48), shadowsz (39), sevcan (39), s.f. (59), hatce (55), CengizC (54), cicek.ayhan06 (52), Habesi (48), _osmanli_ (42), cesuryurek (40), basri_ciftci (39), selamyolcu (37), kara gözlüm03 (37), iyi (27), Melike88 (36), enkin (44), oglum_burak (46), reco (42), muslima06 (35), DJ_NEZO (33), urartul (47), dinsizliginkabu.. (39), squid (48), süphan (47)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55932 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.