lopinavir ritonavir budesonide dexamethasone ivermectine chloroquine voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » PROĞRAMLAMA » bunun bir cozumu var mi

önceki konu   diğer konu
4 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
k_a_r_d_e_l_e_n su an offline k_a_r_d_e_l_e_n  
Konu icon    bunun bir cozumu var mi
154 Mesaj -
s.a

pc de rootkit bulundu diye surekli uyari geliyordu,avast antivirus programi kurulu oldugu halde

ayriyeten avastin anti rootkit programini da kurduk, rootkit tespit edildi diye yazi geliyor ve hemen silinmesi

oneriliyordu biz de siliyorduk ama maalesef pc coktu ,formatta atamiyoruz

pc actigimizda uzun bi yazi geliyor ben kisacasi rootkitin bulundugu dosyanin adini yazayim

fichier:\windows\system32\Drivers\mnazjej.sys

ne yapmam gerekiyor lutfen yardimci olur musunuz???

Gönderen: 05.01.2010 - 02:11
Bu Mesaji Bildir   k_a_r_d_e_l_e_n üyenin diger mesajlarini ara k_a_r_d_e_l_e_n üyenin Profiline bak k_a_r_d_e_l_e_n üyeye özel mesaj gönder k_a_r_d_e_l_e_n üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
Format atamamýzýn sebebi ne peki kardelen kardeþim? Acaba bilgisayarýn açýlýþýnda cd yi görmesi ayarý mý yapýlmadý bios tan, veya þöyle sorayým önceden format attýysanýz windows cd sini taktýðýnýzda bilgisayar baþlarken direk cd yi görüp formata baþlýyor muydu?
Gönderen: 05.01.2010 - 19:06
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
k_a_r_d_e_l_e_n su an offline k_a_r_d_e_l_e_n  
154 Mesaj -
cok tesekkur ederim ilgilendiginiz icinsevinçli

onceden hic format cekmedik, bir sene oldu alali,

pc ile ilgilenen bi magzaya goturduk yapamadilar

onerileri pc nin sirketine postalamamiz garanti dahilinde,

olacak mi bilmiyorum,surundururler galiba bi kac ay,

ya bu rootkit cok pis bi virus tipiymisüzüntülü

ben acemiligin kurbani oldum sıkıntılı

bilenleriniz mutlaka vardir ama bilmeyenler netten iyice ogrenip

korunsunlar bu rootkit belasindan, aman her kesin dikkatine PC de
Gönderen: 09.01.2010 - 11:09
Bu Mesaji Bildir   k_a_r_d_e_l_e_n üyenin diger mesajlarini ara k_a_r_d_e_l_e_n üyenin Profiline bak k_a_r_d_e_l_e_n üyeye özel mesaj gönder k_a_r_d_e_l_e_n üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
Evet formattan sonra bile bilgisayarda kalan çeþitleri var bu virüsün, firmasýna göndermeniz en garanti yolu tabi, çok kalmaz belki de deðiþiyor, umarým hemen hallolurgöz kırpma
Gönderen: 09.01.2010 - 11:42
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 802 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58157 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.