kaletra generique colchicine ivermektin colchicine stromectol apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » MiZAH - KARiKATÜR - FIKRA » Bir şakaya varmısın?

önceki konu   diğer konu
13 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Bir şakaya varmısın?
Moderator

4254 Mesaj -
Bir þakaya varým diyorsan buradan buyurun
þakamýza.
Baþtan söyleyeyim kýzmak yok tamam mý?

http://www.beles.org/online-saka.html
Gönderen: 09.12.2009 - 00:20
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
varimda tiklamaya korkuyorum abi kahkaha

cokmu korkunc
Gönderen: 09.12.2009 - 00:39
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  
RE:
Moderator

4254 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý SaYaCGIN

varimda tiklamaya korkuyorum abi kahkaha

cokmu korkunc

Korkunc degilde biraz sabirli olmak gerekirkahkaha
Gönderen: 09.12.2009 - 13:20
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_ESaDuLLaH_ su an offline _ESaDuLLaH_  
611 Mesaj -
Hic hoslanmiyorum bu dengesiz essek sakasindanüzüntülü üzüntülü üzüntülü
Gönderen: 09.12.2009 - 13:25
Bu Mesaji Bildir   _ESaDuLLaH_ üyenin diger mesajlarini ara _ESaDuLLaH_ üyenin Profiline bak _ESaDuLLaH_ üyeye özel mesaj gönder _ESaDuLLaH_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator

4254 Mesaj -
kardes begenmiyorsan bakmayabilirsin ben yukarda yazdim
Gönderen: 09.12.2009 - 13:54
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
_ESaDuLLaH muhtazaf abi uyarmisti bakmak zorunda degildin demi sevinçli
Gönderen: 09.12.2009 - 14:31
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
!MesuD! su an offline !MesuD!  
228 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý _ESaDuLLaH_

Hic hoslanmiyorum bu dengesiz essek sakasindanüzüntülü üzüntülü üzüntülü

Alıntı
Orijýnalý Muhtazaf

kardes begenmiyorsan bakmayabilirsin ben yukarda yazdim

Alıntı
Orijýnalý SaYaCGIN

_ESaDuLLaH muhtazaf abi uyarmisti bakmak zorunda degildin demi sevinçli

kahkaha

Simdi biz bu sakaya baksakta mi pisman olsak bakmasakta mi?düsün
Gönderen: 09.12.2009 - 18:56
Bu Mesaji Bildir   !MesuD! üyenin diger mesajlarini ara !MesuD! üyenin Profiline bak !MesuD! üyeye özel mesaj gönder !MesuD! üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
calikususen su an offline calikususen  
helal olsun
36 Mesaj -
MesuD senin þakana bakmak gerkmeden güldüm bu kesin
ama muhtasaf abininde biþman olunacak bir þaka gönderdiðini sanmam
ben bakýpda piþman olmayýp ipret alanlardan olurum inþallah
durun bir bakayým
Gönderen: 06.01.2010 - 11:57
Bu Mesaji Bildir   calikususen üyenin diger mesajlarini ara calikususen üyenin Profiline bak calikususen üyeye özel mesaj gönder calikususen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
calikususen su an offline calikususen  
36 Mesaj -
evet bu þaka icin sabýr ve yeterli mizah anlayýþý gerek bu kesin
eðlenmesini bilene eðlence cok
Gönderen: 06.01.2010 - 12:13
Bu Mesaji Bildir   calikususen üyenin diger mesajlarini ara calikususen üyenin Profiline bak calikususen üyeye özel mesaj gönder calikususen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kübraaaa su an offline kübraaaa  
144 Mesaj -
güzeldi.
ama sabredemedim inanki insaný býktýrýyo
yine de teþekkürler muhtazaf abi sabredebilirsem devamýna da bakarým
sevinçli
Gönderen: 06.01.2010 - 17:47
Bu Mesaji Bildir   kübraaaa üyenin diger mesajlarini ara kübraaaa üyenin Profiline bak kübraaaa üyeye özel mesaj gönder kübraaaa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator

4254 Mesaj -
Eeee Hayat Mücadele ve Sabredenlerindir......
ALLAH Hepinizden Razi olsun.
Selam ve dua ile...
Gönderen: 01.03.2010 - 23:32
turku147az su an offline turku147az  
6 Mesaj
bitmek bilmedi yha ne bu boyle üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü yinede Elinize Saglik Te$ekkürler
Gönderen: 03.09.2010 - 03:39
Bu Mesaji Bildir   turku147az üyenin diger mesajlarini ara turku147az üyenin Profiline bak turku147az üyeye özel mesaj gönder turku147az üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hüzünlü_gurbet su an offline Hüzünlü_gurbet  
138 Mesaj -
Ne oldugunu bende merak ettimsevinçli Bakmak isterdim ama daha gencim kalpten gitmek istemiyorum sevinçli Ama muhtazaf beyin yazilarini takip ediyorum hepsi anlamli güzel paylasimlar ...Burada ne varsa banada anlatin sevinçli
Gönderen: 03.09.2010 - 15:41
Bu Mesaji Bildir   Hüzünlü_gurbet üyenin diger mesajlarini ara Hüzünlü_gurbet üyenin Profiline bak Hüzünlü_gurbet üyeye özel mesaj gönder Hüzünlü_gurbet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 648 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
kilimlili67 (47), EnToRia (39), cihankarasan (56), rahmali (60), beyazyol (44), hmurat (50), Sweet-Bircan (31), calinan_kalp (43), bobmalley (34), kerim71 (50), talip-ibrahim (38), kan-ka (50), behlül72 (52), n.nakla61 (40), yasinbirel80 (44), zuhre yildirim (44), SnNmMc (37), tarik82 (42), akin123 (37), MertTurk (43), *hira* (35), zaferburgu (49), mademney (42), esli (61), sipahii (43), gokhan (46), ISLAM_GUNESI (40), veteriner54 (42), meryem03 (40), engino (46), yol_cu (42), koyuncu339 (39), fizikcimrt (49), fgdibo (36), salem (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58331 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.