kamagra generique rhinocortgenerique plaquenil lopinavir ritonavir stromectol aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » İLANLAR & DUYURULAR » Uygunsuz Reklamlara dur diyelim.

önceki konu   diğer konu
4 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Uygunsuz Reklamlara dur diyelim.
Moderator

4254 Mesaj -
Uygunsuz Reklamlara dur diyelim.
Seyrettiðimiz filim ve dizileri analiz edip sansürü kendimiz koyabiliyoruz; peki arada zýnk diye çýkan reklamlara sansürü koyalabiliyormuyuz? Peki doðru kanalda doðru reklamý seyrede biliyormuyuz? Bir çoðu erotik, cinsellik ve tahrik hayasýzlýk ayyuka çýkmýþ, ne örf kalmýþ ne de adettimiz.

Zýnk diye çýkan cips reklamýnda genç kýzýn gömlek düðmeleri kopuyor.

Zýnk diye çýkan kýraker reklamýnda genç kýzlarýn etekleri havaya uçuþuyor.

Zýnk diye çýkan turkcell reklamýnda " kýz kardeþin akþam benimle kaldý, buyur diþ fýrçasýný"

ve birçoklarý var Unutmuyalým ki bu reklamlarý bizimle beraber çocuklarýmýzda seyrediyor. Bunlar onlarýn körpe kafalarýna kazýnýyor, hoþ gösterilmeye çalýþýlýyor.

Gelin çocuklarýmýzý ve geleceðimizi düþünüp bu sinsi düþmana birlikte dur diyelim.

Þikayet yerleri :

http://www.rok.org.tr/

http://bim.sanayi.gov.tr/temp/SikayetDisBacak.aspx?menuSec=234

Saygýlarýmla.

Gönderen: 09.12.2009 - 13:59
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuSTuM su an offline SuSTuM  
12 Mesaj -
Hangi kanalý izleyecegimizi þaþýrdýk islami kanal bildigimiz STV,de dahi reklam çýkýnca utanýyorum hicab duyoyrumağlar

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son SuSTuM tarafından, 09.12.2009 - 14:12 tarihinde.
Gönderen: 09.12.2009 - 14:10
Bu Mesaji Bildir   SuSTuM üyenin diger mesajlarini ara SuSTuM üyenin Profiline bak SuSTuM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
!MesuD! su an offline !MesuD!  
228 Mesaj -
Bu kadar edebten uzak kültürden uzak dinden uzak bir devir görülmemistir. Bu azginlik nereye kadar?
Muhtazaf hocam bu ahlaksiz reklamlara karsi dur demeli hoslanmadigimizi belirtmeliyiz. Sözlerinize katiliyorum.
Gönderen: 09.12.2009 - 19:00
Bu Mesaji Bildir   !MesuD! üyenin diger mesajlarini ara !MesuD! üyenin Profiline bak !MesuD! üyeye özel mesaj gönder !MesuD! üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dai su an offline Dai  
922 Mesaj -
bugünkü TC kanunlari ile bi yerlere varabilecegimizi hic sanmiyorum ya
maksat uyumadigimiz belli olsun bi de safimiz !!!!!

BURASIDA ESAS MERCii

selametle
Gönderen: 09.12.2009 - 21:24
Bu Mesaji Bildir   Dai üyenin diger mesajlarini ara Dai üyenin Profiline bak Dai üyeye özel mesaj gönder Dai üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 717 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
kilimlili67 (47), EnToRia (39), cihankarasan (56), rahmali (60), beyazyol (44), hmurat (50), Sweet-Bircan (31), calinan_kalp (43), bobmalley (34), kerim71 (50), talip-ibrahim (38), kan-ka (50), behlül72 (52), n.nakla61 (40), yasinbirel80 (44), zuhre yildirim (44), SnNmMc (37), tarik82 (42), akin123 (37), MertTurk (43), *hira* (35), zaferburgu (49), mademney (42), esli (61), sipahii (43), gokhan (46), ISLAM_GUNESI (40), veteriner54 (42), meryem03 (40), engino (46), yol_cu (42), koyuncu339 (39), fizikcimrt (49), fgdibo (36), salem (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55736 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.