ivermektine generique colchicine lopinavir ritonavir generique kaletra ivermektin super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » MiZAH - KARiKATÜR - FIKRA » Siz başlattınız...

önceki konu   diğer konu
1 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Siz başlattınız...
Moderator

4254 Mesaj -

Siz baþlattýnýz...
Adamýn biri gazetede gördüðü seçkin bir þirketin iþ ilanýna baþvurur ve kýsa bir süre sonra da görüþmeye çaðýrýlýr.
Görüþme olumlu geçer ve prensipte anlaþýldýktan sonra çalýþma koþullarýna gelindiðinde müstakbel patronuyla aralarýndaki
konuþma þöyle geliþir.
Adam: Beyefendi bilmeniz gereken bir mevzu var ki, ben 5 bin dolardan aþaðý bir ücretle çalýþmam...
Patron: aman efendim dert ettiðiniz þeye bakýn biz zaten 7500 dolardan aþaðý maaþ vermiyoruz kimseye..
Adam: Harika! ancak bir mevzu daha var ki bana tahsis edeceðiniz araba iyi bir araba olmalý üstelik son model.. zira baþka türlü çalýþamam..
Patron: hah hah haa hiç merak etmeyin biz zaten bütün çalýþanlarýmýza jip veriyoruz. üstelik chrysler..
Adam gittikçe hem sevinmeye hem de endiþelenmeye baþlar, ama böyle bir fýrsatta ele geçmez deyip devam eder konuþmasýný
sürdürmeye..
Adam: peki yalnýz çalýþtýðým ortam stresli olursa ben verimli olamam.. bu nedenle sadece benim için çalýþacak bir hizmetli ve bir de özelasistan ile yardýmcý istiyorum..
Müstakbel patron ayný rahatlýkla cevap verir..:
Patron: Bu konuyu da düþünmeyin efendim zaten þirketimizin bir reviri bu revirde her bir çalýþan için özel hizmet verecek çalýþanlarýmýz var.
Adam artýk iyice þaþýrmýþtýr ve dayanamayýp sorar:
Þaka yapýyorsunuz herhalde?!"
Patron cevap verir: Ama önce siz baþlattýnýz!

Gönderen: 24.02.2010 - 00:15
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 616 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
kilimlili67 (47), EnToRia (39), cihankarasan (56), rahmali (60), beyazyol (44), hmurat (50), Sweet-Bircan (31), calinan_kalp (43), bobmalley (34), kerim71 (50), talip-ibrahim (38), kan-ka (50), behlül72 (52), n.nakla61 (40), yasinbirel80 (44), zuhre yildirim (44), SnNmMc (37), tarik82 (42), akin123 (37), MertTurk (43), *hira* (35), zaferburgu (49), mademney (42), esli (61), sipahii (43), gokhan (46), ISLAM_GUNESI (40), veteriner54 (42), meryem03 (40), engino (46), yol_cu (42), koyuncu339 (39), fizikcimrt (49), fgdibo (36), salem (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56451 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.